Jump to content
GOLFiiiGT

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΗΓΗ Αυτοκινήτου

???? ????? ? ????T??? ????  

4 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εγώ εβαλα πριν μια βδομαδα ενα pioneer, το 5630 απο το μακρο το πηρα με 250 ευρα...με ευχαριστεί απόλυτα. Ταχυτητα στα mp3 πολυ καλές ρυθμίσεις απλά δεν εχώ τελεια ηχεία ούτε ενισχυτές για να πω οτι εχο και γαμω τον ήχο.. απλα το εχω φέρει στα μέτρα μου...απο το εργοστασιακο 1000000000000000000000000000 φορες καλύτερο!

Για μενα pioneer apline jvc clarion r tha best....οχι πως τα αλλα ειναι μαπα προς θεού...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΑΛΚΗΣ Μ.

Κάποτε φίλε tsiou να μου έλεγες την PIONEER κορυφή,να σου πώ εντάξει.

Πλέέέον.......ALPINE.

Δες τα κυκλώματα που χρησιμοποιεί η μία και η άλλη και θα καταλάβεις........ :D

H SONY έκανε σημαντικά βήματα στο car audio αλλά...έχει ποοολύ μέλλον ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Ekana tin malakia kai evala sony xplode...poli provlimatika...

!ores ores skeftomai ti kala pou tha itan na mou to klebane! :D

exo ftasei sto simio na afino tin prosopsi pano sinexeia..alla mpa....kathe mera ekei to vrisko tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε φίλε  tsiou να μου έλεγες την PIONEER κορυφή,να σου πώ εντάξει.

Πλέέέον.......ALPINE.

Δες τα κυκλώματα που χρησιμοποιεί η μία και η άλλη και θα καταλάβεις........ :D

H SONY έκανε σημαντικά βήματα στο car audio αλλά...έχει ποοολύ μέλλον ακόμα!

Alpine δεν είχα ποτέ οπότε δεν μπορώ να σου πώ την γνώμη μου άμεσα, από Pioneer όσο έχω το 9600 είμαι ευχαριστημένος. Απο κεί και πέρα επειδή παρακολουθώ τουλάχιστον τους ευρωπαϊκους διαγωνισμούς τα 6 στα 10 αυτοκίνητα φορούν Pioneer και τα υπόλοιπα είναι Alpine και Clarion. Kαι τέλος P-9 δεν έχει η Alpine, μιλάμε για 1.000.000 τουλάχιστον μηχάνημα μαζί με το επεξεργαστή αλλά είναι κορυφή.

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΤΟPIC ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝΕ

ΓΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ "ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΛΑ" !!!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ

ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΜΑΣ !!! ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ !!!

Link to comment
Share on other sites

Για μένα πάντα ήταν, είναι και θα είναι η Pioneer! Βγάζουν πολύ λίγα προβλήματα και έχουν πολύ καλή ένταση ακόμα και με τα χειρότερα ηχεία!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

βρε λουκα δε θα πρεπει να λεει κ τους λογους προτιμησης αν αφορα τη ψηφοφορια?εστω κ εκτενεστερα μπορει να θελει να πει μειονεκτιματα κ αλλα

Link to comment
Share on other sites

Αν βαζετε πρωτη την Alpine με βαση παλαιοτερα μοντελα εχετε δικιο. Τα καινουργια παντως ειναι μουφες. Εγγυημενες μουφες απο ηχο.

Link to comment
Share on other sites

Alpine συμφωνώ κι εγώ, αλλά έχω βάλει στον γκολφάρα εδώ και δύο χρόνια το sony xplod CDX MP70 το ασημί αυτό που διαφήμιζε το ρομποτάκι και δεν έχω κανένα πρόβλημα είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Το πλέρωσα βέβαια τότε 550 ευρωπούλια αλλά και CD/MP3 είναι και 4Χ52 και 7 χρώματα στην οθόνη έχει μαζί με το μπλέ που ταιριάζει με τα όργανα και το πορτοκαλί. Γιατί καλό να έχεις μια καλή πηγή δε λέω αλλά τα όργανα να είναι μπλέ και η οθόνη του CD πράσινη θα το κάνουμε ντισκοτέκ μετά.

Link to comment
Share on other sites

Alpine βγάζει κάτι τρελά κομμάτια. Όμως δεν έχω προσωπική επαφή.

Από την άλλη θεωρω τα pioneer κορυφαία στην ποιότητα και κορυφαία σε οτι αφορά ανάγνωση cd-dvd οπότε η ψήφος πήγε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η καλυτερη πηγη ειναι το F1 της Alpine και το clarion.

εγω εχω το clarion 928 και εχει ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ παιδια μπορεις να ρυθμισεις

τα παντα και το καινουργιο το948 ειναι απεχτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Polakias>1

Η καλύτερη πηγή αυτοκινήτου φυσικά είναι η ALPINE υστερεί σε design λίγο αλλά είναι η πιο καθαρή πηγή που μπορεί να παίξει στο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

BECKER !!!

AN KAI EXO KENWOOD. TO VALUE FOR MONEY POU ELEGE ENA FILOS PARAPANO. TO ALPINE TO 9835 POU EIDA EINAI POLU PARAMETROPOIHSIMO. EXEI XRONIKES KATHISTERISEIS KLP. KALO. KAI I PIONNER KALI EINAI. TO BECKER OMOS EXEI HXO!!

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.