Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

για σας παιδια λεγομε κωστας ειμαι απο ηρακλειο κρητης κ εδω κ 4 μηνες οδηγαω ενα GOLF GTI EDITION 30 STAGE 2+ θα βαλω κ φωτο στο μελλον..

καλως σας βρηκα παιδια...

καλως ηρθες στο club κωστα με την golgaρα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο Ηρακλειο Κρητης...

Με λενε Αντωνη και ειμαι περηφανος και πανευτυχης κατοχος Seat Leon Cupra....

Καλως σας βρηκα,αν βλεπω αρκετες γνωστες φατσες εδω μεσα...

:whistling:

καλως ηρθες αντωνη με τον ασπρο συφουνα{οχι το απορυπαντικο!!} <_<B)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο Ηρακλειο Κρητης...

Με λενε Αντωνη και ειμαι περηφανος και πανευτυχης κατοχος Seat Leon Cupra....

Καλως σας βρηκα,αν βλεπω αρκετες γνωστες φατσες εδω μεσα...

;)

Καλώς όρισες, το αυτοκίνητο σου ειναι ενα απο τα αγαπημένα μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους είναι νέο μέλος ονομάζομαι Χρήστος κ είμαι 20 χρονών . είμαι κάτοχος ενός πασσατ 3bg turbo (απο τον πάτερα μου το καβαντζωνω) και ενός golf mk6 tsi 122. γενικά παρακολουθώ εδώ το φόρουμ άλλα λόγο εξεταστικής δεν προλαβενα να συστηθω ..ασχολουμε τα 2 τελευταία χρονιά με τα φόρουμ βέβαια κάνω κάποια ορθογραφικά -συντακτικά λαθάκια οπότε εκ τον προτέρων συγγνώμη. την κυριακη που πέρασε είχα πάει στο scirocco r challenge και είχα μιλήσει με κάποια παιδια ..

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες, το αυτοκίνητο σου ειναι ενα απο τα αγαπημένα μου.

ειδικα το συγκεκριμενο, θα το λατρεψεις.... love.gif

σας ευχαριστω ολους παιδια...

(πολλες γνωστες φατσες...μικρο που ειναι το ιντερνετ.... rocket.gif )

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε απο την Ανατολικη Αττικη.

Ηδη απο την περασμενη βδομαδα ειμαι ενας ευτυχης κατοχος ενος μεταχειρισμενου Touran 10/2003, 75.000χλμ.

Ηδη του αλλαξα λαστιχα (HP Primacy) και του εκανα το πρωτο μου service.

Με εχει ξετρελανει. Με καταντησε ευτυχισμενο που το εχω. Τι να πω παραπανω.

Να'στε καλα συφορουμιτες.

Link to comment
Share on other sites

ειδικα το συγκεκριμενο, θα το λατρεψεις.... love.gif

σας ευχαριστω ολους παιδια...

(πολλες γνωστες φατσες...μικρο που ειναι το ιντερνετ.... rocket.gif )

Τι χρ'ωμα ειναι? Δεν αναβαζει καπου καμια φώτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερά σε όλους είμαι ο Χρήστος από Θεσσαλονίκη και εχώ στη κατοχή μου ενά seat ibiza 1.4 101hp μοντ.2005 και είπα να γραφτώ και στο δικό σας κλάμπ!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ εγω εχει 15 μερες που πηρα το Golf 6 tsi 122 highline εκδοση ειμαι απο θεσσαλονικη και για το site μου μιλησε ενας κυριος που ασχολειται πολυ μετα golf και μου προτεινε για οποιες αποριες η οτι αλλο χρειαζομαι και ειναι η αληθεια οτι εχω αρκετες ειδικα μια παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ εγω εχει 15 μερες που πηρα το Golf 6 tsi 122 highline εκδοση ειμαι απο θεσσαλονικη και για το site μου μιλησε ενας κυριος που ασχολειται πολυ μετα golf και μου προτεινε για οποιες αποριες η οτι αλλο χρειαζομαι και ειναι η αληθεια οτι εχω αρκετες ειδικα μια παρα πολυ

Καλώς μας ήρθες κι από εδώ !! Θα χαιρόμασταν πολύ να σε γνωρίζαμε κι από κοντά μιας και βρισκόμαστε στην ίδια πόλη !!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας

Κ. Απο Αθήνα

Το πρώτο μου αυτοκίνητο ήταν ενα 6Ν του 98 8βάλβιδο μαυρό και τελος πάντων πλέον κάποιοι απο σάς μπορεί να χρησιμοποιήσατε ανταλακτικά απ ότι περίσεψε απο το τρακάρισμα.

