Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΙ ΤΩΝ VW

ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ (ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΤΙ ΕΙΝΑΙ?)

ΗΛΙΚΙΑ:26 ΚΑΙ ΚΑΤΙ

ΚΑΤΟΙΚΙΑ:ΚΟΜΟΤΗΝΗ (ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΤΣΟΥΚΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ 7 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗ ΣΑΜΟ)

ΕΙΜΑΙ FUN ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΝΑ PASSAT 1.6 SPORTLINΕ ME ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΕΧΤΡΑ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ FUN ΤΟΥ PEUGEOT RALLYE 106 ΠΟΥ ΕΙΧΑ 140PS ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΣΩ ΕΝΑ ΦΟΡΟ ΤΙΜΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ EΓΡΑΨΑ 368000km.(AYTOKINHTO EINAI KAI AYTO ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

Υ.Γ.1 ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ FORUM ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΖΗΤΑΩ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ Σ΄ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ.

Υ.Γ.2 ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΟΣΟ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ?

Υ.Γ.3 ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΠΕΙΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ Κ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ SITE ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ (ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ INTERNET) ΜΕ ΛΕΝΕ ΘΑΝΑΣΗ.ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ.ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ.ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ.ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΕΝΑ GOLF IV 1600 ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΤΟ 8V.ΝΑΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΡΟΔΕΣ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest michael1

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΠΩ ΔΥΝΑΤΑ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΙΧΑΛΗ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ GOLFAKI MK5 1.4 3D SPORTLINE ΜΑΜΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΑΤΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΣΑ EVENT ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΑΝΤΕΡ.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ SITE

KEEP IT UP :)

post-3200-1139667137_thumb.jpg

post-3200-1139667333_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα παιδιά του club το όνομα μου είναι Μπαμπης [verone(το μαύρο πρόβατο του stiloclub)] πιθανόν μερικοί από εσάς να με γνωρίζουν από το Athens tuning show η από τα άλλα γνωστά στέκια. stiloclub8oy.jpg

Όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου η με το stiloclub το τηλέφωνο μου είναι 6977134860.

Ελπίζω να είναι ευπρόσδεκτα άτομα από άλλα club γιατί πιστεύω ότι οι ανταλλαγές απόψεων επάνω στο αυτοκίνητο και οι συναντήσεις μεταξύ club αυτοκινήτων είναι ο βασικός στόχος μιας λέσχης αυτοκινητιστών.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ο Κωσταντινος, ειμαι 29, φανοποιος, απο ηρακλειο κρητης, το τουτου μου ειναι ενα VW GOLF MK2 GTI 1.8 του 88 και ειναι ''μαμα'' in και out προς το παρων. δε σκεφτομαι πολλες υπερβολες, κατι ομορφο σε φυσιολογικα πλαισια. αυτααααα!

post-3227-1139934271_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

kpol=Κωστας απο Καλλιθεα,με golfo iv gti αγορασμενο προσφατα μαλλον μαμισιο οπως φαινεται.Το κακο ειναι οτι προερχομενος απο ραλλακι το γκολφακι μου φαινεται ψιλονωχελικο αλλα σαν αυτοκινητο καμια σχεση γενικοτερα.αυτα.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του VW club!

Ειμαι ο Ηλιας, 20 ετων, απο Θεσσαλονίκη και προς το παρών σπουδάζω (Πολιτικών Μηχανικών-Αγγλια-University of Surrey). Δεν είμαι (προς το παρών) κατοχος VW αλλα ελπιζω να γίνω στο πολύ αμεσο μελλον.! Αυτα απο μενα! Τα λεμε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά εδω Αντώνης - Spirtouliss smurf2.jpg απο Πειραιά 24 στα 25 Ιδιωτικός υπάλληλος στον όμιλο επιχειρήσεων Σαρακάκη στο τμήμα της μηχανογράφησης - τεχνικός,προγραμματιστής Η/Υ -Web developer,designer.Υπέυθυνος Intranet Ομίλου. :ninja:

