Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

μια διανυκτερευση εγω,σαββατο βραδυ (ειμαι ηδη στη λιστα των δωματιων με το stavro#mk4) κ μεσα σε ολα τα υπολοιπα!!!!

αν μπορεσω θα ερθω κι εγω απο παρασκευη απογευμα κ θα διανυκτερευσω στα ξαδερφια μου που μενουν εκει.

edit: για την πληρωμη συνεννοηθηκα με το φανη, θα δωσω σε αυτον τα χρηματα.

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βαλε εμενα πορτοκαλι δαιμονα Λιτσα που θα ειναι η σωφερινα μου απο Παρασκευη για ολα μεσα....Και οταν λεω για ολα κρυφτητε ο πορτοκαλης δαιμονας δεν αστειευεται............ :)

Link to comment
Share on other sites

αλέξανδρε ποτέ ο πέτρος δεν έκανε υγιεινή ζωή....

α! όχι έκανε έκανε....και κάνει ακόμα....γι αυτό δεν τρώει από τις 21:00 εως τις 00:00 κάθε βράδυ......

λιγο ειναι αυτο???ξερεις τι δυσκολο ειναι.ρωτα και εμενα.πετρο γερα.μην δινεις σημασια.θα ειμαι και εγω να δω τι κανατε την προηγουμενη φορα και δεν ειχα παρει χαμπαρι.ελπιζω τωρα να μου κανεις κανενα νοημα για να ερθω. ;) ;) ;)

Από Παρασκευή, και με τρέλα σε λέω!

Λατού, Ιωάννα, Μπουμπού, 2 βράδια από Παρασκευή μεσημεραπόγευμα! :)

αυτα ειναι.επιτελους.ελεγα και εγω,που ειναι και δεν εχει γραψει ακομα.να δω και την μπουμπου... tongue.giftongue.giftongue.gif

μια διανυκτερευση εγω,σαββατο βραδυ (ειμαι ηδη στη λιστα των δωματιων με το stavro#mk4) κ μεσα σε ολα τα υπολοιπα!!!!

αν μπορεσω θα ερθω κι εγω απο παρασκευη απογευμα κ θα διανυκτερευσω στα ξαδερφια μου που μενουν εκει.

ελα,καλα θα περασουμε..... :):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο Παρασκευή 23 Ιανουαρίου θα λήξει η προθεσμία για την κράτηση δωματίων απο αυτά που έχουν δεσμευτεί.

Καλό θα είναι όσοι δεν έχουν κάνει ακόμη κράτηση να επικοινωνήσουν άμεσα και να γίνει η καταβολή του ποσού καθώς θα πρέπει να πληρωθεί το ξενοδοχείο.

Μετά την ημερομηνία αυτή όσοι επιθυμούν να κλείσουν δωμάτιο θα γίνεται μετά απο έλεγχο διαθεσιμότητας. Μια και στην περιοχή 21-22 Φεβρουαρίου είναι τοπική εορτή με πολλούς επισκέπτες.

Να μην ξεχνάνε όσοι είναι να έρθουν και δεν θα διανυκτερεύσουν στο ξενοδοχείο να μας ενημερώνουν για την συμμετοχή τους στις δραστηριότητες μας ώστε να υπολογίζουμε σωστά για την οργάνωση μας και να ευχαριστηθούμε όλοι την εκδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Και ο στέλιος με την παρέα του από την όμορφη ΜΗΛΟ για ακόμη μία χρονιά θα είναι κοντά μας.....

ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΛΘΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ....ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.....

Link to comment
Share on other sites

Μερικές σύντομες οδηγίες για την εκδρομή

Όλοι όσοι συμμετάσχουν στην εκδρομή θα πρέπει να έχουν κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για την συντήρηση των οχημάτων τους (λάδια, λάστιχα, υγρά, κλπ).

Πριν φτάσουν τα οχήματα στο σημείο συνάντησης για να αναχωρήσουμε για τα Ιωάννινα θα πρέπει να έχουν βενζίνη ώστε να τηρηθεί το πρόγραμμα που θα δημοσιευτεί με τις προκαθορισμένες στάσεις.

Η αναχώρηση από τα σημεία συνάντησης θα γίνει στην ώρα που θα ανακοινωθεί και δεν θα παρεκκλίνει του προγράμματος.

Προκειμένου να μην προκληθεί πρόβλημα στην διαδρομή ή σε άλλους οδηγούς, τα οχήματα μας θα σχηματίζουν μικρές ομάδες που θα αποτελούν το κομβόι. Στο κομβόι θα υπάρχει ο αρχηγός που θα οφείλει να ελέγχει την ταχύτητα και την πρόοδο της διαδρομής. Ανάμεσα στα οχήματα θα υπάρχουν οδηγοί με PMR που θα ενημερώνουν τον αρχηγό του κομβόι για τυχόν προβλήματα. Οποιοδήποτε όχημα χρειαστεί να σταματήσει καλό θα είναι να ενημερώνει τον αρχηγό του κομβόι ώστε να καθορίζει την ταχύτητα ή να βοηθήσει τους επιβάτες του αν απαιτηθεί.

