Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

Οπα φιλαρακι μεσηλικα εσυ......Αν νομιζεις οτι ειναι ολοι πιτσιρικια γελιεσαι οικτρα....Τι εγινε?Τοσο τσουξιμο πια δεν το εχω δει ποτε ξανα....

Ακομη περιμενετε να σπασει κανενα μοτερ?Θα περιμενετε πολυ καιρο ακομη κ το κακο ξερεις ποιο ειναι οτι μερικοι θα εχουν κλεισει τα μαγαζακια τους αφου δεν πατει σχεδον κανενας......

Αντε ολοι μαζι.....Κριτωνα ποσο ασχετος μπορεις να εισαι που εχεις βγαλει σχεδον αλλα τα ΒΤ TFSI κ ακομη δεν κυκλοφορει ουτε ενα σωστο απο τους αλλους?Ποσο ασχετος εισαι που κ το δικο μου δεν παει κ ολα οσα εχεις φτιαξει......

Ελα παμε ολοι μαζι να κραξουμε τον Κρι-κρι..........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ειστε για γελια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Κατινες για μεσημεριανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε στην Λαμπιρη ολοι μαζι να κραξουμε τον Κριτωνα.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντι να ασχολειστε με τα δικα σας κοτετσια κ τα κατορθωματα ασχολειστε με των αλλωνων......Κ μετα θελετε να παει κ μπροστα η Ελλαδα......Ουσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστττττττττττττττττττττττττττ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παπαγαλακι εσυ μην μιλας

σας βαρεθηκαμε πια......

να πατε απο κει πουρθατε (απατεωνες και αυλικοι τους)

Link to comment
Share on other sites

Παπαγαλακι εσυ μην μιλας

σας βαρεθηκαμε πια......

να πατε απο κει πουρθατε (απατεωνες και αυλικοι τους)

Ναι παπαγαλακι......Εχεις κατι αλλο να πεις......?????????????

Γιατι δεν πατε εσεις απο εκει που ηθατε????Γινατε ολοι σχετικοι κ τα ξερετε ολα.......

Ασχετοι που ουτε ενα πρωτο σταδιο δεν εχετε αξιωθει να φτιαξετε ακομη......

Αντε ταλεμς τωρα...Δεν ριχνω αλλο το επιπεδο μου να απαντησω....Γελανε ολα τα φορουμ με την παρτη σας.......

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι παπαγαλακι......Εχεις κατι αλλο να πεις......?????????????

Γιατι δεν πατε εσεις απο εκει που ηθατε????Γινατε ολοι σχετικοι κ τα ξερετε ολα.......

Ασχετοι που ουτε ενα πρωτο σταδιο δεν εχετε αξιωθει να φτιαξετε ακομη......

Αντε ταλεμς τωρα...Δεν ριχνω αλλο το επιπεδο μου να απαντησω....Γελανε ολα τα φορουμ με την παρτη σας.......

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Ειναι τυχαιο καθε φορα που ιδιοι και οι ιδιοι απαντατε σε χρονο ρεκορ σε περιπτωση που σας θιξουμε το γκουρου των προγραμματων

παπαγαλακια ε παπαγαλακια

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τυχαιο καθε φορα που ιδιοι και οι ιδιοι απαντατε σε χρονο ρεκορ σε περιπτωση που σας θιξουμε το γκουρου των προγραμματων

παπαγαλακια ε παπαγαλακια

Ουτε τυχαιο ειναι που βγανουν παντα οι ιδιες τσουχτρες κ κραζουν κ καλα..........

Αντε να γραψεις στο παραμαγαζο στο gtc......Εδω ειναι σκουρα τα πραγματα...Δεν σβηνονται ποστ......Εκει μεσα κανετε παρτυ αλλα δεν εχετε καταλαβει ακομη οτι ο κοσμος ξυπνησε κ δεν παει σαν προβατο.....Οπου βλεπει σωστες δουλεις παει...Οπου βλεπει σκατα τα αποφευγει....Τωρα κατσε κ σκεψου ποιος εχει τις σωστες δουλειες κ ποιος τα σκατα........Αν θελεις βοηθεια εδω ειμαι να σε βοηθησω........

Edited by chrisnik
Link to comment
Share on other sites

Ουτε τυχαιο ειναι που βγανουν παντα οι ιδιες τσουχτρες κ κραζουν κ καλα..........

Εσυ ειπες οτι δεν ριχνεις το επιπεδο σου

εγω ειμαι καινουρια τσουχτρα

πηγαινε στη δουλιτσα σου εσυ και ασε με εμενα να τους κραζω

ΥΓ:Κριτωνα θυμαμαι παλια οταν πρωτοξεκινησα να φτιαχνω το δικο μου μου ειχαν πει καλα λογια για σενα

μετα ομως που μιλησαμε στο τηλ καταλαβα ρε φιλε οτι το αμαξακι μου το ηθελες για πειραματοζωο και τσικαμπουμ δουλειες

ευτυχως που εχω ατομα σωστα διπλα μου και με στηριζουν αλλιως....

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι σκουρα τα πραγματα...Δεν σβηνονται ποστ......Εκει μεσα κανετε παρτυ αλλα δεν εχετε καταλαβει ακομη οτι ο κοσμος ξυπνησε κ δεν παει σαν προβατο.....Οπου βλεπει σωστες δουλεις παει...Οπου βλεπει σκατα τα αποφευγει....Τωρα κατσε κ σκεψου ποιος εχει τις σωστες δουλειες κ ποιος τα σκατα........Αν θελεις βοηθεια εδω ειμαι να σε βοηθησω........

