Jump to content
Guest chp

Vw Polo 2009: Μεγαλώνοντας θα γίνει Golf!

Recommended Posts

Σκέψου ότι εάν ξεκινήσουν Φεβρουάριο - Μάρτιο οι παραγγελίες ότι αυτοκίνητο θα πάρεις μετά απο ένα 3μήνο...Εγώ τώρα είμαι στον 3ο μήνα και πάω για 4ο...οπου και θα παραλάβω φυσικά...

άντε με το καλό φίλε!

Link to comment
Share on other sites

άντε με το καλό φίλε!

Ευχαριστώ, να σαι καλά!!Να ρωτήσω κάτι έχετε ακούσει για μια αναβάθμιση που κάνουν κάποιοι εξουσιοδοτημένοι γύρω στα 15-18 αλογάτα;Εάν ναι ας με ενημερώσει κάποιος....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, να σαι καλά!!Να ρωτήσω κάτι έχετε ακούσει για μια αναβάθμιση που κάνουν κάποιοι εξουσιοδοτημένοι γύρω στα 15-18 αλογάτα;Εάν ναι ας με ενημερώσει κάποιος....

Ακομα δεν το πηρες αναβαθμισεις σκεφτεσαι? Χεχε εχεις και συ το μικροβιο tongue.gif.

Link to comment
Share on other sites

το TSI 1.2 να δούμε αλλά και την έλευση του νέου Polo R!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω το φορουμ σαν νεο μελος που ειμαι...

@shark89: Με το καλο φιλε μου κ οταν σου ερθει περιμενουμε εντυπωσεις...Σκεφτομαι ακριβως το ιδιο μοντελο για πρωτο μου αμαξι. Παντα ειχαμε vw στην οικογενεια κ μαλλον θα συνεχισω την παραδοση. Αν και θα προτιμουσα το τριθυρο...Τεσπα, keep us informed!!

Ασχετο: αυτο το multiquote πως στο καλο λειτουργει?

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν το πηρες αναβαθμισεις σκεφτεσαι? Χεχε εχεις και συ το μικροβιο ;).

Η αλήθεια είναι πως δεν με χαλάνε 15-18 αλογάτα παραπάνω..χεχ να φτάσω την 100άρα να είμαι πιο άνετος :):yahoo: :yahoo:

Χαιρετω το φορουμ σαν νεο μελος που ειμαι...

@shark89: Με το καλο φιλε μου κ οταν σου ερθει περιμενουμε εντυπωσεις...Σκεφτομαι ακριβως το ιδιο μοντελο για πρωτο μου αμαξι. Παντα ειχαμε vw στην οικογενεια κ μαλλον θα συνεχισω την παραδοση. Αν και θα προτιμουσα το τριθυρο...Τεσπα, keep us informed!!

Ασχετο: αυτο το multiquote πως στο καλο λειτουργει?

Ευχαριστώ πολύ...

Κι εγώ το 3θύρο σκεφτόμουνα αλλά να σου πω την αλήθεια μου όταν είδα το 5-θύρο το ερωτεύτηκα...κάνει μια εξαιρετική γραμμή προς τα πίσω όπως το βλέπεις που στο 3-θύρο δεν την είδα...Πάντως καλά θα κάνεις και θα συνεχίσεις την παράδοση...Και εγώ σε παρόμοια φάση είμαι...Το πρώτο μου αυτοκίνητο ήταν το VW GOLF MK2 μέχρι πρότεινος που το έδωσα για απόσυρση..Με το που το παραλάβω θα έχετε και σας γράψω τις εντυπώσεις μου.

Edited by Shark89
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Εθνική Αθηνών - Λαμίας στο ύψος της Βαρυμπόμπης είδα εν κινήσει το νέο Polo.

Μπορώ να πω ότι είναι πολύ όμορφο, φαίνεται στιβαρό και ποιοτικό, έχει ωραία μούτρα και έχει μεγαλώσει σε διαστάσεις αλλά φαίνεται και μπορεί να καταλάβει κάποιος ότι δεν είναι Golf. Μια χαρά είναι δηλαδή, ούτως ή άλλως και το προηγούμενο είχε μεγάλη μούρη (εμπρός πρόβολο) μόνο το 6Ν ήταν πιο μαζεμένο.

Το Polo που είδα είχε πινακίδες ΝΙΝ και μου κάνει εντύπωση πότε είχε προλάβει να βουλιάξει πίσω δεξιά τον προφυλακτήρα!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Εθνική Αθηνών - Λαμίας στο ύψος της Βαρυμπόμπης είδα εν κινήσει το νέο Polo.

