Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

o Bad Boy, το Bad Girl (Irma) και ο Polo 1.6T καφεδοτρωγανε στο Enigma στο Χαϊδαρι πριν λιγες ωρες.

Αμεσως να μας δωσεις.... :thumbsup:

ο subaroGOLFAKIAS δεν ξερω ποσα σου εταξε και δεν τον αναφερεις!!!!!!!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πρωι στην πλατεια στο Θερμο Αιτωλοακαρνανιας, μαυρο 5αρι με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι, . Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα στην πλατεία αριστοτέλους (θεσσαλονικη) κόκκινο polo 6n με αυτοκολλητα κατω απο τους καθρεπτες και μπουκα πισω, μεσα ήταν ενας κύριος και φορούσε την μπλούζα του κλαμπ!!!!!! Εγώ ήμουν πεζός...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι στην Καλλιθεα.....εξω απο τοπικο συνεργειο το ΝΟSαμαξο.....αλλαξαμε μηχανικο Μανωλακη?????

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα απόγευμα Θηβών και Ιερά οδο ενα κόκκινο Golf 5 TSi Με διακριτικό αυτοκόλλητο ψηλά στο πίσω τζάμι Vw Club...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι στην Καλλιθεα.....εξω απο τοπικο συνεργειο το ΝΟSαμαξο.....αλλαξαμε μηχανικο Μανωλακη?????
Οχι ρε στον Παπαδοπουλο τον εξατμισα το εχει το χρυσουλι....Σβουρακοοοο τι δουλεια εχεις στο Θερμο ρε απο εκει ειναι ολο το σοι της γυναικας!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε στον Παπαδοπουλο τον εξατμισα το εχει το χρυσουλι....Σβουρακοοοο τι δουλεια εχεις στο Θερμο ρε απο εκει ειναι ολο το σοι της γυναικας!!!

Ελα ρε απο κει ειμαι και εγω, (Βασικα απο Αβαρικο) :):thumbsup: .Παντως πετυχα ενα μαυρο 5αρι με φιμε, με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι αλλα δεν μπορεσα να κατεβω να δω ποιος ηταν. Τα αρχικα της πινακιδας ηταν τα κλασικα της Αιτωλοακαρνανιας. :)

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη ο Scirocco (Γιώργος) σε καφετέρια στο Καβούρι. Αφού τα είπαμε λίγο και με τον ιδιοκτήτη της καφετέριας, έφυγα, γιατί ένας πελάτης μου είχε βγάλει ζυζάκια και βιαζόταν να του φτιάξω τον projectorα!!!

Link to comment
Share on other sites

χτες που πήγα στον δήμο εκτός από το αμάξι του σκυλομαγαζάτορα είδα και γνώρισα τον andain.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα βιαζοταν να παει τα κοριτσια στην δουλεια και θα βρηκε η απλωστρα πουθενα!!! tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα... κρίμα το παιδί βρε σεις!!!

Εθεάθη εχθές μαύρο 5άρι (gt-gti δε πρόλαβα να δω) με διακριτικό ασημί αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ στο δρόμο που πηγαίνει προς Γουδί (στα νοσοκομεία Παίδων) και έστριψε αριστερά στη Μιχαλακοπούλου.

Ο οδηγός φορούσε καπελάκι tongue.gif

Ήμουν στο φανάρι για να περάσω προς Γουδί με τη μαούνα (undercover) και δε πρόλαβα να κορνάρω :lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα... κρίμα το παιδί βρε σεις!!!

Εθεάθη εχθές μαύρο 5άρι (gt-gti δε πρόλαβα να δω) με διακριτικό ασημί αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ στο δρόμο που πηγαίνει προς Γουδί (στα νοσοκομεία Παίδων) και έστριψε αριστερά στη Μιχαλακοπούλου.

Ο οδηγός φορούσε καπελάκι tongue.gif

Ήμουν στο φανάρι για να περάσω προς Γουδί με τη μαούνα (undercover) και δε πρόλαβα να κορνάρω :lol:

με το polo δεν θα ερθεις αυριο???ή με την μαουνα???

Link to comment
Share on other sites

θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Ενα ασπρο polo 6n με αυτοκολητακι του club, στα ΤΕΙ Καβαλας

Thats me :)

την επομενη φορα ριξε χαιρετουρα....

Edited by Gpap
Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη ασπρο πολακι με το σηματακι στο πλαί στο δρομο απο Εδεσσα προς Φλωρινα αρχες του μηνα.Εβρεχε κιολας και δε μπορεσα να δω πινακιδα....ποιο καλο παιδακι ηταν?

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατα τις 12.30 το βράδυ στην Στρατηγού Καλλάρη στην Αθήνα μαύρο πόλο 9ν σάν το δικό μου,με φιμέ και στρογγυλλή εξάτμιση και αυτοκόλλητο σχεδόν κάτω απο το σηματάκι πόλο με πινακίδα ΑΤΕ.Ποιός???

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ολο το ξεχναω να το επισημανω...ποιο παιδακι μενει Μελισσια με ασπρο Tsi με ζαντες-μασκα απο Gt στην οδο Κιλκις και Καλαμπόκη??? ε? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.