Ρε φιλε σοβαρολογεις? η εχεις πιει κανα κρασακι στο φαγητο και παραληρεις μαλλον

ξυπνησε ο κοσμος λεει

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε σοβαρολογεις? η εχεις πιει κανα κρασακι στο φαγητο και παραληρεις μαλλον

ξυπνησε ο κοσμος λεει

Ελα τι σου φαινεται περιεργο??????Ο κοσμος εχει ξυπνησει προ πολλου αλλα εσυ κοιμασαι τον υπνο του δικαιου....Οτι δεν παταει κανενας στο μαγαζι των τσουχτρων ειναι πλεον γνωστο.....Μαλλον δεν εχω πιει εγω τιποτα αλλα εσυ αδυνατεις να διαβασεις σωστα.....

Υγ: μηπως εχεις κ εσυ ροδελα στην αντλια να σηκωσει παραπανω μπαρ κ να μην τσαλακωνει το πατηρακι....???????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχα.....Βελτιωτες της κακιας συμφορας.......

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Edited by chrisnik
Link to comment
Share on other sites

Ελα τι σου φαινεται περιεργο??????Ο κοσμος εχει ξυπνησει προ πολλου αλλα εσυ κοιμασαι τον υπνο του δικαιου....Οτι δεν παταει κανενας στο μαγαζι των τσουχτρων ειναι πλεον γνωστο.....Μαλλον δεν εχω πιει εγω τιποτα αλλα εσυ αδυνατεις να διαβασεις σωστα.....

Υγ: μηπως εχεις κ εσυ ροδελα στην αντλια να σηκωσει παραπανω μπαρ κ να μην τσαλακωνει το πατηρακι....???????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχα.....Βελτιωτες της κακιας συμφορας.......

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Εχε χαρει που μου ειπαν καποιοι να μην μιλησω... εχε χαρη

για να σου πω τα χαλια τους σε αυτοκινητα φιλων μου

και ξερεις γιατι?? γιατι εχουν υπερβολικο εγωισμο και δεν θελουν να βγει προς τα εξω οτι οι κρικριδες δεν μπορουν(ξερουν) να ρυθμισουν τα αμαξια τους

ειναι λες και τους εχουν ριξει κατι στο νερο τους και εχουν αποχαυνωθει (να κατι σαν και σενα ενα πραγμα)

αλλα ευτυχως οπως λες δεν ειναι πολλοι που εχουν πεσει θυματα

ΥΓ: εσυ δεν ειπες οτι δεν πεφτεις στο επιπεδο μου?

Edited by ΖΕΥΣ
Link to comment
Share on other sites

Εχε χαρει που μου ειπαν καποιοι να μην μιλησω... εχε χαρη

για να σου πω τα χαλια τους σε αυτοκινητα φιλων μου

και ξερεις γιατι?? γιατι εχουν υπερβολικο εγωισμο και δεν θελουν να βγει προς τα εξω οτι οι κρικριδες δεν μπορουν(ξερουν) να ρυθμισουν τα αμαξια τους

ειναι λες και τους εχουν ριξει κατι στο νερο τους και εχουν αποχαυνωθει (να κατι σαν και σενα ενα πραγμα)

αλλα ευτυχως οπως λες δεν ειναι πολλοι που εχουν πεσει θυματα

ΥΓ: εσυ δεν ειπες οτι δεν πεφτεις στο επιπεδο μου?

Εμενα φιλε μου το κοτετσι μου δουλευει μια χαρα κ δεν λιωνει πιστονι σαν τυρακι.....Οποτε μην μου λες εμενα διαφορα....

Οσο για τα προγραμματα αστα....Εκει μιλανε τα αμαξια στο δρομο...Βγες κανα βραδυ εξω να δεις τι παιζει κ μετα μιλα....Η δεν εχεις κ εσυ αυτοκινητο????

Ενω το δικο σου το νερο που πινεις τι σου εχουν ριξει μεσα....απορρυπαντικο για πλυση εγκεφαλου....???????

Ναι προσπαθω να μην πεφτω στο επιπεδο σου αλλα δεν ειμαι ο μεσσιας(οπως νομιζουν μερικοι οτι ειναι).....Οποτε συνεχιζω να σου απανταω μεχρι να δω που θελεις να το πας.......

Παντως απο χτες γελαω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ με την καταντια σας......Αντε συνεχιστε....Μην σας το χαλαω......

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα προγραμματα αστα....Εκει μιλανε τα αμαξια στο δρομο...Βγες κανα βραδυ εξω να δεις τι παιζει κ μετα μιλα....Η δεν εχεις κ εσυ αυτοκινητο????

Δυνατο= καλο(ψαγμενο) προγραμμα?

εκμεταλευονται την κ@βλα σας για δυναμη αλλα μολις αρχισουν τα προβληματα, τους κραζετε(μεταξυ φιλων παντα

μην βγουν προς τα εξω τα χαλια τους)

τεσπα

δικες σας περιουσιες ειναι

Link to comment
Share on other sites

Ενω το δικο σου το νερο που πινεις τι σου εχουν ριξει μεσα....απορρυπαντικο για πλυση εγκεφαλου....???????

το καλο με μενα ξερεις πιο ειναι?

οτι δεν ειμαι οπαδος κανενος και το βλεπω απο την δικη μου καθαρα οπτικη

τωρα εσυ καθεσαι και ξεκατινιαζεσαι μαζι μου προσπαθωντας να υπερασπιστεις τους ανατιναχτες ε... λαθος τους χρηστες gameboy ε... σορρυ τους προγραμματιστες σου ηθελα να πω

Κρικριδες γιατι δεν το παρατατε?? αρκετα σπασατε και αρκετους κοροιδεψατε

Edited by ΖΕΥΣ
Link to comment
Share on other sites

Δυνατο= καλο(ψαγμενο) προγραμμα?

εκμεταλευονται την κ@βλα σας για δυναμη αλλα μολις αρχισουν τα προβληματα, τους κραζετε(μεταξυ φιλων παντα

μην βγουν προς τα εξω τα χαλια τους)

τεσπα

δικες σας περιουσιες ειναι

Εσυ τι προγραμμα εχεις?????

Εσενα τι σε ενδιαφερει τι κανουν οι αλλοι????

