Jump to content
PanosTDi

Sos

Recommended Posts

Παιδιά πριν λίγο πήγε Η συνοδηγός να ανοίξει την πόρτα και την κοπάνησε σε ένα κολονάκι και μου έκανε ένα βαθούλομα στην πόρτα όχι πολύ μεγάλο και δεν άφησε χρώμα, τι μπορώ να κάνω εκτός από το να την σκοτώσω την δικιά μου που ανοίγει πόρτες λες και βρίσκετε στο χωράφι της; Επίσης αν μπορεί κάποιος να μου πει πως θα ανεβάσω φωτογραφίες γιατί το imageshack με έχει μπερδέψει. Δεν αντέχω να ξέρω ότι ούτε ένα μήνα αμάξι έχει βαθούλομα στην πόρτα τα έχω πάρει πλζ τα φώτα σας να το κάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε ντροπη της Βουλγαριας ανοιξες και θεμα? Σ ΕΙΠΑ ΑΣΤΟ ΕΤΣΙ!

Εκτος αν θες να στο πατησω καμια με το Ματιζ.. να γινει μεγαλη λακουβα.. τοτε φτιαχνεται!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το αφήσει έτσι ρε παιδιά; Να το πας να το δουν σε κάποιον Paintbull. Κάνουν σωστές δουλειές τα παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ μικρο. Δν φαινεται μονο αυτος και εγω το βλεπουμε.. για τοσο μικρα πραγματα δν αξιζει να πληρωνεις !

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειναι μεγαλο αστο ετσι

Η βοήθεια της εβδομάδας από τον Καλλιθέα! Ωραίος...

Φίλε πήγαινε σε ένα μαγαζί τύπου Chips Away να κάνεις τη δουλειά σου, κανένα 70άρι χωρί Φ.Π.Α στοιχίζουν συνήθως τέτοιες ζημιές και θα είναι σαν να μην έγινε ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

βέβαια,αυτά τα μαγαζία (chips away,paintbull etc) είναι franchise και υπαρχουν και Αθηνα και Θεσσαλονικη και επαρχία-

γνωστή μου με swift το είχα μαμησει σε βαθουλώματα και γρατζουνιες και της το εκαναν καινουριο-

ουσιαστικα βάζουν κατι σαν στόκο και το περνανε με χρώμα και δεν φαίνεται καθόλου -

Link to comment
Share on other sites

επειδη και μονο το γεγονος οτι θα το σκεφτεσαι συνεχως, << ενος μηνος αμαξι <<λαβωμενο>> πηγαινε φτιαχτο, οπως ειπαν τα παιδια , ακου που σου λεω εχω σχετικη εμπειρια :growl: :growl: !!!!!!!!!!

υ.γ. λιγο παλιο........ αν πιασω ανθρωπο να μου χτυπαει τους προφυλακτηρες και να φευγει θα τον <<στολισω>> σαν χριστουγεννιατικο δεντρο :spiteful: :spiteful: :spiteful:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι για το αμαξι σου πανο..πηγαινε φτιαξτο καπου και αμα ειναι για ματι και ιστοριες βαλε ενα ματακι.οχι να αφησεις ολοκληρη γουβα.και μονο που το ξερεις εσυ φτανει.εγω εφαγα λιγο τη ζαντα(ειναι και μαυρη και φενεται περισσοτερο) και κανεισ δε το χει προσεξει αλλα το ξερω εγω και παει το ματι κατευθειαν κ αυτο μ φτανει..!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μάλλον γελάει και ο θεός μαζί μου , καθώς έβγαινα από το γραφείο πριν λίγο είδα μια Porsche Panamera με μια γούβα διπλάσια από την δικιά μου στην πόρτα του! ! :crazy: ! Λέω να το αφήσω έτσι εγώ μέχρι να το φτιάξει και ο τύπος το δικό του!! :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μάλλον γελάει και ο θεός μαζί μου , καθώς έβγαινα από το γραφείο πριν λίγο είδα μια Porsche Panamera με μια γούβα διπλάσια από την δικιά μου στην πόρτα του! ! :crazy: ! Λέω να το αφήσω έτσι εγώ μέχρι να το φτιάξει και ο τύπος το δικό του!! :suicide:

