Jump to content
alex19871987

My New Golf 6 R-Line

Recommended Posts

Κουκλί και αν μη τι άλλο οι 18αρες είναι αυτό που πραγματικά λείπει

μόνο από το R-Line πακέτο!

Να το χαίρεσαι, καλοτάξιδο και απροβλημάτιστο να είναι.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο καθαρισμο...πλυσιμο,περασμα με πηλο και στο σταδιο της καθαριστικης και πριν το κερωμα...με προιοντα dodo juice και κερι race glaze 55

dsc00143eee.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι του στελιου και το δικο σου ειναι οντως απλα χαρη οφθαλμου ...πραγματικα ειναι πανεμορφο .Να εισαι καλα να το χαιρεσε...

Link to comment
Share on other sites

και μετα το κερωμα που εκανα με προιοντα απο τον Μιχαλη του swell το χρωμα φαινεται ακομα πιο απιστευτο...και το αμαξι ακομα καλυτερο

Edited by alex19871987
Link to comment
Share on other sites

και μετα το κερωμα που εκανα με προιοντα απο τον Μιχαλη του swell το χρωμα φαινεται ακομα πιο απιστευτο...και το αμαξι ακομα καλυτερο

Χαίρομαι που έμεινες ικανοποιημένος. Να το χαίρεσαι και να το προσέχεις πάντα με καλά προϊόντα και θα είναι μια ζωή σαν καινούριο και ίσως και καλύτερο όπως θα διαπίστωσες φαντάζομαι :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που έμεινες ικανοποιημένος. Να το χαίρεσαι και να το προσέχεις πάντα με καλά προϊόντα και θα είναι μια ζωή σαν καινούριο και ίσως και καλύτερο όπως θα διαπίστωσες φαντάζομαι :yahoo:

ναι ρε...φοβερα προιοντα.δεν περιμενα τοση διαφορα...εχεις ασχοληθει?

Link to comment
Share on other sites

φιλε ποσο σου πηγαν οι εξτρα ζαντες και η οθονη(φανταζομαι εννοεις το rcd 510)?απ'οσο ξερω το συγκεκριμενο πακετο με το ρ-λινε 3d απο την αντιπροσωπεια παει περιπου στα 23.200

PS.στο πακετο r-line συμπεριλαμβανουν και το εσωτερικο και οχι μονο τα εξαρτηματα του body kit(προφυλακτηρες μαρσπιε κτλ)?

εχει διαφορα το r-line exterior με το r-line plus?

Link to comment
Share on other sites

φιλε ποσο σου πηγαν οι εξτρα ζαντες και η οθονη(φανταζομαι εννοεις το rcd 510)?απ'οσο ξερω το συγκεκριμενο πακετο με το ρ-λινε 3d απο την αντιπροσωπεια παει περιπου στα 23.200

PS.στο πακετο r-line συμπεριλαμβανουν και το εσωτερικο και οχι μονο τα εξαρτηματα του body kit(προφυλακτηρες μαρσπιε κτλ)?

εχει διαφορα το r-line exterior με το r-line plus?

το plus περιλαμβανει αλλες ταπετσαριες στα καθισματα(για μενα τα μαμα ειναι πιο ομορφα),μαυρη ταπετσαρια οροφης,πεταλιερες(τις εβαλα και εγω 120 ευρω) και το σπορ τιμονι...οι 18αρες κανουν 440 ευρω και το rcd 510 219 ευρω.τις 18αρες βαλτες,δινουν πολυ.απο κοντα το αμαξι ειναι πολυ πιο τουμπανο

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Αλεξ...ΧρονιΑ κΑι ζΑμάνιΑ! ελπίζω νΑ θυμάσΑι Αυτό το nickname 8)

ειδΑ το εργΑλειο σου κΑι στο .team ...κΑλορίζικο! Περιμένω κΑι εγώ το δικό μου(scirocco)

γιΑ πες το 122Αρι εινΑι η το 160Αρι? κΑι ποσο σου πήγε? ημουν κΑι εγω μετΑξυ golf κΑι rocco ΑλλΑ δεν μου Αρεσε το golf...ΑλλΑ δεν το ειΧΑ δει σε R-Line γΑμώτο! το ερωτευτηκΑ το δικό σου... κΑτι γιΑ 23 ΧιλιΑρικΑ ειδΑ πιο πΑνω...μην μου πεις 23ΧιλιΑρικΑ 160Αρι r-line γιΑτι θΑ Ακυρωσω την πΑρΑγγελείΑ !

κΑι πάλι κΑλοτάξιδο

Link to comment
Share on other sites

Και όμως αμα είναι αΚύρωσε την γιατί την έΚδοση R-Line την βάζει μόνο με το 160αρι!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Αλεξ...ΧρονιΑ κΑι ζΑμάνιΑ! ελπίζω νΑ θυμάσΑι Αυτό το nickname 8)

ειδΑ το εργΑλειο σου κΑι στο .team ...κΑλορίζικο! Περιμένω κΑι εγώ το δικό μου(scirocco)

γιΑ πες το 122Αρι εινΑι η το 160Αρι? κΑι ποσο σου πήγε? ημουν κΑι εγω μετΑξυ golf κΑι rocco ΑλλΑ δεν μου Αρεσε το golf...ΑλλΑ δεν το ειΧΑ δει σε R-Line γΑμώτο! το ερωτευτηκΑ το δικό σου... κΑτι γιΑ 23 ΧιλιΑρικΑ ειδΑ πιο πΑνω...μην μου πεις 23ΧιλιΑρικΑ 160Αρι r-line γιΑτι θΑ Ακυρωσω την πΑρΑγγελείΑ !

κΑι πάλι κΑλοτάξιδο

κΑι βεβΑιΑ σε θυμΑμΑι...νΑι 23 μου πηγε.οτι θες ρωτΑ.εινΑι το 160Αρι.ποιο εΧεις πΑρΑγγειλει?κΑι εγω ελεγΑ το ροκο ΑλλΑ ειδΑ το golf r line Απο κοντΑ στην κυπρο κΑι ητΑν μονοδρομος η ΑποφΑση

Link to comment
Share on other sites

φιλε αλεξ να το χαιρεσαι το αμαξι σου ειναι ενα κουκλι..το βλεπω στο δρομο απο μακρια και κανει μπαμ οτι ειναι το rline και ειναι εντυπωσιακο..και οντως τουμπανο. :super: οταν πηρα το πολο ημουν αναμεσα στο ποιο θα καταληξω και τελικα πηρα το πολο..και παλι καλα χιλιομετρα και να το χαιρεσαι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.