Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πόσο τον κέρασες?Απο στάση ή roll?

Ήμουνα μισό αμάξι+ μπροστά από roll! Από στάση αν θυμάμαι καλά δεν βάλαμε... Μέχρι τρίτες η διαφορά ήταν σταθερή στο κούμπομα της 4ης μείωνε με αργό ρυθμό διαφορά αλλά μάλλον λόγω του ελεύθερου φίλτρου οπότε και δεν λαχάνιαζε τόσο εύκολα το αμάξι του!

Link to comment
Share on other sites

χθες καθως πηγαινα βολτιτσα και ημουν εθνικη,βλεπω ενα golf 5 tsi.δεν ξερω αν ηταν με τα 122 η με τα 140.

ημουν απο πισω του και ειχα 5η και του κολησα 2 φορες οπου μου ανοιγε ελαχιστα.

η 5η του πολο ειναι η πιο αθλια ταχυτητα...

απλα μου εκανε εντυπωση που οταν τελειωναν τα ατυπα ανοιγματα μου αναβε αλαρμ.

και λεω ποσο κομπλεξικος και χαζος μπορει να ειναι καποιος!

μπραβο περασε το πολο απο 5ες! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

χθες καθως πηγαινα βολτιτσα και ημουν εθνικη,βλεπω ενα golf 5 tsi.δεν ξερω αν ηταν με τα 122 η με τα 140.

ημουν απο πισω του και ειχα 5η και του κολησα 2 φορες οπου μου ανοιγε ελαχιστα.

η 5η του πολο ειναι η πιο αθλια ταχυτητα...

απλα μου εκανε εντυπωση που οταν τελειωναν τα ατυπα ανοιγματα μου αναβε αλαρμ.

και λεω ποσο κομπλεξικος και χαζος μπορει να ειναι καποιος!

μπραβο περασε το πολο απο 5ες! sillyhorse1rb5.gif

Φιλε το ξερω το αμαξακι σου...παρα πολυ καλο...

επισης εσυ δεν εισαι που τρεχεις κια με ενα fiesta sport (μαυρο 1.6)???

Σιγουρα εισαι μονο 1ο σταδιο???φημες λενε οτι εχεις σασμαν που πυροβολει στα λιγα μετρα!!! machinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το ξερω το αμαξακι σου...παρα πολυ καλο...

επισης εσυ δεν εισαι που τρεχεις κια με ενα fiesta sport (μαυρο 1.6)???

Σιγουρα εισαι μονο 1ο σταδιο???φημες λενε οτι εχεις σασμαν που πυροβολει στα λιγα μετρα!!! machinegun.gif

να'σαι καλα φιλε μου,σε ευχαριστω πολυ.

ναι εγω ειμαι με το μαυρο το φιεστα και ναι ειναι μονο πρωτο σταδιο με μαμα καταλυτη.

μιας και βλεπω οτι εισαι απο Λαρισα μου φαινετε ψιλοκαταλαβα απο που ερχονται οι φημες............... :thumbsup:

και ομως ειναι το μαμα

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! εχθές βράδυ, πήγαινα προς νέα ερυθραία μεσω εθνικής..επειδή ειχα αργήσει κάπως, (γυρω στο μισάωρο) αποφάσισα να τρέξω κάπως στο σημείο που σταμάταγε η κίνηση...(μεταμορφωση και μετα)

και ο μπροστινος μου με ενα ford η focus sedan η modeo ηταν κανει δεξιά, με αφήνει να περασω και μετα μου κόλλαγε προφυλακτήρα...πρεπει να ειχε αναψει και τα αλάρμ...περιτο να σημειώσω οτι ήταν το πρωτο μου "ανοιγμα" αν θερωρειται ανοιγμα....αποτελεσμα δεν εχω να σας πω διοτι επρεπε να βγω στην εξοδο και απλα την εκανα με ελαφρα:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

να'σαι καλα φιλε μου,σε ευχαριστω πολυ.

