Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Σε αυτό το link για το live εμένα γιατί μου κλείνει τον ΙΕ και δε μπορώ να το ανοίξω? Το ίδιο και με FF...

Link to comment
Share on other sites

δημητρη και σε ολα τα παιδια,η συναντηση ηταν πολυ οργανωμενη και τα περασαμε πολυ ωραια αν και ηρθαμε μονο την κυριακη με τον φιλο μου τον peroukasss.συγχαρητηρια και παντα τετοια!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και η Βόρεια Ελλάδα επέστρεψε αισίως, μέσα σε μια ΚΑΤΑΛΕΥΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ, με σφοδρή χιονόπτωση, ταχύτητες σε κάποια σημεία μέχρι 40χαω, αλλά χωρίς ανάγκη για αλυσίδες και χωρίς καθυστερήσεις (άψογα οργανωμένες οι ΔΕΣΕ της Ηπείρου!). Τα τελευταία χιόνια μας αφήσανε σταην Αλεξάνδρεια Ημαθίας, κι από εκεί και μετά είχαμε χιονόνερο, όπως και αυτή τη στιγμή, στη Θεσσαλονίκη!

Εντυπώσεις; Οι καλύτερες! Φαγητό κορυφαίο! Παρέα ΑΠΑΙΧΤΗ! Το Αρχιπαγούρι και οι υπόλοιποι παγουράδες του, φρόντισαν να μας αφήσουν αξέχαστες εμπειρίες! Είχαμε και 2 γάμους, μια ίντριγκα η οποία κατά πώς ακούστηκε, έχει ανέβει στο YouTube ήδη, και πολλά και πλούσια δώρα!

Το μόνο μελανό σημείο το ξενοδοχείο, αλλά μπροστά στα όσα καλά περάσαμε, είναι το ελάχιστο! ;)

Αντε με το καλό και στην επόμενη συνάντηση στ.... .................., στις ..../10/2009 :cry:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ηρθε και η ωρα της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ...

Και όσο δε θέλω να γίνομαι κακός, τόσο θα διαψεύσω για ΑΛΛΗ μια φορά το λεγόμενο... Αρχίζοντας από τον ίδιο τον προλαλήσαντα.

Ελπίζουμε στη μεθεπόμενη (γιατί η επόμενη βάσει εθιμοτυπίας, θα είναι κάτω από την κεντρική Ελλάδα και είναι ζόρικα λημέρια για τους βορείους της Θεσσαλονίκης) να έχει κάποια παραπάνω συμμετοχή από την Ιωάννα, τη Μπουμπού κι εμένα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από την Κέρκυρα!!!

Αν και ήταν η πρώτη μου συμμετοχή και δεν μπορώ να κρίνω αν ήταν καλύτερη ή όχι από κάποια άλλη μπορώ όμως να πω πως έμεινα πολύ ευχαριστημένος και πέρασα φανταστικά.

Μπράβο στα παιδιά που τόσο καιρό έτρεχαν και διοργάνωσαν τόσο καλά την συνάντηση και το πρόγραμμα της.

Καλό κουράγιο για τις επόμενες . Συνεχίστε έτσι παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι είχατε κανονίσει με το vwclub το Βουλγάρικο την ίδια μέρα εκδρομή ! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!! :lol::thumbsup::thumbsup:

Η διαδρομή, το φαγητό, η βραδυνή έξοδος, το ξενοδοχειο, ο υπέροχος ύπνος (και όχι μόνο!)

στις κρεβατάρες, το πρωινό (!!!), η εκδήλωση

μα πάνω απ'όλα η παρέα μας!!!

Παγουρίστα συγχαρητήρια!Όλα ήταν υπέροχα!!! :thumbsup:

Είμαι σίγουρος πως κάθε φορά θα είναι και καλύτερα!!!

Καλές εκλογές και καλά χιλιόμετρα σε όλους!

