Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Εκδρομή 2009

Recommended Posts

μολις εφτασα και εγω....περασαμε τελεια αν εξεραισω τις 2 κλησεις που εφαγα.. fire.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

με το που πατησα καλαμπακα 80 ευρωπουλα για τα προβολακια...Φανη την επομενη φορα θα παρεις εσυ

αυτοκινητο.. tongue.gif:)

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω οτι μιλάει το ποτό....... :o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εεεεεεεε........ ήταν όχλος από ποτά!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις εφτασα και εγω....περασαμε τελεια αν εξεραισω τις 2 κλησεις που εφαγα.. fire.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

με το που πατησα καλαμπακα 80 ευρωπουλα για τα προβολακια...Φανη την επομενη φορα θα παρεις εσυ

αυτοκινητο.. tongue.gif:o

Ε... δεν το πιστευω.

Δεν σε πηγε καλα το ΣΚ Χρηστο.

Εεεεεεεε........ ήταν όχλος από ποτά!!!

Δεν μιλαω.Παω να ξαπλωσω για να γραψω μετα με ορεξη.

Ενα μονο θα παω.

Το υποβρυχιο μου βγηκε νικητης.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω οτι μιλάει το ποτό....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν μπορω να το πιστεψω... :lol: :lol: :lol:

μολις εφτασα και εγω....περασαμε τελεια αν εξεραισω τις 2 κλησεις που εφαγα.. fire.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

με το που πατησα καλαμπακα 80 ευρωπουλα για τα προβολακια...Φανη την επομενη φορα θα παρεις εσυ

αυτοκινητο.. tongue.gif:lol:

η δευτερη??? tongue.giftongue.giftongue.gif

Εεεεεεεε........ ήταν όχλος από ποτά!!!

συνηλθες??? :o :o :lol:

Δεν μιλαω.Παω να ξαπλωσω για να γραψω μετα με ορεξη.

Ενα μονο θα παω.

Το υποβρυχιο μου βγηκε νικητης.

πηγαινε ξαπλωσε Δημητρη γιατι μιλαει ακομα το υποβρυχιο..... :lol: :lol: :lol:

μιλησα με καποιους το μεσημερι(δεν μπορει να μην μαθαινα νεα..... :lol: :lol: :lol: ),και καταφεραν να με κανουν ....... :lol: :lol: :lol:

χαρικα που περασατε καλα.......στεναχωρηθηκα που δεν ημουν εκει......

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ζητώ χίλια συγγνώμη που δεν μπόρεσαν να παρευρεθώ, δυστυχώς με καθήλωσε μια άτιμη ίωση στο κρεβάτι και δεν μπορούσα τίποτα να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Απλά τέλεια!!!

Περάσαμε πάρα πάρα πάρα πολύ καλά!!!

Ελπίζω να επιστρέψαμε όλοι πίσω καλά και χωρίς απρόοπτα!!!

Τα υπόλοιπα αύριο. Πάω να την πέσω με την μια. tongue.gif

Συγχαρητήρια σε όλους όσους έτρεξαν για να είναι όλα όσο καλύτερα γίνονταν. ¶ντε και στην επόμενη ακόμη καλύτερα... και ακόμη περισσότεροι... :o

Καλό βράδυ και καλή ξεκούραση!!! :o

Link to comment
Share on other sites

μολις εφτασα και εγω....περασαμε τελεια αν εξεραισω τις 2 κλησεις που εφαγα.. fire.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

με το που πατησα καλαμπακα 80 ευρωπουλα για τα προβολακια...Φανη την επομενη φορα θα παρεις εσυ

αυτοκινητο.. tongue.gif:lol:

μια χαρα εισαι!εγω με το που εβγαινα απο Πρεβεζα 300 εφαγα για τη πινακιδα. :o:o:lol::lol:

μπηκε καλα ο μηνας.....

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα εισαι!εγω με το που εβγαινα απο Πρεβεζα 300 εφαγα για τη πινακιδα. :o:o:lol::lol:

μπηκε καλα ο μηνας.....

γιατί βρε Τόλη? Δεν είχε μπροστινή πινακίδα????

Link to comment
Share on other sites

Τι γκανεμιά αυτή ρε παιδιά!!!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω όλοι να φτάσανε όλοι με ασφάλεια σπίτια τους.

Link to comment
Share on other sites

γιατί βρε Τόλη? Δεν είχε μπροστινή πινακίδα????

Αστα Λευτερη,τη πατησα σαν μαλ@κας.Απο τη χαρα μου και γενικα μεσα στο νταβαντουρι που γινοταν ξεχασα να τη βαλω..

