Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας παιδια με λενε Γιωργο και ειμαι 34 χρονων, μετα απο πολλες αλλαγες αυτοκινητων βρισκομαι στην ευχαριστη θεση να ειμαι κατοχος ενος Beetle 1.8T.

Aν και δεν ειχα στο προγραμμα αλλαγη αυτοκινητου μετα απο μια ατυχη στιγμη βγηκα στην αγορα να ψαξω και μπορω να πω με σιγουρια οτι δεν το μετανιωσα. Aνεκαθεν μου αρεσε το beetlaki ενταξει το mk1 ειναι θρυλος δεν εχω λογια να το περιγραψω αλλα και το mk2 το οποιο και εχω ηταν το αγαπημενο μας απο την πρωτη μερα παρουσιασης του εννοω τον εαυτο μου και την γυναικα μου και ετσι χωρις πολλη σκεψη το αγορασαμε.

Aυτα... ελπιζω να με γνωρισετε καλυτερα μεσα απο τι δικτυακες μας συζητησεις αλλα και προσωπικα μεσα απο εκδηλωσεις του Club.

Link to comment
Share on other sites

doggy κάτι μου θύμισες τώρα για το 6ο Σ.Π και ειδικά για τον πρώτο λόχο... πρίν μερικά χρονάκια...

Λοιπόν Παύλος στο όνομα 31 "Μαρτίων", απο Γιάννενα και απο δουλειά, ότι η πλειοψηφία εδώ της πόλης.. Δημ. Υπάλληλος (δε βαριέσαι..).

Από αυτοκίνητο, είχα παλιά ένα Vento το έδωσα και πήρα ένα Golf IV Pacific 1.4 πρίν ενάμιση χρόνο. Επίσης υπάρχει και ένα Passat 1.6 δύο χρονών σε δέκα μέρες και η αδερφή μου έχει ένα Polo τριών ετών (άσχετο).

Αυτά..

VW Lover...

Link to comment
Share on other sites

Guest jimgas

kalispera paidia!eimai filos tou konstantinou passat kai tou vlassdrop!exo ena smart for2 kai eimai melos sto funkysmart.gr!pragmatika paidia exete to kalytero site!exei para para polla themata...makari kapoia stigmi na ginei kai to diko mas toso megalo!!!eimaste akoma kainourioi,gyro stous 2 mines to exoume!!!keep the good job guys... ;) oriste kai mia foto apo to moro mou

71936173356920d53e6d8b17808793be71965970c1a69c6221e3e2f1.jpg

Edited by jimgas
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΥΡΟ!

ΟΝΟΜΑ>>ΠΑΝΟΣ

ΗΛΙΚΙΑ>>25 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΗΛΑ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ>>ΨΑΧΝΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ>>ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΤΟΥΤΟΥ>>ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ GOLF4 ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΕ 1.8Τ GTI ΜΕ 218 ΑΛΟΓΑΤΑ!!!!

ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΦΥΡΙΛΑΤΑ ΠΙΣΤΟΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΝΤΟΧΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ!

Link to comment
Share on other sites

Guest AntreasGolf

Παιδιά για και απόμενα.

Απότι φαίνεται και από το nick μου ονομάζομαι Αντρέας και εδώ και 6 σχεδόν μήνες είμαι ιδιοκτητης ενός Golf-III.

Είμαι από Πάφο/Κύπρο και σε 15 μερούλες κλείνω τα 18 μου :angry:.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους φίλους του Forum !

Ονομάζομαι Μάριος , σπουδάζω Η/Υ στην Ιταλία , και είμαι γενικά τρελαμένος με τα αυτοκίνητα !!! Εύχομαι κ ελπίζω να αποκτήσω σύντομα το golfάκι hearts.gif γιατί με έχει τρελάνει...! love.gif

Αυτά προς το παρόν ...

Προς τον μοντεράτορα: Δέν γίνεται όταν μπαίνει κάποιος στο forum ( και βλεπει για παραδειγμα ό,τι αφορα την κατηγορια golf) , να υπάρχουν ξεχωριστές κατηγορίες για το golfV golfIV κλπ ; Γιατι εγώ πχ , "χάνομαι" για να βρώ ό,τι αφορά το GolfV.

Καλά γκάζια,χειρόφρενα,ανάποδα τιμόνια κλπ κλπ σε όλους κ με προσοχή !!!

Τα λέμε παίδες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για όσους δε μας είδαν στο meeting της Κυριακής 19/6, είμαστε δύο :

Όνομα: ΣΤΕΛΙΟΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Ηλικία: 24 - 25

Επάγγελμα: ΟΠΕΡΑΤΕΡ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Και έχουμε ένα GolfIV δυστυχώς απείραχτο ακόμη.... Όχι για πολύ (θα μας πέσει το τζόκερ σε λίγο... :D )

Συγχαρητήρια για το club και καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τον εκλεκτό κόσμο του VW Club!!!

Λοιπόν...

