Jump to content
Andreas4023

εντυπωσεις απο Passat Cc (test Drive)

Recommended Posts

Παιδιά αν μπορείτε πάρετε μόνοι σας το δάνειο από έξω κάνοντας καλή έρευνα αγοράς. Έτσι και καλύτερο επιτόκιο θα βρείτε μάλλον και δε θα έχετε παρακράτηση κυριότητας στο όχημα. Έχει λίγο τρέξιμο παραπάνω αλλά αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Πόσοοοοοοοο? :D Πες μου σε παρακαλώ από που worthy.gif Και θα πάρω να μάθω τα σημερινά επιτόκια.Παιδιά άλλος κανένας (επιτόκιο,έκπωση,δώρα)??? Συγνώμη παιδιά αν βγαίνω off topic αλλά καταλαβαίνετε οτι είμαι στο τελευταίο στάδιο να δώσω την παραγγελία και αυτοί εδώ μου ζητάνε την Αρτα με τα Γιαννενα!

Απο Autonet Κορωπί και δωρα : USB , αισθητήρες παρκαρίσματος και συναγερμο

απο Alpha bank ηταν 6.5 αλλα τώρα πρεπει να εχει αλλάξει.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα παιδιά του forum και καλοτάξιδα τα νέα σας CC.Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση σε όσους γνωρίζουν.Ειμαι από Λάρισα και πήγα να

ρωτήσω και γω για το CC.Μόλις άκουσα το επιτόκιο που ήθελε ο τοπικός εδώ μου πέσανε οι κάλτσες :whistling: 10,5% παρακαλω ;) Εσείς τι επιτόκια βρήκατε και που? :D Σας ευχαριστώ.

Κωστα εγω ειμαι απο τον Βολο (ο ιδιος αντιπροσωπος ειναι Βολο και Λαρισα). Ειναι ισως ο μονος που εχει τοσο μεγαλο επιτοκιο Πανελλαδικος.

Εγω πριν περιπου 2 χρονια αγορασα το passat (δεν ειχε βγει δυστυχως ακομα το cc) απο την Λαμια.Τοτε εκει ηταν 6,5 σταθερο ενω εδω στον Βολο αν θυμαμαι καλα 9,1.Και στην Λαμια αλλα και στον Βολο η χρηματοδοτηση εβγαινε απο την volkswagen Bank.Δεν μπορω να σας πω τι ακριβως "παιζεται" δημοσια για λογους ευπρεπειας. Τα συμπερασματα δικα σας !!!

Παντως θυμαμαι τοτε οτι τα νευρα μου τεντωσανε, μαλιστα πηρα τηλεφωνο στην Λαρισα "στην αφεντικινα του μαγαζιου" και την ρωτησα να μου πει ενα λογο να το αγορασω απο εδω, και μου απανταει το εξης ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ : Να παρεις επισημη προσφορα απο την Λαμια, να την φερεις στην Λαρισα και θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε.

Και φυσικα οπως καταλαβαινετε τα μαζεψα και πηγα στην Λαμια....

Χαιρετω ολους τους fan και τους κατοχους του cc ... να τα χαιρεστε ολοι (Υπεροχο αυτοκινητο)

Edited by periptero
Link to comment
Share on other sites

Κωστα εγω ειμαι απο τον Βολο (ο ιδιος αντιπροσωπος ειναι Βολο και Λαρισα). Ειναι ισως ο μονος που εχει τοσο μεγαλο επιτοκιο Πανελλαδικος.

Εγω πριν περιπου 2 χρονια αγορασα το passat (δεν ειχε βγει δυστυχως ακομα το cc) απο την Λαμια.Τοτε εκει ηταν 6,5 σταθερο ενω εδω στον Βολο αν θυμαμαι καλα 9,1.Και στην Λαμια αλλα και στον Βολο η χρηματοδοτηση εβγαινε απο την volkswagen Bank.Δεν μπορω να σας πω τι ακριβως "παιζεται" δημοσια για λογους ευπρεπειας. Τα συμπερασματα δικα σας !!!

