Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Την Κυριακή κατεβαίνοντας από Μακρινίτσα Πηλίου, αναίβαιναν προς Πήλιο ένα polo ασημί και μαύρο golf mk4. ποιοιι?????

Βρε lilliantsi εκει που ηταν το golf4μαυρο μπροστα ακριβως,ημουν και εγω(κοκκινο πενταρι GT)εμενα δεν με ειδες????????????? <_<:)-_-:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Βρε lilliantsi εκει που ηταν το golf4μαυρο μπροστα ακριβως,ημουν και εγω(κοκκινο πενταρι GT)εμενα δεν με ειδες????????????? <_<:):):D:D:angry2::lol::cry::cry::cry:

:huh::huh::huh: ομολογώ πως όχι activious.

Link to comment
Share on other sites

εθεαθη σημερα στην γρηγοριου λαμπρακη στο κερατσινη ασημι πολο 6ν2 παρκαρισμενο με αυτοκολητο στο πισω τζαμι

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δε το ειπε ο Petros, θα το πω εγώ για αυτόν tongue.gif

Με πήρε και με ενημέρωσε την περασμένη εβδομάδα ότι είδε το "παιδί" μου παρκαρισμένο στο Αιγάλεω κοντά στο Τσακουλεροσυνεργείο tongue.gif

Μου είπε που είναι ακριβώς και έτσι μπόρεσα να κάνω την πλάκα μου στον Ηλία και να ψάχνεται χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις ¨8.30 το βραδυ εθεαθη στην Γρ.Λαμπρακη στο ρευμα προς το γηπεδο της Προοδευτικης μαυρο golf mk5 πενταπορτο....

με αριθμο πινακιδας ΕΥΑ.......ΠΟΙΟΣ????ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΟΨΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗ????

Link to comment
Share on other sites

τη δευτερα το απογευμα εθεαθη δις στη λαρισα ο golfakir32 με το ετερον του ημισυ!μια με πετυχαν στο βενζιναδικο να βαζω βενζινη κ μου κορναραν κ μετα τους πετυχα στο κεντρο της πολης σε ενα φαναρι οπου τα ειπαμε για λιγο.. κ παλι undercover ηταν, μιας κ κυκλοφορουσαν με ενα φαμπια!

επισης το ιδιο απογευμα ο BASILHS_GTI_V απολαμβανε το καφεδακι του σε γνωστη γωνιακη καφετερια της πλατειας ταχυδρομειου!!

οσο για το αποψινο βραδυ, το vwclub εδωσε συσσωμο το παρων στην εκθεση αυτοκινητου της λαρισας ,αν κ κανεις δεν ειχε μιλησει με κανεναν!! κατα σειρα πετυχα τον BASILH_GTI_V, το stavro#mk4 κ το zil, ενω σε περιπτερο γνωστου βελτιωτη της λαρισας δεσποζε περηφανο το ανανεωμενο τερατακι του golfakir32!! ωραιες οι lambo doors δημητρη!! βεβαια κ το πενταρι r32 biturbo διπλα δεν περασε απαρατηρητο..

Link to comment
Share on other sites

τη δευτερα το απογευμα εθεαθη δις στη λαρισα ο golfakir32 με το ετερον του ημισυ!μια με πετυχαν στο βενζιναδικο να βαζω βενζινη κ μου κορναραν κ μετα τους πετυχα στο κεντρο της πολης σε ενα φαναρι οπου τα ειπαμε για λιγο.. κ παλι undercover ηταν, μιας κ κυκλοφορουσαν με ενα φαμπια!

επισης το ιδιο απογευμα ο BASILHS_GTI_V απολαμβανε το καφεδακι του σε γνωστη γωνιακη καφετερια της πλατειας ταχυδρομειου!!

οσο για το αποψινο βραδυ, το vwclub εδωσε συσσωμο το παρων στην εκθεση αυτοκινητου της λαρισας ,αν κ κανεις δεν ειχε μιλησει με κανεναν!! κατα σειρα πετυχα τον BASILH_GTI_V, το stavro#mk4 κ το zil, ενω σε περιπτερο γνωστου βελτιωτη της λαρισας δεσποζε περηφανο το ανανεωμενο τερατακι του golfakir32!! ωραιες οι lambo doors δημητρη!! βεβαια κ το πενταρι r32 biturbo διπλα δεν περασε απαρατηρητο..

ωραια διοργανωση και πολυ καμενο λαστιχο στην πιστα

οσο για το R32 απλα τελειο :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δε το ειπε ο Petros, θα το πω εγώ για αυτόν tongue.gif

Με πήρε και με ενημέρωσε την περασμένη εβδομάδα ότι είδε το "παιδί" μου παρκαρισμένο στο Αιγάλεω κοντά στο Τσακουλεροσυνεργείο tongue.gif

Μονο ο Πετρος το ειδε νομιζεις?και το δικο σου και του αλλουνου του μαλλιααα.....ξερει αυτος για ποιον λεω!

