Jump to content
Guest alx

Golf V Gti Tuning

Recommended Posts

Πως να ακούγεται στην ψυχρή εκκίνηση αφού το μοτέρ έχει ανεβασμένες στροφές και ο ιμάντας είναι τεντωμένος. <_< Αυτό το αχνό που ακούς, είναι ίδιο σε ρυθμό με τον γενικότερο ήχο; Είδαν τον εκκεντροφόρο ελάχιστα πιο πάνω;;; <_< Φίλε μου είναι απλά τα πράγματα. Ξέρουν ότι δεν ξέρεις και λένε μαλακίες στην τύχη. ¶λλαξε συνεργείο. ¶κου ο εκκεντροφόρος ήταν πιο πάνω... <_<;):lol:

Μην με κάνεις μόνο να έρθω να στο αλλάξω εγώ :lol::lol::lol:

ναι οσο αυξανουν οι στροφες τοσο ο συμβαδιζει με τισ στροφες απλα μετα απο καποιο σημειο χανεται γιατι ακουγεται ο ηχος του κινητηρα...ευχαριστω παντος για τις συμβουλες σου..αυριο που θα κατεβω κατω θα το παρω απο το συνεργειο τους και βλεπουμε..να σαι καλα φιλαρα..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είχες κάνει και εσύ παλιότερα με το ξακουστό 292; Εσύ τότε δεχόσουν αυτά που σου λέγαμε; Για δες πως τα φέρνει ο καιρός.

Κανείς δεν είναι άσφαλτος, γι αυτό πλέον μιλάω με αποδείξεις και ξέρω τι γίνεται! Τότε ακόμα στο 1ο μου Golf ήμουν! :) Και με το Δημήτρη τρωγόμουν και βριζόμασταν, αυτό δε σημαίνει όμως πως θα έπρεπε να συνεχίζω, ή να μη λέω σε άλλους να μην τρώγονται τσάμπα! -_-

Τέσπα, πίσω στο θέμα μας, γιατί έχει πιο πολύ σημασία οι βλακείες που λένε στον Ανέστη...

Ανέστη φίλε, σου είπα να έρθεις να το δούνε στο Μανδύλα, να μιλήσουμε και με συγκεκριμένους μηχανικούς, και να δεις και ακούσεις τι έχει το αμάξι... Οπως είπε και ο Γιώργος, μην ακους του κάθε τυχάρπαστου βλάκα τη μλακία!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ήθελα να γράψω "Κανείς δεν είναι άσφαλτος κι εγώ ήμουν τσιμέντο", αλλά δεν ήθελα να μου κάνω τόση αυτοκριτική!! tongue.gif

Το αλάνθαστος ακούγεται πολύ σωστό, και δε μου αρέσει! Εξ άλλου η Αντζελα ορίζει την Ελληνικιά γλώσσα! Γι αυτό κι εγώ, επειδή την υποστηρίζω, την ενισχύω, και ακολουθώ το δρόμο που χαράσσει, τρώω και είδη υγιεινής για να διατηρούμαι σε φόρμα!

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ!!

http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%86%...%AF%CE%BF%CF%85

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω να κανω με βλακες!!τερμα εχω ξενερωσει με την παρτυ τους!σημερα που πηγα με ειδαν αγριεμενο... ο μηχανικος τους μου ειπε οτι ειναι σιγουρος 99% οτι ειναι απο κεφαλη ο θορυβος και μαλλον απο τεντοτηρα καδενα η ιμαντα..ναι!! αυτος που μεχρι εχθες ελεγε να μου λυσει το μοτερ!!!!!!απο εκει που μου ελεγε οτι δεν μπορει να μου εγγυηθει αν μετατακινησω το αυτοκινητο οτι δεν θα παθει τιποτα σημερα μου λεει δεν εχω προβλημα και θα εχω μονο αν δυναμωσει ο θορυβος...!! :o τι να πω.!!...Αρη την αλλη εβδομαδα που θα ανεβω φλωρινα θα σε παρω τηλ να περασω απο θεσ/νικη πρωτα!βαρεθηκα να ακουω τον καθε μαλακα μηχανικο εδω!παιδια σας ευχαριστω που με τις συμβουλες σας δεν μπορεσαν να με ποιασουν κορο'ιδο!οπου μπορω και εγω να σας βοηθησω μην διστασετε να μου το πειτε!