Παντως θυμαμαι τοτε οτι τα νευρα μου τεντωσανε, μαλιστα πηρα τηλεφωνο στην Λαρισα "στην αφεντικινα του μαγαζιου" και την ρωτησα να μου πει ενα λογο να το αγορασω απο εδω, και μου απανταει το εξης ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ : Να παρεις επισημη προσφορα απο την Λαμια, να την φερεις στην Λαρισα και θα δουμε τι μπορουμε να κανουμε.

Και φυσικα οπως καταλαβαινετε τα μαζεψα και πηγα στην Λαμια....

Χαιρετω ολους τους fan και τους κατοχους του cc ... να τα χαιρεστε ολοι (Υπεροχο αυτοκινητο)

Να ξερεις οτι αυτο με την επισημη προσφορα ειναι γνωστο τρικ των εταιριων και μου ετυχε και μενα στη θεσ/νικη.Δεν θα σου δωσει επισημη προσφορα κανεις και τα εξτρα θα τα συζητησεις σε προφορικο επιπεδο γιατι ξερουν οτι αν δωσουν η ανταγωνιστρια εταιρια θα δωσει κατι παραπανω και θα σε χασουν!Τωρα αν θες να με ακουσεις να υπολογιζεις οτι ολοι παιζουν γυρω στο 500 σε δωρα η εκπτωση και το βασικοτερο δες πιο ειναι συμφερον επιτοκιο και εισαι οκ!βγαζουν και απο το επιτοκιο φραγκα ειναι θεμα συμφωνιας!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι μιλάτε για προσφορές, δώρα και εκπτώσεις, θα ήθελα να σας πω τι βρήκα κι εγώ, γιατί την Παρασκευή ήμουν σε αντιπροσωπεία της Θεσσαλονίκης για ένα καινούργιο Passat CC για τον αδερφό μου κι ένα Golf VI για την γυναίκα μου. Τα αυτοκίνητα έχουν τιμή αρχική 30.600€ και 23.600€ αντίστοιχα, μαζί με έξτρα εξοπλισμό 41.900€ και 26.400€ αντίστοιχα, και μας τα αφήνει τελική τιμή 39.200€ και 24.500€ αντίστοιχα! Δηλαδή μιλάμε για μια έκπτωση 2.700€ και 1.900€ αντίστοιχα! Τα δώρα των 500€, τα δώρο πατάκια, συναγερμό κλπ, συγνώμη αλλά είναι π@π@ριές!!! Μπορούν σίγουρα να κάνουν μεγαλύτερες εκπτώσεις, απλά κλέβουν τον κόσμο... ΖΟΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ! Πηγαίνετε σε 2-3 αντιπροσωπείες και πάρτε προσφορές. Αν κανείς δεν "σπάσει" και όλοι δίνουν τιμές καταλόγου, πείτε σε κάποιον ότι πήρατε έκπτωση 1-2 χιλιάρικα για να αρχίσει ο "χορός"... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε από Γερμανία (ο Νίκος ξέρει τη περίπτωση). Ιδιο αμάξι με του Νίκου πήρα (ασήμαντες διαφορές, βλέπε πίεση ελαστικών - κουρτίνες) και με 2 ταξίδια αεροπορικά Γερμανία, τρένα, βενζίνες, διόδια, βινιέτες, χαμένο πλοίο, +++++δώρα για τη γυνάικα, σχεδόν αχρησιμοποίητο (3315KM) γλύτωσα 14500 ευρώ. Και ετοιμοπαράδοτο. Ξανασκεφτείτετο.....

Link to comment
Share on other sites

30% η 40% εχει το 1.8 ο εκτελωνισμός? πόσο θα γλιτώσει για ένα φουλ έξτρα CC 1.8TSI ?