ναι εγω ειμαι με το μαυρο το φιεστα και ναι ειναι μονο πρωτο σταδιο με μαμα καταλυτη.

μιας και βλεπω οτι εισαι απο Λαρισα μου φαινετε ψιλοκαταλαβα απο που ερχονται οι φημες............... :p

και ομως ειναι το μαμα

Καμια σχεση...απλα το γνωριζω διοτι ολη η παρεα μου εχει 14αρια...(fiesta,colt,yaris...και εγω ενα lancia ypsilon!!!!)

οποτε επειδη ψαχνονται καπως,τ ακουω να τα λενε...

παντως απ'οτι φαινεται ολα τα 14αρια τα εχεις για πρωινο!!!!

Πρεπει να δοκιμασεις και με ενα swift gti(1.3) η με ενα normal rallye 1.3....δυσκολο βεβαια το τελευταιο γιατι δεν υπαρχουν και πολλα normal πλεον....η ακομα και αυτα που υπαρχουν ειναι...normal 16αρια σε 13αρα καροτσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση...απλα το γνωριζω διοτι ολη η παρεα μου εχει 14αρια...(fiesta,colt,yaris...και εγω ενα lancia ypsilon!!!!)

οποτε επειδη ψαχνονται καπως,τ ακουω να τα λενε...

παντως απ'οτι φαινεται ολα τα 14αρια τα εχεις για πρωινο!!!!

Πρεπει να δοκιμασεις και με ενα swift gti(1.3) η με ενα normal rallye 1.3....δυσκολο βεβαια το τελευταιο γιατι δεν υπαρχουν και πολλα normal πλεον....η ακομα και αυτα που υπαρχουν ειναι...normal 16αρια σε 13αρα καροτσα!!!!

ok ποτε λαθος δικο μου.

το αυτοκινητο ειναι οπως σου λεω,πρωτο σταδιο με μαμα καταλυτη και μαμα σασμαν που ειναι απο την μανα του αρκετα κοντο.

παει πολυ καλα για 14αρη για αυτα που φοραει...

με ενα swift ηταν να ανοιξω αλλα τελικα δεν εκατσε,αλλα πιστευω οτι ειναι αρκετα δυνατα.

οσο για τα ραλι ειναι οπως το λες,λιγο δυσκολο να βρεις καποιο που δεν φοραει εκκεντρα...

εχω ανοιξει με ενα 16αρι με σκουπα-τελικο ενος καλου μου φιλου και απλα δεν υπαρχει καμια επαφη

Link to comment
Share on other sites

Κέρασα ένα Leon FR '07 'άγνωστο πόσα άλογα. Συγκεκριμένα ο ιδιοκτήτης του λέει πως είναι μαμά αλλά μετά πάει και βάζει με S2000 260+ και πάνε κόπια. Μάλλον παίζει με τις πιέσεις... Κέρασα και ένα golf 6 tsi 160 dsg με πρόγραμμα και ελεύθερο φίλτρο.

μαμα ηταν για να πηγαινει κοπιες με s2k και να τρωει απο εσενα μισο αμαξι απο ρολαριστες...με s2k 260+ που εχω ανοιξει απο ρολαριστες απλα δεν υπαρχει επαφη και εχω και εγω leon fr dsg αλλα δεν ειμαι μαμα :D

παντως τα 1.4 tsi οταν πειραχτουν βαζουν ευκολα χερι σε gti και fr :D

Link to comment
Share on other sites

χθες καθως πηγαινα βολτιτσα και ημουν εθνικη,βλεπω ενα golf 5 tsi.δεν ξερω αν ηταν με τα 122 η με τα 140.

ημουν απο πισω του και ειχα 5η και του κολησα 2 φορες οπου μου ανοιγε ελαχιστα.

η 5η του πολο ειναι η πιο αθλια ταχυτητα...

απλα μου εκανε εντυπωση που οταν τελειωναν τα ατυπα ανοιγματα μου αναβε αλαρμ.

