Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

ειμαι ο Γιαννης απο Πtολεμαιδα εχω ενα γκολφ μκ2 στο vwfestivalθα το ειδατε στο περιπτερο του clubκαι το name μου ειναι JOHN MAVERICK

ευχαριστω το club για οσα κανει και ακομα οσα ερχονται

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες ειμαι ο Νικος και εδω και ενα μηνα ειμαι ο ευτυχισμενος κατοχος ενος golf IV 1.6 16V..Καλως σας βρισκω και σας ευχαριστω ολους για τις πολυ χρησιμες πληροφοριες που δημοσιευετε στο forum.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους και όλες σας

δεν έχω ακόμη αυτοκίνητο vw αλλά σκοπεύω να αγοράσω ένα τις προσεχείς ημέρες.

Με λένε Αχιλλέα και μένω Θεσσαλονίκη.

...και πολύ καλά θα κάνεις!! :D

Καλώς ήρθες Αχιλλέα στην παρέα του VW club!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΕ !

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΑΙ Κ Α Λ Ο Σ !!!!!!!

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ..............

ΜΕΛΟΣ Ν 18 - GOLFAKIAS - ΖΑΚ

GOLF ΜΚ4 - 1400 - ΤΕΤΡΑΘΥΡΟ - ΑΣΗΜΙ - ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΗΛΙΟΡΟΦΗ - ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ Ν 20 3Μ - ΑΝΑΡΤΗΣΗ BILSTEIN BLACK - EΛΑΤΗΡΙΑ HR RED 3.5cm - ΕΛΑΣΤΙΚΑ CONTINENTAL SPORT CONTACT 2 205/55/16 ME ΔΕΙΚΤΗ V - ΕΞΑΤΜΙΣΗ SILANCIE SEBRING ORIGINAL - ΠΙΣΩ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΟΡΟΦΗΣ ICC TUNING - ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ SONY USB, SONY POWER AMPLIFIER, JBL ΗΧΕΙΑ ΕΜΠΡΟΣ ΠΟΡΤΕΣ/ ΠΙΣΩ / ΕΤΑΖΙΕΡΑ, ΤWITER, SUBWOOFER 12'' SONY ME HANDMADE SILVER ΚΟΥΤΑ ΜΟΝΗ.................

ΑΥΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΕ !

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΑΙ Κ Α Λ Ο Σ !!!!!!!

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ..............

ΜΕΛΟΣ Ν 18 - GOLFAKIAS - ΖΑΚ

GOLF ΜΚ4 - 1400 - ΤΕΤΡΑΘΥΡΟ - ΑΣΗΜΙ - ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΗΛΙΟΡΟΦΗ - ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ Ν 20 3Μ - ΑΝΑΡΤΗΣΗ BILSTEIN BLACK - EΛΑΤΗΡΙΑ HR RED 3.5cm - ΕΛΑΣΤΙΚΑ CONTINENTAL SPORT CONTACT 2 205/55/16 ME ΔΕΙΚΤΗ V - ΕΞΑΤΜΙΣΗ SILANCIE SEBRING ORIGINAL - ΠΙΣΩ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΟΡΟΦΗΣ ICC TUNING - ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ SONY USB, SONY POWER AMPLIFIER, JBL ΗΧΕΙΑ ΕΜΠΡΟΣ ΠΟΡΤΕΣ/ ΠΙΣΩ / ΕΤΑΖΙΕΡΑ, ΤWITER, SUBWOOFER 12'' SONY ME HANDMADE SILVER ΚΟΥΤΑ ΜΟΝΗ.................

ΑΥΤΑ.

Εδώ είναι για νέα μέλη. Νεο μέλος είσαι εσυ, εσυ είσαι αρχαίο μέλος tongue.giftongue.gif

Τι να σου πούμε τώρα καλώς όρισες, μήπως πρέπει να μας καλωσορίσεις εσύ? :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι !!!!!!!!!

Ονομα ..... Ιακωβος

Ηλικια ...... 35

Επαγγελμα ......... Σωματα Ασφαλειας

Τοπος Διαμονης ......... Μεταμορφωση , Αθηνα

Οχημα ......... vw golf_iv_pacific

Χρωμα ....... Ασημι μεταλλικο

Extra ........ Μετατροπη απο 1,400 σε 1,800 T

Σχολιο.........

Eat my Dust !!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΕΤΕ !

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΑΙ Κ Α Λ Ο Σ !!!!!!!

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ..............

ΜΕΛΟΣ Ν 18 - GOLFAKIAS - ΖΑΚ

GOLF ΜΚ4 - 1400 - ΤΕΤΡΑΘΥΡΟ - ΑΣΗΜΙ - ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΗΛΙΟΡΟΦΗ - ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ Ν 20 3Μ - ΑΝΑΡΤΗΣΗ BILSTEIN BLACK - EΛΑΤΗΡΙΑ HR RED 3.5cm - ΕΛΑΣΤΙΚΑ CONTINENTAL SPORT CONTACT 2 205/55/16 ME ΔΕΙΚΤΗ V - ΕΞΑΤΜΙΣΗ SILANCIE SEBRING ORIGINAL - ΠΙΣΩ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΟΡΟΦΗΣ ICC TUNING - ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ SONY USB, SONY POWER AMPLIFIER, JBL ΗΧΕΙΑ ΕΜΠΡΟΣ ΠΟΡΤΕΣ/ ΠΙΣΩ / ΕΤΑΖΙΕΡΑ, ΤWITER, SUBWOOFER 12'' SONY ME HANDMADE SILVER ΚΟΥΤΑ ΜΟΝΗ.................

