Jump to content
NEA_KIOS

Golf 5/6 1.4 Tsi - Aftermarket Σκάστρες [Εργοστασιακά και Βελτιωμένα]

Recommended Posts

τι εντυπωσεις εχει ο φιλος σου με το gt???σου εχει αναφερει κανενα προβλημα?απο ηχο τι λεει?

forao egw pedia skatsra tis aforge anixtou typou exw gt 170 ps golf mk5..kai eimai poly eyxaristimenos

Το φοράω εγώ! ;)

Σου δίνει άλλη ευκολία στη ρύθμιση της πίεσης! Ούτε boost controller να είχες! ;)

..foras tipota alo pano?(programa ktlp?)
Link to comment
Share on other sites

forao egw pedia skatsra tis aforge anixtou typou exw gt 170 ps golf mk5..kai eimai poly eyxaristimenos

απο θορυβο πως ειναι; φορας κ καποια εισαγωγη; σε θεμα λειτουργικοτητας ολα ενταξει;

Link to comment
Share on other sites

σημερα ψοφησε μαλλον και η δικαι μου σκαστρα.... δεν φορτωνει με την καμια.. ειναι λογικο ρε παιδια απο το πουθενα να βαζεις μπροστα και να μην ανταποκρινετε?? αργει να τουρμπισει με το ζορι... χαμηλα πεθαμενο... απο βδομαδα αντιπροσωπεια και αλλαγη..επεσε και σαβατοκυριακο το φελεκι μου....

Link to comment
Share on other sites

απο θορυβο πως ειναι; φορας κ καποια εισαγωγη; σε θεμα λειτουργικοτητας ολα ενταξει;

..o ixos einai telios..kai apo lytourgia mia xara ..na kai to video..http://www.youtube.com/watch?v=ndxnOz-xxYs
Link to comment
Share on other sites

σημερα ψοφησε μαλλον και η δικαι μου σκαστρα.... δεν φορτωνει με την καμια.. ειναι λογικο ρε παιδια απο το πουθενα να βαζεις μπροστα και να μην ανταποκρινετε?? αργει να τουρμπισει με το ζορι... χαμηλα πεθαμενο... απο βδομαδα αντιπροσωπεια και αλλαγη..επεσε και σαβατοκυριακο το φελεκι μου....

ναι αλλα απο κοντα πως ειναι?ακουγεται δυνατα?εξω?σαν κατι evo ξερω εγω?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ακουγετε καθολου πλεον φιλε. μιλαμε dead τελιως. το μπαρομετρακι του Gt δν κουνιετε οπως πριν με το παραμικρο.θελει πολυ βαθια το γκαζι για να δωσει οπως πριν και το περιεργο ειναι οτι εγινε αποτομα. Πηγα δουλεια παρκαρα και οταν το ξεκινησα μετα κατευειαν ειδα διαφορα.Πιστευω ειναι σκαστρα.

Link to comment
Share on other sites

χτες με το που εβαλα βενζινη μου αναψε το λαμπακι EPC και δν σβηνει.. :( χαμηλα ειναι dead τελιως και μετα τις 3500χιλ στροφες δινει κανονικα. Μαλλον δν ειναι σκαστρα γτ λογικα δεν θα εδινε γκαζι σε ολο το φασμα των στροφων σωστα?? Αυριο θα παω συνεργειο πρωι να μου πουνε τι ειναι αλλα μηπως απο τα συμπτωματα αυτα γνωριζει κανεις τπτ απο εδω να εχω και μια δευτερη γνωμη ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ι σκαστρα τις FORGE ειναι φανταστικη..κανει 270 ευρω..και εχει τον τελιο ηχω..μην ακοθτε κανεναν..τιν φοραω εγω στο δικο μου απο το καλοκαιρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

ανοιξε τιν βιδομενη ταπα...και εχει ενα μαυρο πλαστικο που ανευοκατεβενη οταν οπλιζετε καθε φωρα..βαλε λιγο κοκκινο γρσακι..μαλλον κολισε

Link to comment
Share on other sites

σε ποιον αναφερεσαι ; εγώ δεν έχω θεμα με την σκαστρα -

το μέλος που έχει προβλημα (black1180) έχει την μαμα σκαστρα η οποία μάλλον θέλει και αλλαγή

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

ειναι μεταλικη πλεον

παιδια μη το ψαχνετε αληθεια το χω ψαξει απειρα η μαμα σκαστρα ειναι η καλυτερη.το μονο καλο με τη forge ειναι οτι κραταει μεγαλυτεργ πιεση και οτι αμα παρεις την ανοιχτου κανει ηχο θετικο η αρχνητικο αυτο.αλλα απο λειτουργια τιμη κτλ η μαμα τα σπαει και αν δειτε μεγαλα site οπως golfmkv κτλ το ιδιο λενε.εγω θα επαιρνα ανοιχτου τυπου και ακομα το σκεφτομαι απλα φοβαμαι για τη λειτουργεια του τουρμπο ζωη δηλαδη.η αν καποιος εχει τις πιεσεις ας παρει την απλη!αλλα service κτλ τα βαριεμαι

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια η σκαστρα η μαμισια χαλασε φυσιολογικα η μπορει να την χαλασε ο ανταπτορας???

και πολύ σου κρατησε ,ήταν από τις πιο συνηθισμένες βλάβες ,με τον κωδικο που σου εδωσαν παραπανω δεν θα έχεις πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.