Jump to content

Recommended Posts

Με γεια Πάνο!!

Πολύ ωραία δουλειά στην εξάτμιση και πολύ καλά νούμερα έβγαλε το αμάξι! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Σαραντη μην εισαι κακος ρε.. ενταξει δεν ειναι twincharged αλλα στην κατηγορια του καλα τα παει!

Θανο να εισαι καλα να φιλε :thumbsup: το πηρες χθες το sms Για καλη χρονια και τα σχετικα;

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε ειπα πλάκα κάνω.

εχει κομπλε ροπή.

περα απο την πλάκα πάντως και το δικό μου οσο ήταν καλα τα λάστιχα δεν σπίνιαρε.. οσο περνάει ο καιρός αρχίζει να μπαινει το εσπ...

και πάλι να το χαίρεσαι, και αν ξαναπατε να μετρήσετε με τον Αλεξ στα σπάτα, παρτε με τηλ.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το μικρο διδυμακι μου.αλλα θελει ενα χαμηλοματακι ασαπ!

ειναι στο προγραμμα !!!

καλη χρονια Ανεστη <_<

Link to comment
Share on other sites

Σαραντη μην εισαι κακος ρε.. ενταξει δεν ειναι twincharged αλλα στην κατηγορια του καλα τα παει!

Θανο να εισαι καλα να φιλε :) το πηρες χθες το sms Για καλη χρονια και τα σχετικα;

Το πήρα, thanks & καλή χρονιά! Βλέπω ότι ετοιμάζεται και μελλοντικό στάδιο με ΥΒΡΙΔΙΚΗ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ???!!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα, thanks & καλή χρονιά! Βλέπω ότι ετοιμάζεται και μελλοντικό στάδιο με ΥΒΡΙΔΙΚΗ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ???!!

καποια στιγμη μεσα στο πασχα αν ολα πανε καλα ναι..

διαφορετικα το καλοκαιρι!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το αμάξι του Dynamite είναι μακράν ένα από τα πιο προσεγμένα του club. Με τα πλαϊνά από GTi θα δέσει απολύτως η εικόνα του. :)

Link to comment
Share on other sites

Σταματα κοκκινιζω!!!! χαχαχαχχα

να εισαι καλα Αλεξανδρε!!!

και εχει τυχει να μην το εχει δει ποτε πλυμενο ρε γαμω το!!!!

χαχαχαχα το δικο σου οποτε τα λεμε ειναι στην πενα.

:)

Link to comment
Share on other sites

Update...

λοιπον.

η χωανη μπηκε.. πολυ προχειρα αλλα μπηκε.

την πρωτη μερα ξενερωσα τη ζωη μου ειχα σουπερ ηχο αλλα απο αποδωση πηγα να βαλω τα κλαματα...

σηκωνε αρκετα λιγοτερη πιεση και χαμηλα ηταν πολυ νεκρο.

μετα απο 2 μερες λοιπον ειμαι σε θεση σημερα να πω....

ΠΩΣ ΠΕΤΑΕΙ!!!!

παει παντου καλυτερα χαμηλα δεν υπαρχει το παραμικρο λαγκ τουρμπιζει αμεσως εκει που πριν με το βαρελακι ειχα ενα λαγκ. στις μεσαίες καμια διαφορα αλλα ψηλα πεταει!!!!

πρεπει τωρα να βαλω ενα φιλτρακι για τις αναθυμιασεις και να φτιαξω λιγο καλυτερα το κομματι του inox σωληνα με μια μικρη κουρμπα να κατσει ποιο χαμηλα και πισω απο το φαναρι, ο εξατμισας που πηγα δεν ειχε ουτε κουρμπαδορο... θα παω στον Κυριο Σκριβανο ωταν παω Αθηνα να το φτιαξει σωστα που ειναι μαστορας.

(ισως την βαλω και μεσα στο θολο ειναι μικρη , χωραει)

θα φτιαξω και μια ασπιδα να μην τραβαει τον ζεστο αερα απο το μηχανοστασιο και μετα μονωση τη σωληνα θα ειναι σουπερ!!!!

IMG_0818.jpg

IMG_0817.jpg

IMG_0825.jpg

το εχω βαψει εδω και καιρο αλλα δεν ειχα χρονο να το πλυνω και ηταν μεσα στη βρομα.

χθες το εκανα μπανιο οποτε σημερα πρεπει να παρουσιασω τι τελικα καταφερα...

IMG_0822.jpg

IMG_0821.jpg

IMG_0823.jpg

IMG_0820.jpg

IMG_0819.jpg

θελω τωρα ASAP ενα σετ bilstein και ειμαι οκ!

Link to comment
Share on other sites

Εγινε καλη δουλεια αλλα γιατι δεν κολλας πανω στο σωληνα ενα ρακορ για να κουμπωσεις το σωληνακι των αναθυμιασεων και θες να βαλεις φιλτρο?

Link to comment
Share on other sites

απο οτι μου ειπε ο προγραμματιστης μου και απο οτι εψαξα καλυτερα ειναι οι αναθυμιασεις να βγουν εξω για καθαροτερο μοτερ. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια!!!!!

να είστε καλα!!!! :rolleyes:

Αλεξανδρε η διαφορα στα ψηλα ειναι μεγαλη.

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραιο αμαξι !

θες φαναρια μαυρα ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ !! θα αγριεψει παρα πολυ! keep blacking...

Υ.Γ. μην πας να τα βαψεις και τα κανεις καγκουρικα σαν κατι γυφτιες...!

υπαρχουν aftermarket λυσεις μαυρες!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραιο αμαξι !

θες φαναρια μαυρα ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ !! θα αγριεψει παρα πολυ! keep blacking...

Υ.Γ. μην πας να τα βαψεις και τα κανεις καγκουρικα σαν κατι γυφτιες...!

υπαρχουν aftermarket λυσεις μαυρες!

+10000000000000000000000000000!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.