Jump to content
kouliss

1Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

Guest PanosVR6

μια εκδρομη εχασα στη λευκαδα........αυτη οχι!!!θα ειμαι απο παρασκευη καλαματα θα γινει χαμος...........οι παλιοι ξερουν :D:whistling: οι καινουργιοι θα μαθουν........χαχχααχαχαχαχαχαχαχα :D καλα να περασουμε παιδια!!!activious που εισαι?μην μας κανεις λαδια και δεν ερθεις.........σε περιμενουμε ασε την αποσταση... τι τα εχεις τα 170 sillyhorse1rb5.gif χαχχααχαχαχα!

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

μια εκδρομη εχασα στη λευκαδα........αυτη οχι!!!θα ειμαι απο παρασκευη καλαματα θα γινει χαμος...........οι παλιοι ξερουν :D:whistling: οι καινουργιοι θα μαθουν........χαχχααχαχαχαχαχαχαχα :D καλα να περασουμε παιδια!!!activious που εισαι?μην μας κανεις λαδια και δεν ερθεις.........σε περιμενουμε ασε την αποσταση... τι τα εχεις τα 170 sillyhorse1rb5.gif χαχχααχαχαχα!

καταδυση καταδυση.................. :whistling::whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Για μένα λοιπόν τα τελικά είναι:

2 δίκλινα για Παρασκευή και Σάββατο. το ένα με διπλό και το αλλο με 2 μονά. + ταβέρνα + βραδινή έξοδο.

Κοσμά στείλε μου τον λογαριασμό τραπέζης για να βάλω τα χρήματα. ευχαριστωώ!!!!!!

Α !!!! και μπλούζα γυναικεία Μ.

Καλαματά!!!! ερχόμαστε και θα περάσουμε και πάλι super όπως πάντα άλλωστε και όπως ξέρει να περνάει το VW CLUB!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι απο αύριο λήγει η προθεσμία των δεσμευμένων δωματίων.

Απο αύριο και μετά όσοι ενδιαφέρονται θα πρέπει να επικοινωνούν απευθείας μαζί μου για να γίνεται έλεγχος διαθεσιμότητας.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι απο αύριο λήγει η προθεσμία των δεσμευμένων δωματίων.

Απο αύριο και μετά όσοι ενδιαφέρονται θα πρέπει να επικοινωνούν απευθείας μαζί μου για να γίνεται έλεγχος διαθεσιμότητας.

ετσι οπως ειναι τα πραγματα,δυστιχως δεν θα μπορεσω να ερθω.αν αλλαξει κατι θα ειδοποιησω.μακαρι να μπορεσω.....

Link to comment
Share on other sites

ενα δικλινο για δυο διανυκτερευσεις παρ-σαβ .τα χρηματα την πεμπτη στη συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως ειναι τα πραγματα,δυστιχως δεν θα μπορεσω να ερθω.αν αλλαξει κατι θα ειδοποιησω.μακαρι να μπορεσω.....

Το καλο που σου θελω να ερθεις αλλιως ;):aggressive::vava::lol:

Link to comment
Share on other sites

@golf 2amaliada: αν μπορείς πες μου αριθμό και αν θα φάτε μαζί μας καθώς η συνάντηση θα γίνει στην ταβέρνα.

@ όλους: Υπόψη ισχύει τιμής συμμετοχής για όσους έρθουν αυθημερόν και θα πρέπει να επικοινωνήσουν άμεσα για να κανονίσουμε τα τραπέζια στην ταβέρνα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα! Εγω ειμαι απο καλαματα. δεν χρειαζομαι διανυκτερευση αλλα θα ερθω σε ολα τα υπολοιπα. πρεπει να δηλωσω σημετοχη καπου? πρεπει να πληρωσω κατι απο τωρα, ή οταν με το καλο βρεθουμε? HELP!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως ειναι τα πραγματα,δυστιχως δεν θα μπορεσω να ερθω.αν αλλαξει κατι θα ειδοποιησω.μακαρι να μπορεσω.....