Απο πισω μου ερχοταν και ο Γιαννης GOLF 2 και την εφαγε και εκεινος!Και ποσοι αλλοι ειναι ακομα που δεν το λενε!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια για τη διοργανωση !!! Απλα φοβερα .... Ελπιζω να σας αρεσε το νησι μου κ να που να το δειτε το καλοκαιρι ... Εφτασα κ γω με ασφαλεια κ το φαρο σε λειτουργια , ειχε λιγη κινηση...

και παλι ΜΠΡΑΒΟ ..... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....

Link to comment
Share on other sites

Αστα Λευτερη,τη πατησα σαν μαλ@κας.Απο τη χαρα μου και γενικα μεσα στο νταβαντουρι που γινοταν ξεχασα να τη βαλω..

Απο πισω μου ερχοταν και ο Γιαννης GOLF 2 και την εφαγε και εκεινος!Και ποσοι αλλοι ειναι ακομα που δεν το λενε!

Tι να πώ... Εγώ την πάτησα και κρεβατόθηκα με πυρετό και βήχα :lol: χάλη μάβρο...

Link to comment
Share on other sites

Σε ολο το δρομο ενα μπλοκο δεν ειδα ... Κ σας ρε παιδια σας ματιασανε .... Ο lupakos κ ο svouras φταινε φαγωθηκαν με μας τα καλα παιδια τους αστυνομους....

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

i'll be there tomorrow :lol:

Λευτερη δεν μου τα λες καλα.

Στις 21.00 του Σαββατου μας λες οτι θα εισαι αυριο Λευκαδα και μετα μας λες για ιωση??? :thumbsup::whistling:

Δεν κανουν ετσι οι Ηπειρωτες.

Εμεις ειμαστε σπαθια.

Τα ειπα και με τον Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη δεν μου τα λες καλα.

Στις 21.00 του Σαββατου μας λες οτι θα εισαι αυριο Λευκαδα και μετα μας λες για ιωση??? :lol::thumbsup:

Δεν κανουν ετσι οι Ηπειρωτες.

Εμεις ειμαστε σπαθια.

Τα ειπα και με τον Dogo.

Πίστευα ότι θα μπορούσα!

Link to comment
Share on other sites

κανει βλακειες ο νταρκ!!!καθεται με το φανελακι μεσα στο κρυο 2 ωρες κ καθαριζε τα αμαξια!!!!ηρωας!!!φανελακι!!!!!!!κ κρυο!

Link to comment
Share on other sites

το ξερουμε.....δεν χρειαζεται να το λετε συνεχεια....γμτ την γκαντεμια μου μεσα.... new_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο σημείο αυτό να ευχαριστήσουμε όλα τα μέλη που ήρθαν και συμμετείχαν με οποιονδήποτε τρόπο και σε αυτή την Πανελλήνια Συνάντηση!!!

Είχαμε ωραίες, διασκεδαστικές, μοναδικές, καταπληκτικές, τρελές, γευστικές (και άλλα... ) στιγμές!

Μα πάνω απο όλα... είχα την μοναδική εμπειρία να δω τον Σωτήρη να κοιμάται ... και να μου λέει για τον Kaspersky!!! Έπινε καθαρό οινόπνευμα...!!!!

Το υποβρύχιο του παγουρίστα βυθίστηκε στα ρηχά... μια και ... ήπιε τα μισά ποτά απο τις άλλες φορές... Οπότε ας το παίζει... νικητής!!!! Δεν ξεχνώ όμως ότι τα Ιωάννινα πάθανε πανολεθρία μια και το μισό υποβρύχιο... κοιμόταν πάνω στην καρέκλα μη μπορώντας να "σηκώσει" το περισκόπιο του....!!!! Τους τίναξε η βόμβα παλιάς σχολής νετρονίων - αλκοόλης - τζόνυ...

Σίγουρα νίκησε το τραπεζάκι με τις όμορφες υπάρξεις... και τις North....

Επίσης να πω ότι ο Alpha πρέπει να έχει backup ηχολήπτη... μοντέρ... τρακτέρ .... και δεν ξέρω τι άλλο!!! Ο Νικολάκης ήταν ένας απο τους αδύναμους κρίκους!!!

Ενώ το αδύναμο χούλα χουπ... (ακά doggy) το πείραξε το καλαμπόκι του πρωϊνού σάντουιτς....

Ντούμα... ήσουν καλό παιδί εσύ.... δεν έχω να πω τίποτα... εκτός απο το γιατί το πρωί του Σαββάτου έφυγες με σκισμένο πουκάμισο...????????