Μηπως πηγες σε καμια εκκλησια κ σου μιλησε ο Θεος κ σε εχρησε αντικαταστατη του για να καταλαβω δηλαδη τον τροπο που μιλας κ γραφεις....

Δικια μου ειναι η περιουσια κ γουσταρω να μου το σπασει κ να το ανατιναξει ο Κριτωνας....Σε κοφτει?Δεν γουσταρω να μου το χαλασει αλλος παρα μονο ο Κριτωνας...

Εσενα τι λογος σου πεφτει?Καθιστε στους καναπεδες σας αναπαυτικα κ αφηστε μας εμας να τα καψουμε κ να τα σπασουμε....Τουλαχιστον το ευχαριστιομαστε.Δεν βγαινουμε βολτες με τα λαπτοπακια μας να ελενξουμε καυσιματα κ οτι αλλο για να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα λιωσουν.....

Ασχολησου με την παρτυ σου κ μην κοιτας τι κανει ο αλλος.....

Σε οποιον δεν αρεσει το προγραμμα του Κριτωνα παει ζηταει τα χρηματα του πισω κ τελος....Η μοδα του κραξιματος ομως δεν σας αφηνει.Γιατι ο Ανθρωπος γεννιεται κ δεν γινεται.Κ αν εχεις γεννηθει κατινα δεν αλλαζει αυτο.Περιμενετε σαν τα κορακια να σας ερθει κανενας δυσαρεστημενος πελατης του Κριτωνα κ να αρχισετε τα κρα κρα.....Φτιαχτε τα δικα σας αμαξακια κ μην ασχοληστε με των αλλωνων...Με εχεις δει πολλες φορες να ασχολουμαι με το τι κανει ο καθενας εδω μεσα????Αφου το γουσταρει καλα κανει κ το κανει......Μερικοι φορατε παντελονια θελω να πιστευω......Εεεεε λοιπον τιμηστε τα κ μην κανετε σαν κατινες........Καταντατε κουραστικοι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το καλο με μενα ξερεις πιο ειναι?

οτι δεν ειμαι οπαδος κανενος και το βλεπω απο την δικη μου καθαρα οπτικη

Μας περνας για χαζους??????Ωραια σκοπια....Ελπιζω να μην τα βλεπεις ετσι τα πραγματα στην ζωη σου γιατι θα υπαρχει πολυ γελιο απο τους γυρω σου.......

τωρα εσυ καθεσαι και ξεκατινιαζεσαι μαζι μου προσπαθωντας να υπερασπιστεις τους ανατιναχτες ε... λαθος τους χρηστες gameboy ε... σορρυ τους προγραμματιστες σου ηθελα να πω

Λαθος.Επειδη ξεκατινιαζεσαι εσυ δεν σημαινει οτι το κανω κ εγω....Εσυ μιλας για κρικριδες κ εγω σου απανταω απλα....Αλλος ειναι η κατινα.

Κρικριδες γιατι δεν το παρατατε?? αρκετα σπασατε και αρκετους κοροιδεψατε

Εσυ γιατι δεν σταματας?????Σε κοροιδεψανε ή σου σπασαν κανενα μοτερ.....?????Κοφτο λοιπον κ μην το παιζεις μεσσιας της ανθρωποτητας......

Link to comment
Share on other sites

Α ρε επαγγελματιες του κολου και της αρπαχτης

εχετε βρει τα πιτσιρικια και τα δουλευετε...

κριμα γιατι δεν υπαρχει καταλληλη υπηρεσια στην Ελλαδα να σας βαλει φυλακη

Όπα μεγάλε. Για βάλε λίγο φρένο.

Εγώ γράφω ποιός είμαι, τί υπηρεσία προσφέρω, με τί πρότυπα την προσφέρω και τί πιστοποίηση έχω από

το Ελληνικό κράτος για να το κάνω.

Εσύ ποιός είσαι που με βρίζεις και με συκοφαντείς χωρίς κανένα στοιχείο μέσα σε δημόσια φόρουμ πίσω από την ανωνυμία σου;

Γραφεις ότι πρέπει να μπω και φυλακή;

Είναι δυνατόν;

Για γράψε μου σε παρακαλώ τα στοιχεία σου για να ξέρω με ποιόν έχω να κάνω.

Τα δικά μου τα γνωρίζεις και σου τα στέλνω όποτε τα ζητήσεις για να λογαριαστούμε νομικά και ηθικά.

Αυτό το ρεζιλίκι πρέπει να σταματήσει κάποτε.

Εσύ μπορεί να περνάς ωραία το χρόνο σου, βρίζεις ή να συκοφαντείς όποιον θέλεις πίσω από την ανωνυμία

που σου παρέχει το nickname σου.

Εμενα όμως δεν είναι το χόμπι μου. Είμαι επαγγελματίας. Από αυτό ζώ. Είμαι συνεργάτης του VWClub εδω και χρόνια

κι εσύ με δύο αράδες λόγια με βγάζεις απατεώνα. Για πάτα και λίγο φρένο σε αυτά που λες.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τι προγραμμα εχεις?????

Εσενα τι σε ενδιαφερει τι κανουν οι αλλοι????

Μηπως πηγες σε καμια εκκλησια κ σου μιλησε ο Θεος κ σε εχρησε αντικαταστατη του για να καταλαβω δηλαδη τον τροπο που μιλας κ γραφεις....

Δικια μου ειναι η περιουσια κ γουσταρω να μου το σπασει κ να το ανατιναξει ο Κριτωνας....Σε κοφτει?Δεν γουσταρω να μου το χαλασει αλλος παρα μονο ο Κριτωνας...

Εσενα τι λογος σου πεφτει?Καθιστε στους καναπεδες σας αναπαυτικα κ αφηστε μας εμας να τα καψουμε κ να τα σπασουμε....Τουλαχιστον το ευχαριστιομαστε.Δεν βγαινουμε βολτες με τα λαπτοπακια μας να ελενξουμε καυσιματα κ οτι αλλο για να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα λιωσουν.....