ΑΥΤΑ.

Γειά σου Ιάκωβε! Οι παλιές συστάσεις που μας έδωσες παραμένουν! Δεν σβήνονται παρά το πέρασμα του χρόνου!

Τις αλλαγές των nicknames τις ανακοινώνουμε στο topic: ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ NICKNAME! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες γειά σας!! Νέο μέλος!! Καλώς σας βρήκα! Δημήτρης από Γλυφάδα,

κάτοχος Polo 6n τον φωνάζω Ο ΠΕΡΛΑΣ!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε τσιπακη με τον περλα σου!! καλως ηρθες στην παρεα και δειξε μας και τον περλα να τον δουμε... 6n ειναι η 6n2 τελικα?

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες φίλε μου στην παρέα μας και καλά ποσταρίσματα.....

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε όλους...

Ειμαι ο Νικος, μελος του alfisti, και κατοχος μιας μαυρης 147 2,0 gta look...Σκεφτομαι να παρω ενα golf gti dsg για δευτερο οποτε ηθελα να μαθω-ρωτησω μερικα πραγματα για το αμαξι αυτο στους καταλληλους ανθρωπους...υπαρχει καποιο τοπικ να ρωτησω για να μην χαθουν οι πληροφοριες στο τοπικ αυτο??

Kαλως σας βρηκα,Νικος

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Νίκο, άνοιξε ένα καινούριο θέμα (topic) μέσα στην κατηγορία του Golf αν δεν σε καλύπτει κάποιο από τα ήδη υπάρχοντα εκεί: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=12

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους!

Ονομάζομαι Αλέξανδρος και πριν 1μιση μήνα απέκτησα ένα υπέροχο Golf MK6 TSi 160, αντικαθιστώντας το MK5 TSi 140 που είχα, που με τη σειρά του είχε αντικαταστήσει ένα MK5 1.6 FSI.Γενικώς είμαι γιαπωνεζόφιλος στα αυτοκίνητα, αλλά εκτιμώ πολύ κάποιες συγκεκριμένες μάρκες, κυρίως την BMW και την WV και φυσικά το Golf είναι η μεγάλη μου αγάπη στα μικρομεσαία, αφού είναι ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ της κατηγορίας σε όλα!

Το site μου φαίνεται πολύ πλήρες, και σίγουρα θα τα λέμε από τον χειμώνα, αφού ενδιαφέρομαι για κάποιες περιφερειακές βελτιώσεις στο αυτοκίνητό μου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι ο Γιάννης από Σαλαμίνα, είμαι 18 και το πρώτο μου αυτοκίνητο είναι ένα VW Bora 1.4 Pasific μπλε

μεταλλικό χρώμα και 16'ζάντες μαμά. ..το είχαμε αγοράσει τον ιούλιο του '06 και πιστεύω είναι από τα ποιο καινούργια μοντέλα που κυκλοφορούν αυτή τι στιγμή στον δρόμο. λοιπών καλός σας βρήκα στο club και πιστεύω να βοηθηθώ πολύ σε παρα πολλά πράγματα και απορίες που τειχών θα έχω σε διαφορα θέματα σε σχέση με το ΜΟΤΌΡΙ ΜΟΥ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε όλους...

Ειμαι ο Νικος, μελος του alfisti, και κατοχος μιας μαυρης 147 2,0 gta look...Σκεφτομαι να παρω ενα golf gti dsg για δευτερο οποτε ηθελα να μαθω-ρωτησω μερικα πραγματα για το αμαξι αυτο στους καταλληλους ανθρωπους...υπαρχει καποιο τοπικ να ρωτησω για να μην χαθουν οι πληροφοριες στο τοπικ αυτο??

Kαλως σας βρηκα,Νικος

Συνονόματε καλώς όρισες και οι υπόλοιποι, Νίκο και εγώ είχα παλαιότερα Alfa 33 άλλα με την ταλαιπωρία που τράβηξα την έστειλα στον "Νεονάκη" για να την εκδικηθώ :lol: :lol: :lol: πήρα Golf και ησύχασα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα παιδια..

ειμαι ο Γιαννης απο Ροδο κατοχος ενος honda s2000 για καμια εβδομαδα ακομη αφου θα γινω κατοχος golf V GTI...

αυτα απο μενα μεχρι να παρω το οχημα στα χερια μου..

να αναφερω οτι με ενδιαφερει ανταλλαγη του αμαξιου μου με golf V GTΙ για οποιον εχει να προτεινει κατι..

καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Μιχάλη! Πολύ κινητικότητα βλέπω τελευταία στην Νότια Πελοπόννησο! ;)

Να ξέρεις πως έχουμε ένθερμα μέλη από Καλαμάτα και Τρίπολη. Τώρα ήρθε και η σειρά της Σπάρτης! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.