Jump to content

Recommended Posts

Το νεο θεμα που ανοιχτηκε για το ΕΤΚΑ 7, ενωθηκε με το ηδη υπαρχων θεμα για το ΕΤΚΑ.

Παρακαλω ας συνεχιστει εδω η συζητηση, για να εχουμε ολες τις σχετικες πληροφοριες συγκεντρωμενες.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος ας τσεκάρει αυτούς εδώ τους κωδικούς στο ΕΤΚΑ γιατί δεν το έχω:

Είναι το μπροστά και πίσω σπόιλερ για Golf Mk4 4Motion.

Mπροστά: 1J6 807 521C

Πίσω: 1JO 805 903C

Βασικά με ενδιαφέρει η τιμή τους στο περίπου για να τα παραγγείλω... Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΣΟΣ!!!!!

Οποιοσ εχει κάποιο λινκ με τα αρχεία αναβάθμισης της VW για το ΕΤΚΑ από το 695 και μετέπειτα, ας με ενημερώσει παρακαλώ πολύ!! Εχω κάνει μέχρι και το 695, αλλά δεν καλύπτεται ακόμα το αμάξι μου (εβδομάδα 19/2008), καθώς οι αναβαθμίσεις είναι μέχρι και εβδομάδα 08/2008. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος ας τσεκάρει αυτούς εδώ τους κωδικούς στο ΕΤΚΑ γιατί δεν το έχω:

Είναι το μπροστά και πίσω σπόιλερ για Golf Mk4 4Motion.

Mπροστά: 1J6 807 521C

Πίσω: 1JO 805 903C

Βασικά με ενδιαφέρει η τιμή τους στο περίπου για να τα παραγγείλω... Ευχαριστώ!

1J6 807 521C = στα 65 ευρώ περίπου (με 19% ΦΠΑ)

1J0 805 903C = Αντικαταστάθηκε από το 1J0 805 903F από τις 01/07/2001, και η τιμή είναι στα 60 περίπου με 19% ΦΠΑ...

Τώρα είναι οι τιμές από ΕΤΚΑ της Γερμανίας. Στην Ελλάδα, βάλε και κάτι πάνω για τον κόπο τους.....!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά sorry αλλά θα είθε λα και εγώ το ETKA από που μπορώ να το βρω? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΣΟΣ!!!!!

Οποιοσ εχει κάποιο λινκ με τα αρχεία αναβάθμισης της VW για το ΕΤΚΑ από το 695 και μετέπειτα, ας με ενημερώσει παρακαλώ πολύ!! Εχω κάνει μέχρι και το 695, αλλά δεν καλύπτεται ακόμα το αμάξι μου (εβδομάδα 19/2008), καθώς οι αναβαθμίσεις είναι μέχρι και εβδομάδα 08/2008. Ευχαριστώ!

Για δες αυτό κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά sorry αλλά θα είθε λα και εγώ το ETKA από που μπορώ να το βρω? ευχαριστώ

Θα ολοκληρώσω το update, και στείλε μου με ΡΜ τη διεύθυνση να στο στείλω σε ένα DVD για να το πετάξεις απ' ευθείας στο δίσκο σου!

Link to comment
Share on other sites

Θα ολοκληρώσω το update, και στείλε μου με ΡΜ τη διεύθυνση να στο στείλω σε ένα DVD για να το πετάξεις απ' ευθείας στο δίσκο σου!

Αρη εχεις και το ELSA σε dvd; :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι τα έχω κατεβάσει ολόκληρα.... LONG LIVE Otenet 24MBps και 6μηνη συνδρομή στο rapidshare!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Θα ολοκληρώσω το update, και στείλε μου με ΡΜ τη διεύθυνση να στο στείλω σε ένα DVD για να το πετάξεις απ' ευθείας στο δίσκο σου!

¶ρη, να σε καλά βρε φίλε! χίλια ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

το ξερω φιλε μου, αλλα μεχρι να τα κατεβασω ολα αυτα απο το rapid με free user λογαριασμο θελω πολλες μερες και ωρες....... ;)

ευχαριστω παντως.

@

το ετκα λογικα ειναι καλυτερο.ή οχι???

ο ετκας αφορα μηχανοανταλλακτικοαξεσουαρ και ο ελσας ηλεκτρολογικοηλεκτρονικα. :thumbsup:

εκαστο στο ειδος ειδος του :D

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

το ξερω φιλε μου, αλλα μεχρι να τα κατεβασω ολα αυτα απο το rapid με free user λογαριασμο θελω πολλες μερες και ωρες....... ;)

ευχαριστω παντως.

@

ο ετκας αφορα μηχανοανταλλακτικοαξεσουαρ και ο ελσας ηλεκτρολογικοηλεκτρονικα. :thumbsup:

εκαστο στο ειδος ειδος του :D

δηλαδη???ενα παραδειγμα???

Link to comment
Share on other sites

1J6 807 521C = στα 65 ευρώ περίπου (με 19% ΦΠΑ)

1J0 805 903C = Αντικαταστάθηκε από το 1J0 805 903F από τις 01/07/2001, και η τιμή είναι στα 60 περίπου με 19% ΦΠΑ...

Τώρα είναι οι τιμές από ΕΤΚΑ της Γερμανίας. Στην Ελλάδα, βάλε και κάτι πάνω για τον κόπο τους.....!

Τhanx. Tόσο έχουν πάνω κάτω και δω. Μπορεί να έδωσα και ελάχιστα λιγότερα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει τα link για τα update από 645 μέχρι 650;

Πήγα εδώ

h**p://duk63.narod.ru/audi_etka.html

αλλά δεν ανοίγουν. Έχω τα υπόλοιπα και δεν μπορώ να συνεχίσω το update. :D

Ευχαριστώ για κάθε βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

http://www.ibiza.gr/forum/showthread.php?t...;highlight=etka

ΟΛΑ τα updates, και το Installer για το ΕΤΚΑ! Αναβαθμίζεται με το κάθε νέο που σπάει! ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.ibiza.gr/forum/showthread.php?t...;highlight=etka

ΟΛΑ τα updates, και το Installer για το ΕΤΚΑ! Αναβαθμίζεται με το κάθε νέο που σπάει! ;)

ποιος τα βάζει, ποιος τα βάζει! :excl::excl::lol::lol::lol::lol:

ετοιμαστείτε για 7.2 !!!

αυτοματα update, φυσικα vin checker!!!!! :lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.