Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Χθες[ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ]κατα τις 9 το βραδυ στη διαδρομη απο πλατεια Βενιζελου[ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ]ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ και εξοδο απο τη Δημητρακοπουλου....ασπρο polo με το σημα του κλαμπ πισω στον υαλοκαθαριστηρα και οδηγο γυναικα που δε κοιτουσε καθολου διπλα/πισω...μονο μπροστα....ποια εισαι γειτονισσα??????

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνα 20λεπτο ο Nikkosnet με το φρεσκοπλυμένο του Polo στο ποτάμι.

Yeap! Και σε κυνήγησα να σε φτάσω, γιατί πήγαινες προφυλακτήρες έναν κακομοίρη στην αριστερή λωρίδα :D

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν σήμερα το βράδυ με ένα Polo 9n2 στο Καβούρι, παρκαρισμένος κοντά σε καφετέρια;;;

Link to comment
Share on other sites

Χθές στην Αττική Οδό, καθώς γύριζα απο ολιγοήμερες διακοπές, πέτυχα τον Petrosa Melissia. Αφού κόψαμε την κίνηση στην Αττική, διότι πηγαίναμε διπλα διπλά, και μας παίζανε τα φώτα μετά ανοίξαμε. Στο τσακ γλιτώσαμε το καρούμπαλο λίγο πιο κάτω, απο τις λίγες φορές που λέω ευτυχώς είχε κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Ναί, εγώ. Πού ήσουνα και δέ σε είδα;

Επίσης την παράσκευή είδα ένα ωραιότατο ασημί 5άρι στον κηφισσό με αυτοκόλητο κάτω απο το τρίτο στόπ, έπεσαν κορναρίσματα και σύντομος διάλογος με τό μέλος Ορφέας άν δέν κάνω λάθος.

Εγω και το Golfακι μου σε ευχαριστουμε για τα ωραια σου λογια ομως να το δεις τωρα με τις δυο καινουργιες μπουκες του :rolleyes: .

Πάντως το πολακι ξηλωνει την ασφαλτο απο πολυ χαμηλα και η δευτερα σπιναρει για πλακα στο overboost ;) .Καλη δουλεια phantom.

Ποιο ειναι το παλικαρι με το μαυρο Polo με τα φιμέ στο Ηρακλειο και το αυτοκολητο του club;;;

Συνηθως το βλεπω παρκαρισμενο στην Ακροπολεως , η όπως στριβεις μετα την Μ.Αντυπα δεξια.

Link to comment
Share on other sites

Xθες το μεσημερι στην Εθνικη οδο απο Κορινθο για Αθηνα ενα ανθρακι polo με το σημα του club στο πισω τζαμι.. Ποιος?

Σου κορναρα αλλα δεν με καταλαβες.. ημουν με το ασημι polaki...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το παλικαρι με το μαυρο Polo με τα φιμέ στο Ηρακλειο και το αυτοκολητο του club;;;

Συνηθως το βλεπω παρκαρισμενο στην Ακροπολεως , η όπως στριβεις μετα την Μ.Αντυπα δεξια.

Εγώ είμαι φίλε μου.Παρκάρω ή Ακροπόλεως ή Σ.Πέτρουλα ή στο γκαράζ.Εσύ μένεις Ηράκλειο?

Νομίζω έχω υπόψην μου ποιός είσαι.Μήπως η δουλειά σου είναι πάνω απο τα video blue?

¶ν είσαι αυτός που λέω ψάχνω καιρό να σε βρώ!

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

21-7-07 και μερα Σαββατο καθως ημουν ποδαρατος σε κεντρικη οδο στα

Γιαννενα(Χαριλαου τρικουπη) και ωρα 17,00

βλεπω ενα polo gti με πινακ. ΡΖΕ-ΧΧΧΧ μαυρο με σημα κεντρο πισω να περιμενει μεσα στην κινηση.

Τον ρωταω τo ονομα και μου λεει δεν ειμαι γραμμενος.

Το σημα του λεω ποιος σου το εδωσε?

Ενας γνωστος απο Αθηνα μου λεει.

Με τι ονομα του λεω?

Δεν ξερω μου απανταει :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σωστος.................................... ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Στις 4 το απόγευμα σήμερα Τρίτη 24/7, στην οδό Γιαννιτσών και έξω από το εμπορικό CITY GATE, παρκαρισμένο ασημί πόλο 6Ν2 (μάλλον), με πινακίδα ΝΕΧ---- και σηματάκι κολλημένο πίσω δεξιά στο πορτ μπαγκάζ. Ποιος;

Link to comment
Share on other sites

ποιος ηταν σημερα σταθμευμενος με polo9n2,φιμε,σε περιπτερο μπροστα ,στην ηλιουπολη κοντα στην πλατια καναρια κατα την μια το μεσημερι;σαν να ειχε μουσακι μου φανηκε αλλα λογω των φιμε.... :angry:

ωραιοτατο το πολακι φιλε μπραβο! :(

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατο το βραδυ εθεαθη εξω απο το Galea ......ποιος αλλος

απο τον Νεοκλη (τι εκανες μωρη παλι εκει ?)

