Jump to content
kouliss

Πείτε μας... πως το λένε

Recommended Posts

Φίλοι,

Όλοι μας λόγο συναισθηματικής "σύνδεσης" με το όχημά μας του δίνουμε μια ονομασία, ένα χαϊδευτικό για να του απευθυνόμαστε τις δύσκολες και τις ευχάριστες στιγμές μας! Για αυτό κι εμείς θεωρήσαμε πως είναι σωστό, στα στοιχεία μας, στο φόρουμ να συμπληρώνουμε και το ψευδώνυμο του αγαπημένου μας αυτοκινήτου.

Θα βρείτε λοιπόν στις ρυθμίσεις προφίλ ένα νέο πεδίο για να δηλώσετε πως λέγεται το.... τιμημένο σας :huh: !

Πείτε μας πως το λένε... έτσι για την πλάκα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Ειμαι ο nanos kai το αυτοκινητο μου το ονομασα (χιονατι) γιατι ειναι κουκλα!!!!!

Σαν των ιδιοκτητη του new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το θέμα αυτό δεν ανοίχτηκε για να αναφέρετε εδώ πως το λένε... αλλά να ξέρετε που πρέπει να το συμπληρώσετε στο προφίλ σας για να το βλέπουμε όλοι σε κάθε σας δημοσίευση :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά... κουβαδάκι... :thumbsup: Το αγαπάω πολύ όμως και το πειράζω!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά... κουβαδάκι... :D Το αγαπάω πολύ όμως και το πειράζω!!!

Γιατί βρέ κουβαδάκι? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορω να το επιβεβαιωσω και εγω αυτο.... εχω παει πολλες φορες να δω τι παιζει B)

Εχεις κανει δηλ. αυτο που λεμε μπ@@@@λοτσαρκα???? ;);)B)

Link to comment
Share on other sites

hmm...

το θέμα εδώ έχει αναρτηθεί ως ανακοίνωση πως υπάρχει και αυτή η επιλογή στα προφίλ μας και δεν είναι για να αναλύσουμε τι και πως.

Για τον λόγο αυτό, το συγκεκριμένο θέμα θα καθαριστεί & θα μπουν οδηγίες ώστε να μπορεί ο οποιοσδήποτε θέλει να συμπληρώσει αυτό το πεδίο στο προφίλ του.

Link to comment
Share on other sites

Snarf (!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Καθ' ότι μεγάλωσα βλέποντας Thundercats (αγαπημένος ήρωας ο Snarf!) και το αμάξι μου είναι "Αιλουροειδές" (Leon) tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Snarf (!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Καθ' ότι μεγάλωσα βλέποντας Thundercats (αγαπημένος ήρωας ο Snarf!) και το αμάξι μου είναι "Αιλουροειδές" (Leon) tongue.gif

Ελπίζω να μην το έλεγες και Chitara αχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: είσαι ωραίος!!!! (Leon) -> Leono :D

Υ.Γ. τι μου θύμισες τώρα βρε φίλε...

Link to comment
Share on other sites

καναδεζα

Του Στρατου η Καναδέζα;;;;; :lol:

Ωραίος!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία Πανελλήνια μας το αμάξι μου μετονομάστηκε σε: "Παυσανίας Tours" για προφανείς λόγους!

Και για όποιον δεν κατάλαβε ας ρίξει μια ματιά στο Photo Gallery στον φάκελο Γαλαξείδι-Ερατεινή!

Link to comment
Share on other sites

Του Στρατου η Καναδέζα;;;;; :D

Ωραίος!!!!! ;)

Όχι δεν είναι του στρατου απλά είναι η καταγωγή της

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.