Jump to content
PARIS 1.8

Νεο Yaris Ts Tuning!

Recommended Posts

ας ερθει πρωτα και μετα τα λεμε!μεχρι τοτε ομως.....την απαντηση την ξερεις,να μην επαναλαμβανομαι και γινομαι κουραστικος...

Link to comment
Share on other sites

ας ερθει πρωτα και μετα τα λεμε!μεχρι τοτε ομως.....την απαντηση την ξερεις,να μην επαναλαμβανομαι και γινομαι κουραστικος...

Ετσι και σε πετυχω καποτε στον δρομο θα σε λιωσω σαν κατσαριδα

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και σε πετυχω καποτε στον δρομο θα σε λιωσω σαν κατσαριδα

μαλλον ο japanic ειναι η ο καινουργιος japanic!show θα εχουμε παλι..

+ οτι αυτο μαλλον θα εχει απαγορευτικο κοστος το κιτ αυτο...

Link to comment
Share on other sites

α;χαχαχαχαχαχαχαχα

εχω πεθανει στο γελιο

αχααχαχχαχαχααχαχαχ :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ενα ειναι το εργαλειο

toyota starlet ΤΕΛΟΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΙΡΩΝΙΕΣ!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

215αλογα, 27κιλα ροπη.... http://www.trc-tuning.com/_frey_shop/index_shop.htm

Βαλτα στο κωλο σου!!! :D

αλλα πρωτα ριξε λιγο βαζελινη γιατι θα τσουζει απο τις ατελειωτες γερμανικες ψωλιες που εχει φαει.

Δεν εξηγειται διαφορετικα οτι μπαινεις εδω μεσα για να γραψεις για ενα αμαξι που ειναι απλα σκουπιδι στα ματια των περισσοτερων.

Αντε στα τσακιδια τωρα rocket.gif εκτος εαν θελεις να μας κανεις παρεα για να γινεις ο νεος διασκεδαστης - γελωτοποιος του φορουμ. :D

Link to comment
Share on other sites

215αλογα, 27κιλα ροπη.... http://www.trc-tuning.com/_frey_shop/index_shop.htm

φιλε μου αν θες αποψη για τα 2 αυτοκινητα που βρισκοντε στην ιδια κατηγορια δες το βιντεακι και αν βαριαισε να το δεις ολο πατα στο 3.40 να δεις τι λεει καποιος που εχει τρεξει σε αγωνες και με τα 2 αυτοκινητα

Link to comment
Share on other sites

Racing a Toyota is like the special olympics, even if you win you're still retarded!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Ετσι και σε πετυχω καποτε στον δρομο θα σε λιωσω σαν κατσαριδα

πππστ πουσε κυριε Baygon κυριε ΤEZA παρε φορα και ελα απο ψηλα και αμα τα χεις ελα να βρεις εμενα να δουμε ποσες γειτονιες θα μαζεψεις αντε με το τενεκεκε αλλα ουπς ξεχασα να σε ροτησω μετα τα 100 ( που εχεις τελικιασει) το δενεις με Tireup μην σκορπησει ο τενεκες απ την φετα που οδηγας αντε να βρητε ρε κανα φορουμ να ασχολιθητε με τα σκουπιαδια σας και αφηστε το forum μας εσυ και τα φιλαρακια σου γιατι αμα σας πετιχουμε θα κλαψετε με μαυρο δακρι.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...Δηλαδη το yaris με τα 215 αλογα θα μας πεις οτι ειναι ας πουμε γρηγορο ε?Ενταξει τοτε να βαλω και εγω στο πολο (που και παλι ειναι μια κατηγορια πανω, να μην πω 2, απο το yaris) να το φτιαξω και να το κανω 300 αλογα δηλαδη θα γινω ξαφνικα ο καλυτερος?Και θα τους περναω ολους?Και μονο που θα θελω να ανοιξω με ενα πολυ καλυτερο αυτοκινητο (πχ golf,a3,mercedes κτλ) θα ειμαι καγκουρας...Καλα εκτος των αλλων και ετσι να ηταν τα νουμερα που γραφεις ουτε εξωπραγματικα ειναι ουτε φοβητρα για ΚΑΝΕΝΑ αμαξι εδω ουτε καπου αλλου πoυ εχουν σοβαρους κινητηρες και αμαξια που ΟΔΗΓΟΥΝΤΑΙ (στριβονται)...Νασαι καλα παντως που για ακομα ενα thread μας δινεις λογο να μπαινουμε να γελαμε :)