Ο Θεός μαζί σας!!! :lol:

Υ.Γ.Εγώ από την Κατάρα τέτοια εποχή και από αυτόν τον δρόμο δεν ξαναπερνάω!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες ώρες γύρισα Καλαμάτα με τις καλύτερες εντυπώσεις από τα Ιωάννινα και σαν πολύ και σαν εκδρομή. Συγχαρητήρια σε όσους "δούλεψαν" για να περάσουμε καλά. ¶ντε και στην επόμενη με το scirocco. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους!!!Και στα μέλη για την άψογη συμπεριφορά :lol: και στο προεδρείο για την άρτια οργάνωση!!!!!

alexd,activious,r-zoo,julio,doctordim και φυσικά gravedigger επέστρεψαν ασφαλείς στους προορισμούς τους!!

Δημήτρη συγνώμη που δεν κάτσαμε αλλά δεν έχουμε πολύ ώρα που γυρίσαμε,φάγαμε απίστευτη ταλαιπωρία!!!(χιόνια ,ομίχλες,χιονόνερο,ομίχλη κ.τ.λ)στην Κατάρα-Κάμπο του Δεσπότη-Δομοκό το τρίπτυχο του εθνικού δικτύου της συμφοράς!!!!

Ελπίζω να δώσει την άλλη φορά Θεός να έχει τελειώσει η Εγνατία και ο Ε-65!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ:Δημήτρη σ΄ευχαριστούμε για όλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή υπάρχει έντονο ενδιαφέρον για το βίντεο του γάμου σπεύδω να σας δόσω το url.

Το βίντεο αναρτήθηκε λίγα μόλις λεπτά μετά την τέλεση του μυστηρίου! Ανοησία μου που δεν δημοσίευσα το url από χθες...

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα η ώρα της «νύφης»... έχω να πω, πως ο κ. Καραφλός όχι μόνο δεν είχε λεφτά να μου δώσει, αλλά με απατάει και με μία συνονόματή μου!!!

Τα της εκδρομής... ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δημήτρη (pagouristas) για την τέλεια οργάνωση και την άψογη παρέα. Όλα ήταν τέλεια. Ελπίζω Δημήτρη, όταν έρθεις Αθήνα, να μπορέσουμε να ανταποδώσουμε!!!

Ότι άλλο και να πω είναι λίγο... Τέτοια σκηνικά γίνονται μία φορά!!!

Όσων αφορά το ξενοδοχείο, θα διαφωνήσω ¶ρη... Κορυφή το ξενοδοχείο.

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 96 χρονια η πολη των Ιωαννινων απελευθερωθηκε απο τους Τουρκους! Πριν απο 60 ωρες η πολη πολιορκηθηκε απο τα μελη του Hellenic VWClub!

Τρελα...... Αυτη λεξη μονο φτανει για να περιγραψει το Σαββατοκυριακο που μας τελειωσε. Με διαφορα αυτη ηταν η καλυτερη Πανελληνια εκδρομη μεχρι στιγμης.

Σας ευχαριστουμε ολους. Οσους βοηθησατε για να πραγματοποιηθει αυτη η συναντηση, οσοι ανεχτηκατε την τρελα που κουβαλαμε (μην ανησυχειτε δεν ειμαστε ακομα για δεσιμο και δεν ειναι κολλητικη). Αλλα πανω απο ολα ολους εσας που δωσατε το παρον στα Ιωαννινα σε ενα αξεχαστο 2ημερο ακομα και 3ημερο ή και 4ημερο για μερικους. :lol:

Η πολη των Ιωαννινων ειναι υπεροχη, η φιλοξενια των Γιαννιωτων φιλων μας με επικεφαλη τον τεραααστιο Pagourista ηταν εκπληκτικη.

Χαρηκα που ειδα πολλους απο εσας που δεν σας ηξερα, χαρηκα που βρηκα παιδια που ηρθαν απο σχεδον καθε γωνια της Ελλαδας (Αμαλιαδα, Φλωρινα, Μηλο κλπ).

Σημερα το πρωι ειχαμε μαζευτει, ουτε λιγο, ουτε πολυ περιπου 160 ατομα!!!

