Jump to content
Guest alx

Golf V Gti Tuning

Recommended Posts

Πιτσιρίκο έχεις την ασφαλμένη εντύπωση ότι είμαι οδοντίατρος, ενώ στην πραγματικότητα είμαι

πρωκτολόγος.

Μαζέψου λοιπόν λίγο π@π@ρ@κο μήν σου κάνω καμιά κολονοσκόπηση και το "γυρίσεις" στο άνθος της ηλικίας σου.Είπαμε δέν μιλάμε, κάνουμε χαβαλέ, αλλά όλα έχουν ένα όριο....

Τουλάχιστον στα 23 σου θα έπρεπε να ήσουν λίγο ποιο προσεκτικός, γιατί αν μή τι άλλο δέν έχουν δεί πολλά τα μάτια σου ακόμα.....

Χαλάρωσε.......

Τι πρωκτολογος??????? :mellow::o

Εσυ μου ειχες πει &@#^&@^λογος!Ακυρο λοιπον το ραντεβου για αυριο θα παω σε αλλον γιατρο!

Τις κολονοσκοπησεις αλλου! ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Τι πρωκτολογος??????? :mellow::o

Εσυ μου ειχες πει &@#^&@^λογος!Ακυρο λοιπον το ραντεβου για αυριο θα παω σε αλλον γιατρο!

Τις κολονοσκοπησεις αλλου! ;)B)

Ήθελα να στο πώ την προηγούμενη επίσκεψη, αλλά ίσουν υπο νάρκωση.

Καλά όταν ξύπνησες δέν κατάλαβες ότι πόναγες αλλού;;

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να στο πώ την προηγούμενη επίσκεψη, αλλά ίσουν υπο νάρκωση.

Καλά όταν ξύπνησες δέν κατάλαβες ότι πόναγες αλλού;;

Φαντάστηκε πως έφταιγε το Dimple.... tongue.gif:mellow:

@arisgti: Ο Χρόνης είναι παντού συνονώματε 2! Απλά εσείς δεν τον βλέπετε! Ενώ εγώ που είμαι και Θεσσαλονίκη........ ακόμα πιο σπάνια τον βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

Ο Vampire ειναι αυτος :o Ειναι και φιλαρακι.

Λες να κανω σε αυτον εξατμιση? ;)

ειναι ο ποιο τιμιος επαγγελματιας σε αυτο το ειδος γιατι οι αλλοι ειναι να μην πω τι!!!!!!

αφου τον ξερεις πες του για το χρυσαφι golf απο φαρσαλα που εφτιαξε και θα καταλαβει!!!!

παλι off βγαινω ε!!! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Πιτσιρίκο έχεις την ασφαλμένη εντύπωση ότι είμαι οδοντίατρος, ενώ στην πραγματικότητα είμαι

πρωκτολόγος.

Μαζέψου λοιπόν λίγο π@π@ρ@κο μήν σου κάνω καμιά κολονοσκόπηση και το "γυρίσεις" στο άνθος της ηλικίας σου.Είπαμε δέν μιλάμε, κάνουμε χαβαλέ, αλλά όλα έχουν ένα όριο....

Τουλάχιστον στα 23 σου θα έπρεπε να ήσουν λίγο ποιο προσεκτικός, γιατί αν μή τι άλλο δέν έχουν δεί πολλά τα μάτια σου ακόμα.....

Χαλάρωσε.......

Δημήτρη, ήρεμα σε παρακαλώ, γιατί η άλλη προειδοποίηση που έδωσα στον Κώστα, ισχύει και για σένα.

Σταματήστε να απαντάτε στις προκλήσεις με βρισιές. Κι αν θέλετε να βριστείτε, κάντε το μέσω ΡΜ. Το φόρουμ πλέον είναι ανοιχτό σε όλο τον κόσμο, και δεν είναι ό,τι πιο ωραίο, να ακούω σχολιασμούς του τύπου "ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΑΣΤΕ, ΟΛΟ ΒΡΙΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΡΓΑΝΩΝΕΣΤΕ. ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ YARIS CLUB". Αυτό το άκουσα από ιθύνοντες των North Clubs και δε θα πω από ποια clubs συγκεκριμένα... Απλά σκεφτείτε πως αυτή την εικόνα τη δείχνουμε και προς τα έξω, και πόσο τώρα πλέον που είμαστε ανοιχτή κοινότητα, και ο καθένας ακόμα και χωρίς εγγραφή, μπορεί να διαβάσει τα πάντα...

