Jump to content
Symearg

Weekly Night Out Θεσσαλονίκη, 14/11/2013, Ρέμβη, 21:30

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη και φίλοι του Hellenic VW Club,

 

με χαρά σας προσκαλούμε στην επόμενη συνάντησή μας που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 14/11, στο γνωστό All Day Bar, Ρέμβη στη Ν. Κρήνη στις 21:30.

 

Θα είναι μια καλή ευκαιρία να τα πούμε πίνοντας το ποτό μας μας και ακούγοντας όμορφη μουσική, σε ένα σημείο "σταθμό" στη Θεσσαλονικιώτικη βραδινή έξοδο.

 

Στη Ρέμβη υπάρχει χώρος στάθμευσης, όπως θα θυμάστε όσοι είχατε έρθει την προηγούμενη φορά, και όμορφη θέα στο Θερμαϊκό.

 

Όπως σε κάθε συνάντηση και για την καλύτερη οργάνωση της κράτησης τραπεζιών, δηλώστε τη συμμετοχή σας μαζί με τον αριθμό των ατόμων που θα σας συνοδεύουν με τη μορφή: όνομα μέλους + αριθμό ατόμων (π.χ. symearg+1).

 

Νέα και παλαιά μέλη, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι στην όμορφη παρέα μας.

 

 

Υπενθυμίζω το νούμερο του τηλεφώνου που μπορείτε να επικοινωνείτε 6973507006 (Μάκης / symearg).

 

 

 

 

Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 

Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!

~~~~~~

 

Με εκτίμηση,

εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.


Σε περίπτωση που, κάποιος δεν γνωρίζει το μαγαζί, ας επικοινωνήσει μαζί μου για να βρεθούμε σε κάποιο σημείο και να πάμε όλοι μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Αλέξης από τα Μουδανιά, όπως μου είπε στο τηλέφωνο.

Χαίρομαι που βλέπω πολλά νέα πρόσωπα!

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

Και ο Αλέξης από τα Μουδανιά, όπως μου είπε στο τηλέφωνο.

Χαίρομαι που βλέπω πολλά νέα πρόσωπα!

Eλπίζω να χαρείς που θα δεις και παλιούς γνώριμους χαχαχαχααχα!!!

Πιστεύω τα passat να δώσουν βροντερό παρόν!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακη, οι τρεις τελευταιες συναντησεις επεσαν σε μερα που δουλευω και αργα:)

Να παιξεις jocker!

Παλιοπαιδα εμαθα κανετε και κοντρες ..

Καλα να περασετε.. Αν κανεις βγαινει δευτερες..αργα ας ερθει

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν κάνουμε τίποτα. Δεν ξέρω βέβαια τί κάνουν μετά τις συναντήσεις. Εγώ αυτό που προτείνω είναι το Ρύσιο ή οι Σέρρες. Ωραίες πίστες με καλά χρονόμετρα. Γιατί πάνω από όλα είναι η ασφάλεια   8) .

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

Και γω +1!!

Sent from golf vi tsi

Edited by Πάνος46
Link to comment
Share on other sites

Η βραδιά ήταν υπέροχη! Η παρέα είχε και πάλι τα πάνω της. Βοήθησε και η Ρέμβη με το όμορφο περιβάλλον και τη live εμφάνιση ενός ωραίου γκρουπ. Η μονή παραφωνία ήταν η βροχή, που δεν μας άφησε να χαρούμε έξω στο πάρκινγκ, τα αυτοκίνητα μας. Δεν πειράζει! Ραντεβού την Πέμπτη 28/11, στη Μονή Λαζαριστών.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.