Svouras έμαθα... ότι σβουρίχτηκες και εσύ το βράδυ του Σαββάτου... έμαθα ότι έκανες τρελίτσες στο δωμάτιο... αληθεύει;;;;;

Ευχαριστούμε και τους πιλότους της επιστροφής Ελευθερία, Αντώνη, Σπύρο και Ανδρεα ... που μετέφεραν τους "τραυματίες" μας από τον χώρο της υποβρύχιας ναυμαχίας πίσω στην μονάδα.... "ολικής επαναφοράς"!!!!!

Ευχαριστούμε και τον Γιώργο απο την Καρδίτσα για τα ωραία πυροτεχνήματα που είδαμε έξω απο το People... Γιώργο όμως την άλλη φορά να μας το πεις γιατί οι αδύναμοι κρίκοι νομίζουν ότι βλέπανε όνειρο... αχχαχαχαχαχαχαχα

Πάντως στην Λευκάδα έμαθα νέες προτάσεις... "γίνεται της..... Π/άνας"

Οι κάτοικοι πάντως θα μας θυμούνται λόγω της ομάδας μπάσκετ που έπαιζε με το αλογάκι για μικρά παιδιά...

Αυτά προς το παρόν.... από την Λευκάδα... Ραντεβού στην Αθήνα για τα υπόλοιπα σχόλια... Τώρα πάω να μαζέψω κι εγώ τα κουμπιά μου.. και να θυμήσω στον Σωτήρη τι ήθελε να πει... "κατά δεύτερο"...

Φωτογραφίες μπορείτε να βάζετε εδώ... εδώώώώώώώώώώώ είπαμε!!!!

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!

Προετοιμαστείτε για Φεβρουάριο - Μάρτιο 2010!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαω.Παω να ξαπλωσω για να γραψω μετα με ορεξη.

Ενα μονο θα παω.

Το υποβρυχιο μου βγηκε νικητης.

Όντως τα υποβρύχιά σου μας γ...σαν!!! Ρε Μήτσο πόσα ήπια; Θυμάμαι 5 αλλά μετά έχω κενά μνήμης...

Στο σημείο αυτό να ευχαριστήσουμε όλα τα μέλη που ήρθαν και συμμετείχαν με οποιονδήποτε τρόπο και σε αυτή την Πανελλήνια Συνάντηση!!!

Είχαμε ωραίες, διασκεδαστικές, μοναδικές, καταπληκτικές, τρελές, γευστικές (και άλλα... ) στιγμές!

Το υποβρύχιο του παγουρίστα βυθίστηκε στα ρηχά... μια και ... ήπιε τα μισά ποτά απο τις άλλες φορές... Οπότε ας το παίζει... νικητής!!!! Δεν ξεχνώ όμως ότι τα Ιωάννινα πάθανε πανολεθρία μια και το μισό υποβρύχιο... κοιμόταν πάνω στην καρέκλα μη μπορώντας να "σηκώσει" το περισκόπιο του....!!!! Τους τίναξε η βόμβα παλιάς σχολής νετρονίων - αλκοόλης - τζόνυ...

Επίσης να πω ότι ο Alpha πρέπει να έχει backup ηχολήπτη... μοντέρ... τρακτέρ .... και δεν ξέρω τι άλλο!!! Ο Νικολάκης ήταν ένας απο τους αδύναμους κρίκους!!!

Ενώ το αδύναμο χούλα χουπ... (ακά doggy) το πείραξε το καλαμπόκι του πρωϊνού σάντουιτς....

Καταρχήν θα πάρω το Νίκο και θα πάμε να εγγραφούμε στους Ανώνυμους Αλκοολικούς να γίνουμε καλά.

Κατά 2ον ρε συ, το σάντουιτς ποιος το παρείγγειλε; Τι είχε μέσα; Ποιος το πλήρωσε; Σε ποιον χρωστάω;

Μπορώ να πω με βεβαιότητα πλέον πως το ουίσκι με πειράζει οπότε να μου λείπει από εδώ και στο εξής.

Όπως είπα πριν, θυμάμαι 5 υποβρύχια, θυμάμαι 4 haig, 1 chivas και τον doumasj να με ποτίζει με ένα μπουκάλι (μάλλον ουίσκι) στο στόμα... τι άλλο ήπια θυμάται κανείς να μου πει;

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον Ανδρέα που με μάζεψε και με γύρισε στο ξενοδοχείο για να κοιμηθώ...

