Jump to content
playmaker

Μπορουμε Να Βαλουμε Κατι Τετοιο?

Recommended Posts

παιδια το ειδα σημερα για πρωτη φορα στη ζωη μου σενα civin Νεο!εμεινα!πολυ ψαρωτικο!τι ειναι?ποσο κανει περιπου?απο τι αποτελειται?

αυτο ειδα ροδες να γυρνανε σε ακινητο αμαξι!!!!
Link to comment
Share on other sites

:laugh::D:laugh::poke::laugh::yahoo::laugh::yahoo:

Δεν γυρνάνε οι ρόδες, τα τασια γυρνάνε.

xax το ξεω αλλα τα πρωτα δευτερα σε ξεγελαει και αν ειναι κανενας που δεν ξερει τι ειναι τασια και τη ζαντα εγκεφαλικο!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ

ποιος εισαι ρε Γιατρε ο 50cent???

ΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ!!!!

ΤΡΑΓΙΚΟ, μονο κατι κανγκστερ με χαμερ τα κανουν αυτα στο αμερικα.

και μετα μου λετε για καγκουριες σε καταμαυρα αμαξια και σποιλερ που γλυφουν το δρομο!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ.....ελα με τα 4αρια....ψηθειτε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ.....ελα με τα 4αρια....ψηθειτε.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα εμένα, γιατί μου θυμίζουν τα δρεπανυφόρα άρματα των μονομάχων στο Κολοσσαίο της Ρώμης ? :bow::bow::D

Link to comment
Share on other sites

το δα στη μεσογειον ρε παιδια και τι να πω!δεν ειχα λογια!ηταν ωραιο θεαμα!φανταστειτε αυτους που δεν εχουν ιδεα απο αμαξια που θα σπανε το κ εφαλι τους να δουνε τι εγινε!

δεν λεω οτι θελω να το βαλω αλλα οπως βλεπετε τα βαζουν και σε καλα αμαξια...μαλλον αυτοι με νεον κτλ δεν ξερουν απο ποιοτικη καγκουρια....αμα βαλεις κατι τετοιο θα σε κοιτανε ολοι σιγουρα!!!!

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ

ποιος εισαι ρε Γιατρε ο 50cent???

ΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ!!!!

ΤΡΑΓΙΚΟ, μονο κατι κανγκστερ με χαμερ τα κανουν αυτα στο αμερικα.

και μετα μου λετε για καγκουριες σε καταμαυρα αμαξια και σποιλερ που γλυφουν το δρομο!!!!

εσυ που εισαι και dj!!!πρεπει να βαλεις :D

Link to comment
Share on other sites

Πωπω φοβερο gadget.Κι ελεγα, σε τι μ@@@@@ θα ξοδεψω τα λεφτα μου....

Μερικοι μονο ελικα δεν εχουν βαλει στην οροφη να το κανουν ελικοπτερο.

το δα στη μεσογειον ρε παιδια και τι να πω!δεν ειχα λογια!ηταν ωραιο θεαμα!φανταστειτε αυτους που δεν εχουν ιδεα απο αμαξια που θα σπανε το κ εφαλι τους να δουνε τι εγινε!

δεν λεω οτι θελω να το βαλω αλλα οπως βλεπετε τα βαζουν και σε καλα αμαξια...μαλλον αυτοι με νεον κτλ δεν ξερουν απο ποιοτικη καγκουρια....αμα βαλεις κατι τετοιο θα σε κοιτανε ολοι σιγουρα!!!!

Ακομα κι αυτοι που δεν ξερουν τη λεξη τασι, σιγουρα θα υποψιαστουν οτι ΔΕΝ γυρναει η ροδα γιατι απο τασι μπορει να μην ξερουν αλλα απο σπινιαρισμα ξερει και ο παππους μου.Κι αν ο σκοπος ειναι η ικανοποιηση της ματαιοδοξιας μας να μας κοιτουν ολοι....εχω να πω περαστικα.Ποιοτικη ή μη, η καγκουρια δεν παυει να ειναι καγκουρια.

Edited by Νasos_p
Link to comment
Share on other sites

Πωπω φοβερο gadget.Κι ελεγα, σε τι μ@@@@@ θα ξοδεψω τα λεφτα μου....

Μερικοι μονο ελικα δεν εχουν βαλει στην οροφη να το κανουν ελικοπτερο.

Ακομα κι αυτοι που δεν ξερουν τη λεξη τασι, σιγουρα θα υποψιαστουν οτι ΔΕΝ γυρναει η ροδα γιατι απο τασι μπορει να μην ξερουν αλλα απο σπινιαρισμα ξερει και ο παππους μου.Κι αν ο σκοπος ειναι η ικανοποιηση της ματαιοδοξιας μας να μας κοιτουν ολοι....εχω να πω περαστικα.Ποιοτικη ή μη, η καγκουρια δεν παυει να ειναι καγκουρια.

ετσι ειναι τα πραγματα...μονο οι Lambo doors δεν μου φαινονται καγκουρια

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι τα πραγματα...μονο οι Lambo doors δεν μου φαινονται καγκουρια

Ελα να γινομαστε πολλοι!

Link to comment
Share on other sites

ας κανουμε λοιπον ενα γκρουπ μπαι να μας ερθει και οικονομικα!

χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα δει στον περιφεριακο σε φτιαγμενη mercedes απο κατι τσικανος και ειχα λιωσει στο γελιο πολυ need for speed κανει κακο :whistling:

Link to comment
Share on other sites

omg. είχε κάτι τέτοια στο Need for Speed Underground 2. Ούτε εκεί δεν τόλμησα να τα βάλω. Πόσο μάλλον στο αμάξι μου.

Είναι θεωρώ το ταβάνι της καγκουριάς...

Link to comment
Share on other sites

οχι το ταβανι ειναι οι lambo doors σε κατι που ΔΕΝ ειναι lambo :thumbsu:

Καλα καλα οταν ερθω σε περασω με 0.9-1bar και μετα ανοιξω κατακορυφα τις πορτες πες με καγκουρα :console: !

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.