και λεω ποσο κομπλεξικος και χαζος μπορει να ειναι καποιος!

μπραβο περασε το πολο απο 5ες! sillyhorse1rb5.gif

Δε σε χαλασε καθολου..Τα θελε ο κωλος σου...Γιατι απορεις που σου αναβε αλαρμ δεν καταλαβαινω..Μαλλον εσυ εισαι κομπλεξικos..Με το συμπαθιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε σε χαλασε καθολου..Τα θελε ο κωλος σου...Γιατι απορεις που σου αναβε αλαρμ δεν καταλαβαινω..Μαλλον εσυ εισαι κομπλεξικos..Με το συμπαθιο ;)

Καποιον ο οποιος εχει σηκωσει σε βιντεακια ενα σωρο ανοιγματα που εχει κανει ασχετα με το αν ηταν μπροστα η οχι κομπλεξικο δεν το λες. Καποιον ο οποίος σχολιαζει ενα ανοιγμα με εκφρασεις του στυλ: "Δεν σε χαλασε καθολου" και "Τα θελε ο κωλος σου" το λιγοτερο που μπορεις να τον πεις ειναι κοπανο! Με το συμπαθιο ;).

Link to comment
Share on other sites

Δε σε χαλασε καθολου..Τα θελε ο κωλος σου...Γιατι απορεις που σου αναβε αλαρμ δεν καταλαβαινω..Μαλλον εσυ εισαι κομπλεξικos..Με το συμπαθιο ;)

το μονο που μπορω εγω να υποψιαστω απο την απαντηση σου ειναι οτι μαλλον εσυ εισαι το γκολφ που λεει ο μπουκου sillyhorse1rb5.gif τελικα 122 η 140 εχεις?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Το νεο Lancer ποσα αλογα ειναι?

Το λεω γιατι χθες κολησα σε ενα εκανε δεξια και το πατησε..

Τον περασα ευκολα και λεω μπας και δεν το πατουσε γιατι αν το πατουσε....

Τι σημαινει δηλαδη αν σου αναβει τα αλαρμ?

Link to comment
Share on other sites

Το νεο Lancer ποσα αλογα ειναι?

Το λεω γιατι χθες κολησα σε ενα εκανε δεξια και το πατησε..

Τον περασα ευκολα και λεω μπας και δεν το πατουσε γιατι αν το πατουσε....

Τι σημαινει δηλαδη αν σου αναβει τα αλαρμ?

Aπο οσο ξερω το EVO εχει 300 αλογα!! τωρα για το απλο νομιζω 150 αν δεν κανω λαθος, αλλιως ας με διορθωσει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Aπο οσο ξερω το EVO εχει 300 αλογα!! τωρα για το απλο νομιζω 150 αν δεν κανω λαθος, αλλιως ας με διορθωσει καποιος

295 το evo 150 καπου το 1.8 και εχει και πιο αδυναμο περιπου 110

*143 αλογα το 1.8 και 109 το 1.5 τελικα το εξακριβωσα

Edited by spiros23
Link to comment
Share on other sites

το μονο που μπορω εγω να υποψιαστω απο την απαντηση σου ειναι οτι μαλλον εσυ εισαι το γκολφ που λεει ο μπουκου sillyhorse1rb5.gif τελικα 122 η 140 εχεις?? :angel:

Καλα επειδη εισαι νεουδι στο φορουμ ρωτα πρωτα και μετα μιλα...Τα 270 αλογα σου κανουν? Τεσπα δεν ασχολουμαι αλλο με τσι 120 , 140, 160, 170 κτλ...Εγω απλως παραξενευτηκα γιατι λεει οτι του κολλουσε, ηπιε τσαγακι μαλλον (που δεν το αναφερει) και μετα ο αλλος του αναβε τα αλαρμ για να τον πικαρει..Ειναι και κομπλεξικος απο πανω??? Απλα τα πραγματα..Δε σημαινει πως οτι παπατζα γραφει ο καθενας εδω μεσα ειναι και σωστη και να ξερετε ολοι σας οτι απο τη στιγμη που εκθετετε δημοσια τις αποψεις σας θα εχετε και αντιλογο και μαλιστα καυστικο πολλες φορες. Αντε καλο τσαγακι :D

