Jump to content
Vrachos

Weitec Polo 6n

Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι,

πηγα σε ενα πολυ γνωστο μαγαζι με λαστιχα και αναρτησεις και ρωτησα για το θεμα μου...

Και μου προτειναν μια αναρτηση που λεγεται Lip Sport???!!!!!!!

Και οτι ειναι καλτερη απο τα billstein τα original και απο sachs!

Εχετε καμια γνωμη?!

Link to comment
Share on other sites

στο ερωτημά σου, μπορείς να βάλεις τα Blistein Κίτρινα Β6 (που δεν ειναι για κατεύμασα) και μπορείς να βάλεις και τα μαμα ελατήρια... μπορείς να βάλεις και H&R ελατήρια (όχι κατευάσματο) ίδιου μίκους με τα μαμά και είσαι ΟΚ...
Καλησπέρα και πάλι,

πηγα σε ενα πολυ γνωστο μαγαζι με λαστιχα και αναρτησεις και ρωτησα για το θεμα μου...

Και μου προτειναν μια αναρτηση που λεγεται Lip Sport???!!!!!!!

Και οτι ειναι καλτερη απο τα billstein τα original και απο sachs!

Εχετε καμια γνωμη?!

εγω δεν τηνεχω ξανακουσει.

αν δεν ειναι θεμα χρηματων μην το σκεφτεσε βαλε blistein!

φιλε μου θα συμφωνησω απολυτα με τις απαντησεις του Dark Angel και του mpoukou22 μην το σκεφτεσε απολυτη λυση και δοκιμασμενη για τα πολακια μας :D:huh:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θα συμφωνησω απολυτα με τις απαντησεις του Dark Angel και του mpoukou22 μην το σκεφτεσε απολυτη λυση και δοκιμασμενη για τα πολακια μας :D:huh:

Νικό νομίζω πως είναι η καλήτερη επιλογη τα Blistein Lip Sport? μήπως αυτα είχαν να δώσουν επιδη δεν ειχαν άλλα και είπαν στο μαγαζι και λεει να του τα δώσουμε και ότι βρέξει ας κατευάσει... κάτι τέτιο παίχτικε...

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω την εχω ξανακουσει αυτη την εταιρια αλλα θα σου προτεινα, οπως κι αλλοι να βαλεις μια αρκετα δοκιμασμενη λυση, τωρα αν εσυ θες να παρεις το ρισκο και να βαλεις τις lip, βαλτες!

Τα λεφτα δικα σου ειναι και βαζεις οτι πιστευεις εσυ καλητερο!!!

Link to comment
Share on other sites

τώρα χωρης πλάκα αγωνστες τελείος η Lip Sport...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε με τις αναρτήσεις?

Link to comment
Share on other sites

στην οικονα που βλέπεις το αγωνιστικό αυτοκίνητο με το σηματάκι LipSport... ειναι κάργα photoshop fake... Κοίτα βάλε τις Blistein Sport Β6 κίτρινο (που κανει για μαμα ελατηριο) με τα μαμα ελατηρια και θα είσαι τζάμι... μην κάθεσε και ασχολίσε τώρα με κάτι άγνωστο...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλες τις Lip τελικα?

Ενδιαφέρεσε να βάλεις Lip εσύ ? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν ταιριαζει η αναρτηση-ελατηρια του 6n σε 6n2 , μου εχουν μεινει ενα σετ bilstein sprint και ελατηρια vogtland 3mm απο το πολακι που ειχα (το εδωσα και κρατησα την αναρτηση μιας και ηταν καινουργια).

Επικεται αγορα polo 6n2 gti και ηθελα να μαθω αν κανει η αναρτηση και τα ελατηρια σε αυτο το μοντελο?

Link to comment
Share on other sites

Οι αναρτήσεις στο 6Ν πιάνουν με 1 βίδα στο κέντρο του αμορτισέρ, ενώ στο 6Ν2 αν δε κάνω λάθος πιάνουν με πιατέλο και 3 βίδες στο θόλο επάνω.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ 6Ν2 ΠIΣΩ πιάνει ΜΕ ΜΙΑ βίδα ΣΤΌ κέντρο Κ μπροστά ΜΙΑ ΣΤΌ κέντρο Κ 3 Περιμετρικά κ εχω την εντύπωση ότι ταιριάζουν οι βάσεις στό σκάφος.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το 6Ν2 το 100αρι και θέλω να αλλάξω αμορτισέρ. Μένω επαρχία και οι δρόμοι έχουν αρκετές στροφές αλλά και λακούβες... Η οδήγηση που κάνω είναι λίγο γρήγορη,spor. Ποιά αμορτισέρ να επιλέξω ρε παιδιά...? Θέλω κάτι μέχρι 300€. Τα kayaba τα μαύρα πως τα βλέπετε? Τα βρίσκω με 200€.

Link to comment
Share on other sites

κάπου εκεί τα υπολογίζω πάνω κάτω... μπορεί και λίγο ποιο φτηνά...

Link to comment
Share on other sites

Οι αναρτήσεις στο 6Ν πιάνουν με 1 βίδα στο κέντρο του αμορτισέρ, ενώ στο 6Ν2 αν δε κάνω λάθος πιάνουν με πιατέλο και 3 βίδες στο θόλο επάνω.

φιλε μου θα συμφωνησω μαζι σου.......δεν μπαινουν.....επειδη εχω και τα δυο Polo το 6n εχει μια βηδα στο κεντρο οπως ειπες και το 6n2 εχει τρεις και μεγαλυτερες βασεις.....ουσιαστικα δεν τεριαζει με τιποτα......ειναι εντελως διαφορετικο αυτοκινητο......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.