Να ευχαριστήσω θερμότατα τον Κοσμά που ήταν νηφάλιος την Κυριακή και κατάφερε να μιλήσει για λογαριασμό των μεθυσμένων του Δ.Σ. (εμένα και του Σωτήρη δλδ) και τα έβγαλε όλα εις πέρας.

Κοσμά θα πρέπει σε επόμενη συνάντηση του Δ.Σ. να θέσουμε όρο πως τα μέλη του Δ.Σ. δεν θα πίνουν στις εκδρομές... μέχρι 2 ποτά tongue.gif

Και φυσικά να ευχαριστήσω όλους εσάς που ήρθατε και διασκεδάσατε μαζί μας όλοι και περάσαμε τόσο καλά!

Και τέλος να σας ζητήσω από όλους συγγνώμη γιατί μετά την παρουσίαση που κάναμε, χάθηκα... αλλά ειλικρινά δεν μπορούσα να σταθώ οπότε πήγα και κοιμήθηκα για να μπορέσω να αντέξω και να επιστρέψω Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεε........ ήταν όχλος από ποτά!!!

Λεςςςςςςςςςςςςςς μπαααααααααααα δεν σε πιστευω :lol::lol::lol::lol:

Δεν μιλαω.Παω να ξαπλωσω για να γραψω μετα με ορεξη.

Μετα απο τοοοοσες καταδυσεις εχεις και ορεξη για γραψιμο (κοιτα ποιος μιλαει)!!!!!

Σε ολο το δρομο ενα μπλοκο δεν ειδα ... Κ σας ρε παιδια σας ματιασανε .... Ο lupakos κ ο svouras φταινε φαγωθηκαν με μας τα καλα παιδια τους αστυνομους....

Ναι καλα :D εγω και ο lupakos φταιμε για οοοοοοοοοοοοοοολα :lol::lol:

Svouras έμαθα... ότι σβουρίχτηκες και εσύ το βράδυ του Σαββάτου... έμαθα ότι έκανες τρελίτσες στο δωμάτιο... αληθεύει;;;;;

Μπααααα ψεματα λενε που τετοια τυχη :D αλλααααααααααα :whistling::whistling: για την επομενη φορα B)

Όντως τα υποβρύχιά σου μας γ...σαν!!! Ρε Μήτσο πόσα ήπια; Θυμάμαι 5 αλλά μετά έχω κενά μνήμης...

Καταρχήν θα πάρω το Νίκο και θα πάμε να εγγραφούμε στους Ανώνυμους Αλκοολικούς να γίνουμε καλά.

Κατά 2ον ρε συ, το σάντουιτς ποιος το παρείγγειλε; Τι είχε μέσα; Ποιος το πλήρωσε; Σε ποιον χρωστάω;

Μπορώ να πω με βεβαιότητα πλέον πως το ουίσκι με πειράζει οπότε να μου λείπει από εδώ και στο εξής.

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον Ανδρέα που με μάζεψε και με γύρισε στο ξενοδοχείο για να κοιμηθώ...

Να ευχαριστήσω θερμότατα τον Κοσμά που ήταν νηφάλιος την Κυριακή και κατάφερε να μιλήσει για λογαριασμό των μεθυσμένων του Δ.Σ. (εμένα και του Σωτήρη δλδ) και τα έβγαλε όλα εις πέρας.

Κοσμά θα πρέπει σε επόμενη συνάντηση του Δ.Σ. να θέσουμε όρο πως τα μέλη του Δ.Σ. δεν θα πίνουν στις εκδρομές... μέχρι 2 ποτά tongue.gif

Και φυσικά να ευχαριστήσω όλους εσάς που ήρθατε και διασκεδάσατε μαζί μας όλοι και περάσαμε τόσο καλά!

Και τέλος να σας ζητήσω από όλους συγγνώμη γιατί μετά την παρουσίαση που κάναμε, χάθηκα... αλλά ειλικρινά δεν μπορούσα να σταθώ οπότε πήγα και κοιμήθηκα για να μπορέσω να αντέξω και να επιστρέψω Αθήνα.

Κωστακη δεν ξερω για σενα αλλα εγω σταματησα να μετραω στα 6!!!!! Πρεπει να κανουμε group A.A. therapy μετα απο καθε Πανελληνια :lol:

Link to comment
Share on other sites

η δευτερη??? tongue.giftongue.giftongue.gif

η δευτερη ηταν στη καλαμπακα την πρωτη την εφαγα μολις φτασαμε στο νησι...με σταματησε για τα φιμε αλλα

τελικα με εγραψε για το διπλωμα οτι δεν το ειχα μαζι μου...80ευρω κ αφαιρεση διπλωματος για 10 μερες

ηταν η κλιση για τα φιμε B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.