Jump to content
raven

Sybaru Impreza Wrx Sti 2011

Recommended Posts

αχ αχ αααχχχ....

αυτο ειναι το καινουργιο impreza οπου πραγματικα ειναι πανεμορφο (τουλαχιστον με τα δικα μου ματια) και επιτελους το ξαναεβγαλαν 2λιτρο...λεω να κανω οικονομιες και να μην ριξω αλλα λεφτα στο leon μπας και με συμφαιρει να παω να το κανω ανταλλαγη συν την διαφορα φυσικα!!!

http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=4&art_id=11429

και ενα βιδεονι

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

αχ αχ αααχχχ....

αυτο ειναι το καινουργιο impreza οπου πραγματικα ειναι πανεμορφο (τουλαχιστον με τα δικα μου ματια) και επιτελους το ξαναεβγαλαν 2λιτρο...λεω να κανω οικονομιες και να μην ριξω αλλα λεφτα στο leon μπας και με συμφαιρει να παω να το κανω ανταλλαγη συν την διαφορα φυσικα!!!

http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=4&art_id=11429

και ενα βιδεονι

Δεν μου αρέσουν καθόλου τα πίσω φανάρια του!

Τα προγενέστερα μου άρεσαν πολύ

Αυτό όχι

Γενικά πάει καλά

Ο μακινεν τι κάρφωμα έκανε στο 1:32?

Κόντεψε να πάρει την δεύτερη σχέση μαζί με το λεβγέ στο χέρι

Edited by turistas
Link to comment
Share on other sites

Ο μακινεν τι κάρφωμα έκανε στο 1:32?

Κόντεψε να πάρει την δεύτερη σχέση μαζί με το λεβγέ στο χέρι

xaxa +1 ! και που να δεις στο 0:55 - 0:58 !!! knife.gif

η τελική του πάντως θα είναι γύρω στα 245-247 και σε καμιά κατηφόρα θα πιάνει και τα 254 ... ;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

α ρε ρε raven μας εκανες τι καρδια περιβολι!και γω καποια στιγμη θα το παρω...μαρεσει που κατι λευταδες με porsche Κτλ Νομιζουν οτι ειναι αλλο ενα φθηνιαρικο αυτοκινητο της σειρας...αχ και να ξεραν...τωρα που γινε και 2λιτρο ορματε!τι τιμη θα χει?το τωρινο εχει λιγοτερα απο r20 αρα δεν παιρνεις ρ20 ουτε για πλακα

Link to comment
Share on other sites

το πίσω μέρος όπως το παρατηρώ μου φαίνεται σαν αμερικανια με μίξη από hyundai accent 2004 ... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

το πίσω μέρος όπως το παρατηρώ μου φαίνεται σαν αμερικανια με μίξη από hyundai accent 2004 ... thumbsdown.gif

+1

Και εμένα το πίσω μέρος Accent μου θυμίζει.. =@

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα αυτο ειπα με το που το ειδα!ακσεντ με την μια..παντος προκειτε για ενα πολυ καλο αμαξι..ετσι φαινετε..και αφου θα ειναι 2λιτρο!!αν εχει και καλη τιμη!!αν και η αληθεια ειναι πως μου αρεσει πιο πολυ το 5θυρο..

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε για τα πισω φαναρια εγω ξερω οτι εκανε ιδιο χρονο στην "πρασινη κολαση" με το panamera των 500ων ιππων...εμενα αυτο ειναι που με καιει...μακαρι να ερθει στην ελλαδα και αν η τιμη του ειναι κατω απο το R20 τοτε...bye bye vag...

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

ισως οδηγικα να μπορει να προκαλεσει μεγαλες ταραχες στον οδηγο του αλλα εμενα δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ

ουτε εξω ουτε μεσα.

Link to comment
Share on other sites

ειναι εκφυλο ομως δεν μπορεις να πεις...το γουσταρω τρελα...αλλα μαλλον με βλεπω να τουμπανιαζω το λεον γιατι δεν εχω κουραγια να ξαναλλαξω αμαξι και παλι το αγχος των δοσεων (δεν ειμαι και κανενας λεφτας να τα εχω ντουκου) και αντε να ξαναμαθεις ενα καινουργιο αμαξι απο την αρχη κλπ κλπ...του ολντ φορ δις σιετ.... sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

ειναι εκφυλο ομως δεν μπορεις να πεις...το γουσταρω τρελα...αλλα μαλλον με βλεπω να τουμπανιαζω το λεον γιατι δεν εχω κουραγια να ξαναλλαξω αμαξι και παλι το αγχος των δοσεων (δεν ειμαι και κανενας λεφτας να τα εχω ντουκου) και αντε να ξαναμαθεις ενα καινουργιο αμαξι απο την αρχη κλπ κλπ...του ολντ φορ δις σιετ.... sillyhorse1rb5.gif

βαλε μια Κ04 και κρατα το οσο αντεξει.

εγω αυτο θα εκανα...

μεχρι και εγω το σκευτομαι σε κανα χρονο να βρω ενα 2.0 tsi να τον πεταξω πανω.

δεν ειναι καιρος για καινουρια αμαξια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

και αντε να ξαναμαθεις ενα καινουργιο αμαξι απο την αρχη κλπ κλπ...του ολντ φορ δις σιετ.... sillyhorse1rb5.gif

ναι αυτο σε κραταει! ! ΣΤΑΝΤΑΡ!! ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ new_killother.gif

απο πισω ειναι χαλια ομως...αυτα τα φωτα οπως ειπαν και τα παιδια

σαν accent ειναι thumbsdown.gif ...........αλλα ειναι "οπλο" ομως...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα ένα EVO ΙΧ μετάχειρο Raven ......άσε το Accent new_lol.gif

Πολύ πιο όμορφο και βελτιώσιμο....

ΥΓ. Μην τρελαίνεστε με το χρόνο πίστας αφού στην Ελλάδα για ευθεία δεν θα βελτιώνουμε ? ;)

Link to comment
Share on other sites

τελικα βγαινει 2.500cc και οχι 2.000cc

http://www.subaru-global.com/special/nyas2010_wrx/index.html

οποτε poen η k04 ειναι πιο κοντα απ'οτι περιμενα...μη σου πω και για καμμια 2871 :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

στην Japan δεν εχουν τον 2.5 νομίζω,......αλλα μόνο τον 2.0 το αμάξι είναι δεξιοτιμονο

όποτε έχει έρθει από ανατολή μεριά.....είναι ποιο ελαφρύς ο 2.0 από τον 2.5 όποτε κάνει και

καλύτερους χρόνους πιστά....αφού έχει λιγότερο βάρος στον άξονα εμπρός

Link to comment
Share on other sites

εσυ μην ασχολεισαι με τουρμπο και τετρακινησεις ασχολησου με κανενα ατμοσφαιρικο v8 πισωκινητο και ασε τα σαλιγκαρια και τους αστακους!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

εσυ μην ασχολεισαι με τουρμπο και τετρακινησεις ασχολησου με κανενα ατμοσφαιρικο v8 πισωκινητο και ασε τα σαλιγκαρια και τους αστακους!!!

xaxaxaxa ειδαμε και εσενα που ασχολησε! χαχαχαχαχαχχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.