Jump to content
ACE2007

Εξωτερική Βελτίωση Golf Vi

Επιλογη Body Kit Για Golf Vi  

12 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Στάθη πολυ ωραίο το golf !!!!εκανες κίνηση ματ εμπρός!!περιμενω το 2ο επεισόδιο!!ευχομαι σύντομα και εγω να βάλω τον μπροστά απο το edition 35 ,αν κάποιος θέλει τον μαμά gti μου,τον πουλαω ...

Link to comment
Share on other sites

Στάθη πολυ ωραίο το golf !!!!εκανες κίνηση ματ εμπρός!!περιμενω το 2ο επεισόδιο!!ευχομαι σύντομα και εγω να βάλω τον μπροστά απο το edition 35 ,αν κάποιος θέλει τον μαμά gti μου,τον πουλαω ...

ποσο ?

Link to comment
Share on other sites

Project: Ανανέωση εξωτερικής εμφάνισης

 

Επεισόδιο: 1/3 (Εμπρόσθιος προφυλακτήρας)

 

 

 

Σύντομα κοντά σας με τα επόμενα επεισόδια..

 

:goodjob:

Σε είδα Φλοίσβο πριν λίγο, τουμπανο έχει γίνει με προφυλακτήρα + xenon!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Aυτό θα πει παρατηρητικότητα :)

Σε ευχαριστώ :)

 

αχχααχ αρχικα δεν σε κατάλαβα γιατί έψαχνα για θέση (όπως και οι υπόλοιποι 10000000 μπροστά και πίσω μου) αλλά οπως πέρασες είδα τα led και μετά είδα στον καθρέφτη το "golf"  πίσω κέντρο και εκεί λέω κάπου το ξέρω αυτό :p

Link to comment
Share on other sites

Σταθη απιστευτο!!!!

ειναι πανεμορφο! μπραβο!

σε παρακαλω αν εχει ορεξη τραβα μια φοτο διαγωνια για να φανει πως ειναι ο προφυλακτιρας σε σχεση με το μαρσουπιε! (στο λεω τωρα για να σε προλαβω πριν βαλεις τα μαρσουπιε του r) :p

 

Και μία διαγώνια όπως μου ζήτησες:

 

th_2013-02-24-115_zps5cfd083a.jpg

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Project: Ανανέωση εξωτερικής εμφάνισης


 


Επεισόδιο: 2/3 (Πίσω προφυλακτήρας)


 


th_2013-03-22-127_zpsd1505da6.jpg


 


Ελπίζω πιο σύντομα κοντά σας με το 3ο και τελευταίο επεισόδιο αυτής της "μίνι" σειράς.


 


:good:

Link to comment
Share on other sites

Σταθαρα να λελεβω σε πουλιμ!Το αμαξι εγινε πανεμορφο!!βαλε και λιγες ακομα να χαζεψουμε περιμετρικα υπο γωνια κλπ..καλα χλμ να εχεισ και να το χαιρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Όσο περνάνε οι μέρες βλέπω πως δεν θα τα γλυτώσω τελικά τα πλαινά μασπιέ:

 

th_2013-03-25-128_zps0948df72.jpg

 

th_2013-03-25-130_zpsb3657e98.jpg

 

th_2013-03-25-129_zpsbc1d34f7.jpg

 

Θα ήθελα όμως και την γνώμη σας :)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά τα πλαινα ίσως τελικά χρειαστούν βάψιμο να γίνουν λευκά.για να δένει με τους χαμηλότερους προφυλακτηρες.Ο. Στέλιος επίσης πουλάει πλαινα αν θέλεις απο ρ. αυτο που χρειάζεσαι σίγουρα ομως και άμεσα ειναι ενα ελαφρι χαμηλωμα.φαινεται το ύψος οτι δεν κολλάει με το αμάξωμα και αδικείται η ζαντα που ειναι πανέμορφη κατα την γνώμη μου.Σιγουρα και η αεροτομη θα συμπλήρωσει το πακέτο αλλα δεν ειναι άμεση ανάγκη!πολλα μπράβο γι την προσπάθεια σου!το αμάξι ειναι πανέμορφο.πολλες ευχές για να το χαρεις με το νέο του λουκ !!

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Kαι υποτίθεται οτι έχει και ελαφρύ χαμήλωμα από μαμά λόγω sport πακέτου..Πάντα είχα στο νού μου επιπλέον χαμήλωμα 

για αισθητικούς λόγους αλλά το γεγονός οτι το αυτοκίνητο οδηγείται περισσότερο από την σύζυγο με κάνει να το αποφεύγω .. :sorry:

Σε πρώτη φάση μάλλον θα ασχοληθώ με τα υπάρχοντα πλαινά και την αεροτομή και βλέπουμε για την συνέχεια..

Σε ευχαριστώ πολύ!

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι στη φάση να τα βάψω τα πλαινα..σημερα ελπίζω να καταφέρω να τα ξηλώσει για να τα τριψω..αν μπορείς και θέλεις στείλε σε μνμ τον τροπο που τα έβαλες για να καταλάβω τι κρύβεται απο πίσω και να βγάλω!μην κανω καμια ζημεια!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά τα πλαινα ίσως τελικά χρειαστούν βάψιμο να γίνουν λευκά.για να δένει με τους χαμηλότερους προφυλακτηρες.Ο. Στέλιος επίσης πουλάει πλαινα αν θέλεις απο ρ. αυτο που χρειάζεσαι σίγουρα ομως και άμεσα ειναι ενα ελαφρι χαμηλωμα.φαινεται το ύψος οτι δεν κολλάει με το αμάξωμα και αδικείται η ζαντα που ειναι πανέμορφη κατα την γνώμη μου.Σιγουρα και η αεροτομη θα συμπλήρωσει το πακέτο αλλα δεν ειναι άμεση ανάγκη!πολλα μπράβο γι την προσπάθεια σου!το αμάξι ειναι πανέμορφο.πολλες ευχές για να το χαρεις με το νέο του λουκ !!

 

Ανέστη, μέσα στο μυαλό μου είσαι.. :good:

stakyrTSI συνέχισε την βελτίωση, το αποτέλεσμα θα σε ανταμείψει ;)

stormtrooper.jpg

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Όσο περνάνε οι μέρες βλέπω πως δεν θα τα γλυτώσω τελικά τα πλαινά μασπιέ:

 

th_2013-03-25-128_zps0948df72.jpg

 

th_2013-03-25-130_zpsb3657e98.jpg

 

th_2013-03-25-129_zpsbc1d34f7.jpg

 

Θα ήθελα όμως και την γνώμη σας :)

Πανέμορφο...!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.