Jump to content
PAGOURISTAS

Συνάντηση Μελών Και Φίλων Δυτικης- Κεντρικης Μακεδονιας Και Ηπειρου Στην Κοζανη

Recommended Posts

Μετά από συναντήσεις των μελών και φίλων από την Κοζάνη είπαμε να διευρύνουμε την παρέα μας με όλα τα μέλη και φίλους από την Δυτική Μακεδονία. Είπαμε λοιπόν για συνάντηση στην Κοζάνη 3 Οκτωβρίου 2010(ως Κέντρο που βολεύει τους περισσότερους).

Η ημερομηνία παιζόταν μεταξύ 26 Σεπτέμβριου και 3 Οκτώβριου και τελικά ορίσαμε την δεύτερη γιατί καταλήξαμε πως θα βολεύει περισσότερο.

Όσο για το πρόγραμμα είπαμε τα εξής....

Καφεδάκι στον Ναυτικό όμιλο Κοζάνης - Αφιξη ώρα 12:00 και αναχωρηση κατα της 14.00 Μερικές Φωτογραφίες δίπλα στην Λίμνη.

Βόλτα γύρω από την λίμνη Πολυφύτου – φράγμα και σταμάτημα για φαγητό στο Βελβεντό Κοζάνης (μπορεί να κάνουμε μια βόλτα στο σκεπαστό – καταρράκτης στο Βελβεντό)

Οι φίλοι που δεν θα είναι από Κοζάνη για να μην ψάχνουν τον Ναυτικό Όμιλο θα δώσουμε ραντεβού μισή ώρα πριν κάπου στην Κοζάνη που θα τους βολεύει όλους.

Αν έχετε και κάποια άλλη προταση για το πρόγραμμα ενημερώστε μας…

Nanos , Geotag

Ελπιζουμε να δωσετε ολοι το παρον.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Εδώ να διορθώσω , Συνάντηση Μελών και φίλων Δυτικης - Κεντρικης Μακεδονιας και Ηπειρου στην Κοζανη 3 Οκτωβριου Φυσικά αν θέλουν και απο άλλα μερη να ερθουν κανενα προβλημα... Θα τα πουμε απο κοντά...

Edited by geotag
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα μπορέσω να παρευρεθώ (εκτός και αν τύχει κάτι το αναπάντεχο)... add me please...

spooky από Καστοριά...

Edited by spooky
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα δηλώσει εξ' αρχής πολύ θα ήθελα να παρευρεθώ κι εγώ στη συγκεκριμένη συνάντηση άλλα δυστυχώς για εμένα έχω μια υποχρέωση την ημέρα αυτή . Καλά να περάσετε guys !

Link to comment
Share on other sites

Παρων κι εγω και ο συντοπιτης nestoras που συνομιλουσα πριν λιγο.. Ευκαιρια να βρεθουμε τα μελη απο ολες τις περιοχες Βορειου-Δυτικης Ελλαδος κι οχι μονο!!

Υ.Γ diMake, αν και νωρις ακομη, περνας απο Βεροια κι οδευουμε μαζι προς Κοζανη.. Αυτο ισχυει και σ'οποιους περασουν απο την Βεροια, ωστε να παμε ολοι μαζι κονβοι..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εκτός απροόπτου, θα παραβρεθώ... :)

να κανονησουμε να φυγουμε ολοι μαζι οι Θεσσαλονικεις :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες.Σας περιμενουμε ολους στην συναντηση που θα γινη στην Κοζανη,ματα απο καιρο.....σας περιμενουμε ολους.

Link to comment
Share on other sites

πω πω ΚΟζΑνΗ ... Την εφαγα στην μαπα 4 χρονια σαν φοιτητης hearts.gif , μακαρι αν καταφερω να ερθω .....

αν θες να ερθει ο Σουλης στο κιλκις και να σαπισει στο ξυλο μην ερχεσαι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εκτός απροόπτου, θα παραβρεθώ... ;)

Και εγώ κατά 90% θα είμαι παρόν. Πάντως αυτή η συνάντηση προβλέπεται να είναι πολύ καλή. :)

Με βάζετε σε σκέψεις...

Link to comment
Share on other sites

κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι πανω απο το Σαββατο...στα Πετρανα..οποιος θελει να περασει απο το καφε-bar senses...

να ζητησει τον Παναγιωτη απο τον Βολο sillyhorse1rb5.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση είναι μόνο για άνδρες ή μπορούμε να φέρουμε και το "έτερον ήμιση"?

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση είναι μόνο για άνδρες ή μπορούμε να φέρουμε και το "έτερον ήμιση"?

καλη ερωτηση... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.