Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Εμεις θα φυγουμε απο Αμαλιαδα το Σαββατο στις 13.00 μμ οποιος ειναι στην περιοχη μας αν θελει ερχεται μαζι μας. <_<

Τελικα πατριδα το εχει η μοιρα μας να συναντιομαστε στις πανελληνιες του κλαμπ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πατριδα το εχει η μοιρα μας να συναντιομαστε στις πανελληνιες του κλαμπ  tongue.gifΔεν ξερεις οτι εμεις ημαστε για μεγαλες συναντησεις?!!! Champions league και βαλε!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πατριδα το εχει η μοιρα μας να συναντιομαστε στις πανελληνιες του κλαμπ tongue.gifΔεν ξερεις οτι εμεις ημαστε για μεγαλες συναντησεις?!!! Champions league και βαλε!!! :lol:

ετσι πρεπει..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Από Καλαμάτα έχουμε προγραμματίσει να φύγουμε 2 αυτοκίνητα Παρασκευή βράδυ κατά της 21:00. Όποιος θέλει μπορεί να έρθει μαζί μας. :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν μου κανει τη χαρη ο διοικητης μου στο στρατο θα σας τιμησω και εγω με την παρουσια μου..απο μεσολογγι θα εχετε παρουσια αλλα πρεπει να ερθω και εγω γιατι δεν θα την παλεψω.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να επαναλάβω ότι όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν στην Πανελλήνια εκδρομή και δεν έχουν κράτηση δωματίου θα πρέπει το συντομότερο δυνατό να επικοινωνήσουν μαζί μου για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα.

Επίσης θα χρειαστεί να γίνει οικονομική εκκαθάριση μέχρι την Παρασκευή για όσους έχουν εκκρεμότητες, διαφορετικά η κράτηση τους θα ακυρωθεί.

Επίσης να επαναλάβω ότι όσοι συμμετάσχουν και η διαμονή γίνει σε δικό τους οίκημα θα πρέπει να μας ενημερώσουν για την συμμετοχή τους στις υπόλοιπες εκδηλώσεις της λέσχης. Θεωρούμε ότι οι φίλοι που θα φιλοξενηθούν στο ξενοδοχείο, σε μεγάλο ποσοστό, θα συμμετάσχουν στις εκδηλώσεις μας. Επίσης ήδη ο αριθμός των ατόμων που θα είναι παρόντες ξεπερνούν τα 120 άτομα και οποιαδήποτε έξοδο μας θα πρέπει να έχει επάρκεια θέσεων. Δηλώστε μας την συμμετοχή σας ως εξής.

nick +αρ. ατόμων, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Εντός των ημερών θα ανακοινωθεί το πλήρες πρόγραμμα της εκδρομής και οι διαδρομές που θα ακολουθήσουν τα μέλη μας για την πορεία τους προς τα Ιωάννινα.

Να υπενθυμίσουμε ότι όλοι οι οδηγοί θα πρέπει να έχουν κάνει service στο όχημα τους.

Link to comment
Share on other sites

Να'μαστε και εμεις!

tolisgti+1

golfmk5tdi

giannismk+2

ΛΑΜΠΡΟΣ GT

alexismk2+4

ΧΡΗΣΤΟΣ Gti+1

kate

tomasbora+1

ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΟΓΟΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΛΕΤΣΗΣ+1

ΝΙΚΟΣ+1

ολοι για εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό(περιμενω και αλλους!!)

Link to comment
Share on other sites

SilverPassat + 4 εκδηλωση Κυριακης κ μεσημεριανο Κυριακης

οταν εχουμε κλεισει δωματιο ,τοτε πρεπει να δηλωσουμε και συμετοχη για την εκδηλωση και το φαγητο???

Link to comment
Share on other sites

κανονικά παναγιώτη θα πρέπει να θεωρείτε σίγουρο αλλά αν πάρουμε από το ΓΑΛΑΞΙΔΙ μάλλον όχι.....οπότε πες το και συ για καλό και για κακό για να ξέρουμε τί μας γίνετε....

Link to comment
Share on other sites

Λατού + Ιωάννα κανονικά, και μετά για τη ΒΡΑΔΥΝΗ ΕΞΟΔΟ + 2, και για το ΦΑΓΗΤΟ ΤΗ 2η ΗΜΕΡΑ +1 (4 το βράδυ, 3 στο φαγητό).

Η μπουμπού εξυπακούεται πάντα! :)

Link to comment
Share on other sites

Λατού + Ιωάννα κανονικά, και μετά για τη ΒΡΑΔΥΝΗ ΕΞΟΔΟ + 2, και για το ΦΑΓΗΤΟ ΤΗ 2η ΗΜΕΡΑ +1 (4 το βράδυ, 3 στο φαγητό).

Η μπουμπού εξυπακούεται πάντα! :)

Το just do it σου θυμιζει τιποτα? :whistling::whistling::lol:

Link to comment
Share on other sites

κανονικά παναγιώτη θα πρέπει να θεωρείτε σίγουρο αλλά αν πάρουμε από το ΓΑΛΑΞΙΔΙ μάλλον όχι.....οπότε πες το και συ για καλό και για κακό για να ξέρουμε τί μας γίνετε....

ενταξει τοτε.

activious +1 για τα παντα.οτι εχει οργανωθει. tongue.giftongue.giftongue.gif

Το just do it σου θυμιζει τιποτα? :whistling::whistling::)

:lol::whistling: :whistling: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

alexd+1,μέσα σε όλα!

Παράκληση προς τα παιδιά του προεδρείου να τηρηθεί με ευλάβεια το ωράριο του προγράμματος γιατί οι γυναίκες αυτή την φορά έχουν συννενοηθεί να μας ρίξουν 3 χέρια ξύλο!!!

Πάνο λουλού(activious) που είσαι;

Τι ώρα σκέφτεσαι για Παρασκευή;

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα σκέφτεσαι για Παρασκευή;

Λουλου-κία (alexd), το προγραμμα θα αναρτηθει οπου να'ναι.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΝΝΗΣ-Ριτα μαλλον μεσα (αν μας θελετε βεβαια!!!!)...................και αυτο λογω δικων μου επαγγελματικων υποχρεωσεων....................

Link to comment
Share on other sites

Mικρή μου τσιχλόφουσκα(activious) θα σε δω πώς θα τα κανονίσουμε μολις βγει το πρόγραμμα

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Mικρή μου τσιχλόφουσκα(activious) θα σε δω πώς θα τα κανονίσουμε μολις βγει το πρόγραμμα

θα ανεβεις απο Θηβα ή θα εισαι Τρικαλα???

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΝΝΗΣ-Ριτα μαλλον μεσα (αν μας θελετε βεβαια!!!!)...................και αυτο λογω δικων μου επαγγελματικων υποχρεωσεων....................

την ρίτα άστην εδώ....έλα μόνος σου john....... :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

alexd κ activious θα ανεβετε απο παρασκευη?

να συναντηθουμε αν ειναι στα τρικαλα για να φυγουμε ολοι μαζι!

edit: κυριακο βαλε κ μενα στο πρωτο ποστ, μεσα σε ολες τις εκδηλωσεις! το ειχα ξαναγραψει, αλλα μαλλον σου ξεφυγε..

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια απο Αμαλιαδα θα ερθουν στα μπουζουκια το βραδυ ή θα κατσουν στο ξενοδοχειο?

Επισης θα πρεπει να απαντησουν και τα αλλα μελη εαν θα ερθουν το βραδυ για να κλεισουμε θεσεις

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.