Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Στεφανε(TsilisCorfu),μολις μπηκα σπιτι μετα απο την χθεσινη μου εξοδο 8):whistling::wacko: λογο εορτης και ειπα να σου ευχηθω.να χαιρεσαι το ονομα σου.....ποτ θα ερθεις απο τα μερη μας???

Να είσαι καλά φίλε μου! Σε ευχαριστώ πολύ!

Παίζει να με δεις μέσα στο νέο έτος. Θα σε ενημερώσω ;)

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά φίλε μου! Σε ευχαριστώ πολύ!

Παίζει να με δεις μέσα στο νέο έτος. Θα σε ενημερώσω ;)

περιμενω νεα σου.......... 8):whistling::wacko:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα βασιλη (Billgr4) πολυχρονος να χερεσε την γιορτη σου φιλε μου να σε παντα καλα με υγεια πανω απολα!!! Το 2010 να σου φερει οτι λαχταρας και αγαπας σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!! :drinks: :drinks:

Χρόνια πολλά σε όλους και σήμερα που εορταζουν βασιληδες... βασιληκες!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά BillVWRuleZ, Bill4gr και όλους όσους γιορτάζουν σήμερα για την ονομαστική σας εορτή! Ότι επιθυμείτε να το βρείτε στη νέα χρονιά.Εύχομαι χαρά, ευτυχία, προσωπική και επαγγελματική πρόοδο με επιτυχίες και πάνω από όλα ΥΓΕΙΑ.

Α ξέχασα, και να χαίρεστε τα οχήματα τα σας με καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στα μελη BASILHS_GTI_V κ Billgr4 , να ειστε γεροι κ ευτυχισμενοι παιδια κ να εχετε παντα οτι αγαπατε!!

Link to comment
Share on other sites

Billgr4 Xronia polla kai apo emena file!!!Den se petixa sto til!!Den peirazei kai pali xronia polla kali xronia na exeis file mou me poli igeia-eutixeia-alogata polla katw apo to kapo sou-polla lefta gia na ta taizeis kai na eisai panta kala file!!! :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στον φιλτατο και admin του forum μας που σημερα μεγαλωσε εναν χρονο ακομα!!!και ναι λοιπον μιλαω για τον εναν και μοναδικο new_sugkrotima.gif αεροπλανακι-αυτοκινητακι-διαστημοπλοιακι-kouliss!!!!! :yahoo:

να τα χιλιασεις και οτι ποθεις!!!!!

πολυχρωμος και εντιχισμενος!!!! new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif:cry::drinks:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη (giannis_tiniakos), Στεφανε (Tsilis_Corfu), Ηλια (doctordim) και Μακη (turbomakis), τα ειπαμε και στο τηλεφωνο φυσικα, σας ευχαριστω παρα πολυ για τις προσωπικες ευχες... Σας ευχομαι υγεια πανω απ'ολα και ευτυχια σε εσας και στα αγαπημενα σας προσωπα.. Το 2010 να ειναι ενα υγιες, ευτυχισμενο και προσοδοφορο ετος.. Επισης, καλη χρονια σε ολο το club, να ειμαστε γεροι και να την χαρουμε περισσοτερο απο την περσινη...

Link to comment
Share on other sites

Να δώσω κι εγώ τα ψηφιακά μου Χρόνια Πολλά στον Billgr4 emoticon_42.gif και στον kouliss !!!! new_happybirth.gif

Να περνάτε πάντα καλά με Υγεία και ότι άλλο επιθυμείτε !! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους...

Τώρα πιο ειδικά... ο kouliss γέρασε και μυαλό δεν έβαλε... Χρόνια του πολλά λοιπόν, να προσέχει τι πίνει, και πως το πίνει, του εύχομαι το 2010 να του φέρει μπαλετοσωφερίνα, ή να τον αξιώσει να πάρει το αυτοκίνητο που έχει στο msn του σαν άβαταρ. Επίσης μακάρι αυτή τη χρονιά να μην χάσει άλλα μαλλιά!!! Κωλόγερε....