Link to comment
Share on other sites

οι εγγραφές κλειδώνουν, το θέμα κλειδώνει και ο κύριος που προφανώς διακατέχεται από άπειρα κόμπλεξ κατωτερότητας μπορεί να αναζητήσει άλλο forum για να πάει να παίξει. Επίσης μπορεί να με βρει στο doggy-παπάκι-vwclub-τελεία-gr και να μου στείλει μεηλάκι να ανοίξουμε μία με το ταπεινό polo 6Ν μου να το πιεί ζεστό ή κρύο και να σκάσει.

¶ντε γιατί έχει μεγάλο στόμα και πράξεις δεν βλέπω να κάνει.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
οι εγγραφές κλειδώνουν, το θέμα κλειδώνει και ο κύριος που προφανώς διακατέχεται από άπειρα κόμπλεξ κατωτερότητας μπορεί να αναζητήσει άλλο forum για να πάει να παίξει. Επίσης μπορεί να με βρει στο doggy-παπάκι-vwclub-τελεία-gr και να μου στείλει μεηλάκι να ανοίξουμε μία με το ταπεινό polo 6Ν μου να το πιεί ζεστό ή κρύο και να σκάσει.

¶ντε γιατί έχει μεγάλο στόμα και πράξεις δεν βλέπω να κάνει.

Αυτά.

ε ε ε ε ε προλαβα πρωτος ;):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

οι εγγραφές κλειδώνουν, το θέμα κλειδώνει και ο κύριος που προφανώς διακατέχεται από άπειρα κόμπλεξ κατωτερότητας μπορεί να αναζητήσει άλλο forum για να πάει να παίξει. Επίσης μπορεί να με βρει στο doggy-παπάκι-vwclub-τελεία-gr και να μου στείλει μεηλάκι να ανοίξουμε μία με το ταπεινό polo 6Ν μου να το πιεί ζεστό ή κρύο και να σκάσει.

¶ντε γιατί έχει μεγάλο στόμα και πράξεις δεν βλέπω να κάνει.

Αυτά.

ουπς το προεντρο τα πειρε και θελει κοντρα tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Το εν λόγω site για toyota/lexus στην online boutique πουλάει μέχρι κ wolfsburg edition λεβιεδάκια (δείχνοντας κ τη golfάρα στη φωτογραφία) για τα τουοτα τους ...

Edited by archon_rc
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ λιγο ακριβουτσικος ο κομπρεσσορας... βεβαια ακομα εχω 16500 χιλ πρεπει να κανω και αλλα....

αλλα θα ειναι σιγουρα πυραυλος και θα βαζει τα γυαλα σε πολλα γερμανικα αμαξακια :good:

Link to comment
Share on other sites

Guest bouritos13

Δεν καταλαβαινω αλλα γιατι τοσο μενος?..Σιγα νομιζω οτι ολοι εδω οδηγατε καθημερινα αμαξια του λαου των 15000 - 25000 ευρω οχι τιποτα υπεραυτοκινητα..Εξαλου οσο το λετε εσεις σκουπιδι φανταζομαι σκουπιδια θα θεωρουν και οι οδηγοι αυτων των αυτοκινητων τα δικα σας..Για αμαξια μιλατε δεν νομιζω οτι ειναι λογικο να μιλατε ετσι σε καποιον επειδη δεν σας αρεσει ενα αυτοκινητο..

Edited by bouritos13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.