Jump to content
activious

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

την Κυριακη 25 Οκτωμβριου στις 11:00 θα βρεθουμε στο parking του Λιμενικου Σωματος στην παραλια του Βολου.....

μολις μαζευτουμε θα παμε για να πιουμε το καφεδακι μας ή και να φαμε την βαφλα μας... tongue.giftongue.giftongue.gif στο "haagen dazs" το οποιο βρισκεται στην παραλια του Βολου..μετα οσοι το θελουν μπορουμε να συνεχισουμε με τσιπουρακι.... ;) ;) ;)

θα περιμενουμε με χαρα να δουμε οσα μελη απο την κεντρικη Ελλαδα (και οχι μονο) μπορεσουν να ερθουν μιας και ειναι η πρωτη συναντηση του "δευτερου κυκλου" συναντησεων......

εγω εννοειτε πως θα ειμαι εκει..... B):thumbsup::D

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα και αν μας κάνει και καλό καιρό θα προτιμίσω μια βάφλα με παγωτό όπως μόνο τα Haagen Dazs ξέρουν! ;)

Και για τσιπουράκι μετά δεν λέω όχι...

Δηλώστε συμμετοχές με τον γνωστό τρόπο αν και σας περιμένουμε όλους να τα πούμε από κοντά και να θέσουμε τις βάσεις του "δεύτερου κύκλου" συναντήσεων όπως το ονόμασε ο Παναγιώτης. Οι πιο παλιοί θυμούνται πως πριν 2 χρόνια από την ίδια αφετηρία είχαμε ξεκινήσει τον "πρώτο κύκλο" συναντήσεων. Τώρα όλοι μαζί πάμε ένα ακόμα βήμα μπροστά!

Υ.Γ.: Μήπως εννοείς το parking του ΟΛΒ (Οργανισμού Λιμένος Βόλου) αντί του ΛΣ;

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω κι εγω παιδια να ειμαι εκει,ειχα κανονισει βεβαια κατι για την κυριακη, αλλα μπορω να το αλλαξω..

δεν ξερω αν θα μπορεσω να ειμαι απο το πρωι εκει, μαλλον στην πορεια θα μπω στην παρεα! αν αλλαξει κατι, θα σας ενημερωσω.

ελα η κεντρικη ελλαδα να οργανωνεται!!!

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεσω να ξυπνησω τοσο νωρις την Κυριακη θα ερθω και εγω αλλιως (οπως ειπε και ο γιατρος) θα σας βρω αργοτερα.... :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα και αν μας κάνει και καλό καιρό θα προτιμίσω μια βάφλα με παγωτό όπως μόνο τα Haagen Dazs ξέρουν! :wacko:

Και για τσιπουράκι μετά δεν λέω όχι...

Δηλώστε συμμετοχές με τον γνωστό τρόπο αν και σας περιμένουμε όλους να τα πούμε από κοντά και να θέσουμε τις βάσεις του "δεύτερου κύκλου" συναντήσεων όπως το ονόμασε ο Παναγιώτης. Οι πιο παλιοί θυμούνται πως πριν 2 χρόνια από την ίδια αφετηρία είχαμε ξεκινήσει τον "πρώτο κύκλο" συναντήσεων. Τώρα όλοι μαζί πάμε ένα ακόμα βήμα μπροστά!

Υ.Γ.: Μήπως εννοείς το parking του ΟΛΒ (Οργανισμού Λιμένος Βόλου) αντί του ΛΣ;

ελπιζω ο νεος κυκλος συναντησεων να ειναι τοσο πετυχιμενος οσο και ο πρωτος που ειχε αναλαβει ο Φανης.... ;););)

αυτο ειναι το παρκινγκ Φανη.

θα προσπαθησω κι εγω παιδια να ειμαι εκει,ειχα κανονισει βεβαια κατι για την κυριακη, αλλα μπορω να το αλλαξω..

δεν ξερω αν θα μπορεσω να ειμαι απο το πρωι εκει, μαλλον στην πορεια θα μπω στην παρεα! αν αλλαξει κατι, θα σας ενημερωσω.