ΟΝΟΜΑ: Διονύσης

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: Φοιτητής στο ΠΑΠΕΙ στο τμήμα Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων (άντε που θα πάει...θα την τελειώσω τη σχολή και θα γίνω επαγγελματιάς άνεργος!!!! withstupid.gif )

ΥΛΙΚΙΑ: 22

ΠΕΡΙΟΧΗ:Γαλάτσι

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: Passat 1.8 με φίλτρο K&N και ζαντικά. Κάποτε ήθελε να γίνει V6!

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ: Για αρχή ένα Α3 2.0ΤFSI Quattro.Μετά A4 cabrio 1.8TQ κατράμι με 18άρες και για να δέσει το γλυκό ένα RS6 mtm για να τελειώσει η ιστορία!!Αχχχχ!!! worthy.gif:):cry:worthy.gifworthy.gif

ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ SITES: Φυσικά το VW club αλλά και το site της σχολής με τα παλαιότερα θέματα!!!

Να είμαστε όλοι καλά και καλά τουρπίσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σααααααααααςςς!!!!!

να'μαι κι εγω........!!!!!

Ονομα : Νικος

Επωνυμο : Β.

Ηλικια : 26

Περιοχη : Αγιος Δημητριος

Επαγγελμα : Ηλεκτρονικος(βασικα)+εναεριτης σε πυλωνες(εν μερει)

Αυτοκινητο : VW Golf Mk4 GTI 11'99

το πηρα μεταχειρισμενο(απο κωλοφαρδια απο γερμανο) πριν 1 χρονο

Μηχανικα : κολαρα σιλικονης Samco,σκαστρα αλουμινιου Forge,φιλτρο αερα Κ/Ν

Αναρτηση : κιτρινα Bilstein Sprint(που βασικα κακως μπηκαν),ελατηρια 3ποντων,Η+R,προσθηκες 1 ποντου σε καθε τροχο..οι οποιοι κουβαλαν ακομη τις εργοστασιακες 16' ζαντες με λαστιχα GOODYEAR F1

εξωτερικη εμφανιση : μαμα εντελως!!!! Γι'αυτο μερικοι ασχετοι την πατανε!!! ^_^

εσωτερικη εμφανιση : μαμα ολα...μονο ενα Pioneer υπαρχει με τα μαμα ηχεια αλλα θα αλλαχτουν σε λιγο καιρο

Στα σχεδια για το μοτερ ειναι :

α)ελαφρυτερο βολαν

β)ελαφρυτερες τροχαλιες μοτερ

γ)χταποδι,καταλυτης και τελικο....μπορει καποιο της FESTUS

δ)στανταρ καποια καλη ζαντουλα με το αναλογο καλο λαστιχακι της

ε)αλλαγη βαλβιδας Ν75

στ)εννοειται ενα καλο προγραμμα για να δεσει το...γλυκο!!!

ζ)οτι αλλο βγει στην πορεια που θα κανει τη γκολφω να πω λιγακι.....¨σβελτη¨!!!!!!

Εξωτερικα και εσωτερικα θα δειξει αν αλλαχτει κατι....

:thumbsup: ΑΥΤΑ :thumbsup: .........Χαρηκα πολυ....... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest georgemv

Γιώργος Μ.

Υπάρχω εδώ και κάτι περισσότερο από 22 καταστροφικά χρόνια για την ανθρωπότητα :whistling:

Οδηγάω ένα passat 1.8 8v μοντέλο '92 (B3).

Έχει αρκετές 'πατέντες' πάνω, αλλά όχι για επιδόσεις, για ένα σωρό άλλους λόγους!

Σπουδάζω Πάτρα, αλλά γενικά θα με πετύχετε να κυκλοφορώ πιο πολύ Χαλκίδα - Αθήνα :wub:

Όταν βλέπω αυτό το forum, ένα πράγμα σκέφτομαι, και μάλλον θα σκέφτομαι συνέχεια: Την Κυριακή που πήγατε Χαλκίδα και εμένα με έχει πιάσει ο ύπνος 20km μακριά και έχασα την ευκαιρία να σας γνωρίσω. rocket.gif

(p.s. Αλήθεια, πότε ξαναπάμε Χαλκίδα;;; :heart: )

Edited by georgemv
Link to comment
Share on other sites

Guest rania blackgolf4

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΡΑΝΙΑ 21 ΕΤΩΝ ΕΧΩ ΕΝΑ GOLF ΜΑΥΡΟ 1400 ΤΟ 4ΑΡΙ...

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΣΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ...

Link to comment
Share on other sites

Geia sas kai apo mena!!! :angry:

Pavlo me lene , exw ena Leon 20vt 4 , menw Gallia ton pio poly kairo. Athina menw otan katevenw Ellada..

Oi filoi me fonazoun Tsipoura h Tsigkouna(einai kainourgio ayto) giati vriskw arketa pramata meso net kai se kales times!

Kalh sinexeia se olous! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα!!

Ονομα: Θοδωρής .Κ

Επαγγελμα: Σπουδάζω σε ΙΕΚ τεχν.δικτύων

Ηλικία:19

Αυτοκινητο:Ενα VW POLO 6N2(της αδερφής μου) + Toyota Carina

Hobby κανα γυμναστηριο, καμια βολτιτσα τετοια πραγματα!!

