Jump to content
polo123ps

Τι αυτοκίνητο να πάρω;

Recommended Posts

Ωραιο το EOS αν κι εγω δεν ειμαι του καμπριο.Το να περιμενεις και να αγορασεις το νεο Α3 οταν βγει το εχεις σκεφθει;Μεσα στο 2009 θα βγει.Δεν εχω δει καποια φωτο αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι πολυ ομορφο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατιέμαι θα σου τα πώ! Λοιπόν διάλεξε -_- Golf Gti,Scirocco 2.0,Eos,Passat (Είπες δεν θες),Α3 1.8Τ,Focus ST,Citroen C4 VTS,Lancia Delta 190 Hp .Το Eos πάντος προσωπικά μου αρέσει αρκετά ! ¶ντε, καλή επιλογή να κάνεις :o

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου τη γνώμη σας...

Έχω ένα α3 1.6 fsi 2005 και λέω να το αλλάξω.

Τι προτείνετε στα 30-32 χιλ; Σκεπτόμουν για το EOS...

Τι λέτε;

Μπορεις να εχεις δυο αυτοκινητα?

Κρατα το Α3 γιατι οι μαντραδες θα σου προσφερουν 4-5 χιλιαρικα λιγοτερα απο αυτα που σκευφτεσαι πως θα παρεις, αρα εχουμε και λεμε, 32,000-10000 με 12000 που θα στο παρουν σου μενουν 20,000 περιπου cash που θα πρεπει να βαλεις απο τη τσεπη σου.

Αυτη τη στιγμη με 20000 σε ελαφρως μεταχειρισμενο μπορεις να παρεις ενα πολυ καλο FUN CAR (ΜΧ5, ΜR2 κτλ) χωρις να αποχωριστεις την ανεση του Α3 σου που πιστευω το εχεις χρυσοπληρωσει.

αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Οντως θα χάσεις πολλά. Scirocco δε σ'αρεσει, το Eos όπως και ολα τα cabrio της κατηγορίας είναι απλά άκυρο και δυστυχώς και άσχημο...Σαν παντλόφλες Mitsuko είναι ρε γμτ αυτά...Εχεις πάντως άπειρες επιλογές σε αυτά τα λεφτά. Δες τι σου αρέσει, τι σε βολευει...Κι ας είναι και Eos...χεχε

Link to comment
Share on other sites

Eνα αμάξι σου λέω να πάρεις ! Αυτο : Saab 9-3 Convertible Aero 2.0TS 210 HP SAAB93AeroConvsnow.jpg

ή

Saab 9-3 Sport Sedan Aero 2.0TS 210 HP

09jaa1rb57k9dl05l1c9.jpg!!

Ριξε και κανενα πραγματακι απο την Ηirsch Performance επανω και θα εισαι πραγματικο jet !!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Eνα αμάξι σου λέω να πάρεις ! Αυτο : Saab 9-3 Convertible Aero 2.0TS 210 HP SAAB93AeroConvsnow.jpg

ή

Saab 9-3 Sport Sedan Aero 2.0TS 210 HP

09jaa1rb57k9dl05l1c9.jpg!!

Ριξε και κανενα πραγματακι απο την Ηirsch Performance επανω και θα εισαι πραγματικο jet !!!

Το παιδί ψάχνει όμως αμάξι με το πολύ 32 χιλιάρικα!

Ξέχασα στο πιο πάνω πόστ μου να αναφέρω το Mazda 3MPS φοβερό!

Edited by Passat_3b
Link to comment
Share on other sites

καλα ε!εδω με αυτο το ερωτημα που εθεσες θα ακουσεις το μακρυ και το κοντο του καθενος απο εμας!

παρε οποιο αμαξι ταιριαζει με τον χαρακτηρα σου/γουστο,τις αναγκες σου και τον τροπο που οδηγεις!

Οντως θα χάσεις πολλά. Scirocco δε σ'αρεσει, το Eos όπως και ολα τα cabrio της κατηγορίας είναι απλά άκυρο και δυστυχώς και άσχημο...Σαν παντλόφλες Mitsuko είναι ρε γμτ αυτά...Εχεις πάντως άπειρες επιλογές σε αυτά τα λεφτά. Δες τι σου αρέσει, τι σε βολευει...Κι ας είναι και Eos...χεχε

φιλε Ιασονα ωραιο ειναι να εχουμε αποψη και προσωπικο γουστο αλλα τα σχολια σου περι eos ειναι μαλλον αστοχα και ατυχη... ;)

Link to comment
Share on other sites

Passat cc 1.8 . :o

+1000000000000000

Το σιροκο δε μ'αρέσει και το passat είναι μαούνα...

Κανείς για το eos???

To passat ίσως να είναι μαούνα αλλά ο professor σου έγραψε passat CC.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς τί είδος αυτοκινήτου ζητάς?Μικρό,μεγάλο,κάμπριο,κουπε?

Ούτε εγώ ξέρω...

πολο 9ν :thumbsup:

Υπάρχουν άνθρωποι που αγοράζουν τέτοια αυτοκίνητα; tongue.gif

Civik αποκλείεται (θα δώσω το Audi να πάρω χόντα;;:thumbsup:

H gt είναι καλή επιλογή, αλλά είναι παλαιό πλέον μοντέλο.

Το Α3 1.8ΤQ είναι μια πολύ καλή περίπτωση, αλλά πάλι Α3;;

Και το saab το ανοιχτό είναι καλό. Πόσο πάει περίπου ξέρουμε;

Το cc πάλι μαούνα είναι ρε σεις...

ΕΛΛΗΝ χτυπα το μεταχειρισμενο Golf Gti μου που ειναι ΣΟΥΠΕΡ και θα σου περισσεψουν και χρηματα B)

Αποφεύγω τα μεταχειρισμένα γενικά. Όχι ότι δε συμφέρουν, αλλά έτσι :D

Edited by ΕΛΛΗΝ
Link to comment
Share on other sites

Το saab ξέχνα το είναι περίπου +10000 ευρω tongue.gif .Πάντος πολύ ωραίο αμάξι με 35 χιλιάρικα είναι το Audi A4 1.8 TFSI 160hp κιολας (μιας και σου αρέσουν τα audi).Είναι απο τις πρώτες μου επιλογές(αν θα έπαιρνα tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.