Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Τι κάνουμε παίδες?Πως τα περνάμε?Καμια συνάντηση θα παιξει πριν τα Χριστούγεννα?Αντε να μαζευτούμε να τα πουμε και απο κοντα!

Καλή συνέχεια!!!

Edited by tormentor
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουμε παίδες?Πως τα περνάμε?Καμια συνάντηση θα παιξει πριν τα Χριστούγεννα?Αντε να μαζευτούμε να τα πουμε και απο κοντα!

Καλή συνέχεια!!!

+1 κι από εμένα ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να κανω μια συναντηση αυτη την Κυριακη ή την αλλη ωστε να δωσουμε μια παραγγελια για αξεσουαρ

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να κανω μια συναντηση αυτη την Κυριακη ή την αλλη ωστε να δωσουμε μια παραγγελια για αξεσουαρ

Καλησπέρα παιδιά!!! Αν κάνετε καμιά συνάντηση Κυριακές υπολογίστε και εμένα ! Είμαι καινούριος από Ηγουμενίτσα!

Θα σας έρθω με άσπρο Polo GTI!

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες φιλε μου.Λογικα την επομενη Κυριακη θα κανουμε συναντηση οποτε και θα σε περιμενουμε.

Το αμαξι σου εχει Γιαννιωτικες πινακες ή απο Ηγουμενιτσα? Καπου βολταρει ενα εδω στα Γιαννενα επισης ασπρο.

Επισης ασπρο scirroco με σημα στο πισω μπαρμπριζ ποιος ειναι?

Πολλα αυτοκολλητα βλεπω τωρα τελευταια.......

Link to comment
Share on other sites

Μητσο στις 27-28 νοεμβριου ο στεφανος θα κανει συγκεντρωση μοντελιστων στο συνεργειο του θα φτιαξουμε μια πιστα και θα παιξουν με τα μοντελακια αν θελετε μπορουμε να κανονισουμε να δωσουμε το παρον ειναι πολυ καλη εμπειρια θα ερθουν απο ολη την ελλαδα.Το συνεργειο ειναι στην βιομηχανικη περιοχη ιωαννινων σκεψου το και πες μου να κανονισουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!! Αν κάνετε καμιά συνάντηση Κυριακές υπολογίστε και εμένα ! Είμαι καινούριος από Ηγουμενίτσα!

Θα σας έρθω με άσπρο Polo GTI!

Ποιος εισαι λεβεντη Τσολια μου απο Ηγουμενιτσα και δεν σε ξερω????

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες φιλε μου.Λογικα την επομενη Κυριακη θα κανουμε συναντηση οποτε και θα σε περιμενουμε.

Το αμαξι σου εχει Γιαννιωτικες πινακες ή απο Ηγουμενιτσα? Καπου βολταρει ενα εδω στα Γιαννενα επισης ασπρο.

Επισης ασπρο scirroco με σημα στο πισω μπαρμπριζ ποιος ειναι?

Πολλα αυτοκολλητα βλεπω τωρα τελευταια.......

Καλημέρα Δημήτρη! Το αμάξι έχει Αθηναικές πινακίδες! Έψαξα μήπως έπαιρνα το Polo gti από Ιωάννινα ή Ηγουμενίτσα, αλλά πολύ ψηλά τα επιτόκια ρε παιδί μου!!! Μου έβγαινε η δόση 30 ευρόπουλα το μήνα παραπάνω και έτσι αποφάσισα από Αθήνα. Κανονίσατε τίποτες? Σήμερα μίλησα και με τον Τόλη από Ηγουμενίτσα , τα λέμε σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος εισαι λεβεντη Τσολια μου απο Ηγουμενιτσα και δεν σε ξερω????

Γεια σου Τόλη! Σου έστειλα π.μ. Τα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

βρε τι γινεται???απο καθημερινη παιζει να δω κανεναν??? εδω στα ιωαννινα???

Link to comment
Share on other sites

ωραια επειδη απο καθημερινες ειμαι διαθεσιμος για καφε!αυτη την κυριακη θα παρευβρεθω στην συναντηση του κλαμπ στην κερκυρα!μου χρωστας 2 αυτοκολλητα επιτελους στειλε μου σε πμ το κιν σου να βρεθουμε..pleaseee

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΚΟΥ ΚΑΝΕΙς!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????? ολο αυτοκολλητα βλεπω στους δρομους αλλα μια συναντηση για να γνωριστουμε???αυτο το σαβ/κο θα παραμεινω εδω ιωαννινα και μαλλον με βλεπω για εκδρομη ζαγοροχωρια,τι λετε παμε για κανα καφεδακι προς τα εκει???

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη κανονιζουμε για την τουρτα στις 27 Ιανουαριου.

Ελπιζω να εισαι εδω.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρεπει να κανουμε καπου τα γενεθλεια για το vwclub που κλεινει 7 χρονια

για δωστε καμια ιδεα, που να κλεισουμε για της 27 Ιαν. Πεμπτη και μετα της 21:00

για να κοψουμε την τουρτα?

Περσι ειχαμε παει στο Πολις. Φετος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.