Υ/Γ...puck ο πρωτος τυπος με την γλωσσα ειναι απιστευτος!να σε καλα φιλε με εκανες και γελασα και ειχα πολυ καιρο!

Edited by anestis the boss
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Πάντως να ξέρεις ότι έχουμε ιμάντα και όχι καδένα και εκτός αυτού, ο ήχος σε εσένα ακούγεται περισσότερο από ότι σε μένα. Όποτε μπορέσεις, άλλαξε το μιας και δεν μπορείς να το αφήσεις στην τύχη του. Πήγαινε από τον Μανδύλα και δες τι θα σου πουν και εκεί.

Για ότι άλλο θέλεις, εδώ είμαστε :o

Link to comment
Share on other sites

Στο Βόλο τι έχετε; Γιαννακόπουλο η Παζαρόπουλο; Οπως πάντως είπε και ο Γιώργος, εμείς έχουμε ιμάντα... Καδένα στο 18άρι το μοτέρ θα βρεις, με τα 160 άλογα!

Πριν περάσεις απο Θεσσ. ενημέρωσε για να πάρω τηλ και να σε κανονίσω στο συνεργείο.

Link to comment
Share on other sites

Στο Βόλο τι έχετε; Γιαννακόπουλο η Παζαρόπουλο; Οπως πάντως είπε και ο Γιώργος, εμείς έχουμε ιμάντα... Καδένα στο 18άρι το μοτέρ θα βρεις, με τα 160 άλογα!

Πριν περάσεις απο Θεσσ. ενημέρωσε για να πάρω τηλ και να σε κανονίσω στο συνεργείο.

οκ φιλε μου!σ'ευχαριστω!γιαννακοπουλο εχουμε...............

Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμα ξέρουμε?

Πάντως πιστεύω οτι καθαρά είναι άξιο του αποτελέσματος του προγραματος και του προγραματιστή.. Γιατι 58κ δυνατα , δεν λένε τιποτα....

¶μα δέν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό, πάει το βουνό στον Μωάμεθ... :)

Το πρόγραμμα λοιπόν φίλε Puck ήταν custom απο μή γνωστή εταιρία προγραμματισμού, και πιθανότατα ο λόγος που έσπασε το μοτέρ...

Την επόμενη φορά λοιπόν, όπως ήδη είπα, καλό είναι να γίνονται γνωστές ΟΛΕΣ οι παράμετροι, και να μήν πετάγεται απλά μια φωτογραφία προς χάρην εντυπωσιασμού.... :lol:

P.S.¶ και για να μήν ξεχάσω....Τοοοο...."ΔΥΝΑΤΑ" που έγραψε το παληκάρι.....άς το πεί κάπου αλλού...Όχι άλλο κάρβουνο....

Edited by GolfRS
Link to comment
Share on other sites

¶μα δέν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό, πάει το βουνό στον Μωάμεθ... :)

Το πρόγραμμα λοιπόν φίλε Puck ήταν custom απο μή γνωστή εταιρία προγραμματισμού, και πιθανότατα ο λόγος που έσπασε το μοτέρ...

Την επόμενη φορά λοιπόν, όπως ήδη είπα, καλό είναι να γίνονται γνωστές ΟΛΕΣ οι παράμετροι, και να μήν πετάγεται απλά μια φωτογραφία προς χάρην εντυπωσιασμού.... :lol:

P.S.¶ και για να μήν ξεχάσω....Τοοοο...."ΔΥΝΑΤΑ" που έγραψε το παληκάρι.....άς το πεί κάπου αλλού...Όχι άλλο κάρβουνο....

Γράψε το πρόγραμα ρε, μην κολλάς , ή εστω στείλε ενα π.μ να μάθουμε...

Link to comment
Share on other sites

Kαι εμείς από ότι φαίνεται κατουρήσαμε στο πηγάδι.

Και αφήστε με εμένα που θα ικανοποιήσω την περιέργεια μου αύριο, οι υπόλοιποι δεν πρέπει να μάθουν;

Link to comment
Share on other sites

Kαι εμείς από ότι φαίνεται κατουρήσαμε στο πηγάδι.

Και αφήστε με εμένα που θα ικανοποιήσω την περιέργεια μου αύριο, οι υπόλοιποι δεν πρέπει να μάθουν;

Τί να καταλάβεις ρε σύ ;;

Για άλλη μια φορά Η ΜΟΥΦΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ... glare.gif

Έχε χάρη που "έχουν γνωση οι φύλακες".... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Kαι εμείς από ότι φαίνεται κατουρήσαμε στο πηγάδι.