Πρόσφατα πούλησα το punto που είχα το ELX 75 hp tongue.gif χωρίς τίποτα έξτρα εκτός βασικού - (παράθυρα - κλειδαριές a/c ζαντολάστιχα). . . και πήρα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το αμάξι των ονείρων μου tongue.gif ( σε λογικά πλαίσια δηλαδή για τα αυτοκίνητα που μπορώ να πιάσω στην τιμή με δάνεια και τέτοια δε μιλάω για bugati , ferrari και άλλα dead.gif ) Πήρα λοιπόν το GOLF IV GTI worthy.gif 6/1999 με AGU Κινητήρα όπως μου είχε αναφέρει ένας φίλος απο το VWCLUB βάση πινακίδας μου με 150 hp :ninja: .( όπως ήδη θα καταλάβατε απο τη χρονολογία του αυτοκινήτου.)

Το αμάξι είναι μαμά κινητήρας ΑΠΕΙΡΑΧΤΟΣ ναι ναι ναι το ξέρω οτι είναι δύσκολο να γίνει αυτο που λέω knife.gif αλλα παιδιά ειλικρινά ήταν τρελλή :o ευκαιρεία το αμάξι και γιαυτό το πήρα και άλλωστε... Ο τύπος που το είχε είχε ΤΡΟΜΕΡΗΗΗΗ ανάγκη για ΑΜΕΣΟ :blush: μετρητό και το σκότωσε το αυτοκίνητο για 12500 € :thumbsup: μόλις πήγα να το δώ έπαθα την πλάκα μου ,δεν είχα σκοπό να πουλήσω ακόμα το punto αλλα παιδιά αυτή την ευκαιρεία αν την έχανα δε θα κοιμόμουν καθε βράδυ για όλο τον επόμενο χρόνο... :baby: σκότωσα rocket.gif το punto 3000 € και με A/C Ππαρακαλώ το puntaki - σήκωσα ΑΜΕΣΩΣ δάνειο :thumbsup: και το πήρα το τιμημένο - έχω ανεβάσει κάποιες πρώτες φώτο δυστυχώς όμως δεν είναι πλυμένο στις φώτο γιαυτό αύριο θα ανεβάσω καλύτερες φώτο με πολύ λεπτομέρεια ( καταλαβαίνετε την τρέλλα μου φαντάζομαι ε ? ) B)

Το αμάξι έχει οπως όλα τα Gti - recaro - climatronic -ηλιοροφή - αισθητήρα βροχής - προβολάκια ενσωματωμένα στα φώτα -

ΤΑ ΕΞΤΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ : tongue.gif

φιμέ τζάμια -

ζαντολάστιχα Borbet 17' με Pirelli Pzero 225/45/17 -

δισκόπλακες διάτρυτες -

δαγκάνες απο s3 -

ελητήρια χαμηλώματος και αμορτισέρ Bilstein -

εξάτμιση απο τελικό και μπούκα -

είχε και κοτσαδόρο αποσπώμενο απο A.HELLAS και έβγαλα μόνο την μπανάνα και άφησα τη βάση -

και έχει και το GTI με το I κόκκινο ( και καλά 180 hp ) xixixi ...

Δεύτερο immobiliser που για να πάρει μπροστά πρέπει να έχεις μόνο το συναγερμό και να το πατήσεις λίγο πριν γυρίσεις το κλειδί.

Σκάστρα - άγνωστης μάρκας αλλα όμως αυτό είναι κακό γιατι το αμάξι ξεφυσάει συνέχεια και απο χαμηλά κιόλας , ακούω συχνά τον αέρα να ξεφυσάει λίγο κατα τη διάρκεια της επιτάχυνσης κιόλας οπότε σιγά σιγά θα χρειαστώ και σκάστρα . . .

Σας ευχαριστώ που αφιερώσατε χρόνο να με ακούσετε music.gif thanks

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΩ....

Όνομα:ΘΩΜΑΣ

Ηλικία:23

Περιοχή:ΑΘΗΝΑ

Επάγγελμα:ΦΟΙΤΗΤΗΣ (YEAH!!!!!!)