Ηρεμήστε λοιπόν, γιατί δε θέλω καλοκαιριάτικα ούτε εγώ, ούτε και κανένας άλλος συντονιστής, να αρχίσουν να χτυπάνε άλλες καμπάνες άλλες, εκτός τις προγραμματισμένες του 15αύγουστου...

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, ήρεμα σε παρακαλώ, γιατί η άλλη προειδοποίηση που έδωσα στον Κώστα, ισχύει και για σένα.

Σταματήστε να απαντάτε στις προκλήσεις με βρισιές. Κι αν θέλετε να βριστείτε, κάντε το μέσω ΡΜ. Το φόρουμ πλέον είναι ανοιχτό σε όλο τον κόσμο, και δεν είναι ό,τι πιο ωραίο, να ακούω σχολιασμούς του τύπου "ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΑΣΤΕ, ΟΛΟ ΒΡΙΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΡΓΑΝΩΝΕΣΤΕ. ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ YARIS CLUB". Αυτό το άκουσα από ιθύνοντες των North Clubs και δε θα πω από ποια clubs συγκεκριμένα... Απλά σκεφτείτε πως αυτή την εικόνα τη δείχνουμε και προς τα έξω, και πόσο τώρα πλέον που είμαστε ανοιχτή κοινότητα, και ο καθένας ακόμα και χωρίς εγγραφή, μπορεί να διαβάσει τα πάντα...

Ηρεμήστε λοιπόν, γιατί δε θέλω καλοκαιριάτικα ούτε εγώ, ούτε και κανένας άλλος συντονιστής, να αρχίσουν να χτυπάνε άλλες καμπάνες άλλες, εκτός τις προγραμματισμένες του 15αύγουστου...

Ναί ¶ρη, αλλά ΟΛΑ έχουν ένα όριο.Όπως είδες στα παραπάνω πόστ, δέν είχα κανένα σκοπό να ασχολήθώ με το παιδάκι, αλλά όχι να μας προσβάλει και απο πάνω και να μήν αντιδρούμε.Δέν παει να πέσουν και εκατό καμπάνες.

¶λλο είναι να πιστεύει κανείς ότι το αμάξι του είναι γρήγορο (δικαίωμά του είναι, όλοι έχουμε αποθημένα), και άλλο είναι να το φέρνει σε προσωπικό επίπεδο.Το αμάξι του αύριο μεθάυριο θα σπάσει, αλλά οι προσωπικές προσβολές παραμένουν.

Και σε γενικές γραμμές καλό είναι κάποιος στα 23 του να μήν έχει ύφος Ναπολέοντα, γιατί πολύ απλά η ζωή επιφυλάσει πολλές εκπλήξεις που δέν έχει ζήσει,και μπορεί κάποια απο αυτές να του σπάσει τα μούτρα.Δέν βλέπεις τί γίνεται στον κόσμο ;;

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα οργανωμενοι ειμαστε btw. Απλως θελουμε και λιγη ζωντανια στα posts.

βεβαια αυριο θα τα σβησω αλλα νταξ :mellow:

Ετσι και αλλιως οποιος σκεφτεται σαν 8χρονων δεν θα αλλαξει κατι επειδη απεκτησε internet η επειδη εγω θα τον κανω ban. Βεβαια ουτε καταλαβαινει οτι σε οσους δεν τον γνωριζουν φαινεται σαν καθυστερημενος ...

υγ και κατι αλλο να προσθεσω:

kostas_gti εκτος απο το αμαξι σου πρεπει να μαθεις και απο internet - forums. Γιατι πχ και ο golfrs με τον saxoura ας πουμε οτι εχουν διαφωνιες, αλλα επειδη ειναι και οι δυο χρηστες πολυ καιρο ξερουν μεχρι τι σημειο πρεπει να φτασουν και το ελεγχουν το θεμα τους.

εσυ ομως οχι -- οποτε και θα καταληξεις νεος χρηστης να μην σε γουσταρει κανενας, ουτε ανοιγμα θα κανεις να δεις τι γινεται με το gti σου και παει λεγοντας ...