Ασχολησου με την παρτυ σου κ μην κοιτας τι κανει ο αλλος.....

Σε οποιον δεν αρεσει το προγραμμα του Κριτωνα παει ζηταει τα χρηματα του πισω κ τελος....Η μοδα του κραξιματος ομως δεν σας αφηνει.Γιατι ο Ανθρωπος γεννιεται κ δεν γινεται.Κ αν εχεις γεννηθει κατινα δεν αλλαζει αυτο.Περιμενετε σαν τα κορακια να σας ερθει κανενας δυσαρεστημενος πελατης του Κριτωνα κ να αρχισετε τα κρα κρα.....Φτιαχτε τα δικα σας αμαξακια κ μην ασχοληστε με των αλλωνων...Με εχεις δει πολλες φορες να ασχολουμαι με το τι κανει ο καθενας εδω μεσα????Αφου το γουσταρει καλα κανει κ το κανει......Μερικοι φορατε παντελονια θελω να πιστευω......Εεεεε λοιπον τιμηστε τα κ μην κανετε σαν κατινες........Καταντατε κουραστικοι!!!!!!!

εγω φοραω revo

γιατι δεν μπορω να μιλησω να πω την γνωμη μου?? ποιος εισαι εσυ που θα μου απαγορευσεις να λεω την γνωμη μου και να ΚΡΙΝΩ τις μλκιες αλλων

ετσι λες τωρα για την περιουσια σου αλλα μολις σπασουν ερχεστε και μυξοκλαιτε μετα

και ανεφερες για κατι παντελονια και παντελονατους

εγω ειμαι σιγουρος οτι φοραω παντελονια και ξερω οτι τα εχω τιμησει ουκ ολιγες φορες

για τους υπολοιπους δεν γνωριζω μπορει να φορανε και ζαρτιερες

και αν κατανταμε κουραστικοι υπαρχει λυση.... ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΑΓΝΟΗΣΕ ΜΕ αφου εισαι τοσο υπερανω

και το εχω παρει προσωπικα αυτη τη φορα (γενικα δεν ασχολουμαι) γιατι βλεπω ακομα και φιλους μου αυτη τη φορα να εχει καει η γουνα τους

απο τους κρικριδες

Link to comment
Share on other sites

Όπα μεγάλε. Για βάλε λίγο φρένο.

Εγώ γράφω ποιός είμαι, τί υπηρεσία προσφέρω, με τί πρότυπα την προσφέρω και τί πιστοποίηση έχω από

το Ελληνικό κράτος για να το κάνω.

Εσύ ποιός είσαι που με βρίζεις και με συκοφαντείς χωρίς κανένα στοιχείο μέσα σε δημόσια φόρουμ πίσω από την ανωνυμία σου;

Γραφεις ότι πρέπει να μπω και φυλακή;

Είναι δυνατόν;

Για γράψε μου σε παρακαλώ τα στοιχεία σου για να ξέρω με ποιόν έχω να κάνω.

Τα δικά μου τα γνωρίζεις και σου τα στέλνω όποτε τα ζητήσεις για να λογαριαστούμε νομικά και ηθικά.

Αυτό το ρεζιλίκι πρέπει να σταματήσει κάποτε.

Εσύ μπορεί να περνάς ωραία το χρόνο σου, βρίζεις ή να συκοφαντείς όποιον θέλεις πίσω από την ανωνυμία

που σου παρέχει το nickname σου.

Εμενα όμως δεν είναι το χόμπι μου. Είμαι επαγγελματίας. Από αυτό ζώ. Είμαι συνεργάτης του VWClub εδω και χρόνια

κι εσύ με δύο αράδες λόγια με βγάζεις απατεώνα. Για πάτα και λίγο φρένο σε αυτά που λες.

Ελα παραδεξου το.......(Κανακης)..........Δεν μιλας σοβαρα που θα σου στειλει κ τα προσωπικα του στοιχεια..........χααχαχαχαχαχαχα

Ολοι ειναι μαγκες πισω απο το PC........

Στελιο περιμενε........ααχαχαχχαχαχαχααχαχαχ.....Σιγα μην στα στειλει.....

Πρεπει κ εσυ να πας με την τελευταια λεξη της μοδας.......Craction.....

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντωπωση πως μονο εσυ γραφεις στις τελευταιες σελιδες και οχι τιποτα αλλα διατηρεις και μια κατασταση(την συνεχιζεις).αυτοι τα ειπανε,τα ξεπερασανε,τελειωσε.μπορουμε να μην αχρηστευουμε αλλο το θεμα με ποιος ειπε τι αλλα με τιποτα

της προκοπης για να προλαβουμε ζημιες???στο κατω κατω εδω ειναι κλαμπ φιλων αυτοκινησης vw και οχι του κριτωνα,του κυριλου και του καθε βελτιωτη τελοςπαντων,ξεπερνα το γραψε κατι αλλο επιτελους...

διαφημιση κανουνε αρκετη ολες οι εταιρειες δεν χρειαζεται να το ξεσκιζετε το θεμα.... και με τις προσωπικες διαμαχες....παν μετρο αριστον που λενε

Link to comment
Share on other sites

εγω φοραω revo

γιατι δεν μπορω να μιλησω να πω την γνωμη μου?? ποιος εισαι εσυ που θα μου απαγορευσεις να λεω την γνωμη μου και να ΚΡΙΝΩ τις μλκιες αλλων

Αυτο φιλαρακι δεν λεγεται κριση αλλα συκοφαντικη δυσφημιση......Μαθε πρωτα κ μετα μιλα........

ετσι λες τωρα για την περιουσια σου αλλα μολις σπασουν ερχεστε και μυξοκλαιτε μετα

Δεν εχεις να κανεις με παιδακι στο ξαναλεω......Εγω τουλαχιστον δεν μυξοκλαιω.....