Αυτοκίνητο:VW POLO 9N

ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΜΕ ΜΕΒΡΑΝΕΣ 3Μ 20ΑΡΕΣ

ΕΛΑΣΤΙΚΑ BRIDGESTONE POTENZA 195/50/R15 ΜΕ ΖΑΝΤΕΣ 15' OXIGIN EINS

ΠΕΤΑΛΙΕΡΕΣ ΝΙΚΕΛ ΜΟΜΟ

RADIO CD/MP3/WMA PIONEER 4*50W

ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΕΞΑΓΩΓΗΣ,ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ,ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΜΕ ΟΒΑΛ ΜΠΟΥΚΑ

ΗΧΕΙΑ 6:2 ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ,2 ΣΤΑ ΚΟΛΟΝΑΚΙΑ Κ 2 ROCKFORD FOSGATE ΣΤΗΝ ΕΤΑΖΕΡΑ ΙΣΧΥΣ 180W

ΘΗΡΙΟ ΒΑΡΕΛΑΚΙ JR

post-3343-1140882244_thumb.jpg

post-3343-1140882281_thumb.jpg

post-3343-1140882298_thumb.jpg

post-3343-1140882315_thumb.jpg

post-3343-1140882329_thumb.jpg

post-3343-1140882375_thumb.jpg

post-3343-1140882393_thumb.jpg

post-3343-1140882449_thumb.jpg

post-3343-1140882463_thumb.jpg

post-3343-1140885356_thumb.jpg

post-3343-1140885370_thumb.jpg

post-3343-1140885390_thumb.jpg

post-3343-1140885405_thumb.jpg

Edited by THOMAS23
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ CLUB ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΑΡΑΒΗΞΕΙ ΤΑ ΑΠΟΙΡΑ. new_killpc.gif

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ B):):););):o;);)

ΟΝΟΜΑ:ZAXOΣ

ΗΛΙΚΙA:23

ΟΧHMA:GOLF V 1.6 FSI (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΟ)

ΠΕΡΙΟΧΗ:AΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΟΜΑΙ knife.gif

Υ.Γ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ .............ΘΕΛΩ ΕΝΑ R32 ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! rocket.gif

Edited by zaxos
Link to comment
Share on other sites

Και Καλή Και Σπέρα....είμαι ήδη 2-3 μέρες στο club, αλλά μόλις είδα το Θέμα αυτό μετά από προτροπή του φίλτατου konstantinos_passat.

Όνομα: Σωτήρης

Ηλικία: σχεδόν 21

Του-του: Σκαραβαίος του 1967 (Απρίλης)

Μέχρι πρότεινως "οδηγούσα" ένα LANOS 1.3 sedan (δεν πάει βήμα) το οποίο βέβαια αφέθηκε στα γηραιότερα μέλη της οικεγενείας (στη μάνα μου)...

Περιοχή: ¶λιμος, Βούλα, Ζωγράφου (λόγω σχολής)

Επάγγελμα: Φοιτητής (και συμφοιτητής των Local moderators πλέον super sayian, konstantinos_passat), ε που και που φτιάχνουμε και κανένα PC έτσι για χαρτζιλίκι και για τσιγάρα και για καφέ και για βενζίνη και για έξοδο.....κτλ κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιάαα

Είμαι νέο μέλος.

Το όνομα μου είναι Παναγής(καμία σχέση με μέγαρα)και ουσιαστικά(όπως θα καταλάβατε και απο το nickname tongue.gif ) Προέρχομαι απο άλλο club...αυτό του clubford.gr .Είμαι ο ευτυχής κάτοχος ενός Ford Focus I 1,4 το οποίο θα αποχωριστώ...Το κενό του θα καλύψει ένα Golf Mk5 1,6 FSi Sportline...και ναι παίζει και να είμαι ο πιο happy person tongue.giftongue.giftongue.gif Τώρα ψάχνουμε να βρούμε όνομα για το νέο τουτου tongue.gif...Αυτά...

Πάω γιατί απο οτι φαίνεται έχω διάβασμα να ρίξω στο forum! ;););)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα.

Αν και είμαι γραμμένος αρκετό καιρό στο φόρουμ, μόλις τώρα άρχισα να διαβάζω και ελπίζω σιγά σιγά να μπώ στο κλίμα.