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε από Γερμανία (ο Νίκος ξέρει τη περίπτωση). Ιδιο αμάξι με του Νίκου πήρα (ασήμαντες διαφορές, βλέπε πίεση ελαστικών - κουρτίνες) και με 2 ταξίδια αεροπορικά Γερμανία, τρένα, βενζίνες, διόδια, βινιέτες, χαμένο πλοίο, +++++δώρα για τη γυνάικα, σχεδόν αχρησιμοποίητο (3315KM) γλύτωσα 14500 ευρώ. Και ετοιμοπαράδοτο. Ξανασκεφτείτετο.....

Ρε συ Γιάννη, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα... :D

Βασικά μόνο για αρχική τιμή το manual Sportline με το Tiptronic Highline έχουν ~5.000€ διαφορά! Αν βάλουμε μετά ότι έχω 18άρες αντί 17άρες (και ρεζέρβα 18άρα), βάλε κουρτίνες (ήταν κάπου στα 600€), βάλε το τηλέφωνο (άλλα 850€), βάλε τα δέρματα (άλλα 1.000€+) και κάτι σούξου μούξου αισθητήρες, καθρέφτες κλπ, αμέσως μιλάμε για αυτοκίνητα τα οποία σαν καινούργια είχαν ήδη μια διαφορά κάπου στα 8.000€.

Οπότε μιλάμε για 6.000€ περίπου διαφορά + ότι το δικό σου ήταν (έστω και ελαφρώς) μεταχειρισμένο, όπου και στην Ελλάδα θα έπεφτε αρκετά η τιμή του από του καινούργιου, οπότε έρχεσαι περίπου στα ίδια. + ότι έχασες πόσες μέρες να ξενιτεύεσαι Γερμανία για να βρεις κάτι σωστό και καλό.

Προσωπική μου γνώμη είναι ότι δεν αξίζει να ψάχνει κάποιος αυτοκίνητα από Γερμανία, ειδικά όταν μιλάμε για αξίες καινούργιου κάτω από 100.000€.. :rolleyes: Όταν ήταν να πάρει ο πατέρας μου την CLS, και ψάξαμε να δούμε τι παίζει και από Γερμανία, η διαφορά σε αυτοκίνητο των 90.000€ ήταν σχεδόν 2.000€. Και είχε ένα κάρο τρέξιμο, χαρτιά και γραφειοκρατία... Και φυσικά το πήραμε από εδώ, εκεί που θα μπλέκουμε περισσότερο...

Γιάννη πόσο το πήρες εσύ από έξω και πόσο σου βγήκε το τελωνείο?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι μιλάτε για προσφορές, δώρα και εκπτώσεις, θα ήθελα να σας πω τι βρήκα κι εγώ, γιατί την Παρασκευή ήμουν σε αντιπροσωπεία της Θεσσαλονίκης για ένα καινούργιο Passat CC για τον αδερφό μου κι ένα Golf VI για την γυναίκα μου. Τα αυτοκίνητα έχουν τιμή αρχική 30.600¤ και 23.600¤ αντίστοιχα, μαζί με έξτρα εξοπλισμό 41.900¤ και 26.400¤ αντίστοιχα, και μας τα αφήνει τελική τιμή 39.200¤ και 24.500¤ αντίστοιχα! Δηλαδή μιλάμε για μια έκπτωση 2.700¤ και 1.900¤ αντίστοιχα! Τα δώρα των 500¤, τα δώρο πατάκια, συναγερμό κλπ, συγνώμη αλλά είναι π@π@ριές!!! Μπορούν σίγουρα να κάνουν μεγαλύτερες εκπτώσεις, απλά κλέβουν τον κόσμο... ΖΟΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ! Πηγαίνετε σε 2-3 αντιπροσωπείες και πάρτε προσφορές. Αν κανείς δεν "σπάσει" και όλοι δίνουν τιμές καταλόγου, πείτε σε κάποιον ότι πήρατε έκπτωση 1-2 χιλιάρικα για να αρχίσει ο "χορός"... :)

Ισως να ειμαι off topic αλλα επειδη το passat cc το γουσταρω πολυ και θα ηθελα να το αποκτησω.....

