Jump to content

Recommended Posts

Μπράβο φίλε μου... πολύ καλό!!! χαίρομαι....

 

εξαιρετικό το car wrapping..... Δεν έχω λόγια....

Link to comment
Share on other sites

Τι να πει κανείς για αυτό το αυτοκίνητο...! απλά μπράβο στον ΚΤΜ για το παγκόσμιο κατόρθωμά του !!!!!!!!!   :clapping:  :drinks:  :yahoo:  :thumbsup2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να πει κανείς για αυτό το αυτοκίνητο...! απλά μπράβο στον ΚΤΜ για το παγκόσμιο κατόρθωμά του !!!!!!!!!   :clapping:  :drinks:  :yahoo:  :thumbsup2:

Ποιός είναι αυτός??? Μη μου πεις ο ομορφονιός στο βίντεο???!!!!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ειναι μεγαλο καφριλικι για να δοκιμασεις την 4κινηση να κανεις "donuts" σε χωματινη αλανα???Τι ωραια γυρναει το ατιμο βρε!!!!! 8)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά τα καλύτερα τα κρατάς για την πάρτη σου! Δεν μου ειπες να έρθω κι εγώ στην δοκιμή!

Στάλθηκε από το HTC One X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα έφτασε το APR stage 3+ Αθήνα και από εβδομαδα θα είναι σε εμάς. Μόλις μπει και αυτό, με όλα τα αλλά "καλούδια", θα πάμε για τα 500+... Και θα είναι και daily driver... ;)

Sent from my HTC One X using Tapatalk...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχαχα και δεν χαλαει και την ασφαλτο με το σπιναρισμα.

Χαχαχαχχαχα και δεν χαλαει και την ασφαλτο με το σπιναρισμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σημερα έφτασε το APR stage 3+ Αθήνα και από εβδομαδα θα είναι σε εμάς. Μόλις μπει και αυτό, με όλα τα αλλά "καλούδια", θα πάμε για τα 500+... Και θα είναι και daily driver... ;)

Sent from my HTC One X using Tapatalk...

Μπράβο Νίκοοο!!!Θέλω βόλταααα!!!!!! :goodjob: Να ξέρω όμως για να πάρω και τις δραμαμίνες μου μαζί.... :sick:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό teaser-άκι.... Χωρίς πολλά-πολλά, απλά μια ένδειξη ότι το project ολοκληρώνεται και συνεχίζεται με το APR stage 3+..... Stay tuned! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=7DXHCG8WUb4

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό teaser-άκι.... Χωρίς πολλά-πολλά, απλά μια ένδειξη ότι το project ολοκληρώνεται και συνεχίζεται με το APR stage 3+..... Stay tuned! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=7DXHCG8WUb4

οτι κ να γραψει κανεις είναι λίγο....

καλοτάξιδο κ άσπαστο να είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω το γκολφακι της κερκυρας το τετρακινητο με τα 530 της απρ το ασπρο του παναρετου το τετρακινητο δηλωνει σταδιο 5  απο πισω στο καπο και εχει 530 επισημα σε περιοδικο αναρτηση...εσυ με σταδιο 3 τα πιανεις αυτατα 500+++?και για να ξεκαθαρισω η 2871 η 2876ρ σε ποιο σταδιο ανηκει στην απρ γιατι αυτη ξερω οτι εχει απτην απρ επισημα τωρα απλα δεν ξερω αν ειναι γλυφαδας η κερκυρας.εξηγησε εστω και με πμ για ν ακαταλαβω τα σταδια και τις τουρμπινες σας.


η πολλαπλη της απρ ποσο παει?και να υποθεσω τι τουρμπινα θελει για να ταιριαξει?

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

To "στάδιο 5" δεν υπάρχει "επισήμως" ας το πούμε. Το Golf της Κέρκυρας που λες, είναι ένα stage 3 το οποίο έχει πολλά ακόμη περιφεριακά κι έχει ανέβει πολύ περισσότερο, πέρα από την "off the shelf" λύση της APR. Τώρα ο Σπύρος μπορεί να θέλει να γράφει stage 5, εμείς stage 3+, άλλος μπορεί να το πει stage 4... Κανείς δεν έχει "άδικο", αφού από το stage 3 και πάνω, βαφτίζεται όπως θέλεις. :) Η τουρμπίνα πάντως είναι η 2867R και είναι το stage 3 turbo kit της APR. Και στόχος δικός μας είναι τα 510-520ΗΡ. *Επίσης να πω ότι τα 500+ δεν είναι αυτό που λέει η APR για απόδοση του stage 3, αλλά κι εμείς θα προχωρήσουμε την βελτίωση με επιπλέον περιφεριακά*. Η πολλαπλή δεν πωλείται χωριστά παρά μόνο ως μέρος του turbo kit.

Edited by Νίκος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To "στάδιο 5" δεν υπάρχει "επισήμως" ας το πούμε. Το Golf της Κέρκυρας που λες, είναι ένα stage 3 το οποίο έχει πολλά ακόμη περιφεριακά κι έχει ανέβει πολύ περισσότερο, πέρα από την "off the shelf" λύση της APR. Τώρα ο Σπύρος μπορεί να θέλει να γράφει stage 5, εμείς stage 3+, άλλος μπορεί να το πει stage 4... Κανείς δεν έχει "άδικο", αφού από το stage 3 και πάνω, βαφτίζεται όπως θέλεις. :) Η τουρμπίνα πάντως είναι η 2876 και είναι το stage 3 turbo kit της APR. Και στόχος δικός μας είναι τα 510-520ΗΡ. *Επίσης να πω ότι τα 500+ δεν είναι αυτό που λέει η APR για απόδοση του stage 3, αλλά κι εμείς θα προχωρήσουμε την βελτίωση με επιπλέον περιφεριακά*. Η πολλαπλή δεν πωλείται χωριστά παρά μόνο ως μέρος του turbo kit.

Η τουρμπίνα είναι Gtx 2867R που είναι πολύ καλή σε spool up και δίνει ψηλά σαν 3071R. :goodjob:

Πολύ καλή επιλογή, είπα και γω στην αρχαιολογία την 2876 θα πάει...

Link to comment
Share on other sites

Η τουρμπίνα είναι Gtx 2867R που είναι πολύ καλή σε spool up και δίνει ψηλά σαν 3071R. :goodjob:

Πολύ καλή επιλογή, είπα και γω στην αρχαιολογία την 2876 θα πάει...

Ναι το turbo είναι η GTX 2867R και όχι η 2876 που είχα γράψει στο προηγούμενο post μου (το διόρθωσα τώρα, αλλά στην δική σου παράθεση φαίνεται ότι το είχα αναφέρει λάθος)... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.