ελα η κεντρικη ελλαδα να οργανωνεται!!!

κανονισε...... tongue.giftongue.gif

αν μπορεσω να ξυπνησω τοσο νωρις την Κυριακη θα ερθω και εγω αλλιως (οπως ειπε και ο γιατρος) θα σας βρω αργοτερα.... ;)

και εσυ κανονισε.ειναι σημαδιακη συναντηση.πρεπει να ειμαστε ολοι εκει.......ξερετε γιατι.....1 ωρα λιγοτερος υπνος..... :wacko::o;)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειμαι αθηνα θα ερθω αλλα δεν θελω καφε.

μονο μπυρα μπαινει στην καταπιονα μου..

χαχα

activious θα σου φερω κ πατατακια :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειμαι αθηνα θα ερθω αλλα δεν θελω καφε.

μονο μπυρα μπαινει στην καταπιονα μου..

χαχα

activious θα σου φερω κ πατατακια :rolleyes:

αυτα ειναι.ελα γιατι πρεπει ν μιλησουμε και για το θεμα το αλλο που λεγαμε......βρηκα ακρη.... ;):whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας, παιζει και εγω να ερθω γιατι ρεπαρω

ελα να τα πουμε....

να πω οτι η συναντηση θα γινει μεσα στο παρκινγκ........ :huh: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

καλα τι να πω 11 Η ΩΡΑ?? rocket.gif ουτε ο ηλιος δεν θα εχει βγει και μια ωρα λιγοτερο υπνος

παει ο κυριακατικος υπνος ;):lol:

ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΚ ΤΟΥ smart outlet ΣΤΙΣ 10 Η ΩΡΑ

10κ20 ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΟ (να δουμε αν κουνιουνται οι βαρκες) ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ

Link to comment
Share on other sites

ελα να τα πουμε....

να πω οτι η συναντηση θα γινει μεσα στο παρκινγκ........ :DB) B)

Όποιος έρθει 1ος πληρώνει τα περισσότερα!!!!!

Πάντως αυτό το HAAGEN πολύ πρωτοτυπία :D:D:D

Αντε Acti θα ξεκινήσουμε τη μέρα με ζεστή σοκολάτα και johnnie....ξέρεις εσύ :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου activious θα ειμαι και εγω εκει με ή χωρις παρεα.... χι χι χι χι tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

αυτο ελλειπε....εισαι VIP..... ;) ;) ;)

καλα τι να πω 11 Η ΩΡΑ?? rocket.gif ουτε ο ηλιος δεν θα εχει βγει και μια ωρα λιγοτερο υπνος

παει ο κυριακατικος υπνος :D:D

ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΚ ΤΟΥ smart outlet ΣΤΙΣ 10 Η ΩΡΑ

10κ20 ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΟ (να δουμε αν κουνιουνται οι βαρκες) ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ

:):D :D

θα κοιμηθουμε στο παρκινγκ οταν φτασουμε :lol: :lol: :lol:

Όποιος έρθει 1ος πληρώνει τα περισσότερα!!!!!

Πάντως αυτό το HAAGEN πολύ πρωτοτυπία :lol::lol::lol:

Αντε Acti θα ξεκινήσουμε τη μέρα με ζεστή σοκολάτα και johnnie....ξέρεις εσύ ;)

ουπς.... B) B) ^_^

Link to comment
Share on other sites

και εσυ κανονισε.ειναι σημαδιακη συναντηση.πρεπει να ειμαστε ολοι εκει.......ξερετε γιατι.....1 ωρα λιγοτερος υπνος..... :):D:D
καλα τι να πω 11 Η ΩΡΑ?? rocket.gif ουτε ο ηλιος δεν θα εχει βγει και μια ωρα λιγοτερο υπνος

παει ο κυριακατικος υπνος :D:D

ρε παιδια μηπως κανετε ενα μικρο λαθακι κ οι δυο?? 1 ωρα περισσοτερος υπνος ειναι, οποτε ειμαστε αρχοντες!! tongue.gif

τελικα θα ερθω απο το πρωι κ γω, οποτε αρχικα smart outlet στη λαρισα κ επειτα βουρρρρρ για βολο!!