Φίλε οι πρωτες πονανε! :sad: Μετα συνηθιζεις τα καρδιακα και τα εγκεφαλικα για τετοια θεματα!Αστο οπως ειναι.Σιγουρα δεν πολυφαινεται απο οτι καταλαβαινω απλα εσυ ξερεις που ειναι και πεφτει το ματι σου!(Στα λεω απο την δικη μου εμπειρια γιατι τα εχω παθει με καινουριο το αυτοκινητο,εκανα μικροχτυπηματα που μονο εγω τα εβλεπα αμεσως :suicide:

Edited by SPYROS81
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μάλλον γελάει και ο θεός μαζί μου , καθώς έβγαινα από το γραφείο πριν λίγο είδα μια Porsche Panamera με μια γούβα διπλάσια από την δικιά μου στην πόρτα του! ! :crazy: ! Λέω να το αφήσω έτσι εγώ μέχρι να το φτιάξει και ο τύπος το δικό του!! :suicide:

Πηρες την σωστη αποφαση, μονο πρόσεχε την :wub: σου μην στην ξανακάνει.

Link to comment
Share on other sites

2m270a1.jpg

Εδώ μπορείτε να δείτε το βαθούλωμα που έχει κάνει παιδιά. Σε ευθεία αν το κοιτάξει δεν φαίνεται πολύ.

Μην σας μπερδεύει η σκόνη από γύρω απλά το καθάρισα για να φανεί το σημείο.

Edited by PanosR
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μικτή ασφάλεια λέτε αν τους πω ότι με κοπάνησε κανείς να μου το κάνουν;

δεν έχει απαλλαγή η μικτή σου; Απ ότι ξέρω το ελάχιστο είναι 300€ οπότε πάλι εσυ θα τα πληρώσεις σιγά μην κάνει πάνω από 300€ αυτή η ζημιά!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να δείτε το βαθούλωμα που έχει κάνει παιδιά. Σε ευθεία αν το κοιτάξει δεν φαίνεται πολύ.

Μην σας μπερδεύει η σκόνη από γύρω απλά το καθάρισα για να φανεί το σημείο.

Απ οτι βλεπω δεν εχει φυγει χρωμα ,ετσι?Εγω για παρομοια λακουβιτσα στο δικο πηγα στον Γιακουμπ(http://www.theopro.gr/).Εμεινα εκπληκτος με τη δουλεια του ,και απ οτι θυμαμαι μου πηρε 50-60Ε .Βρισκεται στη Ν.Ιωνια Θεσσαλονικης και πραγματικα ειναι πολυ καλος μαστορας.

Τις επισκευες τυπου chips away και paintbull μην τις πολυ εμπιστευεσαι γιατι χρησιμοποιουν τον στοκο με το τσουβαλι,ενω ο Γιακουμπ θα στη βγαλει επιτοπου με βεντουζα.

Link to comment
Share on other sites

σε τετοια βαθουλωματα καποια γατονια λυνουν ταπετσαρια,το ζεσταινουν απο εξω,το πιεζουν και ηρθε.τωρα ειναι θεμα σε τινος τι χερια θα πεσεις...

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

φιλε και εγω κατι παρομοιο μου ειχε τυχη και πηρα ενα κιτακι απο το ebay που εκανε δουλεια δεν το πιστευα αλλα εγινε καλη δουλεια αλλα νομιζω πως αμα το ζεστανεις απο μεσα θα ερθει χωρις να φενεται τιποτα...

κατι παρομοιο και πιο φθηνο http://www.ebay.com/sch/i.html?_kw=PDR&_kw=Paintless&_kw=Dent&_kw=Repair&_kw=Tools&_kw=Glue&_dmpt=Motors_Automotive_Tools

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.