Πηρα τηλεφωνο σε μια αντιπροσωπια, πηρα τιμες για το cc 1.8 το αυτοματο (που βγηκε τωρα), αλλα με πληγωσανε οταν μου ειπανε οτι το παλιο (τι παλιο δηλαδη passat 1.6 comfortline, Μαΐος 2007, με 13.000 χιλιομετρα (λουλουδι)) δεν πιανει τιποτα, εχει πεσει πολυ η αγορα μεταχειρισμενου, κοιτα να το δωσεις σε χερι μονο, τα περιοδικα εχουν πλασματικες και θεωρητικες τιμες ενω στην πραξη διαφερει κατα πολυ, και αλλα τετοια....

Τι γινεται βρε παιδια ποσο να πιανει δηλαδη τωρα ?

Αν θελει καποιος, επειδη δεν βρηκα πουθενα, ας ανοιξει καινουργιο θεμα με τιμες μεταχειρισμενων passat κτλ... γιατι στα topic με τις αγγελιες πουλανε κινητα :)

Ενα καινουργιο θεμα θα ηταν καλο με τιμες, προσφορες, εκπτωσεις (καινουργιων και μεταχειτισμενων)... με ημερομηνιες κτλ, ενοψει της κρισης και της πτωσης των τιμων.

Link to comment
Share on other sites

ρε πρόεδρε 100 φορές το έχεις δει και δεν κατάλαβες οτι διαφέρουμε στα εξής :

κουρτίνες, πίεση ελαστικών, 18'' αντί για 17'', KESSY, Triptonic, Home link

όσο αφορά το triptonic τη σύγκριση να τη κάνεις με το Highline γιατι μπορεί να είναι το δικό μου Sportline αλλά η διαφορά του με το Highline είναι στα εξωτερικά νίκελ.

Δε βάζω 3000 ευρώ διαφορά...λέω 4000 ευρώ. Και πάλι γλυτώνεις 10000. Τώρα όποιος έχει 10000 για πέταμε εγώ με τα μισά του φέρνω γ..αμάτω από Γερμανία.

Το πήρα 24000+100 χρέωση βενζίνης (Full tank)

+ 6100 τελωνείο

+ 400 σήμα

+ 2000 ευρώ λοιπά έξοδα (μέσα σε αυτά το Passat να έχει κλατάρει απο ψώνια και δώρα)

Τιμή καινούριου στην Ελλάδα 47500 ......αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τζόνυ, αν κάνεις το δικό σου setup σε μια αντιπροσωπεία, δεν φτάνει με τίποτα τα 47.500€... Τόσο έπιασε το δικό μου που έχει κοντά στο 10άρικο διαφορά. Οπότε μιλάμε ότι κέρδισες κάπου στα 6-7 χιλιάρικα. Ίσως κι ένα μεταχειρισμένο στην Ελλάδα να την είχε χάσει αυτή την αξία (σχεδόν). Στην τελική θέλω να πω, ότι το κέρδος δεν θα ήταν τόσο τραγικά μεγάλο. Κι εσύ έχεις και άκρες στην Γερμανία. Για κάποιον που δεν ξέρει ούτε που πέφτει στο χάρτη (που λέει ο λόγος) θα είναι πολύ πιο δύσκολα...

Είναι και το άλλο βέβαια. 2λιτρο τουρμπάτο με αυτά τα έξτρα που έχεις, θα έβρισκες πολύ δύσκολα εώς με τίποτα στην Ελλάδα μεταχειρισμένο τόσο λίγο... :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι μιλάτε για προσφορές, δώρα και εκπτώσεις, θα ήθελα να σας πω τι βρήκα κι εγώ, γιατί την Παρασκευή ήμουν σε αντιπροσωπεία της Θεσσαλονίκης για ένα καινούργιο Passat CC για τον αδερφό μου κι ένα Golf VI για την γυναίκα μου. Τα αυτοκίνητα έχουν τιμή αρχική 30.600€ και 23.600€ αντίστοιχα, μαζί με έξτρα εξοπλισμό 41.900€ και 26.400€ αντίστοιχα, και μας τα αφήνει τελική τιμή 39.200€ και 24.500€ αντίστοιχα! Δηλαδή μιλάμε για μια έκπτωση 2.700€ και 1.900€ αντίστοιχα! Τα δώρα των 500€, τα δώρο πατάκια, συναγερμό κλπ, συγνώμη αλλά είναι π@π@ριές!!! Μπορούν σίγουρα να κάνουν μεγαλύτερες εκπτώσεις, απλά κλέβουν τον κόσμο... ΖΟΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ! Πηγαίνετε σε 2-3 αντιπροσωπείες και πάρτε προσφορές. Αν κανείς δεν "σπάσει" και όλοι δίνουν τιμές καταλόγου, πείτε σε κάποιον ότι πήρατε έκπτωση 1-2 χιλιάρικα για να αρχίσει ο "χορός"... :)