Highlights της εκδρομης: Το Epirus Palace ηταν ολα τα λεφτα, τους ευχαριστουμε που μας ανεχτηκαν και που δεν μας χαλασαν χατηρι σε ο,τι και αν ζητησαμε (μεχρι και switch οροφου αλλαξαν για τη παρτη μας γιατι δεν.....ειχε internet μια ψυχη στο δωματιο του tongue.gif ).

Η φαρσα που στησαμε για τον Polo1.6t και την "συζηγο" του που δεν επιασε, αλλα και μονο που τριγυρνουσαμε Σαββατο βραδυ καμμια 50αρια ατομα στους διαδρομους του ξενοδοχειου με καμερες, πυτζαμες, παντοφλες, γαμηλια τουρτα, βερες, στεφανα, ενα...dildo και δυο παπαδες, αξιζε πολλα!!!

(Ετσι και πιασω αυτον που το μαρτυρησε, αχ τι θα του κανω....) :lol:

Το φαϊ στα Ιωαννινα πραγματικα ειναι τρομερο. Δημητρη την επομενη φορα που θα ερθεις Αθηνα θελω μια αλμυρη κρεπα απο το Τραμ! Αν και θα εχει γινει σολα, θα τη φαω....

Η επιστροφη ηταν και για μερικους απο εμας δυσκολη, μεχρι την Αρτα χιονι σε σημειο να μη βλεπουμε μπροστα μας, και απο εκει και μεχρι την Κορινθο, βροχη και χιονονερο. Θελαμε πολυυυυ ομως απο οτι φαινεται για να πιασουμε τα παιδια που γυρισαν απο Καταρα.

Αυτα τα λιγα, τα υπολοιπα αυριο γιατι δεν βλεπω μπροστα μου.

Για αλλη μια φορα σας ευχαριστουμε ολους θερμα, χωρις εσας δεν θα ειχε επιτευχθει τιποτα πραγματικα!

nikkosnet over and out!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω ολοι να τα περασατε τελεια.

Οτι ηταν δυνατον να κανω, πιστευω οτι το εκανα.

Τα ειχε ολα αυτη η πανελληνια.

Πλακα,ποτα,γλεντι,υποβρηχια,Υπουργους,Στρατηγους,μεθυσια,φαγητο και αλλα πολλα που εχουν καταγραφει σε βιντεο.

Το ξενοδοχειο ηταν καταπληκτικο.

Μπραβο σε ολα τα παιδια που μπορεσαν και ηρθαν.

Χαρηκα πολυ που ξανα ειδα τα παιδια απο Μηλο,Αμαλιαδα,Ναουσα,Καρπενησι,Μεσολλογι,Κιλκις.

Ειναι πολλα τα χιλιομετρα αλλα η τρελα παει παντου.

Να στε παντα καλα παιδια.

Οσο για την παλιοπαρεα της Αθηνας.........................

Ενα απο τα καλυτερα ΣΚ της ζωης μου.

Δεν θα το ξεχασω ποτε.

Ευχαριστω επισης το Δημοτικο Συμβουλιο που με τιμησε για την προσφορα στο club.

Ευχαριστω επισης τον Ντουμα τον Παναγιωτη και τον Πετρο για την μπλουζα και το ωραιο το παγουρινο.

Σωτηρη μαλλον πρεπει να πας για τραγουδιστης.

Αραγε αυτο κιν. που χτυπαει στην πορτα ποιανου να ειναι????

Μπραβο στον Σβουρα που ηρθε παρολο που ηταν αρρωστος.

VWCLUB POWER!!!!

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

:D:D Τα συγχαρητηρια μου στα παιδια για την αψογη οργανωση περασαμε τελεια,τα Γιαννενα ειναι απο τις πιο ωραιες πολεις...ολα καλα!Παμε για την επομενη!! :thumbsup:

K να συμφωνησω κ με το Hoolio σε οτι αφορα την Καταρα.....

