Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

+1 turbomakis !!!! new_happybirth.gif Χρόνια Σου Πολλά !!! Ότι επιθυμείς και πάνω απ' όλα ΥΓΕΙΑ να έχεις !! Καλά να περνάς :lol: :lol:

Ευχαριστώ speedy!!!Και εσύ να είσαι καλά!!!! :lol:

Μακη(turbomakis) χρονια πολλα φιλε μου!!! Να τα εκατοστησεις κι οτι επιθυμεις μπροστα σου να το βρεις!!!;-)Με υγεια πανω απολα να σε παντα καλα!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif

Thanx john!!!! :pardon:

χρονια πολλα μακη, να τα χιλιασεις! υγεια ,ευτυχια κ οτι καλυτερο στη ζωη σου ευχομαι! καλα κ ασφαλη χιλιομετρα με το γκολφακι!!

Σε ευχαριστώ φίλε μου!!!Και εσύ ότι ποθείς!!! :lol:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

εστω και αρκετα καθυστεριμενα φιλε μακη χρονια πολλα κ οτι επιθυμεις!

χρονια πολλα να εισαι παντα καλα!!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifnew_happybirth.gifnew_sugkrotima.gifnew_happybirth.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα peolinio και CHRIS1976... Ευχομαι οτι επιθυμειτε, μα πανω απ'ολα υγεια κι ευτυχια... Επισης χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους τους Χρηστους........chris polo gti και christ4mot θα τα πουμε και απο κοντα καποια στιγμη.....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους τους Χρηστους Χρυσουλες, Χριστινες. Παιδια πολυχρονοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

εστω και αρκετα καθυστεριμενα φιλε μακη χρονια πολλα κ οτι επιθυμεις!

χρονια πολλα να εισαι παντα καλα!!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifnew_happybirth.gifnew_sugkrotima.gifnew_happybirth.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Ευχαριστώ φιλε μου,να είσαι καλά :) !!Σημασία έχει που το θυμήθηκες!!! :thumbsup:

Χρονια πολλα peolinio και CHRIS1976... Ευχομαι οτι επιθυμειτε, μα πανω απ'ολα υγεια κι ευτυχια... Επισης χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!!

Χρονια πολλά και από εμενα και στους 2 σας!!!PEOLINIO kai CHRIS1976!!!Να χαίρεστε την ονομαστική εορτή σας!!

Καλά Χριστούγεννα!!!! :);):clapping::drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

χρονια σας πολλα peolinio και CHRIS1976 πολυχρονοι και οτι επιθυμητε μπροστα σας να το βρειτε με υγεια,αγαπη,χαρα και πολλη δημιουργικοτητα!!!! Επισης χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!!!καλες γιορτες σε ολους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους τους Χρηστάδες! Special ευχές στον δικό μας chris polo gti, να χαίρεσαι το όνομά σου φιλαράκι και να σε χαίρονται οι δικοί σου!

Επίσης χρόνια πολλά στον Πανούλη activious που γιορτάζει σήμερα το όνομά του! :xmas:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους τους Χρηστους........chris polo gti και christ4mot θα τα πουμε και απο κοντα καποια στιγμη.....

Να σαι καλά Παναγιώτη! Χρόνια πολλά, καλές γιορτές με υγεία!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης χρόνια πολλά στον Πανούλη activious που γιορτάζει σήμερα το όνομά του! :)

ευχαριστω πολυ Φανη.να εισαι καλα... :drinks:;):drinks:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους Πανο χρονια πολλα και σε εσενα...

Θα τα πουμε και απο κοντα :wacko: :wacko: :good:

ευχαριστω πολυ Χρηστο....

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Στεφανε (Tsilis_Corfu)!! Ο,τι επιθυμεις, με υγεια πανω απ'ολα... Βασιλη (zafevolution) να τα εκατοστησεις φιλε μου κι οτι επιθυμεις...

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Στεφανε (Tsilis_Corfu)!! Ο,τι επιθυμεις, με υγεια πανω απ'ολα... Βασιλη (zafevolution) να τα εκατοστησεις φιλε μου κι οτι επιθυμεις...

Ευχαριστώ Bill!

Χρόνια πολλά σε όλους και σήμερα στους Στέφανους και τις Στεφανίες

Καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Στεφανε(TsilisCorfu),μολις μπηκα σπιτι μετα απο την χθεσινη μου εξοδο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: λογο εορτης και ειπα να σου ευχηθω.να χαιρεσαι το ονομα σου.....ποτ θα ερθεις απο τα μερη μας???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.