Κοιτα Νικο οντως οι αντ/πιες εχουν πολυ μεγαλο κερδος και οντως μας κλεβουν αλλα αλλιως διαπραγματευονται αυτοκινητα ετοιμοπαραδοτα και αλλιως των παραγγελιων!απο τη στιγμη που εχουν ενα αυτοκινητο στην αντ/πια χωρις να εχει γινει παραγγελια η απο καποια ακυρωση σιγουρα πρεπει να σου κατεβασουν τη τιμη γιατι το αυτοκινητο δεν ειναι αυτο ακριβως που θελεις.θα εχει μερικα εξτρα που θες αλλα και καποια που δεν υπηρχε περιπωση να βαλεις και τα πληρωνεις επειδη υπαρχουν!και για να καταλαβουμε το κερδος το δικο μου κοστισε 31,500 και στο τιμολογιο που μου εδωσαν η αξια του αυτοκινητου ηταν στα 21,900!εγω χωρις να τους πιεσω και ιδιαιτερα μου εκαναν 880 δωρα σε εξοπλισμο που αυτο σημαινει οτι παλι κερδισμενοι ειναι!!!Παντως πιστευω οτι μπορεις να πετυχεις ακομα καλυτερη τιμη οχι μονο απο αυτο που εγραψα παραπανω αλλα και οτι κανεις μεγαλη παραγγελια σε μια πολυ δυσκολη περιοδο και τους ανακουφιζεις απο δυο αυτοκινητα που πρεπει να ψαξουν οι ιδιοι να βρουνε τους αγοραστες τους και επειδη τα εχουνε πληρωσει και καιγονται για ρευστο :) !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα Νικο οντως οι αντ/πιες εχουν πολυ μεγαλο κερδος και οντως μας κλεβουν αλλα αλλιως διαπραγματευονται αυτοκινητα ετοιμοπαραδοτα και αλλιως των παραγγελιων!απο τη στιγμη που εχουν ενα αυτοκινητο στην αντ/πια χωρις να εχει γινει παραγγελια η απο καποια ακυρωση σιγουρα πρεπει να σου κατεβασουν τη τιμη γιατι το αυτοκινητο δεν ειναι αυτο ακριβως που θελεις.θα εχει μερικα εξτρα που θες αλλα και καποια που δεν υπηρχε περιπωση να βαλεις και τα πληρωνεις επειδη υπαρχουν!και για να καταλαβουμε το κερδος το δικο μου κοστισε 31,500 και στο τιμολογιο που μου εδωσαν η αξια του αυτοκινητου ηταν στα 21,900!εγω χωρις να τους πιεσω και ιδιαιτερα μου εκαναν 880 δωρα σε εξοπλισμο που αυτο σημαινει οτι παλι κερδισμενοι ειναι!!!Παντως πιστευω οτι μπορεις να πετυχεις ακομα καλυτερη τιμη οχι μονο απο αυτο που εγραψα παραπανω αλλα και οτι κανεις μεγαλη παραγγελια σε μια πολυ δυσκολη περιοδο και τους ανακουφιζεις απο δυο αυτοκινητα που πρεπει να ψαξουν οι ιδιοι να βρουνε τους αγοραστες τους και επειδη τα εχουνε πληρωσει και καιγονται για ρευστο :D !!!