Edited by SilverPassat
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στο Δ.Σ για την οργανωση και σε οσους βοηθησαν! Ολα ηταν οπως καθε χρονο αψογα! Συγχαρητηρια και σε οσους απο εμας στηριζουν πραγματικα το club! :thumbsup: Περάσαμε καταπληκτικα! Αντε και του χρονου, που θα κλεισουμε τα 6 χρονια....το club θα παει σχολειο.... :D :D smurf2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στον Σβουρα που ηρθε παρολο που ηταν αρρωστος.

VWCLUB POWER!!!!

Δεν μπορειτε να πειτε!!!!!! Εγω εστω και μισος ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηρθα. Παιδες η εκδρομα ηταν σουυυυυυυυυυυυυυυυυπερ. :D Μπραβο και παλι μπραβο και παντα τετοια. Παγουριστα ο κοσμος να χαλασει στην επομενη θα ερθω <<ολοκληρος>> και τοτε να δουμε στα ποσα <<μετρα >> θα <<καταδυθουμε>> :D

Υ.Γ. 1) Μα καλα τοοοοοοοοοοοοοοσο τυχερος :thumbsup::whistling: ?? Τρεεεεεεεεεεεεεεεεχω για τζοκερ tongue.gif

Υ.Γ. 2) Nikosnet να μην ξεχασεις το ραντεβου στα διοδια Ελευσινας!!!!!!! :whistling::whistling:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ένα θα πω.. περάσαμε και πάλι τέλειααααα. Ένα μπράβο σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν στο να οργανωθεί τόσο καλά η εκδρομή.

Δημητράκη έγραψες για ακόμα μια φορά. Το ξενοδοχείο άπαιχτο…. Ακόμα σκέφτομαι την ηλεκτρική κουρτίνα στο μπάνιο :D

Τα μαγαζιά το βράδυ επίσης πάρα πολύ καλά. Για να μην πω για το φαγητό…. Γύρισα σίγουρα με 2κιλά πάνω :D αλλά χαλάλι.

Σίγουρα πάντως ήταν η καλύτερη εκδρομή που έχουμε κάνει. Και έχασαν όσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν. Θα καταλάβουν από τις φωτογραφίες.

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Ένα θα πω.. περάσαμε και πάλι τέλειααααα. Ένα μπράβο σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν στο να οργανωθεί τόσο καλά η εκδρομή.

Δημητράκη έγραψες για ακόμα μια φορά. Το ξενοδοχείο άπαιχτο…. Ακόμα σκέφτομαι την ηλεκτρική κουρτίνα στο μπάνιο :whistling:

Τα μαγαζιά το βράδυ επίσης πάρα πολύ καλά. Για να μην πω για το φαγητό…. Γύρισα σίγουρα με 2κιλά πάνω B) αλλά χαλάλι.

Σίγουρα πάντως ήταν η καλύτερη εκδρομή που έχουμε κάνει. Και έχασαν όσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν. Θα καταλάβουν από τις φωτογραφίες.

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους.

Αφου ειπαμε λιλη Πανελληνια χωρις ΣΒΟΥΡΑ γινεται?? :lol:B) Εεεεεεεεεεεεεεε δεν γιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινεται. tongue.gifΤΕΛΟΣ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδία ήτανε τέλεια όλα (ας μην μπόρεσα να παρευρεθώ σε όλες τις εκδηλώσεις :lol: )

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν πολυ ομορφα,αν κ ηρθα την τελευταια μερα,μπραβο δημητρακη για ολα!του χρονου να ειμαστε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρίσαμε και εμείς Αθήνα... Η διαδρομή ήταν γενικά καλή... εκτός από την Λ. Αθηνών... Έπεσε το σχετικό τήλιο σε κάτι γαλλάκια και κάτι Opelάδες... Και σε ένα Terios!!!

1 έχω να προσθέσω... ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΡΟΜΠΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεία σου βρε Σότο :baby: καλά τουε έκανες VW Power :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.