Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

B) B)

¶λλα τώρα με το island... -_- -_- -_-

,,, ,,, σε είδα προς Βάρκιζα .. μετά την αριστερή που έχουν τις κορύνες . στην ( κρεατομπαριέρα ) .

εάν κανονίσετε τίποτα ... είμαι μέσα

Link to comment
Share on other sites

,,, ,,, σε είδα προς Βάρκιζα .. μετά την αριστερή που έχουν τις κορύνες . στην ( κρεατομπαριέρα ) .

εάν κανονίσετε τίποτα ... είμαι μέσα

Οχι που θα εισουν εξω εσυ....

Link to comment
Share on other sites

Οχι που θα εισουν εξω εσυ....

Έχεις δει την διαφημίσει που λεει ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ …. Δεν έρχεσαι να σου βάλω προγραμματάκι .. να πάρει λίγο δύναμη το polaki … και ύστερα να του βάλουμε ένα στροφαλάκι ???? ...

Μια πιστά νυχτερινή δεν υπάρχει να λιώσουμε στης κόντρες χωρίς τα στρουμφάκια??

Θα έχουνε δουλεία και οι λαστιχάδες , τα συνεργία ,οι προγραμματιστές . τα δυναμόμετρα . .... πάλι of topic είμαι .. δυσλεξία θα έχω , θα παω σε Κανά ψυχίατρο να με δει

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Hταν μαζι μου και τον απετρεπα απο το να μιλησει με κακιες παρεες οπως εσυ και ο Nos...Διπλα σας ειμασταν σχεδον! B) B)

δε πειραζει μην μας μιλατε......αστους Γιωργακι μου δεν πειραζει ασε μην τα παρασιρουμε αυτα τα αθωα παιδακια στα αδιτα της παρανομιας tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif-_--_--_-:lol:

Link to comment
Share on other sites

δε πειραζει μην μας μιλατε......αστους Γιωργακι μου δεν πειραζει ασε μην τα παρασιρουμε αυτα τα αθωα παιδακια στα αδιτα της παρανομιας tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol::lol::lol:

να και οι παρανομοι της παρεας μην χεσω να ο αλ καπονε και ο "νονος" της ασφαλτου παναθεμα σας ο "κοντραδικος" λαος εσας γυρευε τοσο καιρο για να τους καθοδηγησει...χ0α0χ0α0χα0χ0α0

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
να και οι παρανομοι της παρεας μην χεσω να ο αλ καπονε και ο "νονος" της ασφαλτου παναθεμα σας ο "κοντραδικος" λαος εσας γυρευε τοσο καιρο για να τους καθοδηγησει...χ0α0χ0α0χα0χ0α0

μμμ καλος την πιπιτσα αντε να σε δουμε και εσενα στο χωριο εχουμε κανει μαυρα ματια , μονο κατα τυχη στο δρομο θα σε βλεπουμε ?

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Κοινοτάρχη μου εσύ.....

Τιιιιι μονο κοινοταρχης???? Αρχηγος αεροποριας ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Όχι... κοινοτάρχης του χωριού...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το C4 στα ποσα αλογα παιζει? Γιατι χθες γυριζοντας απο τον Λυκαβυτο και εχοντας μερακλωσει τερμα με την Αλεξιου, πετυχα στην Β.Κωσταντινου ενα που ειχε ορεξη για ταρζανιες. Απο σταση του εκανα 2 αμαξια μεχρι να μπει τριτη και μετα κοψαμε. Ξανασυνεβει στο επομενο φαναρι και μετα δεν ξαναπροσπαθησε. Μουφα ο Γαλλος :D .