Link to comment
Share on other sites

Καποιον ο οποιος εχει σηκωσει σε βιντεακια ενα σωρο ανοιγματα που εχει κανει ασχετα με το αν ηταν μπροστα η οχι κομπλεξικο δεν το λες. Καποιον ο οποίος σχολιαζει ενα ανοιγμα με εκφρασεις του στυλ: "Δεν σε χαλασε καθολου" και "Τα θελε ο κωλος σου" το λιγοτερο που μπορεις να τον πεις ειναι κοπανο! Με το συμπαθιο :D.

Το αν εχει κανει ενα σωρο ανοιγματα δεν εκφραζει και την ακεραιοτητα του..Ο mpoukou δε χρειαζεται ουτε αυλοκολακες , ουτε ψευτουπερασπιστες της τιμης του..Με το συμπαθιu.. (να κανει κ ομοιοκαταληξια με το νικ σου..)

Link to comment
Share on other sites

Καλα επειδη εισαι νεουδι στο φορουμ ρωτα πρωτα και μετα μιλα...Τα 270 αλογα σου κανουν? Τεσπα δεν ασχολουμαι αλλο με τσι 120 , 140, 160, 170 κτλ...Εγω απλως παραξενευτηκα γιατι λεει οτι του κολλουσε, ηπιε τσαγακι μαλλον (που δεν το αναφερει) και μετα ο αλλος του αναβε τα αλαρμ για να τον πικαρει..Ειναι και κομπλεξικος απο πανω??? Απλα τα πραγματα..Δε σημαινει πως οτι παπατζα γραφει ο καθενας εδω μεσα ειναι και σωστη και να ξερετε ολοι σας οτι απο τη στιγμη που εκθετετε δημοσια τις αποψεις σας θα εχετε και αντιλογο και μαλιστα καυστικο πολλες φορες. Αντε καλο τσαγακι :D

Μιλάμε μας εχεις κανει την μουρη κρεας με τον καυστικο σου αντιλογο. Αυτό με τους αυλοκόλακες εσπασε κοκκαλα μιλαμε μπακαλιαρακο. Αυτα τα 270 δυσκολοδηγητα αλογα πως τα κανεις καλα ρε συ, πως τα τιθασευεις!? Καλα λες, μην ασχολεισαι αλλο με τσι, ται-τσι kung-fu και λειπες παπαριές. Ασε εμάς με τα ταπεινα μας αλογακια να γραφουμε κανενα ανοιγμα εδω και να περιμενουμε τον υπερκοντρακια να κρινει αν ειμαστε κομπλεξικοι η οχι. Γιατι μονο αν εισαι ακεραιος χαρακτηρας εχεις δικαιωμα να γραφεις και να κανεις ανοιγματα. Ολοι οι κομπλεξάρες μακριά απο μάς!

Link to comment
Share on other sites

Καλα επειδη εισαι νεουδι στο φορουμ ρωτα πρωτα και μετα μιλα...Τα 270 αλογα σου κανουν? Τεσπα δεν ασχολουμαι αλλο με τσι 120 , 140, 160, 170 κτλ...Εγω απλως παραξενευτηκα γιατι λεει οτι του κολλουσε, ηπιε τσαγακι μαλλον (που δεν το αναφερει) και μετα ο αλλος του αναβε τα αλαρμ για να τον πικαρει..Ειναι και κομπλεξικος απο πανω??? Απλα τα πραγματα..Δε σημαινει πως οτι παπατζα γραφει ο καθενας εδω μεσα ειναι και σωστη και να ξερετε ολοι σας οτι απο τη στιγμη που εκθετετε δημοσια τις αποψεις σας θα εχετε και αντιλογο και μαλιστα καυστικο πολλες φορες. Αντε καλο τσαγακι :D

καταρχας χρησιμοποιωντας απλη κοινη λογικη, υποψιαστηκα οτι μπορει να εισαι εσυ το γκολφ που αναφερει ο μπουκου. φανταστηκα οτι επαληθευτηκε το "οποιος εχει την μυγα..."