και ανεφερες για κατι παντελονια και παντελονατους

εγω ειμαι σιγουρος οτι φοραω παντελονια και ξερω οτι τα εχω τιμησει ουκ ολιγες φορες

για τους υπολοιπους δεν γνωριζω μπορει να φορανε και ζαρτιερες

και αν κατανταμε κουραστικοι υπαρχει λυση.... ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΑΓΝΟΗΣΕ ΜΕ αφου εισαι τοσο υπερανω

και το εχω παρει προσωπικα αυτη τη φορα (γενικα δεν ασχολουμαι) γιατι βλεπω ακομα και φιλους μου αυτη τη φορα να εχει καει η γουνα τους

απο τους κρικριδες

Κ στο ξαναλεω.....Γιατι δεν αφηνεις να μιλησουν οι φιλοι σου???????Εσυ τι επαγγελεσαι?Δικηγορος??????ΝΑ αρχισω να λεω κ εγω αυτα που εχουν παθει φιλαρακια μου απο αλλα προγραμματα?????Κατινα ομως δεν θα γινω ποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όπα μεγάλε. Για βάλε λίγο φρένο.

Εγώ γράφω ποιός είμαι, τί υπηρεσία προσφέρω, με τί πρότυπα την προσφέρω και τί πιστοποίηση έχω από

το Ελληνικό κράτος για να το κάνω.

Εσύ ποιός είσαι που με βρίζεις και με συκοφαντείς χωρίς κανένα στοιχείο μέσα σε δημόσια φόρουμ πίσω από την ανωνυμία σου;

Γραφεις ότι πρέπει να μπω και φυλακή;

Είναι δυνατόν;

Για γράψε μου σε παρακαλώ τα στοιχεία σου για να ξέρω με ποιόν έχω να κάνω.

Τα δικά μου τα γνωρίζεις και σου τα στέλνω όποτε τα ζητήσεις για να λογαριαστούμε νομικά και ηθικά.

Αυτό το ρεζιλίκι πρέπει να σταματήσει κάποτε.

Εσύ μπορεί να περνάς ωραία το χρόνο σου, βρίζεις ή να συκοφαντείς όποιον θέλεις πίσω από την ανωνυμία

που σου παρέχει το nickname σου.

Εμενα όμως δεν είναι το χόμπι μου. Είμαι επαγγελματίας. Από αυτό ζώ. Είμαι συνεργάτης του VWClub εδω και χρόνια

κι εσύ με δύο αράδες λόγια με βγάζεις απατεώνα. Για πάτα και λίγο φρένο σε αυτά που λες.

Για αυτο ειναι τα forum για να υπαρχει και ελευθερια του λογου

αν δεν σου αρεσει μην απαντας

απειλες εγω δεν δεχομαι

μη μου πεις οτι εχεις και πιστοποιηση ISΟ θα τρελαθω

ΥΓ: οντως δεν ειναι στο ηθος και στο επιπεδο μου να βριζω καποιον και να τον λεω απατεωνα για αυτο και ζητω συγνωμη

αλλα καποια αρμοδια υπηρεσια πρεπει να σας ελεγξει δεν μπορει να ειμαστε ξεφραγο αμπελι

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντωπωση πως μονο εσυ γραφεις στις τελευταιες σελιδες και οχι τιποτα αλλα διατηρεις και μια κατασταση(την συνεχιζεις).αυτοι τα ειπανε,τα ξεπερασανε,τελειωσε.μπορουμε να μην αχρηστευουμε αλλο το θεμα με ποιος ειπε τι αλλα με τιποτα

της προκοπης για να προλαβουμε ζημιες???στο κατω κατω εδω ειναι κλαμπ φιλων αυτοκινησης vw και οχι του κριτωνα,του κυριλου και του καθε βελτιωτη τελοςπαντων,ξεπερνα το γραψε κατι αλλο επιτελους...

διαφημιση κανουνε αρκετη ολες οι εταιρειες δεν χρειαζεται να το ξεσκιζετε το θεμα.... και με τις προσωπικες διαμαχες....παν μετρο αριστον που λενε

Μου λες οτι μονος μου απανταω κ κανω κουβεντα????χαχχαχαχα.Τι μονο τα δικα μου ποστ διαβαζεις??????

Φιλε μου αν δεν σου αρεσει μην διαβαζεις τις απαντησεις μου.....Εγω γουσταρω να απανταω.Δεν θα το βουλωσω κιολλας με την καθε αρλουμπα που λεει ο καθενας......

Εννοειται το κλαμπ δεν ειναι κανενος Κριτωνα κ Κυριλλου οποτε γυρνα πισω μερικες σελιδες κ δες ποιος το αρχισε........

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν δεν σου αρεσει μην διαβαζεις τις απαντησεις μου.....Εγω γουσταρω να απανταω.Δεν θα το βουλωσω κιολλας με την καθε αρλουμπα που λεει ο καθενας......

Εννοειται το κλαμπ δεν ειναι κανενος Κριτωνα κ Κυριλλου οποτε γυρνα πισω μερικες σελιδες κ δες ποιος το αρχισε........

+1

εγω το αρχισα

ελευθερια του λογου που λεγαμε

Link to comment
Share on other sites

κριμα γιατι δεν υπαρχει καταλληλη υπηρεσια στην Ελλαδα να σας βαλει φυλακη

Φιλε μου , οπως ειπε και ο Στελιος , μαλλον τα εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα fire.gif !

Δεν θελω να σχολιασω αν η συντρηπτικη πλειοψηφια των "κατασκευαστων προγραμματων" δεν ειναι επαγγελματιες σ αυτο που κανουν και ειτε με την ιδιοτητα ... του ανθρωπου που δουλευει στην αεροπορια (:thumbsup:) ή του ανθρωπου που εχει μαθει να περναει windows στα PC , κλπ , κλπ βαφτιζονται προγραμματιστες και μολις βουτηξουν 2-3 files ξαφνικα ερχονται να σωσουν τον πλανητη , μερικα χρονια μετα ...