Μαλλον το κοκκινο χρωμα φταιει και ειστε μονιμη πελατες στον Ηλια....χοχοοχοχοχοχ tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερακι στη Κατεχακη ασημι Golf IV kai ασημι Polo το οποιο οδηγουσε ενας κυριουλης με αυτοκολλητακια.Ημουν με το Punto, ειδαν το αυτοκολλητακι που εχω αλλα με συνδεσαν κανονικα με Καϊρο ( τα παιδια με το Golf εννοω),οι οποιοι με ψιλοεκλεισαν κιολας σε μια στροφη. τεσπα

Επισης, λιγο πιο μετα στη Κατεχακη και Μεσογειων σε φαναρι εθεαθη μελος με το t-shirt του clubπανω σε βεσπα.Ποιος?

Αυτα.................

Link to comment
Share on other sites

Επισης, λιγο πιο μετα στη Κατεχακη και Μεσογειων σε φαναρι εθεαθη μελος με το t-shirt του clubπανω σε βεσπα.Ποιος?

μολις 8α το εγραφα και εγω Γιαννακη....

τον τυπο(πιτσιρικας) με την Vespa τον πετυχα στην πειραιος μεσα σε ενα μαγαζι με ανταλακτικα Vespa αλλα δεν τον προλαβα να του μιλησω !

Link to comment
Share on other sites

Σημερα,,,,,πετυχα τον αγαπητο metal drummer αν αι δεν με κατραλαβε στην αρχη γιατι ημουν με την μηχανη,,,,,,,

Θανάση δέν σε κατάλαβα γιατί φορούσες κράνος αλλά μετά σε κατάλαβα απο την φωνή και γιατί είχες έρθει την προηγούμενη Κυριακή με την μηχανή tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

σήμερα στις 1:30 μμ μπροστά στα πανεπιστήμια Θεσ/νίκης ασημί Polo 6N2 με διπλή μπούκα και άσπρο αυτοκόλητο στο πίσω τζάμι πάνω πάνω..

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δε το ειπε ο Petros, θα το πω εγώ για αυτόν tongue.gif

Με πήρε και με ενημέρωσε την περασμένη εβδομάδα ότι είδε το "παιδί" μου παρκαρισμένο στο Αιγάλεω κοντά στο Τσακουλεροσυνεργείο tongue.gif

Μου είπε που είναι ακριβώς και έτσι μπόρεσα να κάνω την πλάκα μου στον Ηλία και να ψάχνεται χαχαχαχα

Ναι ναι του ειπες οτι το εχει παρατημενο και ....το πήγε παρακάτω να μην φαινονται οι αραχνες!!!! :huh::thumbsup:

Την Παρασκευή εθαάθει στο Φαναρι κοντα στον Ερυθρο ασημι GOLF IV με προφυλακτηρα look R και ήχο τρελό με μεγαλο αυτοκόλλητο στο πισω τζαμι!Δεν τον προλαβα γιατι μου εστριψε προς την Πανόρμου!!ΠΟΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Off topic posts deleted. Επίσης διαγράφηκε η αναφορά της Lilian προς τον ψηλό μιας και εξέφρασε ότι δεν του αρέσει. Λίλιαν ελπίζω να είμαστε οκ, Ψηλέ επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Off topic posts deleted. Επίσης διαγράφηκε η αναφορά της Lilian προς τον ψηλό μιας και εξέφρασε ότι δεν του αρέσει. Λίλιαν ελπίζω να είμαστε οκ, Ψηλέ επίσης.

οκ ευχαριστωωω!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ηρωων πολυτεχνειου πρασινο πολο με αυτοκλλητα στο πλαι εξω απτο παπαγαλινο....με αλαρμ και υπαντο...

Link to comment
Share on other sites

εχθες το μεσημερι 15/4 εθεαθη κοκκινο γκολφ 5αρι με φυμε τζαμι και αυτοκολητο του κλαμπ στο πισω τζαμι το οδηγου κοντα στο περαμα κορναρα αλλα μαλλον δεν καταλαβε

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παληκαρι ετρεχε πεζος, πριν απο καμμια ωρα εξω απο την Bosch, Κηφισου κ Λεωφορου Αθηνων?

Φορουσε μαυρο φουτερ του club.

Ελπιζω να μην ετρεχε για κατι ασχημο.......

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι στην Λαμία με Σαλωνικιώτικες πινακίδες :lol: παρκαρισμένος στην οδό Αμαλίας, λίγο μετά την συμβολή της με την Ροζάκη Αγγελή, παραπλέυρως του πολυκαταστήματος "Πολιτικός"???

Σου άφησα και καρτούλα φίλε.

5pzdbexvcqmx51hbvojj_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στην Μαρίνου Αντύπα χτές το βράδυ στο Ηράκλειο σταματημένο με αλάρμ σε ένα περίπτερο ένα 6ν2 μπλέ με αυτοκόλλητο στο τρίτο στόπ.Του κόρναρα τελευταία στιγμή και μου κανε σινιάλο με τα φώτα,ποιός?

Link to comment
Share on other sites

γκολφ 4 μαυρο με αυτοκολητο στο πισω πλαινο τζαμι του οδηγου με φιμε τζαμια στην ν.σμυρνη παρκαρισμενο σημερα το απογευμα κατα της 20:00 ποιος?

Link to comment
Share on other sites

εχτές το απόγευμα κατά τις 18:00 ο Mythos στην Ανδρέα Παπανδρέου στο περιστέρι, στο φανάρι της Αγ.Φανουρίου. κόρναρα αλλά που να ακούσει και να δει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.