επισης μαλλον δε θα προσεξες οτι πρωτα σε ρωτησα και μετα θα μιλουσα (ισως επειδη εισαι πολυ παλιος, ωριμος ισως και καποιας ηλικιας εχεις καποιο προβλημα κ με τα ματια σου-θα σε συγχωρησω). τωρα που μου λυθηκε πλεον το αιωνιο ερωτημα και εμαθα οτι εχει 270 αλογα η απιστευτη γκολφαρα σου, πραγματικα μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα. worthy.gif

εμενα να ξερεις οτι μου φτανουν και τα 100 ομως, αλλωστε ειμαι μικρος ακομα. :angel:

και μιας που το φερε η κουβεντα, αναφερει πουθενα στους ορους χρησης οτι "πρωτα πρεπει να ρωταω και μετα να μιλαω?" επειση ειμαι "νεος"? νομιζω οπως σε σεβομαι εγω πρεπει να με σεβαστεις κ εσυ και δεν υπαρχει καποια ιεραρχεια βαση ημερομηνιας εγγραφης. αν κανω καποιο λαθος να με διορθωσει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

καταρχας χρησιμοποιωντας απλη κοινη λογικη, υποψιαστηκα οτι μπορει να εισαι εσυ το γκολφ που αναφερει ο μπουκου. φανταστηκα οτι επαληθευτηκε το "οποιος εχει την μυγα..."

επισης μαλλον δε θα προσεξες οτι πρωτα σε ρωτησα και μετα θα μιλουσα (ισως επειδη εισαι πολυ παλιος, ωριμος ισως και καποιας ηλικιας εχεις καποιο προβλημα κ με τα ματια σου-θα σε συγχωρησω). τωρα που μου λυθηκε πλεον το αιωνιο ερωτημα και εμαθα οτι εχει 270 αλογα η απιστευτη γκολφαρα σου, πραγματικα μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα. worthy.gif

εμενα να ξερεις οτι μου φτανουν και τα 100 ομως, αλλωστε ειμαι μικρος ακομα. :D

και μιας που το φερε η κουβεντα, αναφερει πουθενα στους ορους χρησης οτι "πρωτα πρεπει να ρωταω και μετα να μιλαω?" επειση ειμαι "νεος"? νομιζω οπως σε σεβομαι εγω πρεπει να με σεβαστεις κ εσυ και δεν υπαρχει καποια ιεραρχεια βαση ημερομηνιας εγγραφης. αν κανω καποιο λαθος να με διορθωσει καποιος.

Που κολλαει η μυγα? Τεσπα αστο γιατι δε βγαινει ακρη..Το παιρνω πισω..Βαρεθηκα να ασχολουμαι μ 'αυτα. Εχεις δικιο σε ολα κι εσυ κι ο μπακαλιαρακος...

Link to comment
Share on other sites

Που κολλαει η μυγα? Τεσπα αστο γιατι δε βγαινει ακρη..Το παιρνω πισω..Βαρεθηκα να ασχολουμαι μ 'αυτα. Εχεις δικιο σε ολα κι εσυ κι ο μπακαλιαρακος...

Σου αρεσουν οι χαρακτηρισμοι μου βλεπω και τους χρησιμοποιεις και συ... ε μπακαλιαρακο?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος απο 50 εως 1050 αλογα και απο 1 μεχρι 3000 ποστ να μου εξηγηση

τι γινεται δηλαδη αν οταν καποιος σε περασει και αναβει το αλαρμ τι σημαινει? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.