Jump to content
swimmingcromel

ΤΕΡΙΑΖΕΙ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Recommended Posts

Επειδή ρώτησα στην εταιρία και δεν ήξεραν να μου απαντήσουν αν ξέρει κάποιος και είναι απόλυτα σήγουρος αν τεριάζει το τιμόνι απο το Polo Gti '08 μοντέλο στο Polo 6Ν2 99' -- 01'μοντλελο????!!!!!?????!!!!!!!??????!!!!!!

Edited by swimmingcromel
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ρώτησα στην εταιρία και δεν ήξεραν να μου απαντήσουν αν ξέρει κάποιος και είναι απόλυτα σήγουρος αν τεριάζει το τιμόνι απο το Polo Gti '08 μοντέλο στο Polo 6Ν2 99' -- 01'μοντλελο????!!!!!?????!!!!!!!??????!!!!!!

Σε δυο γραμμές έχεις 2000 ορθογραφικά...Και ναι ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΓΡΑΦΤΟ ΣΩΣΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!

Link to comment
Share on other sites

Σε δυο γραμμές έχεις 2000 ορθογραφικά...Και ναι ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΓΡΑΦΤΟ ΣΩΣΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!

για αυτο με ετρωγαν τα ******* μου????? και ελεγα εγω εχθες....γιατι με τρωνε γιατι με τρωνε.......τελικα ειχες δικιο.....

Edited by PAGOURISTAS
Προσεχε το λεξιλογιο σου
Link to comment
Share on other sites

για αυτο με ετρωγαν τα ****** μου????? και ελεγα εγω εχθες....γιατι με τρωνε γιατι με τρωνε.......τελικα ειχες δικιο.....

Μπορει καποιος να συμπερανει εμμεσα πως οταν εχεις φαγουρα γραφεις ορθογραφημενα.... Ανορθοδοξο συμπερασμα μεν αλλα μοιαζει απελπιστικα αληθινο. Εκτος και αν τα κανει copy paste απο το word γιατι ενοχληθηκες που τα ελληνικα σου ειναι το ιδιο σωστα με τα κινεζικα μου. Κατα τα αλλα καλα θα ηταν να πεις ενα ευχαριστω που σου απαντησαμε και μπορεις να εισαι σιγουρος πως την επομενη φορα που θα ρωτησεις κατι θα μεινεις με την απορια.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου ελεγα να προσεχεις λιγο το λεξιλογιο σου swimm για να ειμαστε ολοι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε δυο γραμμές έχεις 2000 ορθογραφικά...Και ναι ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΓΡΑΦΤΟ ΣΩΣΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!

Ρε συ αν ήμασταν φιλόλογοι ή κάτι σχετικό να συμφωνήσω με την επίθεσή σου αλλά ούτε οι όροι χρήσης λένε πουθενά για ορθογραφία ούτε το κλαμπ έχει κάποια σχέση με αυτή!!!

Και swimmingcromel τουλάχιστον την κεφαλίδα του θέματος γράφτην σωστά!!!!

Edited by thachont
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον απαντήθηκε το ερωτημα του παληκαριού δεν κλειδώνουμε το thread γιατι βλέπω το flame να πλησιάζει με δρασκελειές.....

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον απαντήθηκε το ερωτημα του παληκαριού δεν κλειδώνουμε το thread γιατι βλέπω το flame να πλησιάζει με δρασκελειές.....

Θα ξαναρωτήσει το "παλικάρι" κατι και μην σου πω τι απαντηση θα πάρει... Δεν ειπα πως ειναι forum για φιλόλογους ουτε πως και εγω δεν κανω λάθη αλλα ειναι αγενια για τους αλλους να γράφεις αυτό που θες οπως να ναι... Ειλικρινά οσο δυσκολο μου ειναι να διαβασω greeklish αλλο τοσο μου ειναι να διαβασω Ελληνικα που μοιάζει να τα εγραψε κινεζος.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας από τους ανορθόγραφους εδώ στο club και εγώ χρησιμοποιώ το word προκειμένου να γράφω σωστά ελληνικά, κάποιοι από εμάς δεν κατάφεραν να μάθουν ορθογραφία στο σχολείο λόγο προβλήματος και όχι τεμπελιάς (δυσλεξία) αλλά μπορούμε και λύνουμε μοτέρ το κάνουμε βίδες και το ξαναδένουμε έχοντας υπολογίσει ανοχές μοίρες και πολλά άλλα χωρίς να έχουμε ιδέα από μηχανολογία η να έχουμε διαβάσει ποτέ κάποιο βιβλίο περί αυτού, είναι άδικο να μας κρίνετε με αυτόν τον τρόπο και να έχουμε να αντιμετωπίσουμε τέτοια επίθεση, βέβαια και εσύ φίλε δεν ήταν πρέπον να μας πεις για την φαγούρα που σου προκάλεσε η επίθεση του φίλου πιο πάνω.

Ένα πράγμα θα ήθελα να πω που έμαθα από μικρός (μην κρίνεις για να μην κριθεις).

Ευχαριστώ.

Edited by golfgti9a
Link to comment
Share on other sites

το κάναμε σαλάτα το post...

Link to comment
Share on other sites

το αυτώσαμε και ψόφησε.

Anyway και οι 2 πλευρές έχουν δίκιο. Και δεν θα πρέπει όλοι μας να πέφτουμε να φάμε κάποιον που γράφει ανορθόγραφα αλλά και οι όσοι κάνουν λάθη μπορούν να χρησιμοποιούν είτε το word όπως πολύ σωστά είπε ο Θοδωρής ή π.χ. το spell checker του firefox το οποίο εμένα προσωπικά με έχει διορθώσει όσες φορές έτυχε να γράψω καμιά πατάτα.

Μιας και το τιμόνι ταιριάζει, το θέμα κλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.