Είμαι ο Πάνος λοιπόν, 26 ετών, είμαι Μηχανολόγος Μηχανικός και μένω στην Αγία Παρασκευή. Τα τελευταία πέντε χρόνια (και για πόσα ακόμα δεν ξέρω) έχω ένα Golf IV 1.6 Comfort, και έχω κάνει σχεδόν 100,000 απροβλημάτιστα χιλιόμετρα.

Οι μόνες αλλαγές που έχω κάνει στο αυτοκίνητο είναι τα αμορτισέρ (Bilstein κίτρινα) καθώς και ζαντολάστιχα OZ Superleggera 16" με Michelin Pilot Exalto 2.

Ιδού: dsc00442resize9ei.th.jpg

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Guest koronas

Γειά σας παιδιά. Με λένε Πέτρο. Είμαι 23 χρονών και έχω ένα golf mk5 1.6 fsi. Πολύ ωραίο το site και γενικά η ιδέα του club. θα χαρώ να σας γνωρίσω και από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Guest Pure GTi

Καλημερα, ονομαζομαι Στρατος, ειμαι 23 ετων και ειμαι κατοχος ενος Peugeot 106 1.6lt 16v...ειμαι πρων ιδιοκτητης VW Polo (AFH) καθως επισης στην οικογενεια υπαρχει και ενα VW Golf GTi mk3. Εγινα μελος του φορουμ απο γενικο ενδιαφερον για τα VW.

Edited by Pure GTi
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΑΙ.....ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ

ΟΝΟΜΑ:ΘΑΝΑΣΗΣ

ΗΛΙΚΙΑ: 26

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ

ΠΕΡΙΟΧΗ: ΧΑΙΔΑΡΙ

ΑΜΑΞΙ: ΜΚ3 1400 80hp

ΜΟΝΤΕΛΟ: 1996

ΧΡΩΜΑ : ΠΕΡΛΑ ΜΠΛΕ ΜΩΒ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ACCESSORIES

ΖΑΝΤΕΣ 17΄ 5ΑΣΤΕΡΕΣ

ΜΠΡΟΣΤΑ: ΣΕΤ ΦΡΕΝΑ ΑΠΟ COUPRA

ΠΙΣΩ: ΜΑΜΑ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LOOK GTi ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ Μ3

ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ FOLIA

ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΟΒΑΛ

ΦΑΝΑΡΙΑ ANGEL

BAD BOY ΚΑΠΟ

ΑΕΡΟΤΟΜΗ

ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ VW CLUB

ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΑCCESSORIES

ΒΑΜΜΕΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΑΜΠΛΟ

ΤΙΜΟΝΙ

ΠΕΤΑΛΙΕΡΕΣ

ΛΕΒΙΕ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ-ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ

ΦΩΤΑ UV ΟΔΗΓΟΥ-ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ

ΗΧΟΣ

ΠΗΓΗ JVC KD-G612

ΗΧΕΙΑ ΣΕΤ CLARION

ΜΗΧΑΝΙΚΑ

ΧΟΑΝΗ SIMOTA ΜΕ ΝΙΚΕΛ ΣΩΛΗΝΑ

ΒΑΜΜΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ Κ ΒΙΔΕΣ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ auto

ΝΙΚΕΛΟΜΕΝΟ ΚΑΠΑΚΙ ΜΟΤΕΡ

ΘΟΛΟΜΠΑΡΑ

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σας φίλοι VWόβιοι!!! Ήρθα κι εγώ στην παρέα σας, ως φανατικός Φολκσβαγκενάκιας! :)

Ονομάζομαι Μάριος και είμαι κάτοχος ενός Σκαραβαίου του 1970 που μου έδωσαν οι γονείς μου τονίζοντάς μου να μην τον κάνω Porsche! :blink:new_lol.gif Τον είχαν από καινούριο... Είμαι φοιτητής και το Σκαθάρι μου το λένε Κίτσο και είναι παλληκαράς! tongue.gif:blink:

Ανυπομονώ να γνωριστούμε καλύτερα και ηλεκτρονικά, αλλά και σε συναντήσεις του VWclub! :thumbsup:

Με καμπυλόγραμμους χαιρετισμούς,

Μάριος :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Με λένε Θάνο.

