Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

μαλλον αυτα τα μοτερ τα εχουν τα αλογα για πλακα,,,,,καημενοι 20βτ...και τφσι,,,,

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί με τα A AMG ή βρήκαν τρύπα και τα παίρνουν τσάμπα ή τα χώνουν για τα γκάζια οπότε τσάμπα τα παίρνουν . . . Είναι πολλοί και έρχονται κατά πάνω μας . . . και παίρνουν τα @@ μας . . . παντός το σασμανάκι τους αλλάζει πολύ ωραία . . . στο μάζεμα η κλοτσιά του δίσκου στις αλλαγές του ακουγόταν ωραία . . . άτιμα αυτόματα . . . αλλάζετε ποιό γρήγορα από τα χέρια μου . . . λυπάμαι και τα συγχρονιζέ απ'το 6άρι μου . . . τον μάζεψα 3-4 και 4-5 ήταν είδη πίσω . . . ζζζζζζΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ ΦΦΦρρρρρρρρρρρρρ . . . ΜΠΑΜ . . .

Και ότι συζητούσα πριν λίγες μέρες με φίλο για δ' αύτα.. :good:

Link to comment
Share on other sites

λολ δοκιμη με 2ρι ασπρο που ουρλιαζε,,  γαματα...για 250 μετρα λογω δρομου....πηγαινε παραααα πολυ καλα,,,,,,αφου δεν ξευτελιστηκαμε παλι καλα..με εσωσε η τετρακινηση και πεταχτηκε χωρις χασιμο χρονου και ημουν με την μικρη.....αυριο το πρωι βαζω προγραμμα στο σασμαν και σηκωνω και την μικρη .,..εφαγε 3 καροτσες.... μου χει σπασει τα νευρα να με πλησιαζουν.το 1.4 ειναι απελπισια μαυρη,,,,

θα το δει ο γιατρος και βλεπουμε τι γινεται....θελω μικρη 450+ να τελιωνει το κακο απτην ριζα.....τωρα η μικρη ειναι κατω και απο 330!!!!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Golf 2 το λεει

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2ρι ναι ειναι σημα κατατεθεν για γκολφ 2...δεν θα με ακουσεις να σχολιαζω εκδοσεις σκοντα πχ...αναφερομαι στα vw παντα....και ηταν πειραγμενο...δεν ξερω καν τι μοτερ φοραγε...και απο σταση!!! λολ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λέει 2άρι, το golf που το λέει;

Στο vwclub εισαι, 2αρι νοειται το golf 2.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζεις ένα φίλο μας πολύ κουλ τύπος με 207 Rallye BT με παροχή για 400++ μοτέρ αλλά λόγω του ότι χρειαζόταν κάποια έξτρα πράγματα ή κάτι να φτιάξει δεν θυμάμαι ακριβώς τι, το είχε σε χαμηλή πίεση στα 320 και κάτι μοτέρ. Πριν 2-3 χρόνια αυτά. Αλλά ο άνθρωπος πάταγε κανονικά και το αμάξι του πήγαινε μια χαρά. Σε κάποια φάση λοιπόν του έκλασε η 3η οπότε μέχρι να το φτιάξει πατούσε φυσικά με 2α γιατί ποιος κάνει πάτημα 4ες, και κάρφωνε κατευθείαν 4η. Έτσι και πατούσε λοιπόν με τίποτα καλούτσικο του πεταγόταν πάνω στην αλλαγή και μέχρι να φουσκώσει το παιδί έκανε καφέ. Χαρά ο άλλος που είναι μπροστά, και απ' την άλλη το παιδί να λέει δε θα φουσκώσω ρε π@@στη ε στο τέλος τον μάζευε και του ριχνε. Μερικά μέτρα παρακάτω να τα λένε οπότε κλασσική ερώτηση από τον άλλον τι φοράς, ε και του κάνει το παιδί φπε. Τι να πει κιόλας? Να πει ότι είναι και ΒΤ? Και γω έτσι θα λεγα που να κάτσεις να δικαιολογείσαι δεν έχω 3η δεν έχω το να δεν έχω τ' άλλο, μου χει κλάσει αυτό κι εκείνο, φπε και τέλος. Βέβαια ακούει ο άλλος το εξτέρναλ και σου λέει τι διάολο, άλλα άντε κάτσε να κάνεις και συζήτηση τώρα στο δρόμο. Έτσι θα λες και συ λοιπόν, μέχρι να σηκώσεις θα λες Κ04! :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa αχ ωρες μετραω.σημερα εχει ολονυχτια....εχω κατεβασει και την τριτη σεζον του defiance και ξεκινω...το πρωι παω επειγοντως στο γιατρο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα απο μια ωραια ανεπισημη μαζωξη ενος αλλου κλαμπ για Vw στο οχ με ολα τα 1400αρια ειδαμε πολυ ωραια πατηματα με πολο σιροκο και αλλα αυτοκινητα....εγω πηρα το χρηστο βολτα και τον νικο και εν αφιλο ακομη του χρηστου και πηγαμε εκει .συν οτι ειδαμε και το πως παει ο χιονουλης με το προγραμματακι πλεον,,,,και με 4 ατομα και με 2 μετα..νομιζω φιλαρακι παραπονο δεν εχεις,,,,θελω να μου πεις αμα ξεκολλαει ετσι η πορσε,,,,

Link to comment
Share on other sites

Με προλαβες ρε μολις μπηκα σπίτι...

