Jump to content
kostakisSs

Golf - Mπαρομετρο / Boost Gauge [Τοποθέτηση - Επιλογές - Βάσεις Osir]

Recommended Posts

Σαββα????Ενταξει??? ή εσκασε τιποτα?Με αυτα τα DEFI, ντεφι μου το εχεις κανει το κεφαλι! ;):D :D

Link to comment
Share on other sites

Σαββα????Ενταξει??? ή εσκασε τιποτα?Με αυτα τα DEFI, ντεφι μου το εχεις κανει το κεφαλι! :D :D :D

xaxaxa άμα του έκανες καλή δουλειά δεν νομίζω να σε ζαλίσει κι άλλο ... εκτός κι αν θέλει καμιά μέρα να κάνει τα όργανα να αλλάζουν χρώματα σαν ουράνιο τόξο χαχαχαχαχα :p :p :p

Πέρα απ τη πλάκα αντί να πάτε για μπάνιο κάθεσαι και φτιάχνεις τα οργανάκια του SAVVASGT knife.gif ??

Link to comment
Share on other sites

δουλευα το απογευμα,και με πηρε κλαιγοντας να μου πει οτι δεν δουλευαν σωστα.Τι να τον κανω?τον λυπηθηκα :D :D :D:p

Edited by ktm25089
Link to comment
Share on other sites

Μετά Από 5 Ηλεκτρολόγους Που Πήγα Για Το Defi Μου Ο Μόνος Που Μου Το Σύνδεσε Σωστά Ήταν Ο ktm25089 Είναι Και Φτηνός.

ΥΓ. Γιώργο Μάλλον Το Αλτσχάιμερ Σου Είναι Στα Όρια,Παραπάνω Δεν Πάει.

Link to comment
Share on other sites

καλα κ εγω νομιζα οτι το εκανες επιτηδες σε εμενα αλλα βλεπω οτι τελικα ειναι κατι στανταρ...ο χειρουργος ξεχναει....

Link to comment
Share on other sites

παιδια ετοιμαζομαι να εγκαταστασησω το μπαρομετρακι της defi στον αεραγωγο του οδηγου

Μολις εχω αφαιρεσει τον αεραγωγο

Να ρωτησω κατι.Αφαιρειται ολος και μπαινει μονο η βαση της osir η πρεπει να βαλω καποιο κομματι απο τον αεραγωγο πισω και να τοποθετησω και τη βαση απο πανω???

Link to comment
Share on other sites

για μια ακομη φορα κτμ25089 ειναι ο πλεον αρμοδιος μια που αυτος τα εβαλε σε ολους μας(απο θεσσαλονικη).Γιωργο αν το δεις απαντησε ρε

Link to comment
Share on other sites

ο αεραγωγος αφαιρειται ολος ετσι?

τον εχω ξεμονταρει ολο και δεν βλεπω η βαση της osir να εφαρμοζει επανω :thumbsup:

αρα η βαση της osir τοποθετειται αυτονομη και κλεινει τον αεραγωγο, ετσι??

Link to comment
Share on other sites

με προλαβες πριν παω στην δουλεια.

τον μαμα αεραγωγο τον κρατας στο συρταρι σου ετσι οπως τον εβγαλες.Ολο το "μακρυ πραμα"

και βαζεις της OSIR.εαν εχεις 60αρι οργανο γυρνας την φλατζουλα στην τρυπα και πιανει το οργανο.Αλλιως το 52αρι οπως ειναι το βαζεις και το σφιγγεις.

Link to comment
Share on other sites

http://www.plxkiwi.com/kiwiwifi/ και έχετε έτοιμα όλα τα οργανάκια που θέλετε φτηνά και χωρίς πολύ διαδικασία για εγκατάσταση μόλις πάρω αύριο μία ακόμη εφαρμογή και κάνω κάποιες μετρήσεις και ρυθμίσεις θα σας δώσω κι ένα βίντεο αναλυτικό για να το δείτε (προϋποθέτει την ύπαρξη iphone για όσους έχουν είναι πραγματικά μία πολύ καλή λύση)..
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερες

τελικα το εχω τοποθετησει και εγω το οργανακι

να ρωτησω κατι

μαμα αμαξι 0.55 στο ρελαντι ( ειδα μεχρι και 0.75~)

και μεχρι και 1.4 peak 1.0-1.1 σταθερη

τι λεει?

επισης οπως αναφερει ο poen πιο πισω πατωντας φρενο 2-3 φορες μειωνεται η ενδειξη...

(defi boost meter)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερες

τελικα το εχω τοποθετησει και εγω το οργανακι

να ρωτησω κατι

μαμα αμαξι 0.55 στο ρελαντι ( ειδα μεχρι και 0.75~)

και μεχρι και 1.4 peak 1.0-1.1 σταθερη

τι λεει?

επισης οπως αναφερει ο poen πιο πισω πατωντας φρενο 2-3 φορες μειωνεται η ενδειξη...

(defi boost meter)

αν κρινω απο τα peak κ την σταθερη 140ρι εχεις.μια χαρα μου φαινονται τα νουμερα σου

Link to comment
Share on other sites

τι δεν σου αρεσει στο -0,75???

Οσο για το φρενο ειπαμε ειναι απο την υποπιεση που χρησιμοποιει ο μηχανισμος υποβοηθησης για τα φρενα.

Link to comment
Share on other sites

σωστος mourh.140 εχω

να ρωτησω ομως.το 0.75~ γιατι το βλεπω?ξερει κανενας?

Oταν το νούμερο είναι αρνητικό, δηλ στο ρελαντί, ο κινητήρας τραβάει μόνος του αέρα. Δεν υπάρχει δηλαδή παροχή συμπιεσμένου κρύου αέρα στον κινητήρα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερες

τελικα το εχω τοποθετησει και εγω το οργανακι

να ρωτησω κατι

μαμα αμαξι 0.55 στο ρελαντι ( ειδα μεχρι και 0.75~)

και μεχρι και 1.4 peak 1.0-1.1 σταθερη

τι λεει?

επισης οπως αναφερει ο poen πιο πισω πατωντας φρενο 2-3 φορες μειωνεται η ενδειξη...

(defi boost meter)

Το περιεργο ειναι οτι αυτα τα νουμερα βλεπω και εγω, εκτος του peak που εμενα δειχνει 1.5,

με το ιδιο οργανο αλλα με προγραμμα Ρεβο.

Ειναι δυνατον? Γιατι εχω την εντυπωση οτι το μαμα δουλευει με χαμηλοτερες τιμες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.