Προς το παρων ψαχνομαι για αγορα Polo μαλλον 6N...

Συγχαρητηρια για το club και καλη συνεχεια!!!

:):)

Edited by Teo
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους........

Και εγώ εδώ!!!!!!!!!!

Ex MArine........Μηχ/γος Μηχ/κος σε ¨Large¨ Εταιρεία, στον χώρο του αυτοκινήτου...και όχι μόνο!

Music is my life.......Golf is my love

Stay in touch...

music.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, σειρα μου τωρα. με λενε Σταυρο ειμαι 23 ετων. ειμαι ηχοληπτης στο επαγγελμα αλλα ασχολουμαι με αρκετα αλλα πραγματα....μενω στην Γλυφαδα και ειμαι κατοχος ενος 2000 Golf GTi. παλια ημουνα χοντακιας αλλα τα γουστα μου αλλαξαν(ελπιζω προς το καλυτερο)...αυτα..

DSC00059ss.JPG

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά

ήρθε τελικά το Golfaaaaaki και τώρα είμαι 100% VW (Golf V 1.6 FSI - Polo 1.4 6N2)

:thumbsup:

Edited by Menios
Link to comment
Share on other sites

:) ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΝΕΟΣ ΣΤΟ CLUB KAI ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΕΙΝΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ!!!!

ΕΞΟΥ ΚΑΙ Τ0 ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ *SNOWMAN*. :whistling:

ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

ΟΝΟΜΑ: ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΚΙΑ: 26

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Y KAI ΔΙΚΤΥΩΝ

ΗΟΒΒΥ: FAST CARS,SKI, KAI ΓΥΝΑΙΚΕΣ.(ΟΛΑ ΠΟΛΥΕΞΟΔΑ Ε!!!!) :whistling:

AΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: ΦΥΣΙΚΑ worthy.gif GOLF 2 GTI 16V TURBO

TO ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ

ΤΕΛΕΙΩΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΡΙΣΚΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ FOTOS.

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ και απο μενα.. αν και ειμαι παλιο μελοσ θα ξανασυστηθω,

Ονομα:Γιαννης

Επαγγελα: εισοδηματιασ και τσοντοπαραγωγος.

Τουτου: polo 6n2 1.4 για να μην καιει.

ενδιαφεροντα:γυναικες of course, και παλι γυναικες

Edited by giannispolo
Link to comment
Share on other sites

Guest Sharktale

Γεια σας παιδια!!!!!Ειμαι και εγω ενα καινουργιο μελος :) .Μετραω μερικους μηνες μονο.Ειμουν παλια opelakias αλλα η μοιρα ηθελε να γινω μελος στο club και ετσι και εγινε.Το ονομα μου ειναι ΣΤΡΑΤΟΣ και εχω ενα GOLF V με οχι και πολλες μετατροπες,ειναι ακομα αρχη,αλλα προσοαθω για το καλυτερο και υποσχομε στο golfaki μου πολλα.για αρχη μια εξατμηση και ενα φιμε το κανει να ξεχωριζει απο τα ΜΑΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά και απο μένα! Παρακολουθώ το forum σας περίπου απο το ξεκίνημα του και έχω να πω οτι έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά και εύχομαι ακόμα καλύτερη !!!!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Να συστηθώ λοιπόν ...

Όνομα : Νίκος

Ηλικία : 29

Επάγγ/μα : Επιχειρ/τίας

Τόπος : Θρακομακεδόνες

Όχημα : GOLF 4 1.4 2001 με λίγα πραγματάκια πάνω απλά και αξιόπιστα !!!

Ελπίζω να τα καταφέρω να έρθω σε κάποια συνάντηση !!! :thumbsup::blush::D:lol::):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Creat0r

Γεια σας παιδια!Μπανω εδω και λιγο καιρο στο φορουμ το οποιο πρεπει να πω πως ειναι πολυ καλο!!!

Εχουμε και λεμε λοιπον...

Ονομα: Γιωργος

Ηλικια: 24

Επαγγελμα: Φοιτητης

Τοπος: Ηλιουπολη

Τουτου: GOLF V προς το παρον μαμα...

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους συμ-foroum-ίστες! Συγχαρητήρια για όλη την κατάσταση! Όσο σερφάρω στις σελίδες του club, μαθαίνω απίστευτα πραγματα!

Keep up, the good work!

Όνομα : Σπύρος

Ηλικία : 21

Επαγγελμα: Φοιτητης

Τόπος : Νέο Ηράκλειο

Όχημα : GOLF IV, 1400cc , μαμά ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας καί από εμένα

Μέ λένε Γιώργο,δουλεύω στά ξενοδοχεία,είμαι από τό Ηράκλειο Κρήτης,καί παρακαλώ,47 χρονών .Φαντάζομαι οτι είμαι ό μπαμπάς σας εδώ ,καί έχω ένα LEON 20VT 4.

260 <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.