Έχω ενα GOLF Ι πράσινο. Όμως ειναι παροπλισμένο σχεδόν.

Έχει σαλονάκι απο το GOLF 2 και μοτεράκι τέλειο 1100. Θέλει όμως φαρνατζοδουλειά στους θόλους.

Πρίν 3 χρόνια αγόρασα ενα GOLF GENERATION 1600 ασημί. Του έβαλα δερμάτινο σαλόνι και ηχοσύστημα με οθόνη κλπ.

Εβαλα και προβολάκια μπροστά και βάφτηκε όλη η σειρά σε ασημί. (fotos, προσεχώς)

Πρίν λίγους μήνες όμως το πούλησα για να πάρω ενα σπόρ γκάμπριο διθέσιο.

Στο μέλλον όμως (πιθανόν στην νέα γενιά golf) θα επανέλθω στην οικογένεια της VW.

Είμαι 35άρης, φωτογράφος στο επάγγελμα, παίζω ποδόσφαιρο (εχω παίξει και στην ΕΠΣΑΝΑ με την ομάδα της Τριγλίας Ραφήνας.)

Ασχολούμε έντονα και με το HOME CINEMA. Ειμαι moderator στην ιστοσελίδα του avsite.gr. Εκεί μιλάμε για HOME CINEMA και οτιδίποτε έχει να κάνει με τεχνολογία ακόμη και για το αυτοκίνητο. Πιο περιορισμένα σε αυτό όμως. Ευχαρίστως σας περιμένω και εκεί να εγγραφείτε και να τα λέμε.

Καλώς σας βρίσκω λοιπόν στο όμορφο και οικειο αυτό site. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest buk28golf

για k από μένα. είμαι καινούριο μέλος δινω συγχαρητήρια για το club.

πρόσφατα πήρα ένα golf4 gti k θα ήθελα να μάθω τα πάντα για αυτό!!!!!

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Guest ::Tony::

ΟΝΟΜΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΥΛΙΚΙΑ: 28

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: VW POLO 9N 100HP (07/2005)

Παρακολουθώ το VWCLUB εδώ και καιρό αλλά τώρα αποφάσισα να γίνω μέλος. Πιστεύω πως απο 'δω και πέρα θα μπορέσω κι εγώ με τις λιγοστές μου γνώσεις να βοηθήσω ουσιαστικά καποιυς φίλους των polo...

Καλώς σας βρήκα όλους στο VWCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Guest M.3 Red

ΝΑ'ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!! ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!! new_lol.gif

ΟΝΟΜΑ: ΜΑΡΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ: 32 ( ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΕ!! XIXIXI)

ΠΕΡΙΟΧΗ: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: ΕΝΑ GOLF ΙΙΙ 1400

EDITION: ROLIHG STONES

ΧΡΩΜΑ: ΚΟΚΚΙΝΟ

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ!! ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΩΝ..... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest buk28golf

ΓΕΙΑ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ

ΟΝΟΜΑ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΗΛΙΚΙΑ 28

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ

ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ GOLF GTI

ΜΟΝΤΕΛΟ 2000

EIMAI ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ

ΤΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ ΤΟ ΕΧΩ 10 ΜΗΝΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΑ 210HP ΣΤΗ ΚΑΤΕΡΗΝΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑ ΒΕΛΤΕΙΩΣΗ(ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΤΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ ΕΚΑΨΕ ΜΠΟΥΖΙ Κ ΒΑΛΒΙΔΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΗ!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου γεια σας.

Ειμαι νεο μελος στο χωρο σας, και ευχομαι να γινουμε φιλοι και να τα λεμε συχνα.

Εχω ενα polo 1,4 16v μοντελο 2004 και θελω να το πουλησω και να παρω ενα golf.

Θα ποσταρω στο αναλογο thread τις ερωτησεις που θα ηθελα να σας κανω, για να μην τα γραφω εδω που δεν αρμοζει.

Και παλι γεια σας.

Στεφανος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.