 

Αρρωστο...καθε φορα που βγαινουμε παω στην δουλεια σερρυ απο την αυπνια.

 

Τουνελ+χιονουλης+external= ΣΕΞ

 

Πιστέυω εισαι μπροστά απο το πόρσε,2 με 3 αμάξια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

για ανεβαστε βιντεακια με το πως στροφαρρουν τα μοτορια σας να δουμε πανω απο 200 αλογα μοτερ εννοειται...να δουμε στροφαρουμε εδω μεσα η τα ζωα μου αργα και εχουν φυγει τα γρηγορα....τοσα υβριδια εχουμε ας τα δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμούλες χθές
1)Φιλική δοκιμή με Polo GTI Revo Stage 2
https://www.youtube.com/watch?v=AnyruYh2bZc
https://www.youtube.com/watch?v=RMiWoZCc_4o
2) Opel Corsa OPC Hybrid Turbo (ξύλο στα Opel)
https://www.youtube.com/watch?v=A2Y0uv9SVzY
https://www.youtube.com/watch?v=8-vdWJod0vg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest mitsos gti

Καθε παρασκευη σχεδον κατεβαινω με το δικο μου(polo gti)μαμα και με ενα TT γυρο στα 230 προς τα "κατω" για κανιβαλισμους αλλα διαθεση εχουν ελαχιστοι...και στο τελος καταληγουμε να παταμε μεταξυ μας και μετα σουβλακια... :crazy:

 

Οποιος θελει να ερθει παρεα μας πολυ ευχαριστως..θα κανουμε τα πατηματα μας και μετα μασαμπουκες :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Καθε παρασκευη σχεδον κατεβαινω με το δικο μου(polo gti)μαμα και με ενα TT γυρο στα 230 προς τα "κατω" για κανιβαλισμους αλλα διαθεση εχουν ελαχιστοι...και στο τελος καταληγουμε να παταμε μεταξυ μας και μετα σουβλακια... :crazy:

 

Οποιος θελει να ερθει παρεα μας πολυ ευχαριστως..θα κανουμε τα πατηματα μας και μετα μασαμπουκες :drinks:

Τι εννοειτε "κατω"?

Link to comment
Share on other sites

Cls 55 amg v8 compressor 550hp Vs Golf mk7 perf 1stage 332hp.

Σταση φαναρι πεταχτηκε το 55ρι,η διαφορα κλειδωσε μεχρι τα 240 στα 4 αμαξια μπροστα το 55ρι.

Ρολλ 70 πατησε ενα κλικ πρωτο το golf,στα 235 2 αμαξια μπροστα το 55ρι.

Golf mk6 k04 apr δηλωσε 390hp Vs Golf mk7 perf 1stage 332 hp

Πατηματα πολλα,σταση,2ες σε ολα το αποτελεσμα σφαγη.

Χειροκινητα και τα 2

Tt 1.8 tfsi προγραμμα τελικο 212hp Vs ford focus st εθνικη στο γυρνα απο αραχωβα ρολλ 100 μεχρι 230 κολωνα μπροστα το Ττ.

Passat 1.8 125hp Vs Toyota avensis 2005,Εθνικη στην ευθεια της θηβας,μου επαξε φωτα με 140,εκανα δεξια,πατωμα,μεχρι τα 210 ειχαμε κλειδωσει 1.5 μπροστα εγω.

Punto t jet 2ες 50 περιπου μεχρι 160 εφαγα την αρτα και τα γιαννενα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cls 55 amg v8 compressor 550hp Vs Golf mk7 perf 1stage 332hp.

Σταση φαναρι πεταχτηκε το 55ρι,η διαφορα κλειδωσε μεχρι τα 240 στα 4 αμαξια μπροστα το 55ρι.

Ρολλ 70 πατησε ενα κλικ πρωτο το golf,στα 235 2 αμαξια μπροστα το 55ρι.

Golf mk6 k04 apr δηλωσε 390hp Vs Golf mk7 perf 1stage 332 hp

Πατηματα πολλα,σταση,2ες σε ολα το αποτελεσμα σφαγη.

Χειροκινητα και τα 2

Tt 1.8 tfsi προγραμμα τελικο 212hp Vs ford focus st εθνικη στο γυρνα απο αραχωβα ρολλ 100 μεχρι 230 κολωνα μπροστα το Ττ.

Passat 1.8 125hp Vs Toyota avensis 2005,Εθνικη στην ευθεια της θηβας,μου επαξε φωτα με 140,εκανα δεξια,πατωμα,μεχρι τα 210 ειχαμε κλειδωσει 1.5 μπροστα εγω.

Punto t jet 2ες 50 περιπου μεχρι 160 εφαγα την αρτα και τα γιαννενα.

 

poy bre αυτα...αθηνα ενα μυνημα να ερθω να πατησω εγω απο περιεργεια τιποτα με το μερσεντες.......αφου ξερεις με σοβαρα συνολα δοκιμαζω μονο...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.