Δημήτρη τα αυτοκίνητα που λέω δεν είναι ετοιμοπαράδοτα. Εμείς τα στήσαμε όπως θέλαμε και θα γίνουν παραγγελία από την αρχή. 4 μήνες παράδοση έχουν... B)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,Νικο μην ξεχνας οτι προκειται για μια παραγγελια 2 αυτοκινητων συνολικης αξιας ~70 χιλ euro οποτε φυσικο ειναι να ειχες και μεγαλη εκπτωση.

Edited by passatempos
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,Νικο μην ξεχνας οτι προκειται για μια παραγγελια 2 αυτοκινητων συνολικης αξιας ~70 χιλ euro οποτε φυσικο ειναι να ειχες και μεγαλη εκπτωση.

Δεν ξέρω ρε παιδιά. Πάντως κι εγώ, το δικό μου αμάξι που πήρα, "δώρο τα πατάκια" και κάτι τέτοια μου λέγανε. Η αλήθεια είναι ότι 1η φορά πίεσα για καλύτερη τιμή και έκπτωση. Πιστεύω ότι αξίζει λίγη πίεση και τιμές από 2-3 αντιπροσωπείες... Ίσως να φταίει και η κρίση, και όλοι κόπτονται να πουλήσουν... Τι να πω... <_<

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη τα αυτοκίνητα που λέω δεν είναι ετοιμοπαράδοτα. Εμείς τα στήσαμε όπως θέλαμε και θα γίνουν παραγγελία από την αρχή. 4 μήνες παράδοση έχουν... <_<

Nικο ακυρα τα παραπανω νομιζα οτι τα αυτοκινητα ειναι εδω!το μονο σιγουρο ειναι οτι τωρα σφιξαν ακομα περισσοτερο οι κ@λοι σε σχεση με τη δικη μου συμφωνια 6,5μηνες πριν!Μικρο το χρονικο διαστημα αλλα εντελως διαφορετικες καταστασεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Nικο ακυρα τα παραπανω νομιζα οτι τα αυτοκινητα ειναι εδω!το μονο σιγουρο ειναι οτι τωρα σφιξαν ακομα περισσοτερο οι κ@λοι σε σχεση με τη δικη μου συμφωνια 6,5μηνες πριν!Μικρο το χρονικο διαστημα αλλα εντελως διαφορετικες καταστασεις!!!

Και ειναι νωρις ακομα....εγω πιστευω οτι το μεγαλο Κραχ θα γινει το Φθινοπωρο

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο τις συζητησεις σας για το passat cc.εχω καταληξει και εγω στο

συγκεκριμενο αμαξι.ειμαι σχεδον ενα βημα να το παραγγειλω.ειμαι απο τα χανια και εχω ρωτησει στον αντιπροσωπο

της volkswagen εδω στα χανια και στον αντιπροσωπο της τριπολης μεσω καποιου γνωστου μου.

τελικα εχω καταληξει στην εξης προσφορα που μου κανανε απο τα χανια.

ΧΡΩΜΑ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ LIGHT.

πολυλειτουργικο δερματινο τιμονι τριων ακτινων.

εξτερικοι καθρεπτες ηλεκτρικα αναδιπλουμενοι

συστημα ελεγχου πιεσης ελαστικων

park pilot

πακετο εσωτερικου φωτισμου

διακοσμητικες επενδυσεις

ραδιο cd rcd510

DCC.

ολα αυτα βγαινουν στην τιμη των 32325 .μου ειπα απο την αντιπροσωπεια οτι το επιτοκιο θα ειναι 7,4%.

και ακομα μου ειπαν οτι θα μου κανουν δωρο τους εξωτερικους καθρεπτες και το συστημα ελεγχου πιεσης ελαστικων.

δηλαδη στην ουσια μου κανουν 350 euro δωρο.

