Jump to content
ACE2007

Εξωτερική Βελτίωση Golf Vi

Επιλογη Body Kit Για Golf Vi  

12 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ναι αλλα με 1000 ευρώ κάνεις full GTI Style ? Με OEM πόσα θέλεις ? πανω απο 1.500 λέω ..

Με μεταχειρισμένους προφυλακτήρες σε εξαιρετική κατάσταση το πολύ 100-200 euro πάνω (μαζί με εξάτμιση oem μεταχειρισμένη).

Link to comment
Share on other sites

To 200 ευρω που ειναι γιατι εγω βλεπω 670 ευρω + Μεταφορικα + τοποθετηση.

Κανω καποιο λαθος?????

150-200 κανει το diffuser του GTI που θελω.

Link to comment
Share on other sites

To 200 ευρω που ειναι γιατι εγω βλεπω 670 ευρω + Μεταφορικα + τοποθετηση.

Κανω καποιο λαθος?????

150-200 κανει το diffuser του GTI που θελω.

Τα παρπάνω link είναι από κινέζικα μαιμούδια και όχι από αυθεντικους προφυλακτήρες της VW.

Link to comment
Share on other sites

επειδη στο 6αρι μου φαινεται καπως η πορτα χωρις το πλαινο διακοσμητικο,σκεφτομαι να βαλω αυτα απ το 5αρι,τι λετε?

noliaxpress0446.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, ίσα ίσα αυτό είναι το μόνο που δεν μου αρεζε στο πενταρι μαζί με το πίσω σποιλερ..

Πιστεύω πως δεν θα δείξει ωραίο.. Αν πάντως το κάνεις περιμένουμε φωτό!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ενδιαμεσα στο διακοσμητικο απ το 5αρι και απ το OPEL ASTRA που εχει καλυτερες γωνιες.τα PORSCHE ειναι για τα παππουδια,ασε που τα προσπερνανε και τα GOLF.....!

Link to comment
Share on other sites

επειδη στο 6αρι μου φαινεται καπως η πορτα χωρις το πλαινο διακοσμητικο,σκεφτομαι να βαλω αυτα απ το 5αρι,τι λετε?

noliaxpress0446.jpg

Uploaded with ImageShack.us

γκρι αλητεια για παντα!
Link to comment
Share on other sites

χαχα ας γελασω χθες ειχα ριξει απο γκρεμο τον χιονουλη αν μου διναν μια 911 καρρερα 2012!!!

Link to comment
Share on other sites

αν μου περισευαν τωρα τα λεφτα που κανει μια PORSCHE του 2012 θα ξαναγυρνουσα Ελλαδα και θα εφτιαχνα ενα σπιτακι για να μην ειμαι 1500 χιλιομετρα μακρια απο την οικογενεια μου

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα δεν ειπαμε αν σου περισευαν ομως....ειπαμε αν σου χαριζανε μια πορσε 911 2012 και οχι τα λεφτα...και εξαλου εκει δεν σε στειλαμε για να χαζολογεις και να χαλας σε αμαξια και σπιτια....εκει εισαι για να μας στελνεις λεφτα,ενταξει uncle sam αντι αμερικη ,εισαι γερμανια ....,μια χαρα.....και καμια σοκολατα βρε μην ξεχασεις μεσα το φακελο!!!

και κοιτα καμια εφημεριδα αν ζητανε εργασια και για ξυλουργους που εχουμε μια περιπτωση....

την αγαπη μας....

Link to comment
Share on other sites

θα θελα να μαθω αν ξερει καποιος επειδη καταφερα και βρηκα προφυλακτηρες εμπρος πισω απο r,ποσο θα μπορουσα να πουλησω τους δικους μου που ειναι rline?

 

 

Ενδιαφέρομαι εγώ για τους R-Line πακέτο αν είναι σε καλή κατάσταση και έχουν PDC.

Οι πίσω R-Line και R20 έχουν διαφορετικό difusser μόνο κατά τα άλλα είναι ίδιοι..

Αναμένω pm σου για τα περαιτέρω.

 

 

Υ.Γ. Mόλις είδα πως έχεις μόνο πίσω aftermarket αισθητήρες οπότε δεν μου κάνουν..

Τσάμπα η χαρά...

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μολις τωρα ελαβα τηλεφωνημα απο γερμανι ξαδερφο και εκτος απο τους προφυλακτηρες r που βρηκα μεταχειρο βρηκαμε και απο οικο βελτιωση ολο το κιτ με πολυ ενδιαφερουσα τιμη τι θα προτεινατε να κανω?το κιτ βελτιωσης να πω οτι περιλαμβανει προφυλακτηρα πισω με διαχητη και εμπρος κομπλε με κεντρικη σιτα,πλαινα,βασεις για φωτα ημερας και τα φωτα ημερας που ειναι led

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να αφησεις τους δικους σου..πολυ ομορφοι ειναι!τωρα αν θελεις να αλλαξεις κατι αλλαξε μονο τον μπροστα με του R η του edition35 και τελος.

Link to comment
Share on other sites

Project: Ανανέωση εξωτερικής εμφάνισης

 

Επεισόδιο: 1/3 (Εμπρόσθιος προφυλακτήρας)

 

th_2013-02-16-109a_zps42f1e515.jpg

 

 

Σύντομα κοντά σας με τα επόμενα επεισόδια..

 

:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Project: Ανανέωση εξωτερικής εμφάνισης

 

Επεισόδιο: 1/3 (Εμπρόσθιος προφυλακτήρας)

 

th_2013-02-16-109a_zps42f1e515.jpg

 

 

Σύντομα κοντά σας με τα επόμενα επεισόδια..

 

:goodjob:

Σταθη απιστευτο!!!!

ειναι πανεμορφο! μπραβο!

σε παρακαλω αν εχει ορεξη τραβα μια φοτο διαγωνια για να φανει πως ειναι ο προφυλακτιρας σε σχεση με το μαρσουπιε! (στο λεω τωρα για να σε προλαβω πριν βαλεις τα μαρσουπιε του r) :p

Link to comment
Share on other sites

Project: Ανανέωση εξωτερικής εμφάνισης

 

Επεισόδιο: 1/3 (Εμπρόσθιος προφυλακτήρας)

 

th_2013-02-16-109a_zps42f1e515.jpg

 

 

Σύντομα κοντά σας με τα επόμενα επεισόδια..

 

:goodjob:

Όπως λέμε δηλ. to be continued......

Περιμένουμε λοιπόν να δούμε τι άλλο μας ετοιμάζεις.Προς το παρόν πανέμορφο το μπροστινό μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Project: Ανανέωση εξωτερικής εμφάνισης

 

Επεισόδιο: 1/3 (Εμπρόσθιος προφυλακτήρας)

 

th_2013-02-16-109a_zps42f1e515.jpg

 

 

Σύντομα κοντά σας με τα επόμενα επεισόδια..

 

:goodjob:

Σταθη απιστευτο!!!!

ειναι πανεμορφο! μπραβο!

σε παρακαλω αν εχει ορεξη τραβα μια φοτο διαγωνια για να φανει πως ειναι ο προφυλακτιρας σε σχεση με το μαρσουπιε! (στο λεω τωρα για να σε προλαβω πριν βαλεις τα μαρσουπιε του r) :p

Στα 3 επεισόδια δεν έχω συμπεριλάβει τα μαρσπιέ του R20.Λέω να μείνω με του GTI προς το παρών μιας και τα 

πληρώσαμε τα καημένα και αυτά ουκ ολίγα γιούρια..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.