Edited by mayh3m
Link to comment
Share on other sites

Στοιλα μας λειπεις ρε συ γιατι εφυγες κλαψ.......... :mellow:tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα οργανωμενοι ειμαστε btw. Απλως θελουμε και λιγη ζωντανια στα posts.

βεβαια αυριο θα τα σβησω αλλα νταξ :)

Ετσι και αλλιως οποιος σκεφτεται σαν 8χρονων δεν θα αλλαξει κατι επειδη απεκτησε internet η επειδη εγω θα τον κανω ban. Βεβαια ουτε καταλαβαινει οτι σε οσους δεν τον γνωριζουν φαινεται σαν καθυστερημενος ...

υγ και κατι αλλο να προσθεσω:

kostas_gti εκτος απο το αμαξι σου πρεπει να μαθεις και απο internet - forums. Γιατι πχ και ο golfrs με τον saxoura ας πουμε οτι εχουν διαφωνιες, αλλα επειδη ειναι και οι δυο χρηστες πολυ καιρο ξερουν μεχρι τι σημειο πρεπει να φτασουν και το ελεγχουν το θεμα τους.

εσυ ομως οχι -- οποτε και θα καταληξεις νεος χρηστης να μην σε γουσταρει κανενας, ουτε ανοιγμα θα κανεις να δεις τι γινεται με το gti σου και παει λεγοντας ...

η αληθεια ειναι οτι γραφω σε φορουμς εδω και 3,5 χρονια,δεν με ενδιαφερει να ανοιξω με κανενα απο τα gti τους γιατι πολυ απλα ξερω τι θα γινει.και τελος,η αληθεια ειναι οτι απο βελτιωση,επειδη εχουν ασχοληθει με ενα αμαξι,δεν σκαμπαζουν και το παιζουν επιστημονες.επισης,ποτε δεν εβρισα πρωτος.και οι βρισιες μου δεν χαρακτηριζουν...λατουσακη...

απο κει και περα τα παιδια που με ξερουνε απο εδω μεσα ξερουνε λιγο-πολυ οτι τους κοροιδευω και τους τσιγκλαω επιτηδες,γιατι ξερω με τι εχω να κανω...ας νομιζουν οτι θελουν φιλε admin οι νεοι χρηστες.

κι οσο περι κολονοσκοπησης φιλε δημητρη,θελω να μου πεις μονο ενα πραγμα.μονο ενα.πες μου οτι εισαι ατριχος,αυτο μονο πες μου.παλιο χοντρο-πατατα,που ουτε σε μια συναντηση δεν εχεις ερθει,γιατι νομιζεις οτι θα σε κοπανανε ολοι με τις βλακειες που γραφεις,που θελεις να μου κανεις και κολονοσκοπηση κιολας,παλιο γκεουλα,αντε γεια.

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι γραφω σε φορουμς εδω και 3,5 χρονια,δεν με ενδιαφερει να ανοιξω με κανενα απο τα gti τους γιατι πολυ απλα ξερω τι θα γινει.

απο κει και περα τα παιδια που με ξερουνε απο εδω μεσα ξερουνε λιγο-πολυ οτι τους κοροιδευω και τους τσιγκλαω επιτηδες,γιατι ξερω με τι εχω να κανω...ας νομιζουν οτι θελουν φιλε admin οι νεοι χρηστες.

ε νεος εισαι , σκεψου οτι εγω με αυτα τα internet-forums ασχολουμαι πανω απο 15 χρονια.

Το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε κοντραδικο forum κυριως μαζευομαστε για καμια εκδρομη κτλ. Οποτε οι περισσοτεροι εδω δεν εχουμε σκοπο να κοροιδευει και να τσιγκλαει ο ενας τον αλλο. Εαν εσυ ψαχνεις μανουρες , δεν τα πας καλα με ολους τους υπολοιπους η τελος παντων δεν θελεις να γραφεις εδω, λογικο δεν ειναι να σε κανω ban απο το forum? καποιο απο τα κοντραδικα στεκια θα σου ταιριαζει καλυτερα μαλλον...

υγ στα meetings απο κοντα αλλαζει το θεμα, για το τι γραφουμε στο forum μιλαμε παντα.