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατο το βραδυ εθεαθη εξω απο το Galea ......ποιος αλλος

απο τον Νεοκλη (τι εκανες μωρη παλι εκει ?)

Το αμάξι είδες...?Δεν ήμουν galea...Πήγα Βο(ντάξει, έλεος το κλαμπ...)

Εσυ τι λες να εκανε ρε Γιωργο μαλλον πιατσα!!! tongue.gif

Τι μιλάς μωρη κύρια εσύ??????¶ντε μην σου φέρω τον Γονίδη να σου τραγουδάει τον Ζορμπα....

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Ο Meltemie σήμερα στο El.Venizel μετά της οικογενείας. Δεν θα τον καταλάβαινα αν δεν είχε μαζί την κόρη του η οποία τραβάει το βλέμμα από πολύ μακριά...

Link to comment
Share on other sites

Guest CLakis

Ένα μαύρο Golf ΤSί χτες στη Βάρη-Κορωπίου με μικρό αυτοκόλλητο πίσω δεξιά στον προφυλακτήρα.Προσπέρασες ένα Golf 5 sportline λίγα μέτρα πριν το ύψος της ευελπίδων δεν ξέρω αν το θυμάσαι...

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΛΕΥΚΑ ΠΟΛΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ? ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ. ΕΜΦΑΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ: Η ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΖΑΝΤΕΣ. ΧΑΧΑΧΑ. ΕΧΘΕΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ Ν.ΣΜΥΡΝΗ.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μαύρο Golf ΤSί χτες στη Βάρη-Κορωπίου με μικρό αυτοκόλλητο πίσω δεξιά στον προφυλακτήρα.Προσπέρασες ένα Golf 5 sportline λίγα μέτρα πριν το ύψος της ευελπίδων δεν ξέρω αν το θυμάσαι...

Ποιος?

Γυρω στις 8-8.30 και με ενα ξανθο αγγελουδι διπλα μου? :wub: Εγω ημουνα.

Link to comment
Share on other sites

Guest CLakis
Γυρω στις 8-8.30 και με ενα ξανθο αγγελουδι διπλα μου? :wub: Εγω ημουνα.

Ναι 8:05 κοντά tongue.gif .Μικρό το σηματάκι σου παραλίγο να μην το δω ^_^ ...

Οδηγούσε ο father αλλιώς θα τα λέγαμε σίγουρα.¶σε που δεν θα με προσπέρναγες tongue.giftongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

το σαββατο το βράδυ κατά τις 12 παρα polo μαυρο απο την εθνική μεχρι την παραλιακη με σηματακι πισω δεξια και φιμέ με πινακίδες ΑΤΕ.... ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Χθες το μεσημερι στην Αναβυσσο στο Θυμαρι εθεαθη ο Bad Boy να λικνιζεται..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Τι να κανω ρε Γιαννακη!!! να κανουμε κι εμεις οι φτωχοι κανα μπανακι..... :(<_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πριν μιση ωρα στην περιμετρικη της πατρας ειδα vw corrado κατακοκκινο με μαυρο καπο και φουσκωμενους θολους, και απ' οτι καταλαβα πρεπει να ηταν καμποσα αλογακια.Ειναι κανεις απο εδω μεσα? κοιταξα να δω για αυτοκολλητο αλλα ο τυπος ειχε καμποσα στο πισω παραθυρο.Του κορναρισα αλλα δεν ξερω αν καταλαβε η οχι.

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή απο τις ολιγοήμερες διακοπές και έχουμε δελτίο αναφοράς:

1. Σάββατο 28/07/07 μεσημέρι στην πλατεία στα Σύβοττα θεσπρωτίας κόκκινο 5άρι gti (πινακίδες απο Ιωάννινα) με αυτοκόλητο πίσω δίπλα απο τον υαλοκαθαριστήρα και το ιατρικό σήμα στο εμπρός παρμπρίζ, ποιός;

2. Ίδια μέρα λίγα λεπτά αργότερα στην παραλία Μέγα ¶μμος λίγο έξω απο τα Σύβοττα άλλο κόκκινο 5άρι gti (πινακίδες απο Ιωάννινα) με αυτοκόλητο στο ίδιο σημείο ωραίους προφυλακτήρες και δύο διπλές εξατμίσεις δεξιά και αριστερά, ποιός;

3. Κυριακή 29/07/07 πρωί συναντήθηκα με τον αγαπητό pagouristas και ήπιαμε και καφεδάκι στην ωραιότατη Πάργα!

4. Δευτέρα 30/07/07 μεσημέρι συναντήθηκα με τον γνωστό μηνάρα στην πάτρα κατα την επιστροφή μου απο τις διακοπούλες.

Αυτά τα ολίγα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.