Jump to content

Recommended Posts

Καλοτάξιδος , φωτό και νέα παρουσίαση γιατί είχες υποσχεθεί ότι θα επανέλθεις με περισσότερη "όρεξη" για δουλειά!!! :):thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαζεις εσυ μυαλό.... 8)

Κουκλααααααα...Καλοταξιδο Ανεστη και καλα χιλιομετρα!!!Περιμενουμε νεα και φωτο παρουσιαση αφου δεν νομιζω να μεινει για πολυ καιρο ετσι... :super:

Αλλαξες κλαμπ βλέπω ε??

Τα βλεπεις ασπρα αυτον τον καιρο!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το χρωμα δεν ήτανε επιλογή μου αλλα της γυναίκας μου!!τεσπα προσπερνάμε.. Απο εξοπλισμό έχουμε :ηλιοροφη φώτα ξένον 18αρες πακέτο φωτισμού ηλεκτρικά αναδιπλομενους καθρέφτες ανάρτηση dcc.σας ευχαριστω όλους παιδιά για τισ ευχεσ σασ σύντομα θα έχουμε 1ο στάδιο και φίλε τζάμια.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ μας κάνεις πλάκα τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Για το προβειο χρωμα;ΑΣΕ ακόμα προσπαθώ να το χωνεψω...μου λείπει το μαυρακι...τεσπα τώρα θα προσπάθεισω να παίξω με διχρωμια μαύρο άσπρο..

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο ρε τρελέ γκολφάκια !!! Να το χαίρεσαι φίλε είναι πολύ ωραίο !

Να πω την αλήθεια περίμενα μια Giulietta QV να πάρεις αλλά έκανες καλύτερα με το golf.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλαρακο μου!το χρωμα δεν μπορω να αποδεκτώ ακόμα αλλα με τον καιρό θα γίνει και αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Kαλοτάξιδο Ανέστη! Ωραίο ειναι και το άσπρο, με φιμέ και ίσως μαύρες ζάντες θα δείξει αλλιώς

dsg θέλω να πιστεύω...

Edited by and64
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φίλε! Όχι δυστυχος δεν με επερνε για dsg..δεν είχα περιθώρια επιλογής οι καιροι είναι δύσκολοι..το χρωμα οκ θα το συνηθησω αλλα το dsg πραγματικά θα μου λείψει όσο τίποτα άλλο.. Τουλάχιστον γουστάρω τα υπόλοιπα έξτρα που τα θεωρώ εξίσου σημαντικά..παντος το έλεγα και θα το λέω το dsg μετατρέπει το αμάξι σε άλλο αυτοκίνητο.αργοτερα θα προσπαθήσω να κάνω μοντα με το σασμαν..το τιμόνι χωρίς τα παντλς είναι άδειο..η σπορ αίσθηση λείπει..τεσπα ας χαρούμε με αυτά που έχουμε προς το παρων..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φίλε! Όχι δυστυχος δεν με επερνε για dsg..δεν είχα περιθώρια επιλογής οι καιροι είναι δύσκολοι..το χρωμα οκ θα το συνηθησω αλλα το dsg πραγματικά θα μου λείψει όσο τίποτα άλλο.. Τουλάχιστον γουστάρω τα υπόλοιπα έξτρα που τα θεωρώ εξίσου σημαντικά..παντος το έλεγα και θα το λέω το dsg μετατρέπει το αμάξι σε άλλο αυτοκίνητο.αργοτερα θα προσπαθήσω να κάνω μοντα με το σασμαν..το τιμόνι χωρίς τα παντλς είναι άδειο..η σπορ αίσθηση λείπει..τεσπα ας χαρούμε με αυτά που έχουμε προς το παρων..

χαχααχχα σε νιώθω για το κιβώτιο!! Τα extra μια χαρά ειναι τα υπόλοιπα, δεν το συζητάμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Ανεστη..Τα σπαει η golfara :wub: Απειρα κ απροβληματιστα χλμ σου ευχομαι..Στη φωτο φαινεται λες κ το παρελαβες απο την αντιπροσωπεια,πολυ καλη επιλογη :goodjob: Μηπως ο προηγουμενος ιδιοκτητης ειναι Χανιωτης?Ρωταω γτ πρεπει να το ειχα δει πριν λιγο καιρο στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* το συγκεκριμενο golf κ ο πωλητης ηταν απο τα Χανια (αυτα τα φαναρια βλεπεις δεν περνανε απαρατηρητα :D:cool:;) )

Link to comment
Share on other sites

Μπω μπω καινουργιλα... ! Καλοταξιδο ανεστη! Ποσο καιρο θα αντεξεις χωρις μαυρη ζαντα/τζαμια ???

Link to comment
Share on other sites

Ακριβός φίλε το αμάξι μυρίζει ακομα καινούριο και φυσικα μεσα εξω ειναι αψογο Βέβαια όπως είπα έχει έξτρα αλλα δεν έχει το χρωμα και το dsg.εχει 40000χλμ..όπως είπα δεν ήτανε στο χέρι μου και δυστυχος οι καιροι είναι δύσκολοι για να έκανα τις επιλογές μου σε καινούριο..ήτανε και η γυναίκα μου που φαγοθηκε με το λευκο τεσπα υγεία παιδιά και να χαρούμε με ότι έχουμε. Και πάλι σας ευχαριστω για τις ευχές σας αυριο φωτό μέσα έξω.

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Το οτι θα έβλεπα τον Fastrabbit με λευκό αμάξι, χωρίς dsg και 5πορτο ομολογώ πως δεν το περίμενα !! Καλοτάξιδο φιλαράκι και εύχομαι να το απολαύσεις στο έπακρο ! Καλά κι ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Το οτι θα έβλεπα τον Fastrabbit με λευκό αμάξι, χωρίς dsg και 5πορτο ομολογώ πως δεν το περίμενα !! Καλοτάξιδο φιλαράκι και εύχομαι να το απολαύσεις στο έπακρο ! Καλά κι ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις ! ;)

ευχαριστω!Δεν φταίω εγω η οικονομικη κρίση και η γυναίκα..αλλα ομωσ πιστός στα golf και ειδικότερα το Gti..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.