Και αφήστε με εμένα που θα ικανοποιήσω την περιέργεια μου αύριο, οι υπόλοιποι δεν πρέπει να μάθουν;

+1!

Link to comment
Share on other sites

από Japan ,

http://www.nengun.com/defi/racer-gauge-blue

τιμή με μεταφορικά και παράδοση μέσω EMS & ΕΛΤΑ σπίτι μου στα 115¤.

Είχες κάποιο πρόβλημα με τελωνείο?

Τους ειπες να στο βαλουν σαν δώρο με χαμηλή χρέωση?

Link to comment
Share on other sites

Απο τα σχολια του γκουρου της βελτιωσης πιο πανω , βγαινουν χρησιμα συμπερασματα ....

Στις πισω σελιδες ,γινοταν μια θεωρητικη συζητηση για θραυση μπιελων , οπου και ποσταρα μια φωτο , απο ξενο φορουμ .

Εαν η φωτο αυτη ειναι μουφα και παραπληροφορηση , κατα την εκτιμηση μερικων , εγω δεν μπορω να κανω κατι σε αυτο .

Το μονο που εγραψα ηταν , οτι δεν σπανε απολυτα , μπορει και να στραβωνουν ...

Οποιος καταλαβε καταλαβε .

Θα μου επιτρεψει η διαχειρηση να κανω μια συσταση τιτλου βιβλιου στο μελος , που πιο πανω αφησε να εννοηθει οτι τρομοκρατω με φιδια τα μελη του κλαμπ ...

Εκδοσεις Νεα ΘΕΣΗ : Οι συνεπειες του αυνανισμου , σε προχωρημενες ηλικιες

Link to comment
Share on other sites

Απο τα σχολια του γκουρου της βελτιωσης πιο πανω , βγαινουν χρησιμα συμπερασματα ....

Στις πισω σελιδες ,γινοταν μια θεωρητικη συζητηση για θραυση μπιελων , οπου και ποσταρα μια φωτο , απο ξενο φορουμ .

Και αυτό ήταν τι; Εντυπωσιασμός; Λες εμείς να μην το ξέραμε; Ή νομίζεις ότι μόνο εσύ έχεις "ασχοληθεί" με το θέμα;

Εαν η φωτο αυτη ειναι μουφα και παραπληροφορηση , κατα την εκτιμηση μερικων , εγω δεν μπορω να κανω κατι σε αυτο . .

Δεν είναι μούφα, αλλά παραπληροφόρηση είναι σίγουρα.

Το μονο που εγραψα ηταν , οτι δεν σπανε απολυτα , μπορει και να στραβωνουν ...

Οποιος καταλαβε καταλαβε ..

Ωραία, αυτό είναι κάτι το οποίο είναι γνωστό εδώ και 10άδες χρόνια. Εμείς από την φωτογραφία που ανέβασες και που την έχουμε ξαναδεί, τι έπρεπε να καταλάβουμε που κατάλαβες εσύ;

Θα μου επιτρεψει η διαχειρηση να κανω μια συσταση τιτλου βιβλιου στο μελος , που πιο πανω αφησε να εννοηθει οτι τρομοκρατω με φιδια τα μελη του κλαμπ ...

Εκδοσεις Νεα ΘΕΣΗ : Οι συνεπειες του αυνανισμου , σε προχωρημενες ηλικιες

Δεν άφησε να εννοηθεί ότι τρομοκρατείς με φίδια το φόρουμ. Το είπε ξεκάθαρα. Και δεν νομίζω να έκρινε λάθος. Η φωτό ανέβηκε για χάρην εντυπωσιασμού ή τρομοκρατίας; Ποιο είναι το λιγότερο κακό από τα 2;

Πάντως αν και νέο μέλος, μπήκες κεφάτος. Ελπίζω μόνο να ξέρεις ότι κάθε δράση, ακολουθείται από μια αντίδραση!

Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρεψει η διαχειρηση να κανω μια συσταση τιτλου βιβλιου στο μελος , που πιο πανω αφησε να εννοηθει οτι τρομοκρατω με φιδια τα μελη του κλαμπ ...

Εκδοσεις Νεα ΘΕΣΗ : Οι συνεπειες του αυνανισμου , σε προχωρημενες ηλικιες

Εκ της Διαχείρισης: Το συστήνεις εκ πείρας το βιβλίο;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.