Την υπηρεσια μου την παρεχω ως ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π.* , φιλαρακο μου , και η επαγγελματικη μου ιδιοτητα την εξασκω αφου ειμαι μελος στο Τεχνικο Επιμελητηριο Ελλαδος , οπως την υπηρεσια του ως Ιατρος θα την παρεχει μεθαυριο ο Chrisnik , μολις τελειωσει την σχολη του και γραφτει στον Ιατρικο συλλογο , αποκτωντας και αδεια ασκησης επαγγελματος ή ο καθε δικηγορος αντιστοιχα που εχει τελειωσει καποια σχολη νομικης και παρεχει τις υπηρεσιες του νομιμα , οντας μελος του δικηγορικου συλλογου !

Γι αυτο , σε παρακαλω , να εισαι πιο προσεκτικος στις εκφρασεις σου , οπως προσεκτικος ειμαι κι εγω , παρ'ολη την ατελειωτη λασπη που τρωω ! Και ειμαι προσεκτικος γιατι ειμαι επιστημονας και δεν ειμαι χομπιστας , ουτε εχω αλλη δουλεια το πρωι και οταν μου περισσευει χρονος περναω και κανενα file , για το χαρτζιλικι μου fire.gif ! Αν ηθελα να κανω αυτα τα καραγκοζιλικια που βλεπεις , να εισαι σιγουρος οτι θα σου επεφτε και η τελευταια τριχα στο κεφαλι σου ( εχεις δει ποτε target AFR 14.7 στον κοφτη ??? :D ) ! Αλλα θα ημουν και ο καραγκιοζης της Ελλαδος , και δεν εχω ουτε την ορεξη και κυριως τον χρονο για να ασχοληθω ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

* και επειδη οτ ειδα κι αυτο : Ε.Μ.Π. = Εθνικο Μετσοβιο ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ , οχι ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ fire.gif !

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

το γ%$#%τε το θεμα και ψοφησε φτιαχτε ενα αλλο το λοιπον που να μπορειται νατα χωνεται ο ενας στον αλλο και να απανταται ωστε να γινει 200 σελιδες και τιποτα επι της ουσιας...σκεψου οτι προγραμμα δεν εχω βαλει ακομη στο καινουργιο αλλα μονο που ακουω το τι γινεται και διαβαζω προτιμω να παω σε ρεβο παρα να γνωρισω ανθρωπους και να εμπιστευτω την περιουσια μου σε ανθρωπους του ανωτερου ειδους και τους παιρνει η μπαλα ολους...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου , οπως ειπε και ο Στελιος , μαλλον τα εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα fire.gif !

Δεν θελω να σχολιασω αν η συντρηπτικη πλειοψηφια των "κατασκευαστων προγραμματων" δεν ειναι επαγγελματιες σ αυτο που κανουν και ειτε με την ιδιοτητα ... του ανθρωπου που δουλευει στην αεροπορια (:thumbsup:) ή του ανθρωπου που εχει μαθει να περναει windows στα PC , κλπ , κλπ βαφτιζονται προγραμματιστες και μολις βουτηξουν 2-3 files ξαφνικα ερχονται να σωσουν τον πλανητη , μερικα χρονια μετα ...

Την υπηρεσια μου την παρεχω ως ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π.* , φιλαρακο μου , και η επαγγελματικη μου ιδιοτητα την εξασκω αφου ειμαι μελος στο Τεχνικο Επιμελητηριο Ελλαδος , οπως την υπηρεσια του ως Ιατρος θα την παρεχει μεθαυριο ο Chrisnik , μολις τελειωσει την σχολη του και γραφτει στον Ιατρικο συλλογο , αποκτωντας και αδεια ασκησης επαγγελματος ή ο καθε δικηγορος αντιστοιχα που εχει τελειωσει καποια σχολη νομικης και παρεχει τις υπηρεσιες του νομιμα , οντας μελος του δικηγορικου συλλογου !

Γι αυτο , σε παρακαλω , να εισαι πιο προσεκτικος στις εκφρασεις σου , οπως προσεκτικος ειμαι κι εγω , παρ'ολη την ατελειωτη λασπη που τρωω ! Και ειμαι προσεκτικος γιατι ειμαι επιστημονας και δεν ειμαι χομπιστας , ουτε εχω αλλη δουλεια το πρωι και οταν μου περισσευει χρονος περναω και κανενα file , για το χαρτζιλικι μου fire.gif ! Αν ηθελα να κανω αυτα τα καραγκοζιλικια που βλεπεις , να εισαι σιγουρος οτι θα σου επεφτε και η τελευταια τριχα στο κεφαλι σου ( εχεις δει ποτε target AFR 14.7 στον κοφτη ??? :D ) ! Αλλα θα ημουν και ο καραγκιοζης της Ελλαδος , και δεν εχω ουτε την ορεξη και κυριως τον χρονο για να ασχοληθω ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

* και επειδη οτ ειδα κι αυτο : Ε.Μ.Π. = Εθνικο Μετσοβιο ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ , οχι ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ fire.gif !

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Κριτωνα ολα καλα μεχρι τωρα

ΕΡΩΤΗΣΗ: Συγκρινεις την εταιρεια σου(?) με μια εταιρεια σαν την revo και την cargate φορολογικα οχι απο θεμα γνωσεων και προγραμματων?

εμενα με το που μου περασαν το προγραμμα μου εδωσαν και αποδειξη κανονικοτατα με ολοκληρο το ποσο το οποιο δεν ηταν και μικρο

πιστευω οτι οχι μονο εσεις αλλα και ολες οι εταιρειες(τεσπα) που ασχολουνται με τετοιου ειδους παροχης υπηρεσιων πρεπει να εχουν εδρα να εκδιδουν αποδειξεις να δηλωνουν στην εφορια κλπ κλπ

συμφωνεις η οχι με αυτα που λεω? περαν των γνωσεων κλπ και του ποιος την εχει μεγαλυτερη

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου , οπως ειπε και ο Στελιος , μαλλον τα εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα fire.gif !