Link to comment
Share on other sites

δε πειραζει μην μας μιλατε......αστους Γιωργακι μου δεν πειραζει ασε μην τα παρασιρουμε αυτα τα αθωα παιδακια στα αδιτα της παρανομιας tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:D:D:o;)

Ναί, ναί... ειδικά το άρρωστο μανιτάρι...... παναγία είναι..... δέν ξέρει απο τέτοια το παιδί, πρώτη φορά άκουσε ότι γίνονται και είπε να έρθει να ρίξει μιά ματιά...... ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το C4 στα ποσα αλογα παιζει? Γιατι χθες γυριζοντας απο τον Λυκαβυτο και εχοντας μερακλωσει τερμα με την Αλεξιου, πετυχα στην Β.Κωσταντινου ενα που ειχε ορεξη για ταρζανιες. Απο σταση του εκανα 2 αμαξια μεχρι να μπει τριτη και μετα κοψαμε. Ξανασυνεβει στο επομενο φαναρι και μετα δεν ξαναπροσπαθησε. Μουφα ο Γαλλος :D .

ποιο απ'όλα γιατί βγαίνουν διάφορα , 1.4 90hp , 1.6 120hp , 1.6 turbo 150hp (0-100 8,4) και ποιο παλιά έβγαινε και σε 2.0 με 150hp

ε γενικά δεν βάζουν φωτιά στην άσφαλτο

Link to comment
Share on other sites

ποιο απ'όλα γιατί βγαίνουν διάφορα , 1.4 90hp , 1.6 120hp , 1.6 turbo 150hp (0-100 8,4) και ποιο παλιά έβγαινε και σε 2.0 με 150hp

ε γενικά δεν βάζουν φωτιά στην άσφαλτο

Για το 1.6 120hp το κοβω αλλα δεν παιρνω και ορκο μπορει να ηταν και το μικρο.

Φωτια δεν βαζουν σιγουρα tongue.gif αλλα και εγω ενα μικρο και ταπεινο Polaki ειμαι :wacko: .

Link to comment
Share on other sites

Για το 1.6 120hp το κοβω αλλα δεν παιρνω και ορκο μπορει να ηταν και το μικρο.

Φωτια δεν βαζουν σιγουρα tongue.gif αλλα και εγω ενα μικρο και ταπεινο Polaki ειμαι :lol: .

Ρε μήπως ήταν το 2000cc 185 hp ?? και του έριξες ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Κανουμε πλακιτσα Νικολακι???εεεε???

.

ρε είστε καλά τι πάθατε δεν πατε κόντρες , δε σας τσάγιασαν η το αντίθετο..

εγώ δεν γράφω την προχθεσινή κόντρα αλλά ζητάω ένα μεγάλο συγνώμη από τον οδηγό του edition 30 . που έκανε δεξιά και άλλαξε κατεύθυνση για να περάσω .. εάν το διαβάσει το post ?? ( περιοχή Βάρκιζα ) sorry

:D:excl:

Link to comment
Share on other sites

Θα αναφέρεσαι στο παληκαράκι με το λευκό Ε30, γυαλάκια, μαμά ζάντα.... Εχει δυνατό αμάξι αν είναι αυτός, αλλά δεν το πατάει... Το έχω πετύχει κι εγώ να κόβει τσάρκες, και είναι καλό τυπάκι! Να το πάταγε και λίγο όμως το γαμάμαξο... Τι το πήρε αν είναι να το πηγαίνει όντως έτσι;;; Πάντως κι από μένα με φαγωμένο δίσκο (τότε ακόμα σχετικά φαγωμένο), semi sleek μπροστά, έφαγε κολώνες. Μετά μου είπε πως δεν τ πατάει, και το έμαθα κι από άλλους!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν ξέρω ... εντάξει το έχω εξάντληση το θέμα με τις κόντρες παω με ότι βρω , δεν φαει όμως ο κοσμάκης επειδή ο κάθε εγώ την έχει δει ο ιππότης τις ασφάλτου.. το παλικάρι δεν κατάλαβε τι έγινε έκανε δεξιά ... δεν κατάλαβε καν ότι ερχόντουσαν 2 αυτοκίνητα τέρμα, πάτησε γκάζι να φυγή αλλά όταν το κατάλαβε ότι θα τον βροντήξω του έκοψε και έκανε στην άκρη ... δίνω αποτελέσματα ενός track day που έτρεχα με Subaru … όλοι αυτοί είναι στους δρόμους και παμε τάπα παντού γιατί δεν κλίνουν τα λιμανάκια για 2 ωρίτσες να στρίβουμε σαν άνθρωποι

