Jump to content
Polakias

Bodykits για Polo 9N

Recommended Posts

Guest Scorpio

Αυτά μόλις τώρα κοίταγα hearts.gif ... Τελικά μήπως οι ΟΕΜs ακολουθούν τα βήματα των άλλων βελτιωκών οίκων καμιά φορά???

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Τα μαύρα εμπρός φώτα του Cup τί σας λένε?

ναι ρε γμτ γαματα ειναι

εντωμεταξυ καθιστε να δειτε θα αρχισουν να βγαινουν τρελα βελτιωτικα για το 9ν3 κ εμεις θα μεινουμε αμανατι με τι μ@λ@κια

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το 9Ν3 και μετά από το χεράκι της ABT ακόμη καλύτερο αλλα πολύ Golfίζει η μούρη. Με χαλάει λίγο....

Link to comment
Share on other sites

Ε βεβαια η ΑΒΤ  το πολο Θα φτιαξει..οχι το..Golf..χαχα!

;):thumbsup: Μαλλον θα εννοεις το Golf VI... Αλλιως δεν εξηγειται...Γιατι το 5αρι το εχει πειραξει απο πολυ νωρις...Χεχε.. tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

To Cup έχει την μάσκα που θα έχει το μελοντικό gti (με τα 150 άλογα). Δεν παίζει να μπαίνει στο 9Ν λόγω του εξογκώματος που υπάρχει στην αριστερή μεριά. Βέβαια με λίγη προσπάθεια όλα γίνονται. Πάντως μ'αρέσει έτσι αγριεμένο που είναι από μπροστά. Αλλά γιατί 9Ν3?? Το 9Ν2 τι έγινε??

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μπλέ CUP είναι όλα τα λεφτά.Σάν αμάξι γενικά δέν μου αρέσει, αλλά ΑΥΤΟ θα το έπερνα...Και μετά θα το χτύπαγα 200 αλογάκια, και μήν τον βλέπετε τον Παναί....ΕΕεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Ενα εχω να πω πολυ αλητεια τα 9n3 απο το Polo cup....αυτο το ασημενιο ειναι και πιτα χαμηλωμενο!!!!!!!

Οσο για τα φαναρια ειναι το ιδιο μεγεθος συνολικα απλα τα εχουν κολλημενα μεσα σε ενα γυαλι αντι να τα σπανε σε 2 και να τα κανουν ξεχωριστα,ξυπνηστε λιγο και βλεπετε λιγο την μελλοντικη βελτιωση!!!!!

Αααααα ρε Μοntoya tuner!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Ενα εχω να πω πολυ αλητεια τα 9n3 απο το Polo cup....αυτο το ασημενιο ειναι και πιτα χαμηλωμενο!!!!!!!

Οσο για τα φαναρια ειναι το ιδιο μεγεθος συνολικα απλα τα εχουν κολλημενα μεσα σε ενα γυαλι αντι να τα σπανε σε 2 και να τα κανουν ξεχωριστα,ξυπνηστε λιγο και βλεπετε λιγο την μελλοντικη βελτιωση!!!!!

Αααααα ρε Μοntoya tuner!!!!!!

Ρε βλάκα που το παίζεις και έξυπνος πώς υα μπούνε? Τα φτερά είναι τα ίδια? Το καπώ? Η μάσκα? Ο προφυλακτήρας? ¶ιντε κοίτα τον κουβά σου και μη μιλάς!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

καταρχας τα φαναρια στο 9ν ειναι ενα κομματι κ οχι 2 απλα εμφανισιακα εχει μπει ο προφυλακτηρας σε τετοιο σχημα που του δινει εμφανιση 2πλου φαναριου

Link to comment
Share on other sites

το μπροστά σπόιλερ της rieger για όποιοn ενδιαφέρεται να τον δει πάνω σε πολάκι είναι αυτό στην υπογραφή μου...

το έβαλα πριν από ένα περίπου μήνα !

να το χαίρομαι ! ! ! ! :D

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως ειναι η σιτα δεν πολυλεει φαινονται απο μεσα οτι εχει μεινει απο τις βασεις απο τις γρυλλιες. Επισης δεν μου αρεσει η κλιση του αεραγωγου, ασε που απο εκει θα μπαζει νερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Και σίγουαρα η τιμή δεν περιλαμβάνει τα προβολάκια + την σίτα τους. Παίζει να είναι κοπιαρισμένο από φώτο του GTi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.