Τωρινό αυτοκίνητο 6Ν του 99 (τελικά αν κάνεις Test Drive και τρακάρεις χοντρά με POLO... αυτό θα ξαναπάρεις...)

8βάλβιδο

κινητήρας APQ

Τα σέρβις τα κάνω όλα μόνος μου

Κάθε 5000 χλμ λάδια φίλτρα κτλ

Σήμερα παρέλαβα κατι ιριδιόμπουζα να κάνω χαβαλέ

Φιλτροχοάνη απο Ebay με 18 ευρώ με την αποστολη πάλι για χαβαλέ

Το επόμενο μου αυτοκίνητο ελπίζω σε κανα δυο μήνες θα ειναι μια μπέμπα αλλα το 6Ν θα το έχω για πάντα.

Inside look (μόνο εγώ λείπω απο κεί μέσα)

Outside look(Οτι ακυρο αυτοκόλητο υπάρχει μπαίνει... ψάχνω τώρα να του βάλω ενα "γιατροί χωρίς σύνορα" και ένα "POLITEIA TENIS CLUB")

Παιδιά το 6Ν μιλάμε το βάζω σε εκτός δρόμου διαδρομές και είναι πολύ σκυλί.τα όποια προβλήματα ,δουλευεί σαν ταξί δεν κατεβαίνει παράθυρο συνοδηγού βαζει νερά απο κάπου πίσω κτλ... δεν με απασχολούν ιδιαίτερα γιατί το αυτοκίνητο δε μασάει.Έχει κάνει χίλια χιλιόμετρα σε μια μέρα ακατούρητο μιλάμε.με άλλο αυτοκίνητο θα έκανα μια στάση. μ αυτό δεν φοβάμαι τίποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους παιδια

ονομαζομαι Στρατος Ευστρατιου ειμαι 31 ετων απο την ομορφη Κυπρο συγκεκριμενα την Λεμεσό.

Ειμαι ευτυχης κατοχος ΔΥΟ golf 6 tsi dsg 160hp candy white . (το ενα της συζυγου).

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους παιδια

ονομαζομαι Στρατος Ευστρατιου ειμαι 31 ετων απο την ομορφη Κυπρο συγκεκριμενα την Λεμεσό.

Ειμαι ευτυχης κατοχος ΔΥΟ golf 6 tsi dsg 160hp candy white . (το ενα της συζυγου).

Καλως ορισες και τα δυο ιδια!! ωραιος worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά - χαρά κι από εμένα.

Εδώ κι ένα μήνα αγόρασα ένα μεταχειρισμένο Golf V GTI με 45000 χλμ. Είναι κόκκινο, έχει ηλιοροφή κι είναι εντελώς "μαμά". Είναι η πρώτη φορά που αγοράζω αυτοκίνητο του VAG.

Προς το παρόν προσπαθώ να το μάθω. Φαντάζομαι ότι θα σας "πρήξω" με ερωτήσεις στο άμεσο μέλλον.

Τα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα,

Άγγελος από Κυψέλη, 24ων, προγραμματιστής και PhD στο Παν. Αθηνών. Ένα δώρο στον εαυτό μου εδώ και μία εβδομάδα είναι το Polo 1.2 TSI, Highline. Πολύ καλό αυτοκίνητο, ποιότητα και συμπεριφορά. Του υπόσχομαι ότι θα του συμπεριφέρομαι normal. Ελπίζω να μου φερθεί με την ίδια αγάπη και εκείνο για τα επόμενα χρόνια.

Nice to meet you :good:

Edited by grnemo
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. λέγομαι αντρέας είμαι 22 χρονών φοιτητής και δουλέυω περιστασιακά. την δευτέρα που μας έρχεται θα είμαι κάτοχος ενός golf5 gt μπλέ σκούρο τρίπορτο με ηλιοροφή. καλώς σας βρήκα λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθατε ολα τα μελη.

Πιστευω να σας γνωρισουμε συντομα και απο κοντα σε καποια απο τις συναντησεις μας.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ σας!

Με λένε Στέφανο και είμαι καλά. mf_tshirt.gif

Εξάρτηση αυτό το VAG...!?! :rolleyes:

Είμαι ένας περήφανος κάτοχος μίας Octavia Mk2 1.6 FSI, και ανυπομονώ σύντομα να γίνω κάτοχος ενός Beetle Cabrio.

Υ.Γ.: Συγχαρητήρια για τη σελίδα και τα μέλη σας, είναι πραγματικά υποδειγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.