Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Το gti μου φοράει τις μαμά 18άρες ζάντες. Ξέρει κάποιος τι αλυσίδες μπορώ να αγοράσω;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Εχω την εντυπωση οτι στις 18αρες δεν μπαινουν οι συνηθισμενες κλασικες αλυσιδες.

Μπορεις να παρεις αυτα τα πανια που μπαινουν αλλα θελουν πολυ προσοχη γιατι ναι μεν δεν γρατζουνανε ζαντες και δεν φθειρουν τα λαστιχα αλλα αν πατησουν ασφαλτο χαλανε ευκολα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαι θέλουν και πολύ καλό καθάρισμα μετά από την χρήση τους. Αλλά τι να κάνουμε; Και να πω ότι έχει και τα πολλά τα χιόνια η Αθήνα...

Link to comment
Share on other sites

Kαι θέλουν και πολύ καλό καθάρισμα μετά από την χρήση τους. Αλλά τι να κάνουμε; Και να πω ότι έχει και τα πολλά τα χιόνια η Αθήνα...

Να ομως που χρειαστηκαν!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι στις 18αρες δεν μπαινουν οι συνηθισμενες κλασικες αλυσιδες.

Μπορεις να παρεις αυτα τα πανια που μπαινουν αλλα θελουν πολυ προσοχη γιατι ναι μεν δεν γρατζουνανε ζαντες και δεν φθειρουν τα λαστιχα αλλα αν πατησουν ασφαλτο χαλανε ευκολα. ;)

Καλησπέρα. Αυτό μου είπαν και εμένα. Έψαξα στο internet και βρήκα έναν τύπο της Weissenfels αλλά σε ερώτηση στη Autoplus μου ανέφεραν ότι δεν τον εισάγουν.

Πιστεύω ότι αυτές θα κάνουν, και σκοπεύω να τις παραγγείλω από Ιταλία.

http://catenedaneve.weissenfels.com/eng

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω κι εγώ κατ' ευθείαν στο cafe. Χωρίς το GTI όμως (θα το έχει η σύζυγος).

Link to comment
Share on other sites

Δεν έρχομαι γιατί αν σας κολλήσω την ιώση που μόλις πέρασα θα είσαστε τάβλα 1 βδομάδα στο νερό...

Εκτός και αν γουστάρετε αναρρωτική από δουλειά... :o

Link to comment
Share on other sites

Δεν έρχομαι γιατί αν σας κολλήσω την ιώση που μόλις πέρασα θα είσαστε τάβλα 1 βδομάδα στο νερό...

Εκτός και αν γουστάρετε αναρρωτική από δουλειά... :o

Ρε ούστ από εδώ.... B):D :D :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε ρεμάλια δεν κανονίζουμε σήμερα να τα πούμε καμμία παραλιακή που έχει και ωραία μέρα και όπως φαίνεται θα έχει και ωραίο βράδυ!!!!

Edited by b.p.m.
Link to comment
Share on other sites

πετανε και λαιμο τα opc. κοιτα ρεεε

βεντουζα το opc ε?πολυ ευκολα το λες......ποσα αλογα εισαι εν τελει ρε γατι?πολυ εθκολα βγαζετε γλωσσα με τα χελωνακια σας σας πειραζει που ειστε οι πιο αργοι της κατηγοριας κ με ενα προγραμμα καβαλατε το καλαμι............

τραβας κανα ζορι φιλαρακο?αμα γουσταρεις ελα να το συζητησουμε και απο κοντα. οσο για το καλαμι μαλλον εσυ θα το καβαλησεις, τωρα τι καλαμι θα ειναι αυτο θα δεις απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

πετανε και λαιμο τα opc. κοιτα ρεεε

τραβας κανα ζορι φιλαρακο?αμα γουσταρεις ελα να το συζητησουμε και απο κοντα. οσο για το καλαμι μαλλον εσυ θα το καβαλησεις, τωρα τι καλαμι θα ειναι αυτο θα δεις απο κοντα...

Για να μην ψαχνετε τι και πώς αυτο που γράφει ο Αντώνης του έσκασε π.μ. ... τώρα πιο είναι το όνομα του μέλους που του το έστειλε και τι ..θα το μάθουμε απο Τετάρτη που θα γυρίσει ο Αντώνης..

file auber002b για το Αstra OPC μιλάνε

όντως άμα 8έλει ας το φέρει καμια βόλτα σε καμια συνάντηση το παιδι... ;):cry:;) δεν δαγκώνουμε .....................πολύ :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορειτε οι 5αρηδες υπαρχω και εγω........Οχι τιποτα αλλο ειμαι στα τελευταια μου(πριν τον ταφο)και θελω να το χαρω λιγο ακομα......... :otongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως άνοιξα με ένα opc Φ.Π(Courtney).Ε(Milltek)

Το αποτέλεσμα δεν πιστεύω να ευχαρίστησε και τον ιδιοκτήτη του ιδιαίτερα....

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.