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να πεταχτω κ εγω απο Θεσ/νικη για ενα καφεδακι μιας κ υπηρετησα την μαμα πατριδα στο Βολο . . .

Με χαλαει λιγο η ωρα αλλα τι να κανω? θα Προσπαθησω!!!! ΝΙΚ-45** Μαυρο Golf 6

Ψαχνω ενα αρσενικο 6άρι να ζευγαρωσω την Γκόλφω μου οποιος εχει περιμενω Msg!!!!

:wacko::wacko::wacko::D:D:D:D

Edited by Speedy
το φόρουμ το διαβάζουν και άγνωστοι !
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μηπως κανετε ενα μικρο λαθακι κ οι δυο?? 1 ωρα περισσοτερος υπνος ειναι, οποτε ειμαστε αρχοντες!! tongue.gif

τελικα θα ερθω απο το πρωι κ γω, οποτε αρχικα smart outlet στη λαρισα κ επειτα βουρρρρρ για βολο!!

οποτε δεν υπαρχει προβλημα........ολοι εκει..... ;) ;) ;)

Θα προσπαθησω να πεταχτω κ εγω απο Θεσ/νικη για ενα καφεδακι μιας κ υπηρετησα την μαμα πατριδα στο Βολο . . .

Με χαλαει λιγο η ωρα αλλα τι να κανω? θα Προσπαθησω!!!! ΝΙΚ-45** Μαυρο Golf 6

Ψαχνω ενα αρσενικο 6άρι να ζευγαρωσω την Γκόλφω μου οποιος εχει περιμενω Msg!!!!

:wacko::wacko::wacko::D:D:D:D

θα σε περιμενουμε.......

αν δεν βρεις να το :wub: με 6 αρι ....ολο και καποιο 5αρι θα βρουμε...... :lol: :lol: :lol:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Σωστα φιλε Speedy. . . Λαθος μου!

κανενα παλιο αυτοκολλητακι του Club θα εχει κανεις? το νεο το εχω φορεμενο...

Αυτοκόλλητα θα έχω εγώ , μετά απο αυτή την πέμπτη μάλλον .... εαν ειναι μιλάμε τότε :D

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τα νεα του Βολου...

ολο το βραδυ εβρεχε ...πολυ βροχη ομως...... ^_^:( :(

τωρα 1 ωρα πριν την συναντηση εχει εναν ηλιο και μια ζεστη αλλο πραγμα..... ;) ;) ;)

οποτε κανενας λογος ανησυχιας....

Link to comment
Share on other sites

τα νεα του Βολου...

ολο το βραδυ εβρεχε ...πολυ βροχη ομως...... :ninja::lol: :lol:

τωρα 1 ωρα πριν την συναντηση εχει εναν ηλιο και μια ζεστη αλλο πραγμα..... :lol::D :D

οποτε κανενας λογος ανησυχιας....

Πάντως την βροχή δεν την γλυτώσαμε! Μετά τα τσιπουράκια με χάλασε λίγο η βροχή. Και δυστυχώς σε ορισμένα σημεία ο δρόμος κράταγε πολύ νερό. Ελπίζω να μην αντιμετωπίσατε προβλήματα στην επιστροφή σας.

Link to comment
Share on other sites

Η βροχη ξεκινησε λιγα Χλμ εξω απο τον Βολο και σταματησε οταν εφτασα σπιτι μου... μετα την εξοδο 2 της Λαρισας μεχρι την Κατερινη οι γυαλοκαθαριστηρες στο τερμα και η ορατοτητα κατω απο 10 μετρα. το καλο ηταν οοτι δεν ειχε κινηση και μπορουσαμε να αφηνουμε αποστασεις, Ανωτατο οριο ταχυτητας 50χλμ/ωρα. Προς Αθηνα τι εγινε?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.