Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

tziza σε πιασανε!! ;)<_<

με προλαβε ο tziza γιατι μου εστειλε πμ αλλα μου ειπε πως με ειδε στην αχιλλεως

μαλλον μπερδευτικε μυκαλης και ελ.βενιζελου ειδωθηκαμε τον ειδα τον χαιρετησα αλλα μαλλον δεν με ειδε και μου εστειλε πμ το βραδυ ;)<_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

σαββατο πρωι στα μακ ντοναλντς στο 103 στην εθνικη αθηνων πατρων μαυρο γκολφ iv με αυτοκολλητο..ποιος??φορουσε το παιδι και μπουφαν του κλαμπ..εγω ημουν με ενα μαυρο κορσα πισω σου..

επισης , την κυριακη μεσημερι στην ιδια εθνικη με κατευθυνση την πατρα κοκκινο πολο ,εμοιαζε πολυ με του doggy..εσυ μηπως??

Link to comment
Share on other sites

ειμαι με την μηχανη και πισω μου ακριβως ο ΜΙΧΟSGOLFGT και ψαχνουμε να παρκαρουμε κατα τις 22:30 στην πλατεια ελευθεριας................και τσουυυυυυπ να και ο PASSATEMPOS tongue.gif oups o PASSATOUMPAS ηθελα να πω.... :D μαζι με την γυναικα και ενα μπαλετο ακομη :D ! πεσανε τα τηλ και πηγαμε ολοι μαζι στην σχολη χορου εεε στην καφετερια!!!!!!! :D:lol::lol:

με ποια από όλες?????

γαμπρέ το νού σου εσύ....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mk5 tsi σημερα το μεσημερι εβγενε απο την εθνηκη οδο αθηνων λαμιας

με ζαντες απο GTi mk5 και το αυτοκολιτο του club στο πισω μπαρμπριζ!!

.......??

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ στην κατεχάκη ή στήν συνέχεια της τέλος πάντων στην Αργυρούπολη μπλέ 4άρι με ace ζάντες παρκαρισμένο σε πεζοδρόμιο νομίζω.Σάν αυτό που είναι στις φωτό του Afterdark στο πλυντήριο του.

Link to comment
Share on other sites

mk5 tsi σημερα το μεσημερι εβγενε απο την εθνηκη οδο αθηνων λαμιας

με ζαντες απο GTi mk5 και το αυτοκολιτο του club στο πισω μπαρμπριζ!!

.......??

αν λες για το μεσημέρι κατά τις 4 παρά εγώ ήμουν :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ στην κατεχάκη ή στήν συνέχεια της τέλος πάντων στην Αργυρούπολη μπλέ 4άρι με ace ζάντες παρκαρισμένο σε πεζοδρόμιο νομίζω.Σάν αυτό που είναι στις φωτό του Afterdark στο πλυντήριο του.

O TOT είναι αυτός!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλοπαιδο με πολακι μαυρο ηταν στην Autonet στο Κορωπι σημερα με τα αυτοκολητα στο πλαι?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ ο φίλος Orfeas στο Ηράκλειο και στο κεφαλάρι έξω απο κλάμπ νομίζω μαύρο 5άρι γκόλφ gti με αυτοκόλλητο πίσω.Who?

Link to comment
Share on other sites

χθες το βράδυ (κατά τις 8 περίπου) στα σύνορα Αμπελοκήπων με Γουδί, μαύρο 4άρι golf με εξάτμιση, φιμέ και λευκά αυτοκόλλητα στα πίσω παράθυρα... ποιος;

Link to comment
Share on other sites

στο καρεφουρ 5νταρι σκουρο μπλε με αυτοκλητο στο πισω τζαμι με πινακιδα ιετ 3*** ...εβγαλα και φωτογραφια!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο ασημι 4αρι, πλαινο και πισω τζαμι αυτοκολλητα [ κλασικα ] , παρκαρισμενο στον παραδρομο του μολλ με πινακιδα --- ---2. Ποιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος??

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

εθεαθη ο super sayiam αγαπητοι μου με το βρακι του εξω!χαχα!Πλακιτσα!Στην πειραιως μου κανε το γρηγορο επειδη ειχα το κορσακι!

Link to comment
Share on other sites

Πριν περίπου 4-5 ώρες (8 το απόγευμα περίπου) στο Παγκράτι, κοντά στη πλατεία Δεληολάνη, εθεάθη το 4άρι του ToT με αυτόν μέσα :o

Πέσαν τα απαραίτητα κορναρίσματα και τηλέφωνα για χαιρετούρες ;)

Link to comment
Share on other sites

κατα τις 20:00 μ.μ. στην β.σοφιας προς κηφισιας εθεαθει ανθρακι πολο 9ν με αυτοκολλητο μας στο πλαινο πισω παραθυρο [πισω απο του οδηγου] ποιος?

Link to comment
Share on other sites

κατα τις 11 σημερα το βραδυ στο μικρολιμανο golf mk5 3d μαυρο με αυτοκολλητα του κλαμπ στα πισω πλαινα παραθυρα.....δεν προλαβαμε να του κανουμε νοημα...εκανε επιτοπου...

ΠΟΙΟΣ???

Link to comment
Share on other sites

Χθες μερα κατασκοπείας έχουμε και λέμε....

13:30 άσπρο πέρλα Golf παρκαρισμένο στην περιοχή του Village-Allou-FP στο Ρέντη με αυτοκόλλητο του κλαμπ στο πίσω τζάμι.

16:00 μπλε Golf mk3 στο μικρολίμανο με αυτοκόλλητα στα πλαϊνά παράθυρα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παληκαρι περναγε 4 ωρα με ασημι 4αρι και τα αυτοκολλητα στα πλαινα τζαμια απο τα Σπατα?Ημουν σε ταβερνα απεναντι απο τον Βεροπουλο και εκτος απο τα κοψιδια που ετρωγα ω του θαυματος το παρατηρησα........!!!! :Dtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.