TRACK DAY SPECIAL

ΜΕΓΑΡΑ 30 ΜΑΪΟΥ 2009

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

A/A N° ΟΔΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 83 GIKAS NICK 1:08.289

2 87 DEEPBLUEMAN 1:09.716

3 205 NTZ 1:09.757

4 84 ALEX 1:09.924

5 223 NABU 1:10.265

6 221 SKARAVEOS 1:10.607

7 98 THIMIOS_HF 1:10.662

8 227 SIKRIP 1:10.971

9 93 KARDARAKOS G 1:11.127

10 224 S 2000 BK 1:11.237

11 217 JAPANPETROLHEAD 1:11.391

12 226 CANTO 1:11.689

13 89 KOULOURIDIS T 1:11.748

14 82 ALKIS 1:11.943

15 88 KATAFRAKTOS 1:12.08 2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!

λοιπον χθες το πρωι εγινε ανταλλαγη τσαγιων μεταξυ εμενα με GOLF 6 TSI 160 με χειροκινητο κιβωτιο και ενος φιλου μου με LEON 1.8 20VT 180ps με χειροκινητο και αυτος.

καναμε πολλα ανοιγματα απο 2α μεχρι 6η!!!

λοιπον:

απο δευτερα και 2.000rpm εφευγα σχεδον ενα αμαξι διαφορα και εμενε εκει.

απο τριτη και 2.500rpm εμεινα πισω σχεδον 1.5 αμαξι στο τελειωμα της 4ης και ανοιγε πολυ πολυ λιγο .

απο τεταρτη και 2.000rpm εφυγα μπροστα για λιγο αλλα μολις εφτασε στις περιπου 3.000rpm το λεον με περνουσε πολυ αργα αλλα σταθερα.

με 6 και 2.500rpm ειμασταν σχεδον διπλα με ελαχιστη διαφορα μπροστα εγω.

να πω πως εγω εχω 4.000 χλμ και σχεδον ''κλειστο'' μοτερ ακομη ενω το λεον εχει 95.000 χλμ.

οταν εφτανα τις 3.200rpm εκει εκανε ενα ''σκαλοπατι'' που οφειλεται στην μεταβαση μονο του τουρμπο.εκει σαν να ειχα ενα μικρο boost!

στις χαμηλες δεν μπορω να πω πως ο compressor εχει πολυ δυναμη.παντως σταθηκα πολυ καλα απεναντι σε κινητηρα 1.8 λιτρων με KO3s.και οι δυο ειμαστε απολυτος μαμα εκτος απο συστημα εξοικονομησης καυσιμων BENZ που φοραει το λεον.

ΑΥΤΑ!!!

θα το επαναλαβουμε αυτο οταν μπει το BMC CDA για να δουμε αν εκανε δουλεια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!

λοιπον χθες το πρωι εγινε ανταλλαγη τσαγιων μεταξυ εμενα με GOLF 6 TSI 160 με χειροκινητο κιβωτιο και ενος φιλου μου με LEON 1.8 20VT 180ps με χειροκινητο και αυτος.

καναμε πολλα ανοιγματα απο 2α μεχρι 6η!!!

λοιπον:

απο δευτερα και 2.000rpm εφευγα σχεδον ενα αμαξι διαφορα και εμενε εκει.

απο τριτη και 2.500rpm εμεινα πισω σχεδον 1.5 αμαξι στο τελειωμα της 4ης και ανοιγε πολυ πολυ λιγο .

απο τεταρτη και 2.000rpm εφυγα μπροστα για λιγο αλλα μολις εφτασε στις περιπου 3.000rpm το λεον με περνουσε πολυ αργα αλλα σταθερα.