Δεν θελω να σχολιασω αν η συντρηπτικη πλειοψηφια των "κατασκευαστων προγραμματων" δεν ειναι επαγγελματιες σ αυτο που κανουν και ειτε με την ιδιοτητα ... του ανθρωπου που δουλευει στην αεροπορια (:thumbsup:) ή του ανθρωπου που εχει μαθει να περναει windows στα PC , κλπ , κλπ βαφτιζονται προγραμματιστες και μολις βουτηξουν 2-3 files ξαφνικα ερχονται να σωσουν τον πλανητη , μερικα χρονια μετα ...

Την υπηρεσια μου την παρεχω ως ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π.* , φιλαρακο μου , και η επαγγελματικη μου ιδιοτητα την εξασκω αφου ειμαι μελος στο Τεχνικο Επιμελητηριο Ελλαδος , οπως την υπηρεσια του ως Ιατρος θα την παρεχει μεθαυριο ο Chrisnik , μολις τελειωσει την σχολη του και γραφτει στον Ιατρικο συλλογο , αποκτωντας και αδεια ασκησης επαγγελματος ή ο καθε δικηγορος αντιστοιχα που εχει τελειωσει καποια σχολη νομικης και παρεχει τις υπηρεσιες του νομιμα , οντας μελος του δικηγορικου συλλογου !

Γι αυτο , σε παρακαλω , να εισαι πιο προσεκτικος στις εκφρασεις σου , οπως προσεκτικος ειμαι κι εγω , παρ'ολη την ατελειωτη λασπη που τρωω ! Και ειμαι προσεκτικος γιατι ειμαι επιστημονας και δεν ειμαι χομπιστας , ουτε εχω αλλη δουλεια το πρωι και οταν μου περισσευει χρονος περναω και κανενα file , για το χαρτζιλικι μου fire.gif ! Αν ηθελα να κανω αυτα τα καραγκοζιλικια που βλεπεις , να εισαι σιγουρος οτι θα σου επεφτε και η τελευταια τριχα στο κεφαλι σου ( εχεις δει ποτε target AFR 14.7 στον κοφτη ??? :D ) ! Αλλα θα ημουν και ο καραγκιοζης της Ελλαδος , και δεν εχω ουτε την ορεξη και κυριως τον χρονο για να ασχοληθω ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

* και επειδη οτ ειδα κι αυτο : Ε.Μ.Π. = Εθνικο Μετσοβιο ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ , οχι ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ fire.gif !

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ

Posted by admin in ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ on Feb 11th, 2010 | no responses

Ορισμός:

Ο μηχανολόγος μηχανικός πραγματοποιεί τη μελέτη, ελέγχει και επιβλέπει την εγκατάσταση και ασφαλή λειτουργία του μηχανολογικού εξοπλισμού σε κτίρια, οικοδομές ή βιομηχανίες.

Περιγραφή:

Ειδικότερα, εξετάζει τους χώρους του κτιρίου ή του εργοστασίου όπου θα εγκατασταθούν τα μηχανήματα και συντάσσει πλήρη μελέτη του μηχανολογικού εξοπλισμού. Στη μηχανολογική μελέτη υπολογίζονται οι θέσεις και ο τρόπος τοποθέτησης και σύνδεσης των διαφόρων μηχανημάτων και συσκευών, η ισχύς τους, τα σημεία όπου θα περάσουν οι βοηθητικές εγκαταστάσεις σωληνώσεων και αγωγών.\nKαταρτίζει τις προδιαγραφές του εξοπλισμού και των υλικών που πρέπει να χρησιμοποιηθούν, υπολογίζει το κόστος της εργασίας και των υλικών καθώς και τις άλλες δαπάνες της κατασκευής, της εγκατάστασης, της λειτουργίας και της συντήρησης των μηχανημάτων.

Eπιβλέπει και διευθύνει τις εργασίες για τη συναρμολόγηση, συντήρηση και επισκευή μηχανών και μηχανολογικών εγκαταστάσεων, δοκιμάζει την καλή τους λειτουργία καθώς και την παρεχόμενη ασφάλεια και την αναμενόμενη απόδοσή τους. Έχει το δικαίωμα να υπογράφει μηχανολογικές και ηλεκτρολογικές μελέτες, μελέτες βιομηχανικών και ενεργειακών έργων, καθώς και υδραυλικών έργων με περιορισμό. Οφείλει να επιβλέπει τις εγκαταστάσεις ως την ολοκλήρωση και την τελική τους παράδοση.

Ο μηχανολόγος μηχανικός μπορεί να ειδικευτεί στον ενεργειακό τομέα, στις κατασκευές, στη βιομηχανική διοίκηση ή στον τομέα της εφαρμοσμένης μηχανικής. Ακόμη, μπορεί να ειδικευτεί σε ορισμένους τύπους μηχανών, όπως εργαλειομηχανές, τουρμπίνες, μηχανές εσωτερικής καύσης.

Προϋποθέσεις άσκησης:

Ο μηχανολόγος μηχανικός παίρνει άδεια άσκησης επαγγέλματος από το Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας. Μπορεί να αποκτήσει το πτυχίο του μελετητή και το πτυχίο του εργολήπτη τέσσερα και τρία χρόνια αντίστοιχα μετά την απόκτηση της άδειας άσκησης επαγγέλματος, αφού υποβάλλει τα αναγκαία δικαιολογητικά στη Γενική Γραμματεία Δημοσίων Έργων.

Εκπαίδευση:

Ο μηχανολόγος μηχανικός μπορεί να σπουδάσει στο Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών των Πολυτεχνικών Σχολών. Σπουδές στον ίδιο τομέα σε επίπεδο Υπομηχανικού, προσφέρονται και από τα αντίστοιχα Τμήματα των Τ.Ε.Ι. και της ΑΣΕΤΕΜ-ΣΕΛΕΤΕ.

