Jump to content
Guest Stoilas

Videos Που Βρίσκουμε Στο Internet

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=hEK7POxpVeE...feature=related

μην ξανακουσω κουβεντα για wrc κλπ γιατι θα τα παρω στο κρανιο...

υ.γ. οταν δειτε το βιντεο βαλτε τερμα τα ηχεια του υπολογιστη σας

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΛΙΤΩΣΕ O TYΠΟΣ

Βλεποντας τον τίτλο αυτού του video, απόρησα πως το ανακάλυψες! :mellow: Εκτός κι αν ξέρεις Ρώσικα! tongue.gif

Είναι εκπληκτικό πάντως!

http://www.youtube.com/watch?v=hEK7POxpVeE...feature=related

μην ξανακουσω κουβεντα για wrc κλπ γιατι θα τα παρω στο κρανιο...

υ.γ. οταν δειτε το βιντεο βαλτε τερμα τα ηχεια του υπολογιστη σας

Ο ήχος ανασταίνει και νεκρό!!

Link to comment
Share on other sites

Βλεποντας τον τίτλο αυτού του video, απόρησα πως το ανακάλυψες! :mellow: Εκτός κι αν ξέρεις Ρώσικα! tongue.gif

Είναι εκπληκτικό πάντως!

Ο ήχος ανασταίνει και νεκρό!!

Συγνωμη για το off topic

Τι μου θυμισατε τωρα!!!!!!!!

Αρχες του '80 να ανεβο-κατεβαινουν το "Χανι Ζαγγανα" με Stig Blomqvist, Hannu Mikkola,Michelle Mouton,

στο Ραλλυ Ακροπολις, μεσα στα ελατα να τα ακους και να τα βλεπεις στα 2 μετρα απο εσενα!

Τι ωραιες εποχες που ηταν αυτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mellow::rolleyes::D

Edited by nikos962
Link to comment
Share on other sites

Και μια που ο φιλος raven μας εστειλε στην εποχη των τερατων,ας ανεβασω και εγω ενα βιντεακι απο το 1988!!!

Αν εχει ανεβει παλι ζητω συγνωμη,ας θαυμασουμε λοιπων εναν αλλο μεγαλο οδηγο με αυτοκινητο αντιπαλου εταιριας απο την μαμα VW

Link to comment
Share on other sites

Και μια που ο φιλος raven μας εστειλε στην εποχη των τερατων,ας ανεβασω και εγω ενα βιντεακι απο το 1988!!!

Αν εχει ανεβει παλι ζητω συγνωμη,ας θαυμασουμε λοιπων εναν αλλο μεγαλο οδηγο με αυτοκινητο αντιπαλου εταιριας απο την μαμα VW

φυσικα και δεν χρειαζεται να ζητας συγγνωμη εχει ξανανεβει αλλα καλο ειναι να το ξαναθυμηθουμε...αν και τοτε μολις 4ων χρονων εγω θυμαμαι στις αρχες της δεκαετιας του '90 οταν αρχιζε η εκπομπη του Αρη Σταθακη που σαν εισαγωγικο βιντεο της εποχης ειχε αποσπασμα απο αυτην την αναβαση οπου ηταν τοτε ακομα χωματινη....πλεον ειναι ασφαλτινη και εχει χασει ολο το ενδιαφερον !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας ανεβασω τοτε φιλε raven και ενα αλλο βιντεακι της εποχης!

θαυμαστε τον:Walter Rohr να πιλοταρει ενα Audi quattro S1 της θρυλικης Group B!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <_<

Walter Rohrl Group B - Audi Quattro S1

Edited by nikos962
Link to comment
Share on other sites

Ας ανεβασω τοτε φιλε raven και ενα αλλο βιντεακι της εποχης!

θαυμαστε τον:Walter Rohr να πιλοταρει ενα Audi quattro S1 της θρυλικης Group B!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Walter Rohrl Group B - Audi Quattro S1

πω ρε φιλε τι κανει ο τυπος ....Εγω θ αειχα πατησει καμια 50αρια :)

Link to comment
Share on other sites

πω ρε φιλε τι κανει ο τυπος ....Εγω θ αειχα πατησει καμια 50αρια :)

αξιζει να μαθεις περι ιστοριας grp b φιλε πιστεψε με...αν και ημουν μικρος οταν ο πατερας μου με εσερνε στα ραλι ακροπολις θυμαμαι αμυδρα καποια πραγματα τα οποια ειναι ακομα χαραγμενα στην μνημη μου...οπως τον ΛΑΟ που μαζευοταν να δει τα τερατα...τετοια απηχηση κανενα wrc δεν προκειται να δει

Link to comment
Share on other sites

Και μια που ο φιλος raven μας εστειλε στην εποχη των τερατων,ας ανεβασω και εγω ενα βιντεακι απο το 1988!!!

Αν εχει ανεβει παλι ζητω συγνωμη,ας θαυμασουμε λοιπων εναν αλλο μεγαλο οδηγο με αυτοκινητο αντιπαλου εταιριας απο την μαμα VW

αεροτομη τυπου σιδερωστρας και εσωτερικο αυτοκινητου σαν ''καναδεζας΄΄ ;):whistling: :whistling:

vattanen... worthy.gifworthy.gif

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα τραβάει τα μαλλιά του...

Και αυτό για να μην μας λένε για τα ευρωπαϊκά μ@λ@κιές.......

Απίστευτα και τα δυο ! :huh::o:huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

^_^:(:(;)

Ενα viper σε λαθος χερια

http://www.break.com/index/idiot-wrecks-br...odge-viper.html

Tρομαρα του ηθελε και viper!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.