Jump to content

Recommended Posts

Αν κ το μαύρο δεν το συμπαθή σαν χρωμα!!!γενικά ...το αμάξι είναι στην πένα...πολυ όμορφο ΑΝΕΣΤΗ μπράβο...έχει μια αλητεια :Ρ...το σήμα στο τιμόνι δεν μ άρεσε..τι συμβολίζει;

Φιλικά πάντα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν κ το μαύρο δεν το συμπαθή σαν χρωμα!!!γενικά ...το αμάξι είναι στην πένα...πολυ όμορφο ΑΝΕΣΤΗ μπράβο...έχει μια αλητεια :Ρ...το σήμα στο τιμόνι δεν μ άρεσε..τι συμβολίζει;

Φιλικά πάντα!!!!!

TRANSFORMERS!!!!

ειναι το σημα των autobots και οι κακοι ηταν οι disepticons.

ειχα μεγαλη τρελα και εγω απο μικρος με τα transformers ;p

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Transformers:_The_Movie

φυσικα το 2007 εβγαλαν και την πρωτη ταινια με την υπερτσοντα την μεγκαν φοξ και εγινε λιγο της μοδας αλλα παραμενουν τοπ!

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

Αν κ το μαύρο δεν το συμπαθή σαν χρωμα!!!γενικά ...το αμάξι είναι στην πένα...πολυ όμορφο ΑΝΕΣΤΗ μπράβο...έχει μια αλητεια :Ρ...το σήμα στο τιμόνι δεν μ άρεσε..τι συμβολίζει;

Φιλικά πάντα!!!!!

οπως το ειπε ο Πανος!ειχα τρελα πιτσιρικας με τα τρανσφορμερς γι αυτο το εβαλα.οχι για ομορφια.

Link to comment
Share on other sites

τεσπα για κανα χρονο ακομα πιστευω να το κρατησω.να στε ολοι καλα και να χαιρεστε τα εργαλεια σας!

Αμα θες να κάνουμε τράμπα np!

Link to comment
Share on other sites

αν και καθηστεριμενα ανεβαζω φοτο απο τα warning lights που εγκατεστησα,ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλαρακο μου Θωμα(bbp)που καναμε μαζι την εγκατασταση και στον φιλο COSTAS για τις οδηγιες και τις πολυτιμες πληροφοριες για την κωδικοποιηση!

IMG_0106.jpg

Link to comment
Share on other sites

λαθος ποστ εχει δικιο ο Στελιος :S απο κατω εκανα edit μονος μου και το μετεφερα

Υ.Γ. Τουμπανο το Golf σου. (τα φρένα που φοράς είναι 330x28)

Σε ευχαριστω !! οντος τα φρενα ειναι 330.

Edited by pantazakias
Link to comment
Share on other sites

το δικο μου golfaki εχει

revo stage 2

εξατμηση απο downpipe μεχρι πισω 76Φ

εισαγωγη carbonio

σχαστρα forge κλειστου τυπου

αντιστρεπτικες eibach

τετραπιστονα brembo 335x28 με σωληνακια υψηλης

δισκο πλατο sachs performance

quick shift forge

Φίλε πρέπει να ανοίξεις δικό σου topic, εδώ είναι η παρουσίαση του Golf GTI του Ανέστη. Ας αναλάβει κάποιος Mod να τα μεταφέρει σε ένα νέο topic.

Υ.Γ. Τουμπανο το Golf σου. (τα φρένα που φοράς είναι 330x28)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

σκοτωνει μόνο που το βλέπεις thumbsup.png

υγ είχα την εντύπωση ότι το έχεις δώσει

τελευταια στιγμη το μετανοιωσα και δεν το εδωσα..αν εκανα καλα η κακα ο χρονος θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

μπράβο φίλε Ανέστη όλα σχετικά είναι βεβαια αλλα ουτε και εγώ δεν θα το έδινα τέτοιο golf...

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

τελευταια στιγμη το μετανοιωσα και δεν το εδωσα..αν εκανα καλα η κακα ο χρονος θα δειξει...

Καλά έκανες Ανέστη.Το εργαλείο είναι εκθεσιακό μοντέλο πλέον και δύσκολα το αποχωρίζεσαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε.. νόμιζα οτι το έδωσες. Πολύ χάρηκα που τελικά το κράτησες! Μπράβο και μην το ξανασκευτείς να το δώσεις..

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον οταν και ΑΝ το πουλησεις δωστο στην σωστη τιμη και μην το ξανα σκοτωσεις!!!!

Περιμενουμε και τις φωτο απο το i-phone ;)

Link to comment
Share on other sites

Το αμαξι πουλιθηκε ελπιζω ο νεος ιδιοκτητης του να συνεχισει το θεμα που ανοιξα και να το βλεπω ολο και καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.