Edited by mayh3m
Link to comment
Share on other sites

ε νεος εισαι , σκεψου οτι εγω με αυτα τα internet-forums ασχολουμαι πανω απο 15 χρονια.

Το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε κοντραδικο forum κυριως μαζευομαστε για καμια εκδρομη κτλ. Οποτε οι περισσοτεροι εδω δεν εχουμε σκοπο να κοροιδευει και να τσιγκλαει ο ενας τον αλλο. Εαν εσυ ψαχνεις μανουρες , δεν τα πας καλα με ολους τους υπολοιπους η τελος παντων δεν θελεις να γραφεις εδω, λογικο δεν ειναι να σε κανω ban απο το forum? καποιο απο τα κοντραδικα στεκια θα σου ταιριαζει καλυτερα μαλλον...

υγ στα meetings απο κοντα αλλαζει το θεμα, για το τι γραφουμε στο forum μιλαμε παντα.

γραφω και σε αυτα,μην αγχωνεσαι... :lol:

απο κει και περα εγω σταματαω να μανουριαζω,αφου σ αρεσεια υτη η λεξη λοιπον. :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε jdl9,σορρυ αν σου μιλησα ασχημα,μιας και εχουμε πιει και μερικους καφεδες μαζι.κι εσυ βεβαια δεν εκφραστηκες με τον καλυτερο τροπο,αλλα δεν παιραζει,καλη καρδια.

μπορει να ειμαι μικρος,αλλα μην σε ξεγελαει το μεγεθος... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

γραφω και σε αυτα,μην αγχωνεσαι... :lol:

απο κει και περα εγω σταματαω να μανουριαζω,αφου σ αρεσεια υτη η λεξη λοιπον. :)

το ξερω, και ο saxouras γραφει κτλ ...

τουλαχιστον περιμενετε να γνωρισετε ο ενας τον αλλο λιγο ωστε τα μπινελικια να εχουν λιγο πλακα και να μην τσιμπατε με την μια και αρπαζεστε στα σοβαρα. Αλλιως βαριεται ο λαος ...

υγ οπως ειπα το βραδυ θα πεσει delete

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Να ρωτήσω κάτι γιατί το έχω απορία.

Με τις εξατμίσεις που λέτε ότι βάζετε πως βγάζετε κάρτα καυσαερίων?? Δεν αντιμετωπίζετε πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

φιλε jdl9,σορρυ αν σου μιλησα ασχημα,μιας και εχουμε πιει και μερικους καφεδες μαζι.κι εσυ βεβαια δεν εκφραστηκες με τον καλυτερο τροπο,αλλα δεν παιραζει,καλη καρδια.

μπορει να ειμαι μικρος,αλλα μην σε ξεγελαει το μεγεθος... tongue.gif

Kώστα επειδή σε ξέρω, δεν είσαι κακό παιδί και αυτός είναι και ο λόγος που δεν το σοβαρεύω, αν θές να πείς συγνώμη πες την στον Δημήτρη, είναι ανάρμοστη συμπεριφορά να μιλάς έτσι ειδικότερα σε άνθρωπο που δεν γνωρίζεις, τον οποίο αν γνωρίσεις θα τον πείς τουλάχιστον αξιόλογο.

Ο γραπτός λόγος δημιουργεί αντιπάθειες και έχθρες όταν γίνεται χωρίς σύνεση, άλλο πράγμα η ειρωνεία και άλλο η εξύβριση, στην συγκεκριμένη φάση ΟΛΟΙ μας ξεφύγαμε, αλλά αυτό ας γίνει ευκαιρία να δείξουμε την ωριμότητα μας και την παιδεία μας.

Τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε μεταξύ μας, μόνο να μάθουμε ο ένας απο τον άλλο έστω και απο τις εμπειρίες μας.

Ας παραμείνουμε κ@υλώμενοι με τα αυτοκίνητα και οχι μεταξύ μας.

Link to comment
Share on other sites

Kώστα επειδή σε ξέρω, δεν είσαι κακό παιδί και αυτός είναι και ο λόγος που δεν το σοβαρεύω, αν θές να πείς συγνώμη πες την στον Δημήτρη, είναι ανάρμοστη συμπεριφορά να μιλάς έτσι ειδικότερα σε άνθρωπο που δεν γνωρίζεις, τον οποίο αν γνωρίσεις θα τον πείς τουλάχιστον αξιόλογο.