Καλά εγώ περιμένω το πρωί τηλέφωνο.... Κανόνισε... Γιατί μου φαίνεται πως θα κάνουν και άλλη απεργία οι τελωνιακοί...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα! Εγω ειμαι απο καλαματα. δεν χρειαζομαι διανυκτερευση αλλα θα ερθω σε ολα τα υπολοιπα. πρεπει να δηλωσω σημετοχη καπου? πρεπει να πληρωσω κατι απο τωρα, ή οταν με το καλο βρεθουμε? HELP!!

Καλημέρα polaris!

Ναι, πρέπει να δηλώσεις την συμμετοχή σου. Θα σου στείλω σχετικά ότι χρειάζεται σε ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκε ο οδηγός της εκδρομής και το προσχέδιο της αναμνηστικής μπλούζας.

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκε ο οδηγός της εκδρομής και το προσχέδιο της αναμνηστικής μπλούζας.

Κοσμά το μπροστινό μερος της μπλούζας καλο ειναι να μην έχει αυτο το τετράγωνο πλαίσιο γυρο-γυρο

Link to comment
Share on other sites

το μπροστα μερος της μπλουζας δεν μου αρεσει. θα προτιμουσα να εχει το 6 στο μανικι και μπροστα να γραφει VWClub μονο με μικρα γραμματα

Link to comment
Share on other sites

Νίκο όπως γράφει το αρχικό δημοσίευμα, αυτό που βλέπετε είναι το δοκιμαστικό προσχέδιο και Δεν θα έχει το μαύρο φόντο το τελικό σχέδιο.

Χρήστο το σχέδιο της μπλούζας δεν αλλάζει καθώς έχει ήδη βγει η μακέτα. Επίσης είναι λογικό βλέποντας το προσχέδιο να μην φαίνεται το σχέδιο σωστά. Παρόλα αυτά το δημοσιεύσαμε γνωρίζοντας ότι ενδέχεται να φανεί κάπως αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο το σχέδιο της μπλούζας δεν αλλάζει καθώς έχει ήδη βγει η μακέτα. Επίσης είναι λογικό βλέποντας το προσχέδιο να μην φαίνεται το σχέδιο σωστά. Παρόλα αυτά το δημοσιεύσαμε γνωρίζοντας ότι ενδέχεται να φανεί κάπως αλλιώς.

δεκτο! απλα φανταστηκα οτι επειδη ηταν προσχεδιο επαιζε να κανουμε επισημανσεις!

Link to comment
Share on other sites

doumasj +1, 2κλινο 1 κρεββάτι,1 διανυκτέρευση, β.ε. , μ.γ.

+1 2κλινο ακόμα με 2 κρεββάτια και σε όλα μέσα και αυτοί(ΔΑΝΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Κοσμα πως το λενε το ξενοδοχειο?

Πιτσουνοφωλιτσα ή ΧΧΧ?

εχω μπερδευτει γιατι θα εχει πολλα ζευγαρακια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα πως το λενε το ξενοδοχειο?

Πιτσουνοφωλιτσα ή ΧΧΧ?

εχω μπερδευτει γιατι θα εχει πολλα ζευγαρακια!!!!!!

:):D:lol::lol::lol:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

...πιο μακρυά δεν μπορούσατε να το διοργανώσετε;.... Ότι πρέπει για τους Νότιους αλλά για τους τους Βόρειους;;.. Έπρεπε κάπου στη μέση να γίνει ρε παιδιά.....

Link to comment
Share on other sites

...πιο μακρυά δεν μπορούσατε να το διοργανώσετε;.... Ότι πρέπει για τους Νότιους αλλά για τους τους Βόρειους;;.. Έπρεπε κάπου στη μέση να γίνει ρε παιδιά.....

Η προηγούμενη εκδρομή ήταν πιο κοντά για τους Βόρειους και πιο μακρυά για τους Νότιους....

Κάθε φορά διοργανώνεται η εκδρομή σε διαφορετικά μέρη της Ελλάδας, είτε βόρεια είτε νότια είτε στη μέση για να βολέυει "όλους"!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.