Οι προσπεράσεις θα γίνονται ταυτόχρονα από όλα τα οχήματα.

Επίσης όλοι όσοι θα έχουν PMR θα πρέπει να τα φέρουν μαζί τους, φορτισμένα και με εφεδρικές μπαταρίες αν απαιτείται. Θα χρησιμοποιούνται οι προκαθορισμένες συχνότητες για την επικοινωνία μας.

Απαγορεύονται αυστηρά όλες οι επιδείξεις οδηγικής ικανότητας ή η οδήγηση μετά απο κατανάλωση αλκοόλ σε μη επιτρεπτά επίπεδα. Σε αντίθετη περίπτωση το όχημα θα αποσύρεται άμεσα από το κομβόι.

Όλα τα παραπάνω αναλύονται περισσότερο στον οδηγό - πρόγραμμα της εκδρομής που θα δημοσιευτεί τις πρώτες ημέρες του Φεβρουαρίου. Θα πρέπει όλοι τα τηρήσουμε αυτούς τους κανόνες ώστε να διασκεδάσουμε, να περάσουμε καταπληκτικά αυτό το διήμερο και να γυρίσουμε ΟΛΟΙ ασφαλείς.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ στην πανελλήνια -_- (με τρία φιλαράκια) για άλλη μια φορά γιατί στην προηγούμενοι

ήταν πολύ καλά και πιστεύω σε αυτή την πανελλήνια θα είναι ακόμα καλύτερα!! ;)

Και φυσικά να δω και τα Ιωάννινα(και την κατάρα sillyhorse1rb5.gif ) γιατί δεν έχω πάει άλλη φορά!! ;)

Link to comment
Share on other sites

μεσα και γω οπως εχει ενημερωσει και παραπανω ο doctordim :lol:

και γω δεν εχω περασει καμια φορα απο καταρα, δεν πιστευω να μας τα χαλασει κανενας καιρος :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα είμαστε ωραία παρέα για την διαδρομή το Σάββατο! Φοβόμουν πως θα είχαν φύγει όλοι από Παρασκευή...

Θα κατακτήσουμε και την Πίνδο! :D

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σας περιμενω πανω για το καλοσορισμα μαζι με τον pagourista.κατι θα σκεφτουμε.......

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Πολλα δωματια βλεπω και αυξανονται ακομα.

Χαμος θα γινει.

Επισης να αναφερω οτι το βραδυ του Σαββατου εχει μπουζουκια.

Το μαγαζι λεγετε ''Ροδον''

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Μήτσο θα τα δούνε όλα εντός ημερών στο αναλυτικό πρόγραμμα που θαανέβει....απλά να πάρετε μια γεύση του τί πρόκειται να γίνει....

Link to comment
Share on other sites

Το Δημοτικό Συμβούλιο τι ώρα θα το συγκαλέσεις? tongue.gif

Μετα τα μπουζουκισ tongue.gif Γιατι εχω την αισθηση οτι την Δευτερα ολοι μας θα κλειστουμε σε κανα μοναστηρι για ολοκληρωτικη αποτοξινωση? B)

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω θα ξεκινησω απο φλωρινα το σαββατο πρωι..θα ερθει κανεις απο κοζανι γρβενα και λοιπα γυρο γυρο να παμε μαζι???η μονος μου θα παω μεχρι γιαννενα...???

Link to comment
Share on other sites

Πολλα δωματια βλεπω και αυξανονται ακομα.

Χαμος θα γινει.

Επισης να αναφερω οτι το βραδυ του Σαββατου εχει μπουζουκια.

Το μαγαζι λεγετε ''Ροδον''

Ωχ ωχ ωχ ωχ αυτα ειναι.....ΜΗΤΣΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΓΑΡΙΦΑΛΑ ........ΓΛΥΣΤΡΑΝΕ....... :(:(:lol:

Εγω 8α ξεκινησω κατα τις 20:00 οποτε 00:00 8α ειμαι εξω απο το ΡΟΔΟΝ B)

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω να αναφερω οτι ελαβα ενα απειλητικο P.M απο τον Παναγιωτη(svoura) που εχει να κανει με τα Ιωαννινα.

περιμενω απο το Δ.Σ νακανει ερευνα επι του θεματος........... :):D :D

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω να αναφερω οτι ελαβα ενα απειλητικο P.M απο τον Παναγιωτη(svoura) που εχει να κανει με τα Ιωαννινα.

περιμενω απο το Δ.Σ νακανει ερευνα επι του θεματος........... :):D :D

Το......νου σου :whistling::whistling::whistling:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω να αναφερω οτι ελαβα ενα απειλητικο P.M απο τον Παναγιωτη(svoura) που εχει να κανει με τα Ιωαννινα.

περιμενω απο το Δ.Σ νακανει ερευνα επι του θεματος........... :):D :D

Το......νου σου :lol::lol:B)tongue.gif

να και οι αποδειξεις......... :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.