Μπορώ να πω ότι είναι πολύ όμορφο, φαίνεται στιβαρό και ποιοτικό, έχει ωραία μούτρα και έχει μεγαλώσει σε διαστάσεις αλλά φαίνεται και μπορεί να καταλάβει κάποιος ότι δεν είναι Golf. Μια χαρά είναι δηλαδή, ούτως ή άλλως και το προηγούμενο είχε μεγάλη μούρη (εμπρός πρόβολο) μόνο το 6Ν ήταν πιο μαζεμένο.

Το Polo που είδα είχε πινακίδες ΝΙΝ και μου κάνει εντύπωση πότε είχε προλάβει να βουλιάξει πίσω δεξιά τον προφυλακτήρα!

Μήπως ήταν σε μαύρο χρώμα;

Link to comment
Share on other sites

ωραίος... μόλης το πήρε το βουλιάξε... τι να πεί κανείς...

Link to comment
Share on other sites

Dark δεν πρόλαβα να το δω από το πλάι και νομίζω ότι πιθανόν να ήταν αυτοκίνητο test drive (έγραφε πίσω 1,4).

Ας είναι Test drive δεν πάβει να είναι κρίμα!

Link to comment
Share on other sites

αφου βγηκε και αυτοκινητο της χρονιας ;)

Link to comment
Share on other sites

πφφφ.... μωρε θα μοσχοπουλησει το θεμα ειναι οτι μας βγαζουν την παναγια ....η kosmocar μου ειπε την τριτη οτι μεχρι αυριο το αυτοκινητο θα ειναι ελλαδα και η karenta μου λεει οτι το αυτοκινητο θα ερθει μαλλον την αλλη εβδομαδα και οτι τα golf της 47ης εβδομαδας εχουν ερθει ....και εγω εχω παραγγειλει Polo με 46η εβδομαδα παραγωγης...ποιον να πιστεψω εν τελει ομως;

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πρωί στην Νέα Ερυθραία είδα το νέο Polo σε μαύρο χρώμα. Αρκετά όμορφο.

Δεν κατάλαβα όμως με τα φώτα που είχε αναμμένα τι παίζεται..

...έχει φώτα ημέρας χαμηλά στα προβολάκια??

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πρωί στην Νέα Ερυθραία είδα το νέο Polo σε μαύρο χρώμα. Αρκετά όμορφο.

Δεν κατάλαβα όμως με τα φώτα που είχε αναμμένα τι παίζεται..

...έχει φώτα ημέρας χαμηλά στα προβολάκια??

Αν δεν κάνω λάθος νομοίζω πως ναι. ΑΝ έβαζαν και LED θα ήτανε ακόμα ποιό τέλειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος νομοίζω πως ναι. ΑΝ έβαζαν και LED θα ήτανε ακόμα ποιό τέλειο!!!

κάτσε πρώτα αυτά θα τα βάλει η audi στο A1 και στο επόμενο polo μετά.. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

κάτσε πρώτα αυτά θα τα βάλει η audi στο A1 και στο επόμενο polo μετά.. :drinks:

νέο στο νέο Face Lift Polo 6R2 new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

αμ μπράβο! sillyhorse1rb5.gif

είδες πως τα προβλέπω όλα... sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μόλις γράφτηκα στο forum.

Παρήγγειλα σήμερα το polo 1200TSi απο τον Παζαρόπουλο

στην έκδοση Highline 5θ τελική τιμή 15750€ +-100€ με αισθητήρες και συναγερμο δώρο.

Ανοιξαν χθεσ-σημερα οι παραγγελιες (5θ-3θ 1200TSi), με παράδοση φεβρουάριο-μάρτιο.

Αμαξια ομως θα έρθουν και τον Ιανουάριο και μπορεί να το έχω τότε.

Edited by ckfoxb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μόλις γράφτηκα στο forum.

Παρήγγειλα σήμερα το polo 1200TCi απο τον Παζαρόπουλο

στην έκδοση Highline 5θ τελική τιμή 15750¤ +-100¤ με αισθητήρες και συναγερμο δώρο.

Ανοιξαν χθεσ-σημερα οι παραγγελιες (5θ-3θ 1200TCi), με παράδοση φεβρουάριο-μάρτιο.

Αμαξια ομως θα έρθουν και τον Ιανουάριο και μπορεί να το έχω τότε.

Με το καλό να σου έρθει. Χρωματάκι δεν μας είπες?

YΓ: TSI όχι ΤCI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.