Σπουδαιότητα:

Το επάγγελμα απαιτεί οργανωτικές ικανότητες, μεθοδικότητα, ιδιαίτερη υπευθυνότητα για την εκτέλεση των μελετών που εκπονεί και υπογράφει ο μηχανολόγος μηχανικός. Ακόμα, σημαντικά προσόντα για το επάγγελμα είναι η ευχέρεια στο τεχνικό σχέδιο, στους υπολογισμούς και στις μετρήσεις, καθώς και η καλή αντίληψη του χώρου. Ο δυναμισμός, η συνέπεια και η πρακτική σκέψη είναι επίσης θετικά προσόντα για την άσκηση του επαγγέλματος, όπως επίσης χρειάζονται διοικητικές ικανότητες, ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα, εφόσον ο μηχανολόγος μηχανικός συχνά αποτελεί μέλος μιας ομάδας εργασίας.

Μέλλον:

Σήμερα οι μηχανολόγοι μηχανικοί αντιμετωπίζουν κάποια προβλήματα ανεργίας και συχνά, ετεροαπασχολούνται. Ο εκσυγχρονισμός και η επέκταση της βιομηχανικής δραστηριότητας στη χώρα μας, εκτιμάται ότι θα δημιουργήσουν νέες θέσεις εργασίας και καλύτερες προοπτικές.

Περιβάλλον ενασχόλησης:

Ο μηχανολόγος μηχανικός μπορεί να εργαστεί ως μισθωτός στο υπουργείο Βιομηχανίας, σε οργανισμούς ή δημοτικές επιχειρήσεις, σε ιδιωτικές επιχειρήσεις, βιοτεχνίες, βιομηχανίες, σε τεχνικές εταιρίες και σε εταιρίες που ασχολούνται με την εμπορία μηχανολογικού εξοπλισμού. Ως ελεύθερος επαγγελματίας μπορεί να ασχοληθεί με τη μελέτη και κατασκευή μηχανολογικών εγκαταστάσεων σε κτίρια ή σε άλλα μεγάλα τεχνικά έργα. Μπορεί ακόμα να διδάξει ως καθηγητής σε τεχνικές σχολές και λύκεια, αποφοιτώντας από την ΑΣΕΤΕΜ ΣΕΛΕΤΕ, ή αποκτώντας το πτυχίο της Παιδαγωγικής Τεχνικής Σχολής της ΣΕΛΕΤΕ.

Επαγγελματικές συνθήκες:

Οι συνθήκες εργασίας του μηχανολόγου μηχανικού ποικίλουν ανάλογα με τη φύση της εργασίας του. Όταν συντάσσει τις μελέτες του, εργάζεται σε κλειστό χώρο σε συνθήκες γραφείου, ατομικά ή σε συνεργασία με άλλους τεχνικούς. Συνήθως, όμως, εργάζεται στους χώρους όπου γίνονται οι εγκαταστάσεις. Στους βιομηχανικούς χώρους οι συνθήκες εργασίας είναι πολλές φορές ανθυγιεινές λόγω του θορύβου, της σκόνης και του τεχνητού φωτισμoύ. Η συντήρηση και ο έλεγχος της λειτουργίας των διαφόρων εγκαταστάσεων μπορεί να τον εκθέσουν σε κινδύνους τραυματισμού. Η εργασία του είναι πνευματικής φύσεως, αλλά απαιτεί και ορισμένες χειρωνακτικές δεξιότητες. Μέσα στα πλαίσια της εργασίας είναι και η συχνή μετάβασή του σε βιομηχανικούς χώρους και η συνεργασία με το υπόλοιπο τεχνικό προσωπικό.

Επαγγελματικές οργανώσεις:

Ο μηχανολόγος μηχανικός εγγράφεται στο Πανελλήνιο Σύλλογο Μηχανολόγων Ηλεκτρολόγων Μηχανικών.

Γενικά σχόλια:

Ο μηχανολόγος μηχανικός ως υπεύθυνος για το έργο το οποίο μελετά και υπογράφει, οφείλει να το επιβλέπει ως την τελική του παράδοση. Στα προσόντα του μηχανολόγου μηχανικού περιλαμβάνονται η ικανότητα της αξιόπιστης οργάνωσης, διεύθυνσης και επίβλεψης της εφαρμογής των μελετών που αναλαμβάνει, καθώς και η ικανότητα αποτελεσματικής συνεργασίας με τους πελάτες, τους άλλους μηχανικούς και εργαζόμενους στο τεχνικό έργο.

Πηγή: http://www.mhxanologos.com/?p=37

Για πες μας κύριε διδάκτωρα της αρπαχτής που γράφει κάτι σχετικό με ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ εγκεφάλων αυτοκινήτων.

Για διάβασε και όσα λέει περί ασφάλειας.

Για διάβασε και το τόπικ αυτό : http://www.gtcclub.com/forum/viewtopic.php?t=18283

Ξαναδιάβασε και όσα έγραψες ΕΣΥ περί ασφάλειας και υπευθυνότητας.

Και πές μου ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ, ΑΞΙΖΕΙΣ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ μετά από όλα αυτά που κάνεις και μετά από όλες αυτές τις ζημιές που προκάλεσες στις περιουσίες ανθρώπων, μετά από όλη την ταλαιπωρία που τράβηξαν όλοι αυτοί οι άνθρωποι μαζί σου και μετά από όλη την ανασφάλεια που είχαν οδηγώντας τα αυτοκίνητα στα οποία έβαλες χέρι;

Ένα ναι η όχι, άσε με εμένα, άσε τους άλλους, ΕΣΥ ΑΞΙΖΕΙΣ; Σιγά μην απαντήσεις ειλικρινά.

Αλλά αυτά είναι λουλουδάκια, το μεγάλο το πράμα έρχεται...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.