τι λετε να το τολμησω?αν γινεται και μπορειτε να μου πειτε καποια αποψη θα σας ημουν υποχρεος

γιατι ειναι αρκετα τα λεφτα.... :rolleyes::mellow:<_< <_< ;)

σας ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μανο εχω την εντυπωση οτι τα δωρα που σου κανουν ειναι πολυ λιγα ειδικα αυτη την περιοδο!Φιλικη συμβουλη ειναι να τους πιεσεις για κατι καλυτερο!Ηδη εδω θεσ/νικη τα δωρα και οι εκπτωσεις παιζουν γυρω στο 800 και!Τολμησε το γιατι το αμαξι καραλεει αλλα οχι με αυτη τη προσφορα!Πιστεψε με μπορεις να πετυχεις αρκετα καλυτερη αλλα θελει θρασος.Παιξε και το χαρτι ενος ανταγωνιστη οπως INSIGNIA και δεν θα χασεις!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

το εχω σκεφτει να πω για αναταγωνισμο απλα εδω το κακο ειναι πως σου λεει αν δεν το παρει

απο εμενα απο που θα το παρει?θα παει αθηνα?με καταλαβες πως σκεφτονται?εχουν και αυτη

την καβαντζα στο μυαλο τους.

Link to comment
Share on other sites

το εχω σκεφτει να πω για αναταγωνισμο απλα εδω το κακο ειναι πως σου λεει αν δεν το παρει

απο εμενα απο που θα το παρει?θα παει αθηνα?με καταλαβες πως σκεφτονται?εχουν και αυτη

την καβαντζα στο μυαλο τους.

Σε ολη τη κρητη ενας ειναι?σκεψου το ακομα και για αθηνα!το μονοπωλειο σε ολο του το μεγαλειο!οταν ξαναπας να εχεις μαζι σου και κανενα προσπεκτ του insignia μπας και την ακουσουν λιγο γιατι ειναι στην εκμεταλευση μου φαινεται!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο τις συζητησεις σας για το passat cc.εχω καταληξει και εγω στο

συγκεκριμενο αμαξι.ειμαι σχεδον ενα βημα να το παραγγειλω.ειμαι απο τα χανια και εχω ρωτησει στον αντιπροσωπο

της volkswagen εδω στα χανια και στον αντιπροσωπο της τριπολης μεσω καποιου γνωστου μου.

τελικα εχω καταληξει στην εξης προσφορα που μου κανανε απο τα χανια.

ΧΡΩΜΑ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ LIGHT.

πολυλειτουργικο δερματινο τιμονι τριων ακτινων.

εξτερικοι καθρεπτες ηλεκτρικα αναδιπλουμενοι

συστημα ελεγχου πιεσης ελαστικων

park pilot

πακετο εσωτερικου φωτισμου

διακοσμητικες επενδυσεις

ραδιο cd rcd510

DCC.

ολα αυτα βγαινουν στην τιμη των 32325 .μου ειπα απο την αντιπροσωπεια οτι το επιτοκιο θα ειναι 7,4%.

και ακομα μου ειπαν οτι θα μου κανουν δωρο τους εξωτερικους καθρεπτες και το συστημα ελεγχου πιεσης ελαστικων.

δηλαδη στην ουσια μου κανουν 350 euro δωρο.

τι λετε να το τολμησω?αν γινεται και μπορειτε να μου πειτε καποια αποψη θα σας ημουν υποχρεος

γιατι ειναι αρκετα τα λεφτα.... :lol: :lol: B);) ;)

σας ευχαριστω προκαταβολικα.

εχουμε βαλει τα ιδια εξτρα το ιδιο χρωμα μονο που εχω βαλει πεταλιερες,σκαφη στο πορτ μπαγκαζ και δερματινο σαλονι.μου εκαναν εκπτωση περιπου στα 900 ευρω.το μονο που τους ειπα ηταν οτι μου κανουν εκπτωση 700 ευρω στον καψιωχα εσεις?πιεσε τους λιγο και οτι γινει(εχω ανεβασει και φωτο σε αυτο το post σελ 10.τα εξτρα ειναι τελεια και ποιο πολυ η αναρτηση)

Edited by black-magic golf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.