Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλωσόρισες Νίκο στην παρέα μας! Το red champion είναι για τον Θρύλο ή για το αμάξι σου;

Ευχαριστώ!!!

Το αμάξι είναι καφέ οπότε το "red champion" είναι για Ολυμπιακό, Ferrari, Liverpool και λοιπές κόκκινες "καταστάσεις"!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε παιδιά, καλά ποσταρίσματα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας με λενε Ευτύχη Μαντά, είμαι 19 χρονών και δουλεύω σαν εικονολήπτης ενώ είμαι κάτοχος radio στα FM.

Έχω ενα VW Polo 6n2 και είναι ουσιαστικά το πρώτο μου αμάξι. Αυτό το διάστημα μένω Ν.Φιλαδέλφεια (Αθήνα) ενώ σαν μόνιμη κατοικία έχω την Τρίπολη.

Καλές βόλτες

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες αδερφέ και ήρεμα γιατί δεν έχεις λάστιχα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους του συμφορουμίτες/ισες.

Αυτό είναι το πρώτο μου post και ελπίζω να μην έκανα 'πατάτα' στο postάρισμα (δεν τα πάω καλά με τα forums)

Ορισμένα στοιχεία:

Όνομα: Βασίλης

Ηλικία: 39

Αυτο: Golf+ TSi του 2007 χωρίς ιδιαίτερες βελτιώσεις καθόσον αγοράστηκε ως 2ο, για τις αστικές μετακίνησεις και χρησιμοποιείται κυρίως από την συμβία.

Εύχομαι ασφαλή και απροβληματιστά χλμ σε όλους

ΒΣ

ΥΓ: Πάντως τις βελτιώσεις των 200αριών+ τις διαβάζω και πολύ τις 'λιγουρεύομαι'....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε Ευτύχη και Βασίλη, καλά ποσταρίσματα. Βασίλη μια χαρά τα πήγες, άλλωστε κανείς μας δεν γενήθηκε μαθημένος! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ειρθατε παιδες, Mistoso δεν με στριβουν τα λαστιχα εγω τα στριβω οποτε κ με σαμπρελα οδηγαω αμα λακει tongue.gif

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Όνομα: kostas

Επάγγελμα: mixanikos

Ηλικία: 23

Αυτοκίνητο: vw golf mk3 cabrio 2.0 ABA turbo (neuspeed)

Αναρτήσεις & Ζάντες:

Bilstein

17" kosei & 205/40/17 pireli

ICE:

Πηγή: audiovox 7" touchscreen

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κώστα καλά ποσταρίσματα!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κ από εμένα,έχω ένα μήνα στο forum κ αποφάσισα να συστηθώ κ γω επίσημα.. είμαι ο Γιώργος (iohokahey)..έχω ενα γκολφάκι 5άρι fsi που φυσάει :lol: ..χρώματος μαύρου..μερικές εξωτερικές βελτιώσεις (κ συνεχίζω!!)..αυτά..α!! κ είμαι 25 χρονών εγώ κ 4 το καμάρι μου με 107.000χλμ..

Υ.Γ. κ ανήκω στους βόρειους του club μιας κ Δραμινός..

Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα παιδια..

Λεγομαι Γιαννης ειμαι 24 χρονων απο Καβαλα και εχω δικο μου συνεργειο.

Σε 36 μερες περιμενο να ερθει το αμαξακι μου (Scirocco), λες και ειμαι στο στρατο και μετρω μερεσ να απολυθω....

Θα γινουν πολλες αλλαγες, ειδη ειναι πολλα πραγματα στο υπογειο, π.χ. η 19αρες Kosei... H&R ρυθμιζομενη αναρτηση...και πολλα αλλα.

Θα τα δειτε σε καμια συναντηση.

Δε μου λετε, καθε ποτε γινονται συναντησεις? (θεσσαλονικη)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Γιάννη! Προς το παρόν υπάρχει μια αναστολή στις συναντήσεις της Θεσσαλονίκης αλλά σίγουρα θα μαζευτεί όλο το club στο VW festival στις 9 & 10 Μαΐου όπως μπορείς να δεις και στις προτάσεις για συναντήσεις, από Κεντρική-Δυτική Μακεδονία.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολοι σας παίδες και σας εύχομαι καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!!

Καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες μας & βεβαίως βεβαίως να σας δούμε και σε κάποια συνάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

όνομα:Γιάννης

τούτου:golf 5 tsi

ρε παιδιά είναι λίγο χαοτικά εδώ μέσα!!!δεν υπάρχει κάνα club για βόρεια ελλάδα?

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Γιαννη και καλα ποσταρισματα.

Που το ειδες το χαοτικα?

Απο που εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου και σε εσένα αρχηγέ μου!!

Από θεσσαλονίκη είμαι!!!ρε φιλε έχει 500 topic και αλλα 1000 sub topic!!!έχω αρχίσει και ζαλίζομαι!!

ίσως εσύ ασχολείσαι καιρό και το έχεις συνηθίσει αλλα για εμενα πρώτη φορα μου φάνηκε λίγο μπερδεμένο!!!

μπορεί να φταίει και η πρώτη φορα ............ τι να πω

Απαγορευονται τα greeklish

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.