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με τη σειρα μου να ευχηθω Χρονια πολλα στον φιλο και admin του forum kouliss new_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gifnew_happybirth.gif . Διαστημοπλοιακι- αεροπλανακι- φιρφιρικο πολυχρονος!!!!!!. Α και που εισαι κοψε τα πολλα club sandwich και ξεκινα τα club!!!!!!! new_lol.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifkouliss new_happybirth.gif

Χρόνια Πολλά, Χρόνια Τρελά, Χρόνια Μοναδικά, Χρόνια Πανέμορφα, Χρόνια Ανεπανάληπτα!!!

Φίλε kouliss, κάθε επιθυμία σου ευχή μου!

Να είσαι καλά και να περνάς καλύτερα!

Και πάλι Χιλιόχρονος και Καλή Χρονιά με υγεία,ευτυχία,χαρά,αμάξι κλπ.

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Να δώσω κι εγώ τα ψηφιακά μου Χρόνια Πολλά στον Billgr4 emoticon_42.gif και στον kouliss !!!! new_happybirth.gif

Να περνάτε πάντα καλά με Υγεία και ότι άλλο επιθυμείτε !! :)

Speedy, ναι εισαι καλα σ'ευχαριστω πολυ.. Το νεο ετος να σου προσφερει οτι επιθυμεις, κυριως υγεια, και ασφαλη χιλιομετρα με το VW σου! Χρονια πολλα σ'αυτους που γιορταζουν σημερα, πολυχρονοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονια και Χρόνια Πολλά σε όλους εορτάζοντες και μη!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές! Να έχετε όλοι υγεία, ευτυχία, χαρά, συντροφιά, εργασία, τύχη, λεφτά και ότι άλλο επιθυμείτε εις "ΧΙΛΙΑΠΛΟΥΝ"!!!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε κοσμά,

Σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις,να τα χιλιάσεις και ότι άλλο επιθυμείς να το αποκτήσεις και να σου φέρει ο νέος αυτός χρόνος εργασία και ένα vw αμάξι για να μας ακολουθείς πλέον και συ σαν οδηγός και όχι σαν συνοδηγός....

Πολλές ευχές στην κολόνα του vwclub και όχι μόνο αφού πολλοί θα ξέρετε ότι ο κοσμάς αφιερώνει πολλές ώρες για να έχουμε ένα site-forum υπόδειγμα προς όλους και πιο πολύ για μας που αφιερώνουμε κάποιες ώρες από τον ελεύθερο μας χρόνο εδώ μέσα....

Τα χρόνια μου πολλά και τις ευχές επίσης στο μέλος billgr4....

Link to comment
Share on other sites

Τα χρόνια μου πολλά και τις ευχές επίσης στο μέλος billgr4....

Σ'ευχαριστω πολυ doumasj.. Χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα μεσα στο νεο ετος 2010!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο Φάνη (gravedigger) και στο Φώτη (mp05)

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΦΑΝΗ (GRAVE) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

οτι επιθυμεις!

(τα εχουμει πει στο meeting στη λαρισα αν θυμασε.. (pantheon)

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Φανη Χρονια Πολλα,να χαιρεσαι το ονομα σου...σε επερνα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνες.....

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Καλή Χρονιά με υγεία , αγάπη, ευτυχία, εργασία , οικονομική ευημερία και φυσικά απροβλημάτιστα εκατομμύρια χιλιόμετρα με τα γκάζια μας!

Και να ευχηθώ στους Βασίληδες – Βασιλικές, Ιορδανιδες, Φώτηδες – Φωτεινές , Φάνηδες και ιδιαίτερα στον Gravedigger , ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, με υγεία και χαρά!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

new_happybirth.gifnew_happybirth.gif Χρόνια Πολλά με την σειρά μου στον Gravedigger !!! Ότι επιθυμείς και πάνω απ' όλα Υγεία !! :p :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.