με 6 και 2.500rpm ειμασταν σχεδον διπλα με ελαχιστη διαφορα μπροστα εγω.

να πω πως εγω εχω 4.000 χλμ και σχεδον ''κλειστο'' μοτερ ακομη ενω το λεον εχει 95.000 χλμ.

οταν εφτανα τις 3.200rpm εκει εκανε ενα ''σκαλοπατι'' που οφειλεται στην μεταβαση μονο του τουρμπο.εκει σαν να ειχα ενα μικρο boost!

στις χαμηλες δεν μπορω να πω πως ο compressor εχει πολυ δυναμη.παντως σταθηκα πολυ καλα απεναντι σε κινητηρα 1.8 λιτρων με KO3s.και οι δυο ειμαστε απολυτος μαμα εκτος απο συστημα εξοικονομησης καυσιμων BENZ που φοραει το λεον.

ΑΥΤΑ!!!

θα το επαναλαβουμε αυτο οταν μπει το BMC CDA για να δουμε αν εκανε δουλεια!!!

6 και 2.500-4η και 2000?Το πεθανες το αμαξι....

Link to comment
Share on other sites

6 και 2.500-4η και 2000?Το πεθανες το αμαξι....

ναι η αληθεια ειναι πως πονεσε η καρδια μου....δεν το κανω καθολου μα καθολου συχνα το να το πιεζω απο πολυ χαμηλα. ;)

απλα μια φορα σαν περιεργια ειπα και εγω να δω τι κανει ο compressor απο τις χαμηλες rpm με μεγαλη σχεση.

μετα τις 3200 ειναι που τραβαει καλα παντως.χαμηλα απλα δινει γραμμικα.

Link to comment
Share on other sites

TRACK DAY SPECIAL

ΜΕΓΑΡΑ 30 ΜΑΪΟΥ 2009

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

A/A N° ΟΔΗΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 83 GIKAS NICK 1:08.289

και μετα μου λες να παμε μαζι σου στις στροφες

ασε νικολακη βρες αλλο θυμα tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Ετσαγιάσθει μετα λύπης το απογευματάκι με την δροσούλα :D ενα passat μοντέλο του 2003 ή 2004 νομίζω!!Από στάση σε φανάρια πάω δίπλα του και είχε τέρμα μουσική!! :lol: !!Καθώς κάθομαι δίπλα του αρχίζει τις ξερογκαζιές <_< !!Βγάζω το ASR εκτός και περιμένουμε και οι δυο το φανάρι!!Να μην τα πολυλογώ μέσα σε 10 δεύτερα ήμουν κοντά στα 3 με 4 αυτοκίνητα!!!Κάπου εκεί!!Να πω επίσης πως το είχε σε καλή κατάσταση και με τα φιμέ έδενε πολύ στο όλο σύνολο!!!

Ποιός είναι ο πιο μικρός κινητήρας που βγαίνει για το παραπάνω μοντέλο???Γτ μου έκανε εντύπωση η διαφορά!!Να πω ότι φοράω εξάτμιση(χειροποίητη) απο turbina μέχρι τέρμα!!Και φίλτρο Κ&Ν!!....

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

MTM GTI Edition 30 (285 hp 38.5 kgrm) VS Porche 911 S (387hp 42 Kgm)

Απο τρίτες 4000 στροφες περίπου ανογμα στην εθνικη. Καλα το μαντέψατε! με Ξε- κο- λια-σε!!!!

Παταγε γκάζι και βίδωνε κάτω. Μεχρι τα τελιώματα της τρίτης μισό αυτοκίνητο εγω. Στην αλλαγή για τετάρτη ενα αυτοκινητο η Porche μεχρι να μπει πεμπτη 4-5 αυτοκινητα μπροστα και ανοιγε κιαλο μεχρι που τα παρατησα.

Το ανοιγμα φιλικο με porche φίλου.

Απιστευτο αυτοκινητο!

Edited by GGT_29
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.