Ο γραπτός λόγος δημιουργεί αντιπάθειες και έχθρες όταν γίνεται χωρίς σύνεση, άλλο πράγμα η ειρωνεία και άλλο η εξύβριση, στην συγκεκριμένη φάση ΟΛΟΙ μας ξεφύγαμε, αλλά αυτό ας γίνει ευκαιρία να δείξουμε την ωριμότητα μας και την παιδεία μας.

Τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε μεταξύ μας, μόνο να μάθουμε ο ένας απο τον άλλο έστω και απο τις εμπειρίες μας.

Ας παραμείνουμε κ@υλώμενοι με τα αυτοκίνητα και οχι μεταξύ μας.

+1 σε ολα,εκτος απ οτι λες για τον golfrs.εχω σχηματισει μια γνωμη,κι αυτη δεν αλλαζει για αυτο το ατομο.απο κει κει περα εμεις σιγουρα θα ξανα βρεθουμε σε εναν καφε και θα τα συζητησουμε κι εκει,ενω με τον αλλον δεν μπορεις να μιλησεις περα απο το πληκτρολογιο.τελοσπαντων ας κανουμε κανενα μπανιο για χαλαρωση κι ας τα αφησουμε αυτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πλέον έχω φύγει διακοπές,σφίγγομαι για να σε έχω λίίίγο παραπάνω ΧΕΣΜΕΝΟ αλλα είναι αδύνατο!!Ένα περίεργο πράγμα.Όσο για τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις,είναι λογικό.Πειραματίζεσαι ακόμα.Κοίτα μήν σου αφήσει κουσούρι..

Να χαίρεσαι το χρέπι σου....

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είχε πει ο κύριος MODERATOR αν δεν κάνω λάθος <_< . White v gti μήπως δεν πρέπει να μείνεις στα λόγια και να κάνεις αυτό που είπες ;) και μάλιστα σε 3πλο post? -_-

Edited by nive
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πλέον έχω φύγει διακοπές,σφίγγομαι για να σε έχω λίίίγο παραπάνω ΧΕΣΜΕΝΟ αλλα είναι αδύνατο!!Ένα περίεργο πράγμα.Όσο για τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις,είναι λογικό.Πειραματίζεσαι ακόμα.Κοίτα μήν σου αφήσει κουσούρι..

Να χαίρεσαι το χρέπι σου....

που εισαι λατουσακη???? <_<;)

εγω πλεον οπως βλεπεις συμμορφωθηκα μεσα στο φορουμ,βεβαια αν τον πετυχω εξω θα τον πλακωσω στις μπουνιες.

εσυ δεν βλεπω να συμμορφωνεσαι σε αυτα που ο ιδιος γραφεις... -_-<_<

Link to comment
Share on other sites

ρε τι παιδια εισαστε εσεις, τελειωσε το θεμα ειπαμε εκτος εαν θελετε να περασετε τις διακοπες σας ποσταροντας βλακειες <_<

S8N εχεις ανεβασει οτι να' ναι images απο παντου. Συλλογη κανεις? τουλαχιστον κανεις resize η βαζεις links (καλυτερα links για λογους ταχυτητας) , αλλα μην το ξεσκιζεις το θεμα.

αυριο το πρωι θα τα σβησω ολα .. οποτε θα παιξω και εγω!

οριστε η αληθινη μετατροπη του kostas gti για να καθαριζει τις κοντρες

Edited by mayh3m
Link to comment
Share on other sites

ρε τι παιδια εισαστε εσεις, τελειωσε το θεμα ειπαμε εκτος εαν θελετε να περασετε τις διακοπες σας ποσταροντας βλακειες :lol:

S8N εχεις ανεβασει οτι να' ναι images απο παντου. Συλλογη κανεις? τουλαχιστον κανεις resize η βαζεις links (καλυτερα links για λογους ταχυτητας) , αλλα μην το ξεσκιζεις το θεμα.

αυριο το πρωι θα τα σβησω ολα .. οποτε θα παιξω και εγω!

οριστε η αληθινη μετατροπη του kostas gti για να καθαριζει τις κοντρες

εισαι ο πρωτος που ανακαλυπτει το μυστικο της επιτυχιας μου... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.